Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Оформити Довіреність

У нотаріуса прийнятні ціни, оперативне, якісне та надійне нотаріальне оформлення всіх законних нотаріальних довіреностей.  Завірення довіреності в нашій київській нотаріальній конторі всього від 25 хвилин!

Довіреність оформлення

Доручення на розпорядження авто та продаж автомобіля з усіма правами

Доручення на одержання документів у відповідних органах та організаціях

Доручення на оформлення документів, права власності, спадкових прав і т.д

Доручення на одержання атестату про середню освіту та додатку до нього

Довіреність на представництво інтересів з необхідними правами та повноваженнями

Доручення на оформлення спадщини та отримання свідоцтв про право на спадщину

Нотаріальні доручення з питань, що стосуються земельних ділянок та паїв

Нотаріальні доручення на представництво з питань що стосуються квартири

Оформлення доручень на отримання документів про освіту, диплому чи атестату

Які документи для завірення доручення, які документи потрібні для оформлення довіреності у нотаріуса

Які Документи Необхідні для Довіреності

 • Паспорт та ІДН довірителя;

  Документи надаються довірителем нотаріусу;

 • Дані представника;

  В довіреності вказуються ПІБ, місце реєстрації представника (повіреного)

Нотаріальна довіреність оформлюється у нотаріуса на нотаріальному бланку та одночасно з оформленням реєструється нотаріусом у відповідних реєстрах: Єдиному реєстрі довіреностей, Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, бланк довіреності реєструється у Єдиному реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів.

В результаті оформлення Ви отримуєте законну нотаріальну довіреність та витяг про її реєстрацію.

Варто пам’ятати, що запис можливий в межах графіку роботи нотаріальної контори. Уточнити вартість оформлення необхідного Вам доручення Ви можете по нашому офісному телефону в робочий час.

Доручення Ціна | Довіреність Вартість

Щоб розрахувати ціну оформлення необхідної Вам довіреності звертайтеся до нотаріуса. Довіреність – це документ, що може бути виданий однією особою іншій особі (представнику або довіреній особі) для представництва інтересів перед третіми особами, державними органами, юридичними особами, організаціями, державними органами, нотаріусами чи нотаріальними конторами і т.д.

Вартість підготовки та оформлення нотаріальної довіреності залежить від об`єктивних причин, в тому числі: об’єм та складність тексту довіреності, строки її дії та інш. В нашому офісі нотаріуса оперативне, законне та надійне оформлення і прийнятні ціни.

Ціна оформлення довіреності у нотаріуса об’єктивно залежить від декількох об’єктивних факторів: виду довіреності, складності, обсягу довіреності, терміну дії. Ви можете уточнити у нотаріуса скільки коштує оформлення необхідної Вам довіреності в нашому київському офісі.

Телефонуйте для уточнення додаткових питань та запису на оформлення довіреності у зручний час в межах графіку роботи офісу. Телефонні дзвінки приймаються в робочі дні по графіку роботи офісу.

Оформити довіреність у нотаріуса, завірити доручення, засвідчення довіреності, оформленя довіренсотей нотаріус Дарницький район Харківський масив Київ

Як Оформити Доручення

 • Телефонуйте

  Уточніть список обов'язкових документів, ціну доручення або передоручення, а також узгодьте зручний час прийому

 • Відвідайте офіс нотаріуса

  Відвідайте нотаріальний офіс в обумовлений час прийому

 • Підготовка

  Нотаріус підготує проєкт тексту доручення та надасть довірителю. Зазвичай підготовка та оформлення тривають біля 25 хвилин

 • Нотаріальне посвідчення

  Після прочитання тексту проекту, довіритель підтверджує відповідність тексту волі довірителя або ж пропонує внести зміни, нотаріус доповнює текст всіма необхідними правками та друкує доручення на бланку. Підписане довірителем доручення одразу вноситься нотаріусом у відповідні реєстри

Довіреність на одержання документів, довіреність на отримання документів

Довіреність на Одержання Документів

Оформлення у нотаріуса довіреності на одержання Вашим родичем або представником необхідних документів: документації на квартиру, частину квартири, житловий чи садовий будинок, документів на земельну ділянку чи пай, технічної документації або інших документів. 

У нотаріуса є шаблони або ж зразки подібних доручень, а також Ви маєте можливість надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодаству України.

Ціна завірення довіреності прийнятна, уточніть актуальну вартість оформлення у нотаріуса.

Нотаріус оформити довіреність на отримання диплому, нотаріус оформити доручення на одержання атестата

В нашому київському офісі приватного нотаріуса можливе завірення довіреностей для представництва з метою одержання Вашим представником у відповідних органах та навчальних закладах довідок, виписок та документів про навчання та закінчення школи, ліцею – довіреність на отримання атестата про середню освіту, або диплому, а також додатку до нього.

Найчастіше представниками за подібними дорученнями виступають близькі родичі та члени сім’ї, але загалом, згідно з нормами права, Вашим представником може бути вказана в дорученні будь-яка обрана Вами особа.

У нотаріуса є достатньо широкий перелік шаблонів або зразків доручень, серед яких Ви, за допомогою нотаріуса, зможете обрати необхідний Вам варіант довіреності. Але також, при наявності, Ви можете використати при оформленні свій власний варіант зразка доручення, вимогою до якого є дотримання норм законодавства.

Оформлення доручення на квартиру у нотаріуса, довіреність на управління квартирою, генеральна довіреність на квартру, генеральне доручення на квартиру

Доручення на Квартиру

Підготовка, оформлення та засвідчення нотаріальної довіреності на представництво з питань, що стосуються квартири чи її частини (частки). Доручення на отримання документів на право власності на квартиру та технічної документації (технічного паспорту нерухомості).

В подібних довіреностях зазвичай зазначаються досить широке коло повноважень представника, наприклад: представляти інтереси в обслуговуючих підприємствах та організаціях, державних установах, охоронних компаніях та правоохоронних органах з питань, що стосуються експлуатації квартири, отримаувати, підписувати та подавати необхідні документи. Перелік повноважень представника можливо вказати і меньший по обсягу, а також можуть бути зазначені і більш ширші повноваження – на розсуд особи, яка видає довіреність щодо своєї квартири.

Досить розповсюджена довіреність, представниками за таким дорученнями найчастіше громадяни вказують близького родича чи члена сім’ї (брата, сестру, мати або батька), але також, Вашим представником Ви можете зазначити будь-яку обрану Вами особу.

У нотаріуса наявна достатня кількість зразків та шаблонів, а також Ви можете запропонувати і свій варіант тексту доручення, вимогою до зразку доручення є точна відповідність законодавству.

Завірити довіреність на земельну ділянку, оформити довіреність на землю у нотаріуса

Довіреність на Земельну Ділянку або Пай

У нотаріуса можливе офомлення довіреностей, що стосуються земельних ділянок та земельних паїв. Посвідчння довіреності на оформлення спадщини на земельну ділянку, доручення на оформлення права власності, а також і довіреність на передачу в аренду землі.

В довіреностях можуть зазначатися широке коло повноважень або ж обмежені повноваження представника, наприклад: представляти інтереси в земельних органах, міських, селищних та районних органах влади, реєстраційних органах та центрах надання послуг. Перелік повноважень представника залежить від побажать особи, яка видає довіреність щодо своєї земельної ділянки.

У нотаріуса наявна достатня кількість шаблонів та зразків доручень, а також Ви можете запропонувати і свій варіант тексту довіреності, наданий вами варіант  тексту має повністю відповідати вимогам закону.

Довіреність на оформлення спадщини, доручення на оформлення спадщини

Довіреність на оформлення прав спадкоємця у відповідному нотаріальному органі. Також довіреністю можуть бути надані повноваження на отримання та подання необхідних документів, а також отримання Свідоцтв про право на спадкове майно.

Довіреність оформляється нотаріусом на офіційному нотаріальному бланку і реєструється у необхідних реєстрах. Довіреність має повну юридичне значення та правову силу.

Для посвідчення довіреності необхідно відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом та ідентицікаційним номером. Також необхідно надати нотаріусу точну інформацію щодо представника.

Скільки коштує доручення у нотаріуса, скільки коштує довіреність у нотаріуса

Скільки Коштує Довіреність

Ціна підгтовки та нотаріального завірення нотаріальної довіреності залежить від ряду факторів та причин, в тому числі: зміст довіреності та складність тексту, строк дії та інш. В нашому київському нотаріальному офісі здійснюється зручне, оперативне, якісне оформлення законних довіреностей по прийнятній ціні.

Генеральні довіреності на авто або довіреності на представництво інтересів з правом підпису документів, доручення на пригон автомобіля, доручення на землю, довіреності на отримання документів, а також і інші довіреності.

Будь ласка, телефонуйте нотаріусу для розрахунку вартості оформлення необхідної Вам довіреності в нашому нотаріальномй офісі в Дарницькому районі міста Києва. Нотаріус поруч з універсамом “Київ”.

У нотаріуса завірення довіреності тримває всього від 25 хвилин. Нотаріус знаходиться на лівому березі в Києві. Для уточнення додаткових питань – телефонуйте.

Для підготовки та завірення нотаріальної довіреності відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН.

Іноді можуть також знадобитися і додаткові документи для оформлення певних нотаріальних довіреностей, наприклад, для оформлення доручення на авто – потрібні дані автомобіля.

В нашому офісі завірення довіреності від 25 хвилин. Нотаріус знаходиться на лівому березі в Києві. Для уточнення додаткових питань телефонуйте.

Наш офіс нотаріуса знаходиться на Харківському шосе 164 (Харківський масив Дарницького району в Києві), для запису на оформлення нотаріальної довіреності телефонуйте.

Ціна доручення залежигть від складності оформлюваного доручення. Уточнити актуальну ціну необхідного доручення Ви можете у нотаріуса. У нотаріуса можливо оформити доручення (нотаріус в Дарницькому районі Києва)

 

Зателефонуйте для уточнення вартості посвідчення в нашому офісі нотаріуса, а також для запису на зручний час оформлення необхідної Вам довіреності. Після цього відвідайте нотаріуса в обумовлений час запису на прийом. Оформлення довіреності у нотаріуса в Дарницькому районі.

У нотаріуса можливо швидко та якісно оформити довіреність на отримання документів. Зателефонуйте для уточнення вартості оформлення довіреностей в нашому офісі нотаріуса, а також для запису на зручний час оформлення.

У побуті досить розповсюджений термін “генеральне доручення” або “генеральная довіреність”, зазвичай мається на увазі довіреність з максимально широким колом повноважень. Для оформлення довіреностей звертайтеся до нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН, а також з документами, що стосуються майна, яке є предметом доручення (авто, мотоцикл, нерухомість). Звертайтеся до нашого офісу нотаріуса (одна з найближчих к нотаріусу станцій метро Вирлиця та метро Бориспільська)

Зазвичай оформлення довіреності триває біля 25 хвилин. Вартість оформлення залежить від складності документу – уточнюйте ціну у нотаріуса.

В нашій приватній нотаріальній конторі громадянином може бути оформлена законна нотаріальна довіреність, в тому числі з правом підпису документів. Яка вартість доручення у нотаріуса Ви можете уточнити по нашому телефону в робочий час. Оформлення довіреності у нотаріуса на Харківському шосе. Ви можете зручно та швидко дістатися до нашого офісу від станцій метро Дарницбкого району: метро Червоний Хутір, Вирлиця, Бориспільська, Харківська, Позняки, Осокорки, Славутич.

Для оформлення довіреності вам необхідно записатися на прийом та особисто відвідати наш київський офіс, який працює в Дарницькому районі міста на Лівому березі.