Як оформити довіреність 2020

Адекватна ціна оформлення довіреності

Ціна оформлення в нашому нотаріальному офісі на Харківському масиві не перевищує середніх цін на нотаріальне оформлення в Києві. Ціна оформлення довіреності об'єктивно залежить від декількох факторів: виду довіреності, складності, обсягу довіреності, терміну дії і т.д. Ви можете легко уточнити актуальну вартість нотаріального оформлення по телефону нотаріуса.


Які документи потрібні для оформлення доручення

Паспорт та ідентифікаційний код - довіритель має особисто відвідати офіс нотаріуса з оригіналами цих документів. Для деяких видів довіреностей можуть знадобитися і інші документи. Перелік документів, необхідний для оформлення Вашої довіреності краще уточнити у нотаріуса по телефону.


Як записатися на оформлення довіреності?

Записатися на зручний час можливо по телефону як сьогодні-на-сьогодні, так і на інші дні (в межах графіку роботи).


Чи потрібна особиста присутність довірителя під час оформлення довіреності?

Для оформлення довіреності обов`язкова особиста присутність довірителя - особа, яка видає довіреність.


Довіреність оформлена у приватного нотаріуса або у державного мають однакову юридичну силу?

Так, всі документи оформлені приватними або державними нотаріусами мають однакову юридичну силу. Всі нотаріуси діють на підставі одного законодавства і реєструють довіреності у державному реєстрі.


Скільки часу потрібно для оформлення довіреності?
В нашому офісі зазвичай оформлення довіреності триває біля 10-25 хвилин. Час підготовки оформлення залежить від типу і складності документа.


Офіс нотаріуса знаходиться в Дарницькому районі за адресою: Київ, Харківське шоссе 164. У нотаріуса можливо оформити всі види довіреностей у повній відповідності до закону. Запишіться по телефону для оформлення без черг. Дзвінки приймаються в робочий час.
Комментарии
Добавить комментарий
Саша
Саша
Можно ли записаться на оформление доверенности на завтра на обеденное время 13:00-14:00?
комментировать
Нотаріус
Нотаріус
Доброго дня. Так, можливо записатися на вказаний вами час. Для запису, зателефонуте, будь-ласка, по одному з номерів +38(095)8661124 (МТС, Vodafon), +380(98)6543143 (КС).