Нотаріальне оформлення | Свідоцтво нотаріуса 5284

Довіреність Оформлення

від 25 хвилин

Нотаріальна Довіреність

Дізнайтеся вартість оформлення необхідного Вам варіанту довіреності та запишіться на зручний час відвідання нотаріальної контори.

У нотаріуса здійснюється оформлення всіх поширених видів довіреностей, в тому числі:

доручення на представництво інтересів з правом підпису, довіреність щодо одержання грошей або документів, довіреності на розпорядження (для купівлі або продажу на авто, квартири, будинку, земельної ділянки…)

Вартість посвідчення обʼєктивно залежить від виду довіреності та її складності. Кількість представників та загальний обʼєм повноважень, строк дії доручення – ці фактори можуть впливати на ціну.

Нотаріусом оформлюються всі довіреності, що відповідають вимогам чинного законодавства України!

Доручення на автомобіль – нотаріальний документ, який надає повноваження представнику вчиняти різні правові дії з машиною. Можуть бути надані права на розпорядження, купівлю-продаж, реєстрацію або перереєстрацію, пригон з-за кордону або перегон авто.

Довіреність на квартиру

Довіреність на квартиру – це документ, який дає повноваження іншій особі вчиняти різні дії з квартирою. Це може бути право на розпорядження, укладення договору оренди, реєстрація квартири в державних органах та інші дії. Можливе оформлення у нотаріуса довіреностей на квартиру, в тому числі: на підписання, оформлення, отримання чи подання Вашим родичем чи іншим представником різноманітних документів, технічної документації, заяв, актів або договорів. Зверніться до нотаріуса для оформлення довіреності.

Довіреність на землю

Довіреність є важливим документом, який надає повноваження представляти власника земельної ділянки в різних питаннях, пов’язаних з нею. Нотаріуси допоможуть правильно скласти довіреність на земельну ділянку, забезпечуючи її юридичну дійсність та відповідність всім вимогам законодавства. Якщо Ви хочете оформити Довіреність на земельну ділянку, зверніться до нотаріуса для такого нотаріального оформлення. Нотаріус допоможе Вам це зробити в Києві. Ми здійснюємо з оформлення довіреностей на придбання, продаж, оренду, дарування, розподіл, обмін, збереження та управління земельними ділянками. У нотаріуса можлива підготовка та завірення довіреностей на земельні ділянки та земельні паї. У тому числі, з повноваженнями на оформлення документів та технічної документації, отримання довідок, а також доручення на отримання орендної плати та інших цінностей за договорами оренди земельних паїв. Оформлення Довіреності на земельну ділянку можливо здійснити у нашому нотаріальному офісі в Києві.

Доручення оформлення прав спадкоємця у відповідному нотаріальному органі досить часто видається як на юриста, так і на близьку людину або члена родини. Довіреністю представникам можуть бути надані повноваження на отримання та надання необхідних документів, а також отримання свідоцтв про право на спадкове майно. Довіреність може стосуватися оформлення спадщини на все спадкове майно по відкритій спадковій справі, в тому числі: квартири та будинки, земельні ділянки та земельні паї, автомобілі та рахунки в банках.

Довіреність оформляється нотаріусом на офіційному нотаріальному бланку та реєструється у необхідних реєстрах. Довіреність, оформлена у приватного чи державного нотаріуса, має рівне юридичне значення та правову силу.

Для посвідчення довіреності необхідно відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом та ідентифікаційним номером. Також необхідно надати нотаріусу точну інформацію щодо представника.

Довіреність на отримання документів

Можливе оформлення у нотаріуса довіреностей на оформлення, отримання чи подання Вашим родичем чи іншим представником різноманітних документів: документації на квартиру чи частину квартири, житловий чи садовий будинок, документів на земельну ділянку чи пай, технічної документації, доручення на отримання документів для подальшого оформлення у нотаріуса по спадщині чи інших документів. Будь ласка, зверніться до нотаріуса для оформлення довіреності.

Довіреність на отримання пенсії

Для завірення нотаріальної довіреності на отримання пенсії, банківський вклад або рахунок у банку звертайтесь до нотаріуса. Довіреність може включати повноваження пов’язані з отриманням грошей, відкриттям або закриттям рахунку, отриманням грошей з рахунків та здійсненням грошових переказів, переоформленням та продовження вкладів, а також з правом представляти і інші інтереси в банках та банківських установах України. Зазвичай такі довіреності видаються на представника – близьку людину чи родича.

Як вже зазначалося вище, також можуть бути видані довіреності на оформлення спадкових прав на пенсію, рахунок, вклад або депозит. Уточніть ціну у нотаріуса та запишіться на зручний час.

Довіреність на представництво

У нотаріуса можливо підготувати та оформити довіреність на представництво інтересів. Нотаріус має шаблони або зразки подібних довіреностей, а також Ви можете надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодавству України.

Довіреність на отримання грошей

Довіреність на отримання грошей – це юридичний документ, який дає повноваження вказаній особі отримувати гроші від вашого імені. Це дуже зручний і безпечний спосіб передати фінансові повноваження, оскільки документ оформлюється в присутності нотаріуса, що гарантує його законність. Зверніться до офісу нотаріуса в Києві, якщо Вам потрібна допомога в оформленні довіреності на отримання грошей. Нотаріус відповість на всі ваші запитання та допоможуть з оформленням документа.

Київський нотаріус допоможе скласти довіреність на отримання грошей згідно з усіма вимогами законодавства та враховуючи всі Ваші особисті побажання. При підготовці довіреності можливо скористатися послугами нотаріуса у складанні тексту доручення, або ж надати свій варіант текстового наповнення довіреності – зразок, який має повністю відповідати законам України. Дізнайтеся вартість оформлення необхідної довіреності у нотаріуса та запишіться на зручний час відвідання нашого офісу.

У нотаріуса можна засвідчити всі види довіреностей на автомобілі, в тому числі: Довіреність на продаж автомобіля, Довіреність на придбання автомобіля, Довіреність на оформлення технічного паспорта, Довіреність на оформлення документів для розмитнення автомобіля, Довіреності на купівлю та пригон авто з інших країн Європи в Україну, а також доручення на авто для виїзду за кордон. Уточніть ціни та запишіться на зручний час оформлення довіреностей на авто.

Довіреність на будинок

У нотаріуса можлива підготовка та завірення довіреностей житлові чи садові будинки, земельні ділянки та земельні паї. У тому числі, з повноваженнями на оформлення документів та технічної документації, отримання довідок, а також доручення на отримання орендної плати та інших цінностей за договорами оренди земельних паїв. Дізнавайтеся вартість та інші питання оформлення довіреностей у нотаріуса, телефонуйте для запису на зручний час нотаріального посвідчення.

Довіреність на оформлення спадщини

При оформленні спадщини в Україні, довіреність є важливим юридичним інструментом, який дозволяє делегувати окремі повноваження на проведення оформлення спадкування і виконання інших необхідних дій в інтересах спадкоємця. Довіреність на оформлення спадщини, яку можна оформити у нотаріуса, надає можливість зробити процес спадкування більш ефективним.

Однією з переваг використання довіреності є можливість передати повноваження адвокату або юристу, який володіє необхідними знаннями і досвідом для правильного оформлення спадщини в нотаріальних органах та судових установах України. Або ж можна передати повноваження близькій людині, яка має можливості та час допомогти спадкоємцю в питаннях переоформлення спадкового майна в порядку спадкування. Зверніться до нотаріуса для законного оформлення необхідної Вам довіреності.

В законодавстві відсутнє визначення терміну “генеральної” довіреності. Але в побутів під “генеральними довіреностями” зазвичай розуміють нотаріальні довіреності на авто або ж довіреності на нерухомість з максимально широким колом повноважень представника по дорученню. Необхідну довіреність Ви можете оформити у нотаріуса

Зробити довіреність у нотаріуса

Будь ласка, телефонуйте в робочий час, нотаріус допоможе з розрахунком точної  вартості оформлення необхідної Вам довіреності, з урахуванням складності та строку дії необхідного варіанту доручення.

Для складання довіреності Ви можете скористатися допомогою нотаріуса. Або, за наявності, Ви можете надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодавству України.

Якщо Вам потрібне оформлення довіреності, звертайтеся до нашого нотаріального офісу. Ми підкажемо точну вартість оформлення необхідної вам довіреності, надамо професійну консультацію та допоможемо оформити цей документ.

Нотаріальний офіс знаходиться в 7-25 хвилинах руху на авто від найближчих станцій метро Дарницького району міста Києва:

Питання & Відповіді​

1. Зателефонуйте нотаріусу, щоб уточнити ціну довіреності, також запишіться на час оформлення нотаріальної довіреності.

2. Завітайте до офісу нотаріуса з необхідним переліком документів.

3. Нотаріус готує текст довіреності та після схвалення довірителем, друкує довіреність на нотаріальному бланку;

Підписана довірителем та завірена належним чином довіреність одразу реєструється нотаріусом у необхідних Реєстрах. Оригінал довіреності видається довірителю разом із Витягом про реєстрацію в Реєстрі.

У нотаріуса можна підготувати та завірити всі законні доручення, у тому числі: довіреності на представництво та оформлення документів; нотаріальні довіреності на банківський рахунок чи вклад; довіреності на землю, квартиру чи будинок; доручення на розпорядження авто, а також доручення для виїзду за кордон на авто.

Генеральною довіреністю, у побутових розмовах, зазвичай називають доручення на представництво та розпорядження майном з максимально широким переліком повноважень представника. Для завірення довіреностей у нотаріуса довіритель (особа, яка видає довіреність) повинен відвідати нотаріуса особисто зі своїм паспортом громадянина та ІДН кодом. Дані повіреного (представника за довіреністю) зазначаються у тексті довіреності зі слів довірителя.

Для того щоб завірити довіреність у нотаріуса Довіритель (людина, яка видає довіреність) має бути присутньою особисто з оригіналом таких документів: паспорт та ідентифікаційний номер.

Дані повіреної особи (представника) вказуються в довіреності зі слів довірителя або з наданої ним інформації (оригінали, копії, фото в месенджері тощо).

Якщо довіреність видається на нерухомість чи автомобіль або ж стосується банківських питань, або ж пов’язана з оформленням спадщини, а також і у деяких інших випадках – можуть знадобитися точні дані майна, якого стосується довіреність. Такі дані зазначаються виходячи з наданих довірителем документів.

Для деяких видів нотаріальних довіреностей можуть знадобитися і інші додаткові документи. Наприклад, якщо довіреність стосується автомобіля, необхідні дані Свідоцтва про реєстрацію ТЗ (техпаспорт).

Точний перелік документів, необхідних для оформлення необхідної довіреності у нашому офісі, можливо уточнити у нотаріуса.

У нотаріуса можна засвідчити різноманітні доручення. Стандартні та прості довіреності не вимагають багато часу для оформлення, але зустрічаються також і більш складніші довіреності, які готуються значно довше. Вартість оформлення довіреності залежить від її складності. Уточнити ціну необхідної довіреності Ви можете у обраного Вами нотаріуса, зателефонувавши до нотаріального офісу в робочий час.

1. Зателефонуйте уточніть ціну та запишіться на час;

2. Завітайте до нотаріуса з необхідними документами;

Оформлення нотаріальної довіреності відбувається з обов’язковою особистою присутністю довірителя зі своїми документами в оригіналах і у належному стані (без пошкоджень цілісності, дописок чи виправлень). Довіритель має бути в адекватному стані та повністю розуміти значення своїх дій.

При оформленні нотаріальної довіреності дані повіреної особи (представника) можуть бути зазначені за словами довірителя, з наданих їм документів або копій. Обов’язкові дані: ПІБ, місце проживання також можуть бути вказані паспортні дані.

*До речі, досить часто, у побуті, до довіреностей також помилково відносять і згоду батьків на виїзд дитини за кордон і називають такий документ “довіреність на дитину”. Насправді такий документ може бути оформлений нотаріальною заявою, а не довіреністю.

1. Зателефонуйте уточніть вартість та запишіться на зручний час;

2. Вчасно завітайте до нотаріуса з необхідними документами;

Для оформлення необхідної довіреності на авто у нотаріуса:

1. Зателефонуйте для уточнення всіх додаткових питань та погодження часу прийому;

2. Завітайте до офісу нотаріуса в обумовлений час.

Нотаріальне оформлення доручення на авто зазвичай минає від 25 хвилин. Телефонуйте для запису на найближчий час. Працюємо з понеділка до п’ятниці 9:00-18:00 (за записом). Записатися можливо “сьогодні-на сьогодні” або ж наступного робочого дня в межах графіка.

Для оформлення нотаріальної довіреності для одержання документів особисто відвідайте офіс нотаріуса у робочий чай зі своїм паспортом та ідентифікаційним номером. Такі доручення досить часто оформлюються для оформлення спадщини, отримання документів на квартиру і т.д.

Для оформлення нотаріальної довіреності на розпорядження майном зателефонуйте, запишіться на зручний час, особисто відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом громадянина України та ідентифікаційним номером.