Консультація нотаріуса

Нотаріус | Дарницький р-н | Харківське шосе

Консультації нотаріуса можливі з питань, що стосуються нотаріального посвідчення документів у нас: заяви і довіреності, дарування квартири, спадщина та заповіти на всі види майна.

В телефонному форматі можливо швидко та зручно уточнити актуальні ціни нотаріуса й перелік документів, а також записатися на зручний час прийому в нашому нотаріальному офісі.

Отже, нотаріус здійснює якісне та надійне нотаріальне оформлення, але не займається вирішенням проблем з документами, спірними питаннями або ж судовими справами.

Нотаріальні консультації

Звертайтеся в робочі години для уточнення всіх додаткових питань, при необхідності, узгодьте зручний час прийому в межах графіку роботи

Вартість платних консультації залежить від типу, напряму та складності питання. Уточнити ціни та інші додаткові питання можливо звʼязавшись з нами в робочий час по буднях.

Телефонним дзвінком можливо записатися на прийом для підготовки, оформлення документів або ж для отримання юридичної консультації. Звертайтеся для уточнення всіх додаткових питань та для запису на зручний час. Запис в робочі дні доступний “сьогодні-на-сьогодні” або на наступний робочий день згідно графіку.

Робочий час 10:00-17:00, з понеділка по пʼятницю. Записатися на оформлення можливо дзвінком по одному з наших номерів, телефонні дзвінки приймаються в робочі дні з 8:45 до 18:15.

Офіс нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни відкритий та працює в Дарницькому районі міста Києва з 2010 року, тобто вже більше 12 років.

Офіс нотаріуса знаходиться за адресою: м.Київ, Харківське шосе, 164.

Консультації нотаріуса надаються в офісі, додаткові питання нотаріусу можливо поставити телефоном.

Свідоцтво нотаріуса видане Мінʼюстом України. Нотаріальна діяльність зареєстрована у відповідності до законодавства, територіальним органом юстиції надане Реєстраційне посвідчення.

Консультації нотаріуса можливі з усіх питань, що стосуються нотаріального посвідчення у нас.

Увага! Нотаріуси не займаються спірними, суперечливими або проблемними питаннями.

Також нотаріус не надає консультацій з питань, що стосуються оформлення в інших нотаріусів або інших нотаріальних конторах.

Поширені запити:

В нашому нотаріальному офісі ви можете отримати професійну консультацію нотаріуса. Консультації надаються в офісі нотаріуса на Харківському шосе 164.

Нотаріус в Дарницькому районі надає юридичні консультації з нотаріальних питань, а також здійснює оформлення нотаріальних документів.

Надаємо консультації нотаріуса з питань дарування квартири, заповітів та спадщини. Діючий нотаріус на Харківському масиві в місті Києві.

Надаємо нотаріальні консультації, а також здійснюємо нотаріальне засвідчення документів. Одна з найближих станцій київського метро – це метро Позняки. Обираєте нотаріуса на Позняках або неподалік для отримання відповідей на нотаріальні питання – завітайте до нашого офісу. Знаходимося всього в 10-15 хвилинах на авто від Позняків.

Нотаріальне оформлення документів та консультації нотаріуса. Найближча станція київського метрополітену – Харківська. Обираєте нотаріуса на метро Харківська або поруч для отримання консультації – звертайтеся до нас.

Нотаріус здійснює нотаріальне оформлення документів та надає консультації нотаріуса. Найближча станція київського метрополітену – метро Осокорки. Обираєте нотаріуса на Осокорках або поруч для отримання професійної консультації – звертайтеся до нашої нотаріальної контори.