Консультації

Нотариуc консультация

Уточнить дополнительную информацию<<


Возможно ли у нотариуса получить консультацию?


На этом сайте вы найдете много полезной информации. Также нотариус предоставляет консультации в офисе по вопросам подготовки и нотариального оформления в Киеве: дарений, доверенностей, наследства, завещаний, купли-продажи недвижимости, брачных договоров.


Гарантируем внимательное отношение и профессионализм. Стоимость консультации по вашему вопросу уточняйте по телефону.


Записаться на консультацию нотариуса возможно по телефону в рабочее время.


Записаться на удобное время к нотариусу в Киеве<<


Консультация нотариуса

Довіреність на авто ("генеральна") приклад

Уточнити актуальну ціну оформлення довіреності або записатися до нотаріуса на зручний час<<


В нашому офісі нотаріуса в Києві ви зможете оформити всі види нотаріальних довіреностей, в тому числі довіреності на авто, у повній відповідності до законодавства України. Нижче ви можете ознайомитися з прикладом довіреності на розпорядження автомобілем.


Довіреність на авто Київ


Текст оформлюваної довіреності ви можете легко обрати в офісі нотаріуса з запропонованих зразків або скласти за допомогою нотаріуса.


ДОВІРЕНІСТЬ


Місто Київ, тринадцятого вересня дві тисячі сімнадцятого року.


Я, __________________________, _____________року народження, (паспорт __________, виданий _________ РУ ГУ МВС України в м. Києві________________року), реєстраційний номер облікової картки платника податків _______________, зареєстрований за адресою: ________________________, цією довіреністю уповноважую гр. _________________, __________року народження, зареєстрованого за адресою: ___________________________________________________________, бути моїм представником з питання розпорядження транспортним засобом, власником якого я є на підставі Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу _____________, виданого ___________________ в м. Києві______________року, марки HYUNDAI, моделі ELANTRA, рік випуску________, тип ТЗ ЛЕГКОВИЙ СЄДАН, номер шасі (кузова, рами) ________________________, реєстраційний номер ___________, зареєстрований _________________в м. Києві_____________________року.
Для цього надаю право: представляти мої інтереси в відповідних органах Міністерства внутрішніх справ України, Національній поліції України, судових органах, комісіях, державних нотаріальних конторах та у приватних нотаріусів, банківських установах, центрах надання адміністративних послуг, страхових компаніях, органах митного та прикордонного контролю, комісійних магазинах, будь-яких інших установах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх підпорядкування і форм власності з усіх без винятку питань, пов’язаних з експлуатацією та відчуженням автомобіля, його переобладнанням (зміна типу і моделі автомобіля, кольору, заміна у встановленому порядку двигуна, кузова, інших деталей), ремонтом, проходженням технічного огляду, керувати ТЗ, визначати на власний розсуд місце стоянки автомобіля, зняти автомобіль з обліку, одержувати транзитні номери; замовляти та отримувати дублікати ключів до автомобіля, подавати та одержувати необхідні довідки, витяги, документи, дублікат реєстраційного документу у випадку його втрати, подавати заяви, позовні заяви, укласти від мого імені договір купівлі-продажу автомобіля, визначаючи на власний розсуд ціну та інші умови договору, одержувати належні мені за цим договором гроші; укладати договори обов’язкового страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу, отримати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності, у випадку спричинення автомобілю пошкодження іншими особами в результаті дорожньо-транспортної пригоди чи заподіяння шкоди повіреною особою іншим транспортним засобам під час керування автомобілем як джерелом підвищеної небезпеки, укладати, як в тому буде необхідність, угоди про відшкодування заподіяної шкоди, одержувати та сплачувати за такими угодами грошові суми в розмірах, згідно із калькуляціями, актами, експертними висновками, або за домовленістю, сплачувати державне мито, транспортні податки тощо, розписуватись за мене при виконанні дорученого, а також узгоджувати всі інші питання, що виникатимуть в процесі виконання вищезазначених повноважень.
Зміст статей 237-241,244-245, 247-250, 1000-1009 Цивільного кодексу України, в тому числі щодо поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, передачі повноважень іншій особі, в тому числі обов`язок представника, який передав свої повноваження інший особі, повинен повідомити про це особу, яку він представляє та надати їй необхідні відомості про замісника, що невиконання цього обов'язку покладає на особу, яка передала повноваженні заміснику відповідальність за дії замісника, як за свої власні; ст. 60-65 Сімейного Кодексу щодо спільної власності подружжя, зміст норм Податкового кодексу України щодо Порядку оподаткування операцій з відчуження рухомого майна - мені нотаріусом роз'яснено та буде доведено мною довірителем до відома представника.
Довіреність видана з правом виїзду за межі України, з правом передоручення, строком на три роки та діє до тринадцятого вересня дві тисячі двадцятого року.


Довіреність мною, __________________________________________, прочитана та відповідає моїй волі.


ПІДПИС: __________________________________________________________


Посвідчувальний напис нотаріуса.


Доверенность

Уточнить актуальную цену оформления доверенности или записаться к нотариусу<<


У нотариуса можно оформить все виды доверенностей, в том числе и "генеральную" доверенность. Доверености, оформленные у частного нотариуса имеют полную юридическую силу.


Какие документы необходимы для оформления доверенности?

Читать>>


Как оформить доверенность? Как записаться к нотариусу?

Читать>>


Сколько стоит оформление доверенности?

Читать>>


Сколько времени может занять оформление доверенности?
Читать>>


Уточнить цену оформления доверенности или записаться к нотариусу<<


Генеральная доверенность

Стоимость услуг нотариуса

Задать дополнительные вопросы или записаться к нотариусу>>


Стоимость услуг нотариуса зависит от типа и сложности документа. Стоимость некоторых типовых нотариальных действий (доверенностей) возможно уточнить по телефону. Стоимость других нотариальных документов (договоров, наследства и т.д.) возможно определить только при личном посещении нотариуса с имеющимися документами.


Для уточнения деталей и записи на прием позвоните.


Запись на прием возможна "сегодня-на-сегодня", "сегодня-на-завтра". Обратите внимание, запись возможна только в рабочие дни в пределах графика работы.


Стоимость услуг нотариусаПриватний нотаріус Київ

Отримати додаткову інформацію або записатися до нотаріуса>>


В нашому офісі приватного нотаріуса в Києві Ви можете оформити передбачені законом документи. Наш пріорітет - законність та зручність оформлення. По телефону ви можете записатися на зручний час прийому в межах графіку.


Нотариальная доверенность

Уточнить цену или записаться на удобное время>>


Оформить нотариальную доверенность в Киеве вы можете у нотариуса. Вы можете обратиться как к частному нотариусу так и к государственному. Оформление доверенности у частного нотариуса - это комфортно и законно.


Все доверенности регистрируються нотариусом в Реестре доверенностей. Для получения дополнительной информации позвоните частному нотариусу.


Нотариальная доверенность

Згода чоловіка/ дружини на оформлення

Уточнити вартість оформлення або записатися на зручний час>>


Документи оформлені у нотаріуса мають повну юридичну силу.

Оформлення заяви від чоловіка / дружини зазвичай від 15 хвилин.

Заявник підписує заяву особисто в присутності нотаріуса.

Необхідні документи:
1) Паспорт, ідентифікаційний номер.
2) Свідоцтво про шлюб.

Заяви про згоду на купівлю, продаж, дарування або оренду спільного майна подружжя, оформлені у нотаріуса мають повну юридичну силу.


Читайте также статью: "Самые важные вопросы оформления дарения в Киеве".

Актуальну вартість оформлення документа про згоду подружжя на розпорядження майном уточнюйте у нотаріуса по телефону.

Запишіться на зручний час за телефонами, вказаними в розділі Контакти.


Згода чоловіка

Документ про відсутність шлюбу

Уточнити вартість або записатися на зручний час до нотаріуса>>


Згідно із законодавством України документ необхідний для вступу у шлюб за кордоном оформлюється у нотаріуса.

Документи оформлені у нотаріуса мають повну юридичну силу.
Оформлення документа у нас від 15-25 хвилин.

Необхідні документи:
1) паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер.
2) Свідоцтво про розлучення (або Рішення суду), якщо раніше заявник був/була в шлюбі.

Засвідчити справжність підпису на заяві про відсутність шлюбу (немає шлюбу, не заміжня, нежонатий), Ви можете у нотаріуса, особисто відвідавши нотаріуса. Досить часто таку заяву громадяни називають "довідка про відсутність шлюбу", "довідка не в шлюбі", "довідка не заміжня", "довідка немає дружини". Особиста присутність при оформленні заяви обов'язкова.

Оформлення такого документа, передбачене Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України N 52/5 від 18.10.2000, згідно з р 2 п.7 Положення, громадяни України ..., які проживають в Україні, для підтвердження сімейного стану з метою реєстрації шлюбу в іншій державі подають заяву, справжність підпису на якій має бути нотаріально засвідченою, у якій особа повідомляє про себе, що вона ніколи не була заміжня, або про те, що воно раніше була одружена, але зараз її шлюб припинено, та належним чином легалізовану, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Заява у нас оформляється за 15-25 хвилин, бланк заяви відразу реєструється в реєстрі нотаріальних бланків.


Ціна оформлення залежить від типу документа та інших факторів. Точна ціна може визначена після вивчення оригіналів наявних документів та з`ясування іншої необхідної інформації.

Запишіться на зручний час за телефонами, вказаними в розділі Адреса і телефони.


Довідка не в шлюбі

Заява про фінансування поїздки

Уточнити вартість або записатися на зручний час до нотаріуса>>


Оформлення заяви в нашій нотаріальній конторі зазвичай від 15 хвилин.


Документи оформлені у нотаріуса мають повну юридичну силу.

Необхідні для оформлення документи:
1) Паспорт заявника
2) Ідентифікаційний номер.

Дані особи, поїздка якого забезпечується, можуть бути вказані зі слів заявника або з наданих документів.


Найчастіш забезпечують поїздку родичів та близьких: дітей, батьків, чоловіка або дружини.

Також цю заяву часто називають "заява про спонсорство". У заяві про забезпечення поїздки обов'язково повинна бути інформація про країну поїздки, цілі, сімейний зв'язок, терміни поїздки.

Запишіться до нотаріуса на зручний час за телефонами, вказаними в розділі Контакти.


Заява про спонсорство поїздки

Оформлення шлюбного контракту

Отримати консультацію нотаріуса в Києві>>


Шлюбний договір - це зручний цивілізований спосіб закріпити правовий режим майна подружжя. Шлюбний договір можна оформити у нотаріуса.

Оформлення шлюбного договору в нашій конторі від однієї години.

Для отримання консультації або нотаріального оформлення шлюбного договору в Києві запишіться по телефону на зручний час.

Шлюбний договір можуть укласти між собою як особи, які тільки збираються вступати в шлюб, так і подружжя, яке вже перебувають у шлюбі. У нотаріуса Ви можете ознайомитися зі зразками шлюбних договорів, обрати контракт, який підходить Вам, додати в нього необхідні вам умови.

Необхідні документи:
1) Паспорти, ідентифікаційні номери.
2) Свідоцтво про шлюб (якщо Ви вже перебуваєте в шлюбі, якщо ви тільки подали заяву на реєстрацію шлюбу цей документ не потрібен)

Найбільш поширена умова шлюбного договору - "майно, придбане на ім'я чоловіка або дружини (після укладення шлюбного договору) є його особистою власністю і не може ділитися".


Орієнтовну ціну оформлення Ви можете уточнити у нотаріуса по телефону. Ціна може залежати від складності документа, а також від часу необхідного на консультацію, підготування та оформлення.


Точна ціна може визначена після вивчення оригіналів наявних документів та з`ясування іншої необхідної інформації.

Отримати консультацію нотаріуса в Києві>>


Шлюбний контракт в Києві