Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Нотаріус Дарницький Район

У нотаріуса надійне і законне нотаріальне оформлення по прийнятним цінам. Телефонуйте, щоб уточнити необхідні питання, а також для запису на зручний час відвідання нашого офісу нотаріуса в Дарницькому районі Києва.

Ви можете оформити у нотаріуса всі розповсюджені нотаріальні довіреності: довіреність на представництво, доручення на квартиру, генеральна довіреність на авто, довіреність на пригон авто. Оформлення довіреностей у нотаріуса в Дарницкому районі.

Оформлюємо всі розповсюджені нотаріальні заяви, згоду батьків на виїзд дитини. Також у нотаріуса можливе оформлення заяв про прийняття спадщини або заяв про відмову від спадкування на користь іншого спадкоємця.

Ви можете завірити у приватного нотаріуса в Дарницькому районі нотаріальні копії документів: копія паспорту, завірення копії диплому чи атестату, нотаріальна копія свідоцтва, засвідченя копії довіреності чи заяви.

Нотаріус допоможе в оформленні законного та надійного заповіту на користь близької людини, у нотаріуса можливо залишити заповіт на користь родича або члена родини. Заповіти оформлюються в нашому офісі нотаріуса (Дарницький район). Заповіт одразу реєструється нотаріусом у всіх реєстрах, передбачених Законом України!

Подарувати квартиру у нотаріуса, дарування квартири, договір дарування нотаріус Дарницького району

Нотаріус допоможе в оформленні законного та надійного договору дарування квартири в Дарницькому районі Києва. Дарування квартири на користь сина або доньки, онука або онуки, іншої близької людини, члена сімʼї або родича.

У нотаріуса Ви можете оформити заяву про вступ до спадщини по заповіту чи заяву на вступ до спадщини по закону, а також і заяви про відмову від спадкування. Нотаріус по спадщині в Дарницькому районі. Завірення заяви про прийняття спадщини від 25 хв.

Оформлення заявипро відмову від вступу до спадщини по заповіту та нотаріальних заяв про відмову від вступу до спадщини по закону, а також і заяви про відмову від спадкування на користь іншого спадкоємця. Нотаріус по оформленню спадщини веде прийом громадян в Дарницькому районі міста.

Досвідчений нотаріус здійснює заведення спадкових справ, ведення таких справ та видачу свідоцтв про право на спадщину в нашому нотаріальному офісі в Дарницькому районі міста Києва. Заведення спадкової справи.

Отримати свідоцтво про право на спадщину спадкоємцем по закону чи спадкоємцем по заповіту. Нотаріус по оформленню спадщини в Дарницькому районі. Приватна нотаріальна контора по спадковим справам. Консультації нотаріуса по спадщині в Києві, заведення спадкови справ та видача Свідоцтв про право на спадщину.

Ви можете оформити у нас в офісі всі розповсюджені нотаріальні доручення: генеральні доручення на автомобілі, доручення на пригон авто з в Україну. Оформлення доручення в нотаріальній конторі в Дарницкому районі. Завірення довіреності від 25 хв.

 

Завірення у нотаріуса заяви-згоди батька або матері на перетин кордону та виїзд дітей в іншу країну, тобто нотаріальний дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон для відпочинку, навчання або постійного проживання в іншій країні. Оформлення нотаріальнх  заяв про дозвіл батьків.

*Доволі часто, у побуті, вказаний документ називають “довіреність на дитину” або ж “доручення на дитину для виїзду за кордон”. Але дозвіл батьків може оформлюватися саме нотаріальною заявою, а не довіреністю чи дорученням.

Нотаріус в Дарницькому районі

Нотаріальні послуги та консультації

Якщо Вам потрібне уважне та якісне нотаріальне оформлення в Дарницькому районі або консультації нотаріуса - звертайтеся до нотаріуса в наш київський нотаріальний офіс

Консультація НотаріусаОформити у Нотаріуса

Наш офіс нотаріуса відкритий та працює у Дарницькому р-ні столиці з 2010 року, тобто вже більше 12 років.  Як відомо всім, Дарницький район — великий район міста Києва, розміщений на лівому березі річки Дніпро. Оскільки наш нотаріальний офіс знаходиться в зручному місці району, на Харківському шосе 164, тому до нотаріуса Ви можете швидко та зручно дістатися від транспортних розв`язок, жилих масивів та станцій метрополітену Дарницького району, наприклад від метро Бориспільської, Вирлиці чи метро Харківська, або ж від Позняків.

Наша приватна нотаріальна контора відкрита з 2010 року та з того часу працює в Дарницькому районі міста Києва. Здійснюється нотаріальне оформлення оформлення, а також громадянм надаються консультації нотаріуса. Нотаріус знаходитьсґ поруч з універсамом “Київ”, вхід до нотаріуса біля відділення Укрпошти 02091.

У нотаріуса оперативне та якісне нотаріальне оформлення. Гарантується ввічливе та уважне ставлення до кожного. Будь ласка, телефонуйте для уточнення ціни та запису на зручний час відвідання нотаріального офісу.

Для оформлення спадщини, спадкоємцям варто зателефонувати та записатися на консультацію нотаріуса для вивчення наявних документів.

Після погодження всіх умов оформлення спадкування, нотаріус заведе спадкову справу для підготовки та подальшої видачі Свідоцтв про право на спадщину спадкоємцям.

Приватний нотаріус по спадщині в Дарницькому районі.

Для засвідчення довіреності, ви можете звернутися до нашого офісу нотаріуса в Дарницькому районі на Лівому березі в Києві. По телефону Ви можете записатися на зручний час відвідання нотаріуса для завірення нотаріальної довіреності

Для засвідчення нотаріальної копії документа, Ви можете звернутися до нашого нотаріального офісу в Дарницькому районі (Київ). Запишіться телефоном на зручний час. Нотаріальна копія паспорта, диплома, атестата, свідоцтва або іншого документа.

Для оформлення договору дарування варто спочатку записатися на консультацію нотаріуса для вивчення наявних документів.

У випадку, якщо все гаразд с документами, то після консультації, нотаріус розпочне підготовку до оформлення і можливо буде записатися на зручний час оформлення договору дарування в нашому нотаріальному офісі в Дарницькому районі.

Для оформлення заповіту на все майно або заповіту на визначене майно: квартиру, будинок, землю – необхідно хвернутися до нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН кодом. Оформлення заповіту в Дарницькому районі на Харківському шосе 164, підготовка та нотаріальне завірення відбувається досить оперативно – від 35 хвилин.

Звертайтеся до нашої нотаріальної контори (приватної) для завірення довіреностей або засвідчення заяв, посвідчення заповітів та оформленгня договорів дарування.Телефонуйте для запису на оформлення документів або для отримання консультацій з нотаріальних питаннь. Також нотаріус здійснює заведення, ведення та оформлення спадкових справ в місті Києві.

Досить часто, у побутових розмовах, нотаріальну заяву про згоду батьків на виїзд дитини за кордон називають по різному: “довіреність на виїзд дитини, оручення на дитину, або довіреність на дитину для перетину кордону”. Але насправді, у нотаріуса оформлюється саме нотаріальна заява, а не довіреність чи доручення.

Для нотаріального посвідчення згоди батька чи матері на виїзд дитини за кордон, Ви можете звернутися до нашого офісу в Дарницькому районі.

Телефонуйте для запису на підходящий час оформлення. Доречі, Ви зможете зручно та досить швидко дістатися до офісу нотаріуса, как як нотаріус розташований в зручній транспортній доступності від Вирлиці, метро Харківська, а також відносно Позняків / Осокорків.

Нотаріус в Дарницькому районі надає консультації з питань оформлення дарування, заповітів та спадщини в нашому київському офісі нотаріуса.

Для нотаріального завірення заяви про дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон, Ви можете звернутися до нашого офісу в Дарницькому районі. Телефонуйте для запису на підходящий час.

У нас офіс приватного нотаріуса в Дарницькому районі. Згідно з законом, документи оформлювані державними або приватними нотаріусами мають абсолютно однакове правове значення та юридичну силу.

Якщо ж Вас цікавить саме державна нотаріальна контори, то Ви можете звернутися до найближчої державної нотаріальної контори в Дарницькому районі, яка знаходиться за аресою: Київ, Харківське шосе 172

Для заведення спадкової справи в нашому офісі приватного нотаріуса в Дарницькому районі Києва спадкоємцям варто дотримуватися такої послідовності дій: 1) зателефонувати та записатися на консультацію нотаріуса; 2) Після погодження всіх умов оформлення спадкування, нотаріус здійснює заведення та реєстрацію спадкової справи у спадковому реєстрі.

Генеральною довіреністю зазвичай у побуті називають довіреність з широким колом повноважень. Для засвідчення довіреності, Ви можете звернутися до нашого офісу нотаріуса в Дарницькому районі Києва. По телефону Ви можете записатися на зручний час.

Нотаріус в Дарницькому районі поряд з універсамом “Київ”/ VARUS. Найближчі до нотаріуса станції метро: Вирлиця, Харківська, Позняки. Вулиці неподалік від нотаріуса: Харківське шосе, Тростянецька, Архітектора Вербицького, Ахматової. Вхід до нотаріуса поруч з Укрпоштою 02091.

У нотаріуса Ви можете оформити заяву на прийняття спадщини. Оформлення заяв про вступ у спадщину в нашій нотаріальній конторі в Дарницькому районі від 30 хвилин.

Оформлення нотаріальної відмови від спадщини на користь іншого спадкоємця по закону або по заповіту. Оформлення заяви про відмову від спадщини в нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі здійснюється від 35 хвилин.

Для засвідчення нотаріальної копії зверніться до нотаріуса. Запишіться телефоном на зручний час для оформлення нотаріальної копії в нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі.

У нотаріуса в Дарницькому районі можливо оформити генеральну довіреність на авто, доручення на пригон авто та довіреність на розмитнення автомобіля, довіреність на авто для виїзду за кордон