Нотаріус Дарницький Район

Оформлення Довіреності

У нас оформлення довіреностей по прийнятним цінам, без черг за попереднім записом. Записатися на прийом можливо телефонним дзвінком. Зазвичай оформлення стандартної довіреності в нашій приватній нотаріальній конторі триває від 25 хвилин.

Довіреність – це документ, що може бути виданий однією особою іншій особі (представнику або довіреній особі) для представництва інтересів перед третіми особами, державними органами, юридичними особами, організаціями, державними органами, нотаріусами чи нотаріальними конторами і т.д. Нотаріальна довіреність оформлюється у нотаріуса на нотаріальному бланку і реєструється нотаріусом в Єдиному реєстрі довіреностей, Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, а бланк довіреності реєструється у Єдиному реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів.

Варто пом’ятати, що запис можливий в межах графіку роботи нотаріальної контори. Уточнити вартість оформлення необхідної Вам довіреності Ви можете по нашому офісному телефону в робочий час.

Оформити довіреність у нотаріуса

У нотаріуса Ви можете оформити всі види законних нотаріальних довіреностей. Записатися на зручний час оформлення довіреності Ви можете, в межах встановленого розпорядку роботи приватної нотаріальної контори.

Оформити Довіреність

Оформлюємо Довіреності з Необхідними Правами та Повноваженнями

Ціна
Довіреності

Розрахувати ціну оформлення необхідної Вам довіреності

Довіреність на
Одержання Документів

Довіреності на одержання документів: диплому, атестату, свідоцтва про народження

Довіреність
на Оформлення

Довіреністі на оформлення документів, права вланості, спадкових прав і т.д

Генеральна
Довіреність на Авто

Довіреність на розпорядження авто та продаж автомобіля з усіма правами

Доручення на
Представництво

Довіреність на представництво інтересів з необхідними правами та повноваженнями

Довіреність
на Купівлю Авто

Довіреність на купівлю авто та перегон авто з Європи до України

Довіреність
на Спадщину

Довіреність на оформлення спадкових прав та отримання свідоцтв про право на спадщину

Довіреність
на Квартиру

Нотаріальні довіреності на представництво з питань що стосуються квартири

Довіреність на
Отримання Диплому

оформлення довіреності на отримання документів про освіту, диплому чи атестату

Довіреність на
Продаж Авто

Довіреність на представника з повноваженнями на продаж автомобіля

Довіреність на
Земельну Ділянку

Нотаріальні довіреності з питань що стосуються земельних ділянок та паїв

Довіреність на
Отримання Атестату

довіреності на одержання атестату про середню освіту та додатку до нього

Які Документи Необхідні для Довіреності

 • Паспорт та ІДН;

  Документи надаються нотаріусу в оригіналах;

 • Дані щодо об'єкту довіреності

  Якщо довіреність стосується майна, то вказуються необхідні дані такого майна

 • Дані представника;

  В довіреності вказуються ПІБ, місце реєстрації представника (повіреноого), також можливе указання реквізитів паспорту та дати народження;

Довіреність Ціна

Вартість підготовки та оформлення нотаріальної довіреності залежить від об`єктивних причин, в тому числі: об’єм та складність тексту довіреності, строки її дії та інш. В нашому офісі нотаріуса оперативне, законне та надійне оформлення і прийнятні ціни.

Ціна оформлення довіреності у нотаріуса об’єктивно залежить від декількох об’єктивних факторів: виду довіреності, складності, обсягу довіреності, терміну дії. Ви можете уточнити у нотаріуса скільки коштує оформлення необхідної Вам довіреності в нашому київському офісі.

Телефонуйте для уточнення додаткових питань та запису на оформлення довіреності у зручний час в межах графіку роботи офісу. Телефонні дзвінки приймаються в робочі дні по графіку роботи офісу.

Як Оформити Доручення

 • Телефонуйте

  Уточніть список обов'язкових документів, ціну доручення або передоручення, а також узгодьте зручний час прийому

 • Відвідайте офіс нотаріуса

  Відвідайте нотаріальний офіс в обумовлений час прийому

 • Підготовка

  Нотаріус підготує проєкт тексту доручення та надасть довірителю. Зазвичай підготовка та оформлення тривають біля 25 хвилин

 • Нотаріальне посвідчення

  Після прочитання тексту проекту, довіритель підтверджує відповідність тексту волі довірителя або ж пропонує внести зміни, нотаріус доповнює текст всіма необхідними правками та друкує доручення на бланку. Підписане довірителем доручення одразу вноситься нотаріусом у відповідні реєстри

Довіреність на Отримання Документів

Оформлення у нотаріуса довіреності на одержання Вашим родичем або представником необхідних документів: документації на квартиру, частину квартири, житловий чи садовий будинок, документів на земельну ділянку чи пай, технічної документації або інших документів. 

У нотаріуса є шаблони або ж зразки подібних доручень, а також Ви маєте можливість надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодаству України.

Ціна завірення довіреності прийнятна, уточніть актуальну вартість оформлення у нотаріуса.

Довіреність на Отримання Атестату

Можливе завірення в нотаріальній конторі у приватного нотаріуса довіреностей на одержання Вашим представником у відповідних органах та навчальних закладах довідок та документів про закінчення школи, ліцею: атестату про середню освіту, а також додатку до нього.

Найчастіше представниками за подібними дорученнями виступають близькі родичі та члени сім’ї, але загалом, згідно з нормами права, Вашим представником може бути вказана в дорученні будь-яка обрана Вами особа.

У нотаріуса є достатнья кілкість шаблонів (зразків) доручень, серед яких Ви можете обрати необхідний Вам варіант довіреності, крім того, Ви можете застосувати при оформленні і свій власний варіант зразку доручення, вимогою до якого є дотримання норм законодаства.

Довіреність на Отримання Диплому

Посвідчення у нотаріуса доручення на отримання Вашим близьким родичем або ж іншим представником одного або декількох з перераховних документів про освіту: диплому про вищу освіту, диплому бакалавра або магістра, а також додатку до диплому. 

В нашій нотаріальній конторі у нотаріуса є напрацьовані зразки доручень на отримання дипломів про вищу освіту в Україні та перевірені зразки таких довіреностей, крім того, при необхідності, Ви маєте можливість надати нотаріусу і свій варіант зразку доручення на отримання ддиплому, вимогою до якого є повна відповідність чинним вимогам законодаства України.

Довіреність на Квартиру

Підготовка, оформлення та засвідчення нотаріальної довіреності на представництво з питань, що стосуються квартири чи її частини (частки). Доручення на отримання документів на право власності на квартиру та технічної документації (технічного паспорту нерухомості).

В подібних довіреностях зазвичай зазначаються досить широке коло повноважень представника, наприклад: представляти інтереси в обслуговуючих підприємствах та організаціях, державних установах, охоронних компаніях та правоохоронних органах з питань, що стосуються експлуатації квартири, отримаувати, підписувати та подавати необхідні документи. Перелік повноважень представника можливо вказати і меньший по обсягу, а також можуть бути зазначені і більш ширші повноваження – на розсуд особи, яка видає довіреність щодо своєї квартири.

Досить розповсюджена довіреність, представниками за таким дорученнями найчастіше громадяни вказують близького родича чи члена сім’ї (брата, сестру, мати або батька), але також, Вашим представником Ви можете зазначити будь-яку обрану Вами особу.

У нотаріуса наявна достатня кількість зразків та шаблонів, а також Ви можете запропонувати і свій варіант тексту доручення, вимогою до зразку доручення є точна відповідність законодавству.

Довіреність на Земельну Ділянку

У нотаріуса можливе офомлення довіреностей, що стосуються земельних ділянок та земельних паїв. Посвідчння довіреності на оформлення спадщини на земельну ділянку, доручення на оформлення права власності, а також і довіреність на передачу в аренду землі.

В довіреностях можуть зазначатися широке коло повноважень або ж обмежені повноваження представника, наприклад: представляти інтереси в земельних органах, міських, селищних та районних органах влади, реєстраційних органах та центрах надання послуг. Перелік повноважень представника залежить від побажать особи, яка видає довіреність щодо своєї земельної ділянки.

У нотаріуса наявна достатня кількість шаблонів та зразків доручень, а також Ви можете запропонувати і свій варіант тексту довіреності, наданий вами варіант  тексту має повністю відповідати вимогам закону.

Питання та Відповіді​

Телефонуйте для запису на зручний час і уточнення вартості посвідчення в нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі

Оформлення довіреностей досить стандартна та зрозуміла процедура. Для підготовки та завірення довіреності вдвідайте наш офіс нотаріуса на Харківському масиві зі свої паспортом та ІДН.

В нашій нотаріальній конторі на Харківському шосе 164 громадянином може бути оформлена будь-яка законна нотаріальна довіреність

Зазвичай оформлення довіреності триває біля 25 хвилин. Вартість оформлення залежить від складності документу – уточнюйте ціну у нотаріуса. Звертайтеся за оформленням довіреностей – одна з найближчіх до нашого нотаріального офісу станцій метро – метро Харківська.

 

Зателефонуйте нотаріусу для уточнення вартості оформлення необхідної вам довіреності в нашому офісі на Харківському шосе, а також точного переліку документів для вашого випадку і для запису на зручний час. Ви можете зручно та швидко дістатися до нашого офісу від станцій метро Харківського масиву: метро Червоний Хутір, Вирлиця, Бориспільська, Харківська, Позняки, Осокорки, Славутич.

 

Для оформлення відвідайте обраного Вами нотаріуса з оригіналами свого паспорту та ідентифікаційного коду.

Наш офіс нотаріуса знаходиться на Харківському шосе 164 (Харківський масив Дарницького району в Києві), для запису на оформлення нотаріальної довіреності телефонуйте.

 

Для оформлення довіреності вам необхідно записатися на прийом та особисто відвідати наш київський офіс, який працює в Дарницькому районі міста.

 

Для засвідчення у нотаріуса довіреності на отримання дублікату свідоцтва про народження зверніться до нотаріуса зі своїм паспортом та ідн.

У нас приватна нотаріальна контора, тому, на жаль, ми не маємо актуальної інформації щодо цін на довіреності в державних нотаріальних конторах. Якщо Вас зацікавить оформлення довіреності в нашому офісі приватного нотаріуса – будб ласка телефонуйте, з готовністю підкажемо ціну на оформлення обраного Вами варіанту оформлення в нашому офісі. 

Хоча в законодавтсві немає визначення генерального доручення, однак у у побуті досить розповюджена така назва доручення з широким колом повноважень. Для оформлення доручення звертайтеся до нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН, а також з документами, що стосуються майна, яке є предметом доручення. Звертайтеся до нашого офісу нотаріуса (одна з найближчих к нотаріусу станцій метро Вирлиця та метро Бориспільська)

Для оформлення доручення потрібні Ваш паспорт та ІДН, а також додатокові документи, що стосуються необхідного варіанту оформлення. телефонуйте до нотаріуса для уточнення всіх питань та для запису на зручний час оформлення доручення в офісі нотаріуса на Харківському шосе.

Телефонуйте для запису на зручний час і уточнення скільки коштує оформлення доручення в нашій приватній нотаріальній конторі (найближі к нотаріусу метро Харківська та метро Позняки)

Вартість оформлення нотаріального доручення уточнюйте по телефону нотаріуса.

Ціна доручення залежигть від складності оформлюваного доручення. Уточнити актуальну ціну необхідного доручення Ви можете у нотаріуса. У нотаріуса можливо оформити доручення в Дарницькому районі.