Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Оформити Довіреність

У нотаріуса прийнятні ціни, оперативне, якісне та на дійне нотаріальне оформлення всіх законних нотаріальних довіреностей.  Завірення довіреності в нашій нотаріальній конторі всього від 25 хвилин!

Доручення на розпорядження авто та продаж автомобіля з усіма правами

Доручення на одержання документів у відповідних органах та організаціях

Доручення на оформлення документів, права власності, спадкових прав і т.д

Доручення на одержання атестату про середню освіту та додатку до нього

Довіреність на представництво інтересів з необхідними правами та повноваженнями

Доручення на оформлення спадщини та отримання свідоцтв про право на спадщину

Розрахунок вартості нотаріальної довіреності в нашому офісі нотаріуса

Нотаріальні доручення на представництво з питань що стосуються квартири

Які документи для завірення доручення, які документи потрібні для оформлення довіреності у нотаріуса

Які Документи Необхідні для Довіреності

 • Паспорт та ІДН довірителя;

  Документи надаються довірителем нотаріусу;

 • Дані представника;

  В довіреності вказуються ПІБ, місце реєстрації представника (повіреного)

Нотаріальна довіреність оформлюється у нотаріуса на нотаріальному бланку та одночасно з оформленням реєструється нотаріусом у відповідних реєстрах: Єдиному реєстрі довіреностей, Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, бланк довіреності реєструється у Єдиному реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів.

В результаті оформлення Ви отримуєте законну нотаріальну довіреність та витяг про її реєстрацію.

Варто пам’ятати, що запис можливий в межах графіку роботи нотаріальної контори. Уточнити вартість оформлення необхідного Вам доручення Ви можете по нашому офісному телефону в робочий час.

Щоб розрахувати ціну оформлення необхідної Вам довіреності звертайтеся до нотаріуса. Довіреність – це документ, що може бути виданий однією особою іншій особі (представнику або довіреній особі) для представництва інтересів перед третіми особами, державними органами, юридичними особами, організаціями, державними органами, нотаріусами чи нотаріальними конторами і т.д.

Вартість підготовки та оформлення нотаріальної довіреності залежить від об`єктивних причин, в тому числі: об’єм та складність тексту довіреності, строки її дії та інш. В нашому офісі нотаріуса оперативне, законне та надійне оформлення і прийнятні ціни.

Ціна оформлення довіреності у нотаріуса об’єктивно залежить від декількох об’єктивних факторів: виду довіреності, складності, обсягу довіреності, терміну дії. Ви можете уточнити у нотаріуса скільки коштує оформлення необхідної Вам довіреності в нашому київському офісі.

Телефонуйте для уточнення додаткових питань та запису на оформлення довіреності у зручний час в межах графіку роботи офісу. Телефонні дзвінки приймаються в робочі дні по графіку роботи офісу.

Оформити довіреність у нотаріуса, завірити доручення, засвідчення довіреності, оформленя довіренсотей нотаріус Дарницький район Харківський масив Київ

Як Оформити Доручення

 • Телефонуйте

  Уточніть список обов'язкових документів, ціну доручення або передоручення, а також узгодьте зручний час прийому

 • Відвідайте офіс нотаріуса

  Відвідайте нотаріальний офіс в обумовлений час прийому

 • Підготовка

  Нотаріус підготує проєкт тексту доручення та надасть довірителю. Зазвичай підготовка та оформлення тривають біля 25 хвилин

 • Нотаріальне посвідчення

  Після прочитання тексту проекту, довіритель підтверджує відповідність тексту волі довірителя або ж пропонує внести зміни, нотаріус доповнює текст всіма необхідними правками та друкує доручення на бланку. Підписане довірителем доручення одразу вноситься нотаріусом у відповідні реєстри

Довіреність на одержання документів, довіреність на отримання документів

Довіреність на Одержання Документів

Оформлення у нотаріуса довіреності на одержання Вашим родичем або представником необхідних документів: документації на квартиру, частину квартири, житловий чи садовий будинок, документів на земельну ділянку чи пай, технічної документації або інших документів. 

У нотаріуса є шаблони або ж зразки подібних доручень, а також Ви маєте можливість надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодаству України.

Довіреність на оформлення спадщини, доручення на оформлення спадщини

Довіреність на оформлення прав спадкоємця у відповідному нотаріальному органі. Також довіреністю можуть бути надані повноваження на отримання та подання необхідних документів, а також отримання Свідоцтв про право на спадкове майно.

Довіреність оформляється нотаріусом на офіційному нотаріальному бланку і реєструється у необхідних реєстрах. Довіреність має повну юридичне значення та правову силу.

Для посвідчення довіреності необхідно відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом та ідентицікаційним номером. Також необхідно надати нотаріусу точну інформацію щодо представника.

Скільки коштує доручення у нотаріуса, скільки коштує довіреність у нотаріуса

Скільки Коштує Довіреність у Нотаріуса

Вартість підготовки та нотаріального завірення нотаріальної довіреності залежить від ряду факторів та причин, в тому числі: зміст довіреності та складність тексту та інш. Отже, в нашому київському нотаріальному офісі здійснюється зручне, оперативне, якісне оформлення законних довіреностей:

+ генеральні довіреності на авто;

+ довіреності на представництво інтересів з правом підпису документів;

+ доручення на пригон автомобіля;

+ доручення на землю;

+ довіреності на отримання документів;

+ а також і інші довіреності.

До речі, досить часто, до довіреностей також відносять і згоду батьків на виїзд дитини за кордон і помилково називають такий документ “довіреність на виїзд дитини за кордон“, адже такий документ може бути оформлений нотаріальною заявою, а не довіреністю.

Будь ласка, телефонуйте нотаріусу для уточнення будь-яких додаткових питань, а також і для запису на оформлення необхідної Вам довіреності в нашому нотаріальному офісі в Дарницькому районі міста Києва. Нотаріус знаходиться поруч з універсамом “Київ”.

У нотаріуса завірення довіреності тримває всього від 25 хвилин. Нотаріус знаходиться на лівому березі в Києві. Для уточнення додаткових питань – телефонуйте.

Для підготовки та завірення нотаріальної довіреності відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН.

Іноді можуть також знадобитися і додаткові документи для оформлення певних нотаріальних довіреностей, наприклад, для оформлення доручення на авто – потрібні дані автомобіля.

В нашому офісі завірення довіреності від 25 хвилин. Нотаріус знаходиться на лівому березі в Києві. Для уточнення додаткових питань телефонуйте.

Наш офіс нотаріуса знаходиться на Харківському шосе 164 (Харківський масив Дарницького району в Києві), для запису на оформлення нотаріальної довіреності телефонуйте.

Ціна доручення залежигть від складності оформлюваного доручення. Уточнити актуальну ціну необхідного доручення Ви можете у нотаріуса. У нотаріуса можливо оформити доручення (нотаріус в Дарницькому районі Києва)

 

У нас прийнятні ціни, законне та надійне нотаріальне оформлення довіреностей. Будь ласка, телефонуйте в робочий час для уточнення ціни оформлення необхідної Вам довіреності.

 

У нотаріуса можливо швидко та якісно оформити довіреність на отримання документів. Зателефонуйте для уточнення вартості оформлення довіреностей в нашому офісі нотаріуса, а також для запису на зручний час оформлення.

У побуті досить розповсюджений термін “генеральне доручення” або “генеральная довіреність”, зазвичай мається на увазі довіреність з максимально широким колом повноважень. Для оформлення довіреностей звертайтеся до нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН, а також з документами, що стосуються майна, яке є предметом доручення (авто, мотоцикл, нерухомість). Звертайтеся до нашого офісу нотаріуса (одна з найближчих к нотаріусу станцій метро Вирлиця та метро Бориспільська)

Зазвичай оформлення довіреності триває біля 25 хвилин. Вартість оформлення залежить від складності документу – уточнюйте ціну у нотаріуса.

В нашій приватній нотаріальній конторі громадянином може бути оформлена законна нотаріальна довіреність, в тому числі з правом підпису документів. Яка вартість доручення у нотаріуса Ви можете уточнити по нашому телефону в робочий час. Оформлення довіреності у нотаріуса на Харківському шосе. Ви можете зручно та швидко дістатися до нашого офісу від станцій метро Дарницбкого району: метро Червоний Хутір, Вирлиця, Бориспільська, Харківська, Позняки, Осокорки, Славутич.

Для оформлення довіреності вам необхідно записатися на прийом та особисто відвідати наш київський офіс, який працює в Дарницькому районі міста на Лівому березі.

 

В нашій приватній нотаріальній конторі в місті Києві Ви можете оформити всі законні довіреності на представицтво інтересів громадянина.

 

У нотаріуса Ви маєте можливість оформити всі розповсюджені нотаріальні довіреності на представлення інтересів громадянина представником за довіреністю.

 

У нотаріуса прийнятні ціни на оформлення всіх розповсюджених нотаріальних довіреностей, в тому числі і довіреності на отримання документів. Телефонуйте в робочий час для уточненя ціни довіреності, а також для запису на час оформлення в нашому офісі нотаріуса в Києві.

 

У нотаріуса Ви маєте можливість оформити необхідну Вам нотаріальну довіреність, у тому числі і довіреності з повноваженнями підписувати документи або розписуватися за отримання документів.