консультації нотаріуса

Досвідчений нотаріус

Консультації нотаріуса можливі з усіх питань, що стосуються нотаріального посвідчення документів у нас в офісі: довіреності, дарування квартири, спадщина та заповіти в нашій нотаріальній конторі.

В телефонному форматі можливо швидко та зручно уточнити наші ціни і перелік документів, а також записатися на зручний час прийому.

Отже, нотаріус здійснює законе та надійне оформлення всіх стандартних нотаріальних документів, але не займається вирішенням проблемних ситуацій, спірними питаннями й судовими справами.

Увага! Ми не консультуємо з питань, що стосуються роботи інших нотаріусів або нотаріальних контор.

Звертайтеся в робочі години для уточнення всіх додаткових питань, при необхідності, узгодьте зручний час прийому в межах графіку роботи

Офіс нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни відкритий та працює з 2010 року, тобто вже більше 12 років. Консультації нотаріуса надаються в офісі, а також питання нотаріусу можливо поставити телефоном. Свідоцтво нотаріуса видане Мінʼюстом України. Нотаріальна діяльність зареєстрована у відповідності до законодавства. Консультації нотаріуса можливі з усіх питань, що стосуються нотаріального посвідчення у нас. Нотаріуси не займаються спірними, суперечливими або проблемними питаннями. Також нотаріус не надає консультацій з питань, що стосуються оформлення в інших нотаріусів або інших нотаріальних конторах.

Вартість консультації залежить від складності питання. Платні консультації нотаріуса коштують від 500 грн. Але, зверніть увагу, на те, що більшість простих питань можливо уточнити простим телефонним дзвінком, і в цих випадках просто немає потреби в платній консультації. Наприклад, в телефонному режимі можна швидко та зручно уточнити базовий перелік документів або ціну оформлення у нас.

Консультація нотаріуса онлайн?

Наразі нотаріус надає відповіді на питання телефоном, а також надаються консультації в офісі. За наявності потреби в отриманні онлайн-консультацій рекомендуємо звернутися к діючому київському адвокату.

Поширені запити:

В нашому нотаріальному офісі ви можете отримати найбільш повну професійну консультацію нотаріуса. Телефонуйте для запису на зручний час прийому.

Зараз нотаріус надає виключно консультації в офісі, а також консультації телефоном. З приводу онлайн-консультації зверніться, будь-ласка, до  діючого адвоката. Адвокат працює самостійно та назалежно, всі питання уточнюйте онлайн безпосередньо у адвоката. 

Нотаріус надає професійні нотаріальні консультації з усіх поширених питань, а також здійснює оформлення нотаріальних документів: дарування квартири, заповіти на все майно, прийняття спадщини, відкриття спадкових справ, оформлення спадщини на всі види майна..

Нотаріус надає тільки особисті консультації в нашому офісі. Крім того, можливо отримати відповіді на нотаріальні питання, телефоном. Для отримання онлайн-консультацій радимо звернутися до київського адвоката.

По телефону Ви можете уточнити всі базові питань дарування квартири, заповітів та спадщини. Для отримання докладної консультації нотаріуса варто особисто відвідати офіс нотаріуса з наявними документами, що стосуються питання. 

Платні консультації нотаріуса від 500 грн. Але зверніть увагу, на те, що більшість простих питань можливо уточнити простим телефонним дзвінком, і в цих випадках просто немає потреби в особистій консультації. Наприклад, в телефонному режимі можна швидко та зручно уточнити базовий перелік документів або ціну оформлення у нас.

Наразі, нотаріус надає тільки особисті консультації в нашому київському офісі, а також консультації телефоном в робочий час. Для отримання онлайн-консультацій зверніться, будь-ласка, до київського адвоката.

Платні консультації нотаріуса коштують від 500 грн. Але, варто звернути увагу на те, що більшість простих питань можливо уточнити телефоном. Для таких простих питань немає потреби в отриманні особистої нотаріальної консультації. В телефонному режимі можливо швидко та зручно уточнити перелік документів або вартість оформлення у нас. Телефонуйте в робочий час, радо відповімо на наявні питання!