Вопросы-ответы

Довіреність на автомобіль з правом виїзду за кордон 2020

Час оформлення довіреності на машину з правом виїзду за межі України:

біля 25 хвилин


Необхідні документи для оформлення довіреності на авто:

паспорт, податковий номер власника, свідоцтво про реєстрацію ТЗ


Додаткова інформація, яка необхідна для оформлення:

ПІБ представника, місце проживання, паспортні дані


Варіанти оформлення доручення на авто:

на одного представника або декількох; термін дії довіреності за бажанням власника; з правом продажу автомобіля або без права продажу; з правом передоручення або без права передоручення;...


Вартість оформлення довіреності на машину

Ціна оформлення довіреності в нашому офісі нотаріуса на Харківському масиві не перевищує середніх цін на нотаріальное оформлення по місту Києву. Уточнити актуальну ціну ви завжди можете по одному з наших телефонів.


Як записатися до нотаріуса на оформлення довіреності:

зателефонуйте в робочий час по номеру телефона нотаріуса в робочий час


Довіреність на машину з правом виїзду за межі України

Довіреність на авто 2020

Офіс нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни працює з 2010 року і розташований в Дарницкому районі міста Киева. До нас щодня приїжджають люди не тільки з Дарницького та Дніпровського району, але й з усіх інших районів міста для оформлення довіреності на авто без черг, зручно, швидко та законно!


Зразок довіреності ви можете знайти внизу цієї сторінки. Зверніть увагу, що зразок орієнтовний і може бути змінено за вашим бажанням: строк довіреності, право передоручення, право виїжджати за межі України та всі інші права - ви самі можете обрати який саме перелік прав ви бажаєте бачити в довіреності.


Адекватна ціна оформлення довіреності на авто

Вартість довіреності на авто в нашому офісі не перевищує середніх цін на нотаріальне оформлення в місті Києві. Ви можете задалегідь уточнити витрати на оформлення необхідної довіреності зателефонувавши нотаріусу в робочий час.


Зручне та швидке оформлення довіреності, запис по телефону

Запишіться по телефону і оформіть довіреність на авто без черг. Записатися можливо як сьогодні-на-сьогодні так і на інший робочий день. Дзвінки приймаються в робочий час. Оформлення довіреності на автомобіль в нашій нотаріальній конторі зазвичай триває всього біля 20-25 хвилин (при умові запису по телефону). Доречі, біля нашого офісу є велика зручна безкоштовна парковка.


Якщо ж вам необхідно відправити оформлений документ поштою, то в нашій будівлі є велике відділення Укрпошти, а в 2-3 хвилинах поруч знаходиться відділення Нової Пошти. У випадку, якщо вам необхідні будь-які банківські послуги, то одній будівлі з нашим офісом зручно розташоване банківське відділення, також в торгівельних центрах поруч є декілька пунктів обміну валют.


Мінімальний пакет необхідних документів:

- паспорт власника і обов'язкова особиста присутність,

- податковий номер (ідентифікаційний код),

- техпаспорт на автомобіль.


100% законність оформлення

Ви отримаєте довіреність на авто, яка має повну юридичну силу та відповідає Законодавству України: довіреність на гербовому офіційному бланку с гербовою печаткою. Під час оформлення, довіреність одразу рееєструється нотаріусом в передбачених законодавством реєстрах: нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків. Ви отримуєте не тільки оригінал довіреності але також і офіційний Витяг про реєстрацію в реєстрі.


Нотаріальний офіс працює з 2010 року та сертифікаваний у відповідності до вимог законодавства. Нотаріус має свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю і реєстраційне посвідчення, а також всі інші перебачені законом документи. Нотаріус зареєстрований в Єдиному реєстрі нотаріусів Міністерства юстиції України.


Як відбувається оформлення довіреності.

В вашій присутності нотаріус готує проект довіреності. У довіреності вказуються дані автомобіля: реєстраційний номер, марка, номер двигуна (кузова), рік випуску, а також строк дії довіреності, дані власника та повіреної особи. Уважно прочитайте документ для уникнення неточностей. Після вашого ознайомлення з текстом, нотаріус друкує документ на офіційному нотаріальному бланку.


У нас в офісі підписана власником довіреність одразу реєструється нотаріусом в усіх необхідних реєстрах: нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків. Зверніть увагу, нотаріус підключений до системи, яка дозволяє сплатити всі необхідні платежі на місці, тому вам не потрібно буде йти до банку та витрачати час на черги.


Після оформлення ви отримуєте оригінал довіреності, оформлений у повній відповідності до законодаства України. Так як власник зазвичай віддає повіреному оригінал довіреності разом з автомобілем, власнику рекомендується зберегти для себе копію довіреності.


В нашому офісі нотаріуса ви можете оформити всі види нотаріальних довіреностей на автомобіль у повній відповідності до законодавства України. Гарантуємо уважне ставлення до кожного документу.
Приклад довіреності на авто


ДОВІРЕНІСТЬ

Місто Київ, другого січня дві тисячі двадцятого року.


Я, __________________________, _____________року народження, (паспорт __________, виданий _________ РУ ГУ МВС України в м. Києві________________року), реєстраційний номер облікової картки платника податків _______________, зареєстрований за адресою: ________________________, цією довіреністю уповноважую гр. _________________, __________року народження, зареєстрованого за адресою: ___________________________________________________________, бути моїм представником з питання розпорядження транспортним засобом, власником якого я є на підставі Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу _____________, виданого ___________________ в м. Києві______________року, марки HYUNDAI, моделі ELANTRA, рік випуску 2017, тип ТЗ ЛЕГКОВИЙ СЄДАН, номер шасі (кузова, рами) ________________________, реєстраційний номер ___________, зареєстрований _________________в м. Києві_____________________року.
Для цього надаю право: представляти мої інтереси в відповідних органах Міністерства внутрішніх справ України, Національній поліції України, судових органах, комісіях, державних нотаріальних конторах та у приватних нотаріусів, банківських установах, центрах надання адміністративних послуг, страхових компаніях, органах митного та прикордонного контролю, комісійних магазинах, будь-яких інших установах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх підпорядкування і форм власності з усіх без винятку питань, пов’язаних з експлуатацією та відчуженням автомобіля, його переобладнанням (зміна типу і моделі автомобіля, кольору, заміна у встановленому порядку двигуна, кузова, інших деталей), ремонтом, проходженням технічного огляду, керувати ТЗ, визначати на власний розсуд місце стоянки автомобіля, зняти автомобіль з обліку, одержувати транзитні номери; замовляти та отримувати дублікати ключів до автомобіля, подавати та одержувати необхідні довідки, витяги, документи, дублікат реєстраційного документу у випадку його втрати, подавати заяви, позовні заяви, продати автомобіль, укласти від мого імені договір купівлі-продажу автомобіля, визначаючи на власний розсуд ціну та інші умови договору, одержувати належні мені за цим договором гроші; укладати договори обов’язкового страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу, отримати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності, у випадку спричинення автомобілю пошкодження іншими особами в результаті дорожньо-транспортної пригоди чи заподіяння шкоди повіреною особою іншим транспортним засобам під час керування автомобілем як джерелом підвищеної небезпеки, укладати, як в тому буде необхідність, угоди про відшкодування заподіяної шкоди, одержувати та сплачувати за такими угодами грошові суми в розмірах, згідно із калькуляціями, актами, експертними висновками, або за домовленістю, сплачувати державне мито, транспортні податки тощо, розписуватись за мене при виконанні дорученого, а також узгоджувати всі інші питання, що виникатимуть в процесі виконання вищезазначених повноважень.


Зміст статей 237-241,244-245, 247-250, 1000-1009 Цивільного кодексу України, в тому числі щодо поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, передачі повноважень іншій особі, в тому числі обов`язок представника, який передав свої повноваження інший особі, повинен повідомити про це особу, яку він представляє та надати їй необхідні відомості про замісника, що невиконання цього обов'язку покладає на особу, яка передала повноваженні заміснику відповідальність за дії замісника, як за свої власні; ст. 60-65 Сімейного Кодексу щодо спільної власності подружжя, зміст норм Податкового кодексу України щодо Порядку оподаткування операцій з відчуження рухомого майна - мені нотаріусом роз'яснено та буде доведено мною довірителем до відома представника.
Довіреність видана з правом виїзду за межі України, з правом передоручення, строком на три роки та діє до тринадцятого вересня дві тисячі_____________року.


Довіреність мною, __________________________________________, прочитана та відповідає моїй волі.


ПІДПИС: __________________________________________________________


Доверенность на представительство интересов 2020

Время оформления доверенности:

Доверенность на представительство оформляется в офисе нотариуса на Харьковском массиве в среднем около 25 минут, действует запись по телефону на удобное время в пределах графика работы офиса


Стоимость оформления доверенности:

Цена оформления доверенности зависит от выбранного варианта оформления. Стоимость оформления доверенностей на представительство в нашем офисе не превышает средних цен на нотриальное оформление по городу Киеву. Уточнить актуальную цену вы всегда можете по телефону.


Минимум необходимых документов:

Как правило для оформления довернности достаточно паспорта и идентификационного кода доврителя. Однако в для некоторых видов доверенностей может потребоваться дополнительная информация. Пожалуйста уточните по телефону нотариуса все необходимые вопросы. Обратите внимание, личное присутствие доверителя для оформления довернности обязательно!


Необходима дополнительная информация:

ФИО представителя, место проживания, паспортные данные;


Варианты оформления:

- доверенность на представительство интересов;

- довернность на подачу, получение или оформление документов;

- доверенность на получение денег;

- доверенность на получение почтовых отправлений;

- доверенность на оформление прав на землю или дом;

- доверенность на автомобиль;

- представительство по квартире;

- представительство по гаражу/ паркоместу;

- доверенность на регистрацию прав собственности;

- доверенность на оформление наследства;

- доверенность представительство во всех учереждениях, органах и организациях

- представительство перед страховыми компаниями;

- получение пенсии и социальной помощи;

- предствительство в банках;

- довернности для действий за границей;

- доверенность на покупку недвижимости;

- доверенность с максимальным перечнем прав;

- и многие другие доверенности на представительство;


В одной доверенности можно совместить несколько видов полномочий. Доверенность может быть оформлена на одного представителя или нескольких; срок действия доверенности по желанию владельца; с правом передоверия или без такого права.


Как записаться к нотариусу на оформление доверенности:

позвоните в рабочее время по одному из телефонов нотариуса.


Доверенность на автомобиль с правом выезда за границу 2020

Стоимость оформления

Цена оформления доверенности на автомобиль в офисе нотариуса не превышает средних цен на нотриальное оформление по городу Киеву. Уточнить актуальную цену вы всегда можете по нашему телефону.


Время оформления доверенности на авто с правом выезда за границу:

около 25 минут


Необходимые документы:

паспорт, ид.код собственника авто, свидетельство о регистрации транспортного средства


Необходима дополнительная информация:

ФИО представителя, место проживания, паспортные данные


Варианты оформления

- доверенность на автомобиль на одного представителя;

- доверенность на автомобиль на нескольких представителей;

- доверенность с правом продажи и правом распоряжения автомобилем;

- доверенность без права продажи;

- доверенность с правом передоверия;

- довернность без права передоверия;

- другие варианты оформленияКак записаться к нотариусу

для записи на удобное время оформления довернности позвоните по одному за наших телефонов. Звонки принимаюся в рабочее время, записаться возможно в пределах графика работы офиса.Як оформити довіреність 2020

Адекватна ціна оформлення довіреності

Ціна оформлення в нашому нотаріальному офісі на Харківському масиві не перевищує середніх цін на нотаріальне оформлення в Києві. Ціна оформлення довіреності об'єктивно залежить від декількох факторів: виду довіреності, складності, обсягу довіреності, терміну дії і т.д. Ви можете легко уточнити актуальну вартість нотаріального оформлення по телефону нотаріуса.


Які документи потрібні для оформлення доручення

Паспорт та ідентифікаційний код - довіритель має особисто відвідати офіс нотаріуса з оригіналами цих документів. Для деяких видів довіреностей можуть знадобитися і інші документи. Перелік документів, необхідний для оформлення Вашої довіреності краще уточнити у нотаріуса по телефону.


Як записатися на оформлення довіреності?

Записатися на зручний час можливо по телефону як сьогодні-на-сьогодні, так і на інші дні (в межах графіку роботи).


Чи потрібна особиста присутність довірителя під час оформлення довіреності?

Для оформлення довіреності обов`язкова особиста присутність довірителя - особа, яка видає довіреність.


Довіреність оформлена у приватного нотаріуса або у державного мають однакову юридичну силу?

Так, всі документи оформлені приватними або державними нотаріусами мають однакову юридичну силу. Всі нотаріуси діють на підставі одного законодавства і реєструють довіреності у державному реєстрі.


Скільки часу потрібно для оформлення довіреності?
В нашому офісі зазвичай оформлення довіреності триває біля 10-25 хвилин. Час підготовки оформлення залежить від типу і складності документа.


Офіс нотаріуса знаходиться в Дарницькому районі за адресою: Київ, Харківське шоссе 164. У нотаріуса можливо оформити всі види довіреностей у повній відповідності до закону. Запишіться по телефону для оформлення без черг. Дзвінки приймаються в робочий час.
Довіреність на отримання документів


Довіреність на отримання документів оформлюється в нашій нотаріальній конторі за 20-30 хвилин. Для запису на зручний час оформлення достатньо просто зателефонувати нотаріусу.


Ціна оформлення довіреності на отримання документів доступна - ви завжди можете уточнити актуальну ціну оформлення по телефону нотаріуса.


Оформить наследство на имущество у частного нотариуса

Нотариальная услуга:
Оформление наследства на имущество у частного нотариуса


Обратите внимание

Вы можете оформить наследство в нашем офисе в том случае, если умерший имел последнее зарегистрированное место проживания в городе Киеве, независимо от района. Если умерший проживал на день смерти в любом из районов Киева, тогда вы можете обращаться в наш офис за оформлением наследства.


Необходимые документы для оформления наследства:

паспорт, идентификационный код наследника/ наследников, документы на наследственное имущество, другие документы уточняйте у нотариуса


Варианты оформления

- оформление наследства на дом/ землю/ вклад в банке/ автомобиль по завещанию;

- оформление наследства на дом/ землю/ вклад в банке/ автомобиль по закону;

- оформление наследства на дом/ землю/ вклад в банке/ автомобиль на одного наследника;

- оформление наследства на дом/ землю/ вклад в банке/ автомобиль на нескольких наследников;


Стоимость оформления наследства у нотариуса

Цена оформления наследства доступна и зависит от выбранного варианта оформления. Стоимость оформления не превышает средних цен на нотариальное оформление наследства у частных нотариусов Киева. Уточнить актуальную цену вы всегда можете у нотариуса. По телефону вы можете задать дополнительные вопросы, а также записаться на удобное время приема. Звонки принимаются в рабочее время.


Консультации нотариуса по наследству

позвоните в рабочее время по одному за наших телефонов и получите ответы на интересующие вас вопросы, также по телефону вы можете записаться на бесплатную консультацию по наследству в офисе нотариуса.


Оформить наследство на квартиру в Киеве

Нотариальная услуга:
Оформление наследства на квартиру в Киеве


Необходимые документы:

паспорт, идентификационный код наследника, документы на квартиру, которая наследуется


Варианты оформления

- оформление наследства на квариру по завещанию;

- оформление наследства на квартиру по закону;

- оформление наследства на квартиру на одного наследника;

- оформление наследства на квартиру на нескольких наследников;

- в нашем офисе также возможно оформить наследство и на другое наследственное имущество: автомобили, вклады в банках, землю, дом...


Стоимость оформления наследства на квартиру

Цена доступна и зависит от выбранного варианта оформления. Стоимость оформления не превышает средних цен на нотриальное оформление наследства в городе Киеве. Уточнить актуальную цену вы всегда можете у нотариуса. По номеру телефона нотариуса вы можете задать дополнительные вопросы, а также записаться на удобное время приема. Звонки принимаются в рабочее время.


Консультации нотариуса по наследству

позвоните в рабочее время по одному за наших телефонов и получите ответы на интересующие вас вопросы, также по телефону вы можете записаться на личный прием в офисе с изучением документов.


Оформить заявление об отказе от наследства

Документ:
Заявление об отказе от принятия наследства


Время оформления:

около 20 минут


Необходимые документы

паспорт, ід.код


Цена

Стоимость оформления заявления об отказе от приянтия наследства в нашем офисе доступна и не превышает средних цен на нотариальное оформление нотариальных заявлений в Киеве. Уточнить актуальную цену вы всегда можете по телефону.


Дополнительная информация

в заявлении об отказе от наследства обязательно указывается: ФИО, дата смерти умершего и его последнее место регистрации проживания


Варианты оформления

отказ от наследства по закону; отказ от принятия наследства по завещанию; откза в пользу другого наследника по закону; отказ в пользу другого наследника по завещанию; 


Как записаться к нотариусу

для записи на удобное время или для уточнения вопросов, касающихся оформления заявления об отказе от наследства позвоните рабочее время по одному за наших телефонов


Разрешение родителей на выезд ребенка за границу

Документ:
Нотариальное согласие родителя на выезд ребенка за границу


Время оформления:

15-20 минут


Необходимые документы

паспорт, идентификационный номер родителя, свидетельство о рождении ребенка


Дополнительная информация

срок поездки; страна/ страны; ФИО сопровождающего лица


Варианты оформления

согласие от отца; согласие от матери; согласие от обоих родителей в одном документе;


Цена оформления

Стоимость доступна, не превышает средних цен по Киеву. Актуальную цену выбранного вами варианта оформления вы всегда можете уточнить по телефону.


Как записаться

позвоните в рабочее время по одному из наших телефонов


Адрес нотариуса

Дарницкий район, Харьковский массив, Харьковськое шоссе 164