Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю №5284

Консультації нотаріуса

Перш за все, потрібно визначитися з тим, допомога якого саме фахівця Вам необхідна – нотаріуса або ж адвоката?

Консультації нотаріуса можливі з питань, що стосуються нотаріального посвідчення документів у нас: заяви і довіреності, прийняття спадщини та заведення спадкових справ, відмова від спадкування на користь іншого спадкоємця; видача свідоцтв на спадщину; оформлення заповітів на всі види майна, договір дарування квартири сину або доньці, брату чи сестрі, онукам…

Отже, нотаріуси здійснюють нотаріальне оформлення, але не займаються вирішенням проблем з документами, спірними питаннями або ж судовими справами. 

По всіх проблемних питаннях варто звернутися безпосередньо к досвідченому та надійному київському адвокату.

Консультації адвоката надаються по таким напрямкам: юридичні проблеми з автомобілем, нерухомістю, квартирою, будинком чи землею; судові справи; позови; скарги; проблеми зі спадщиною; спадкові спори; захист прав; втрачені документи; пропущені строки спадкування; ДТП; батьківські права; поділ майна; розлучення та аліменти; проблеми з держорганами, страховими або банками…

Також адвокат допоможе в законному оформленні необхідних документів або прав власності у Києві у випадку перебування громадянина України за кордоном.

Будь ласка, оберіть, що Вас цікавить:

Юридичні консультації

Звертайтеся в робочі години для уточнення всіх додаткових питань, при необхідності, запишіться на зручний  час в межах графіку роботи

Вартість платних консультації залежить від типу, напряму та складності питання. Уточнити ціни та інші додаткові питання можливо звʼязавшись з нами в робочий час по буднях.

Телефонним дзвінком можливо записатися на прийом для підготовки, оформлення документів або ж для отримання юридичної консультації. Звертайтеся для уточнення всіх додаткових питань та для запису на зручний час. Запис в робочі дні доступний “сьогодні-на-сьогодні” або на наступний робочий день згідно графіку.

Робочий час 10:00-17:00, з понеділка по пʼятницю. Записатися на оформлення можливо дзвінком по одному з наших номерів, телефонні дзвінки, а також виклики в viber приймаються в робочі дні з 8:45 до 18:15.

Офіс нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни відкритий та працює в Дарницькому районі міста Києва з 2010 року, тобто вже більше 12 років.

Консультації нотаріуса надаються в офісі, також питання нотаріусу можливо поставити телефоном.

Свідоцтво нотаріуса видане Мінʼюстом України. Нотаріальна діяльність зареєстрована у відповідності до законодавства, територіальним органом юстиції надане Реєстраційне посвідчення. Консультації нотаріуса з усіх питань, що стосуються нотаріального посвідчення у нас.

Увага! Нотаріуси не займаються спірними, суперечливими або проблемними питаннями.

Будь ласка, оберіть нижче зручний формат – особиста консультація в офісі / консультація телефоном:

Консультації юриста

Звертайтеся з юридичних питань, за наявності потреби, узгодьте зручний час відвідання офісу

Адвокат в Києві

При наявності будь-яких юридичних ускладнень або правових проблем – звертайтеся до діючого київського адвоката Луценка В.Ю.

Адвокат діє на підставі Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. Офіс адвоката відкритий в Святошинському районі Києва з 1994 року.

Досвід адвокатської діяльності більше 25 років, адвокат спеціалізується в питаннях: нерухомість, сімейне право, ДТП, а також допомагає у законному вирішенні питань спадщини та спадкування будь-якої складності.

Надаються консультації адвоката в київському офісі, консультації телефоном, а також консультації через VIBER | +38(067)7506135.

+ проблеми з авто, квартирою, будинком, землею…;

+ підготовка та отримання документів в різноманітних органах та установах;

+ судові справи та захист в суді;

+ вирішення проблем спадкування;

+ оформлення спадщини в Києві “під ключ” для спадкоємців – громадяни України, які знаходяться за кордоном;

+ захист прав та представлення інтересів в держорганах, страхових та банках;

Оберіть нижче зручний формат спілкування з адвокатом – зустріч в офісі, питання телефоном або ж дзвінок у VIBER: