Нотаріус | Київ | Свідоцтво нотаріуса 5284

Оформлення довіреності

Діючий нотаріус

  • Нотаріусом здійснюється оформлення всіх видів та варіантів довіреностей;
  • Посвідчення доручень в нашому офісі зазвичай триває від 25 хв;
  • Завірення довіреностей на представництво інтересів, оформлення або отримання документів, а також доручення на авто, квартиру, будинок або землю, вклад чи рахунок в банку та інші;
  • Простий перелік необхідних для оформлення документів (паспорт + ідн.код);
  • Вартість залежить від складності документу, за потреби, уточніть ціну необхідного Вам варіанту довіреності у нотаріуса;
  • Запишіться на зручний час нотаріального оформлення в межах робочого часу;
  • Всі посвідчені нотаріусом довіреності відповідають законодавству України: на офіційному нотаріальному бланку, мають повну юридичну силу та зареєстровані у відповідному Реєстрі; 

Зробити довіреність

Для складання тексту довіреності Ви можете скористатися допомогою нотаріуса. Або ж, за наявності, Ви можете надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодавству України.

Якщо Вам потрібна довіреність на авто, квартиру, будинок або земельну ділянку, звертайтеся до нашого нотаріального офісу. Ми підкажемо точну вартість оформлення необхідної вам довіреності, надамо професійну консультацію та допоможемо оформити цей важливий юридичний документ. Наш офіс нотаріуса знаходиться в Дарницькому районі на Харківському шосе 164 в місті Києві, саме за цією адресою відбувається оформлення довіреностей й всіх інших нотаріальних дій.

Довіреність на квартиру

Довіреність на квартиру – це документ, який дає повноваження іншій особі вчиняти різні дії з квартирою. Це може бути передача права власності, укладення договору оренди, реєстрація квартири в державних органах та інші дії. Можливе оформлення у нотаріуса довіреностей на квартиру, в тому числі: на підписання, оформлення, отримання чи подання Вашим родичем чи іншим представником різноманітних документів, технічної документації, заяв, актів або договорів. Потреба у видачі доручення на квартиру може бути повʼязана з оформлення різноманітних документів на право власності або з оформленням спадщини, також досить часто видаються довіреності на управління чи розпорядження квартирою, а також й інші довіреності щодо житла.

Довіреність на земельну ділянку

Довіреність є важливим документом, який надає повноваження представляти власника земельної ділянки в різних питаннях, пов’язаних з нею. Нотаріуси допоможуть правильно скласти довіреність на земельну ділянку, забезпечуючи її юридичну дійсність та відповідність всім вимогам законодавства. Якщо Ви хочете оформити Довіреність на земельну ділянку, то нотаріус допоможе Вам це зробити в Києві. Ми здійснюємо з оформлення довіреностей на придбання, продаж, оренду, дарування, розподіл, обмін, збереження та управління земельними ділянками. У нотаріуса можлива підготовка та завірення довіреностей на земельні ділянки та земельні паї. У тому числі, з повноваженнями на оформлення документів та технічної документації, отримання довідок, а також доручення на отримання орендної плати та інших цінностей за договорами оренди земельних паїв. Оформлення Довіреності на земельну ділянку можливо здійснити у нашому нотаріальному офісі в Києві.

До речі, у нотаріуса можна зробити не тільки довіреності, а також й заповіти на всі види майна, в тому числі і нотаріальні заповіти на земельну ділянку, земельний пай або заповіти на квартиру, будинок…

Нотаріальна довіреність на отримання документів

Можливе оформлення у нотаріуса довіреностей на оформлення, отримання чи подання Вашим родичем чи іншим представником різноманітних документів: документації на квартиру чи частину квартири, житловий чи садовий будинок, документів на земельну ділянку чи пай, технічної документації чи інших документів. Зазвичай, довіреності видаються з правом підпису документів, а також з правом розписуватися в їх одержанні. До речі, окрім доручень на одержання документації, у нотаріуса можливо також зробити нотаріальні копії довіреностей та інших документів.

Доручення на одержання документів про освіту

У нотаріуса можливо підготувати та посвідчити нотаріальну довіреність на отримання представником різноманітних документів про освіту: диплому з додатком або атестату про середню освіту.

Довіреність для банку

Для завірення нотаріальної довіреності на банківський вклад або рахунок у банку звертайтесь до нотаріуса. Довіреність може включати повноваження пов’язані з відкриттям або закриттям рахунку, отриманням грошей з рахунків та здійсненням грошових переказів, переоформленням та продовження вкладів, а також з правом представляти і інші інтереси в банках та банківських установах України. Зазвичай такі довіреності видаються на представника – близьку людину чи родича.

Як вже зазначалося вище, також можуть бути видані довіреності на оформлення спадкових прав на рахунок, вклад або депозит, у випадках коли спадкоємець прийняв спадщину та потребує допомоги представника в її оформлені.

Довіреність на представництво інтересів

У нотаріуса можливо підготувати та оформити довіреність на представництво інтересів, в тому числі представницькі доручення з правом підпису від імені довірителя. Нотаріус має шаблони або зразки подібних довіреностей, а також Ви можете надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодавству України. Якщо вам потрібна консультація нотаріуса або нотаріальне оформлення довіреностей й інших документів – звертайтеся в наш нотаріальний офіс.

Довіреність на отримання грошей

Довіреність на отримання грошей – це юридичний документ, який дає повноваження вказаній особі отримувати гроші від вашого імені. Це дуже зручний і безпечний спосіб передати фінансові повноваження, оскільки документ оформлюється в присутності нотаріуса, що гарантує його законність. Зверніться до офісу нотаріуса в Києві, якщо Вам потрібна допомога в оформленні довіреності на отримання грошей. Нотаріус відповість на всі ваші запитання та допоможуть з оформленням документа.

Київський нотаріус допоможе скласти довіреність на отримання грошей згідно з усіма вимогами законодавства та враховуючи всі Ваші особисті побажання. При підготовці довіреності можливо скористатися послугами нотаріуса у складанні тексту доручення, або ж надати свій варіант текстового наповнення довіреності – зразок, який має повністю відповідати законам України.

Довіреність на пенсію

Пенсіонер, при необхідності, може оформити у нотаріуса довіреність на члена своєї сім’ї чи родича для оформлення необхідних документів та отримання пенсії у банку чи поштою. Найчастіше такі довіреності оформлюються літньою людиною на дорослого сина чи дочку.

Також досить часто подібні доручення включають перелік повноважень для представництва в банку, на пошті, з правами отримання грошей, переказів, а також для отримання поштової кореспонденції і посилок.

Нотаріуси завжди готові допомогти Вам у складанні необхідної довіреності, в тому числі при підготовці та оформленні доручення на отримання пенсії, яке надасть повноваження представнику у питаннях, пов’язаних з одержанням пенсійних виплат.

Довіреність на автомобіль

У нотаріуса можна засвідчити всі види довіреностей на автомобілі, в тому числі: Довіреність на продаж автомобіля, Довіреність на придбання автомобіля, Довіреність на оформлення технічного паспорта, Довіреність на оформлення документів для розмитнення автомобіля, Довіреності на купівлю та доручення на пригон авто з інших країн Європи в Україну, а також доручення на авто для виїзду за кордон.

Довіреність на будинок

У нотаріуса можлива підготовка та завірення довіреностей житлові чи садові будинки, земельні ділянки та земельні паї. У тому числі, з повноваженнями на оформлення документів та технічної документації, отримання довідок, а також доручення на отримання орендної плати та інших цінностей за договорами оренди земельних паїв.

В законодавстві відсутнє визначення терміну “генеральної” довіреності. Але в побутів під “генеральними довіреностями” зазвичай розуміють нотаріальні довіреності на авто або ж довіреності на нерухомість з максимально широким колом повноважень представника по дорученню. Будь-яку законну довіреність Ви можете оформити у нотаріуса. До речі, є поширеними різноманітні, так звані, “генеральні довіреності” на все майно, що видаються найближчими родичами – батьками та дітьми, братами сестрами, чоловіком та дружиною.

Довіреність на оформлення спадщини

При оформленні спадщини в Україні, довіреність є важливим юридичним інструментом, який дозволяє делегувати окремі повноваження на проведення оформлення спадкування і виконання інших необхідних дій в інтересах спадкоємця. Довіреність на оформлення спадщини, яку можна оформити у нотаріуса, надає можливість зробити процес спадкування більш ефективним.

Однією з переваг використання довіреності є можливість передати повноваження адвокату або юристу, який володіє необхідними знаннями і досвідом для правильного оформлення спадщини в нотаріальних органах та судових установах України. Або ж можна передати повноваження близькій людині, яка має можливості та час допомогти спадкоємцю в питаннях переоформлення спадкового майна в порядку спадкування.

Доручення оформлення прав спадкоємця у відповідному нотаріальному органі досить часто видається громадянином як на юриста по спадщині, так і на близьку людину або члена родини. Довіреністю представникам можуть бути надані повноваження на отримання та надання необхідних документів, а також отримання свідоцтв про право на спадкове майно. Довіреність може стосуватися оформлення спадщини на все спадкове майно, в тому числі: квартири та будинки, земельні ділянки та земельні паї, автомобілі та рахунки в банках.

Довіреність оформляється нотаріусом на офіційному нотаріальному бланку та реєструється у необхідних реєстрах. Довіреність, оформлена у приватного чи державного нотаріуса, має рівне юридичне значення та правову силу.

Для посвідчення довіреності необхідно відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом та ідентифікаційним номером. Також необхідно надати нотаріусу точну інформацію щодо представника.

Поширені запити:

1. Зателефонуйте нотаріусу, щоб уточнити ціну довіреності, також запишіться на час оформлення нотаріальної довіреності.

2. Завітайте до нашого офісу нотаріуса на Харківському масиві з необхідним переліком документів.

3. Нотаріус готує текст довіреності та після схвалення довірителем, друкує довіреність на нотаріальному бланку;

Підписана довірителем та завірена належним чином довіреність одразу реєструється нотаріусом у необхідних Реєстрах. Оригінал довіреності видається довірителю разом із Витягом про реєстрацію в Реєстрі.

Нотаріус знаходиться досить близько до вулиці Вербицького Архітектора. Дістатися до нашої нотаріальної контори можна за 5-7 хвилин на авто, таксі або громадським транспортом.

Нотаріус оформлює всі законні довіреності на авто, квартиру, будинок або землю, представництво в різноманітних органах. До речі, досить поширеним є іменування “довіреністю на дитину” документу, який оформлюється батьками в нотаріусів або в нотаріальних конторах.
Але згода батька та/матері на поїздку неповнолітніх сина або доньки за кордон оформлюється нотаріальною заявою, а не довіреністю. В нашій нотаріальній конторі від 25 хвилин можна оформити всі варіанти нотаріальних заяв, в тому числі і нотаріальну згоду батьків на поїздку дитини до іншої країни. Всі наші актуальні ціни Ви можете уточнити простим телефонним дзвінком в робочий час.

Наш офіс нотаріуса знаходиться досить близько. Дістатися до нотаріуса від вулиці Тростянецької можна за 2-5 хвилин на авто або 5-10 хвилин пішки. Нотаріус оформлює довіреності та всі інші документи. Якщо ви плануєте нотаріальне оформлення довіреності в нашій нотаріальній конторі, то варто дотримуватися такого алгоритму дій:

1. Зателефонуйте уточніть ціну та запишіться на час;

2. Завітайте до нотаріуса з необхідними документами;

Оформлення нотаріальної довіреності відбувається з обов’язковою особистою присутністю довірителя зі своїми документами в оригіналах і у належному стані (без пошкоджень цілісності, дописок чи виправлень). Довіритель має бути в адекватному стані та повністю розуміти значення своїх дій.

При оформленні нотаріальної довіреності дані повіреної особи (представника) можуть бути зазначені за словами довірителя, з наданих їм документів або копій. Обов’язкові дані: ПІБ, місце проживання також можуть бути вказані паспортні дані.

*До речі, досить часто, у побуті, до довіреностей також помилково відносять і згоду батьків на виїзд дитини за кордон і називають такий документ “довіреність на дитину”. Насправді такий документ може бути оформлений нотаріальною заявою, а не довіреністю.

В Україні державні та приватні нотаріуси здійснюють однаковий перелік повноважень. У нас офіс діючого приватного нотаріуса. Якщо потрібні послуги нотаріуса на Вирлиці або неподалік, а саме вам потрібен нотаріус для завірення довіреності, то дістатися до нашої нотаріальної контори ви можете досить швидко, від 5-7 хвилин на авто або таксі.

Нотаріус надає консультації та оформлює нотаріальні документи у точній відповідності до вимог Законодавства. Нотаріальна діяльність здійснюється офіційно – на підставі чинного Свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю, виданого Міністерством Юстиції України.

Таким чином, Вирлиця – одна з найближчих станцій метрополітену, що розташована неподалік від нашого офісу нотаріуса. Всі наші ціни Ви можете уточнити простим телефонним дзвінком в робочий час.

Наша нотаріальна контора знаходиться неподалік, а саме в 15 хвилинах руху на авто від Осокорків. За потреби звертайтеся для оформлення потрібної Вам довіреності. Для того щоб завірити довіреність у нотаріуса Довіритель (людина, яка видає довіреність) має бути присутньою особисто з оригіналом таких документів: паспорт та ідентифікаційний номер.

Дані повіреної особи (представника) вказуються в довіреності зі слів довірителя або з наданої ним інформації (оригінали, копії, фото в месенджері тощо).

Якщо довіреність видається на нерухомість, доручення на автомобіль або ж довіреності, які стосуються банківських питань, або ж доручення пов’язане з оформленням спадщини, а також і у деяких інших випадках – можуть знадобитися точні дані майна, якого стосується довіреність. Такі дані зазначаються виходячи з наданих довірителем документів.

Для деяких видів нотаріальних довіреностей можуть знадобитися і інші додаткові документи. Наприклад, якщо довіреність стосується автомобіля, необхідні дані Свідоцтва про реєстрацію ТЗ (техпаспорт).

Точний перелік документів, необхідних для оформлення необхідної довіреності у нашому офісі, можливо уточнити у нотаріуса.

Якщо вам потрібне оформлення довіреності на Позняках, ви можете звернутися до будь якого діючого нотаріуса. За потреби завітайте до нашого нотаріального офісу, який розташований в 10-15 хвилинах руху на авто або таксі від Позняків. У нотаріуса можна засвідчити різноманітні доручення. Стандартні та прості довіреності не вимагають багато часу для оформлення, але зустрічаються також і більш складніші довіреності, які готуються значно довше. Вартість оформлення довіреності залежить від її складності. Уточнити ціну необхідної довіреності Ви можете у обраного Вами нотаріуса, зателефонувавши до нотаріального офісу в робочий час.

В нашій нотаріальній конторі на Лівому березі можна підготувати та посвідчити всі законні довіреності. Поширені запити відвідувачів щодо оформлення довіреностей на авто, квартиру, будинок або землю. Також громадяни запитують про довіреності на представництво та генеральні доручення.

Зазвичай “генеральною довіреністю” називають довіреність з широким колом повноважень. Завірення стандартної довіреності в нашому київському офісі нотаріуса зазвичай триває від 25-35 хвилин. Для підготовки та завірення складніших нотаріальних довіреностей, у тому числі довіреностей, що видаються в порядку передоручення, може знадобитися більше часу. Ціна “генеральної довіреності” або іншого доручення залежить від її складності. Уточнити вартість оформлення можливо телефонним дзвінком нотаріусу.

В офісі нотаріуса Дарницького району можна підготувати та завірити всі законні доручення, у тому числі: довіреності на представництво та оформлення документів; нотаріальні довіреності на банківський рахунок чи вклад; довіреності на землю, квартиру чи будинок; доручення на розпорядження авто, а також доручення для виїзду за кордон на авто. Генеральною довіреністю називають довіреності на розпорядження майном. Вартість доручення залежить від її особливостей та складності. Якщо проживаєте або проїздом перебуваєте в Дарницькому районі – звертайтеся за нотаріальним оформленням доручень до нашого офісу нотаріуса.

Для завірення довіреностей в нашому офісі нотаріуса на Харківському шосе 164 довіритель (особа, яка видає довіреність) повинен відвідати нотаріальну контору особисто зі своїм паспортом громадянина та ІДН кодом. Дані повіреного (представника за довіреністю) зазначаються у тексті довіреності зі слів довірителя. Якщо проживаєте або працюєте поруч з вулицею Харківське шосе або на суміжних вулицях Вербицького, Тростянецька та інших  – приїжджайте, радо допоможемо у законному нотаріальному оформленні необхідних доручень.

Від станції метро Харківської до нашого офісу нотаріуса ви можете дістатися за 5-7 хвилин на авто або таксі, також поруч є зупинка міського транспорту №45. Наша адреса: Харківське шосе 164, зупинка поруч з універсамом “Київ-VARUS”, також досить близько від нас новий “СІЛЬПО”, який знаходиться в приміщенні колишньої “Нової Лінії”.

Зазвичай “генеральною довіреністю” називають довіреність з широким колом повноважень. Завірення стандартної довіреності в нашому київському офісі нотаріуса зазвичай триває від 25-35 хвилин. Для підготовки та завірення складніших нотаріальних довіреностей, у тому числі довіреностей, що видаються в порядку передоручення, може знадобитися більше часу. Ціна “генерадбної довіреності” залежить від її складності. Уточнити вартість оформлення можливо телефонним дзвінком нотаріусу.

Не передбачена необхідність надавати військовий квиток чи приписне свідоцтво для оформлення довіреності на автомобіль, квартиру, будінок, а також й всіх інших доручень. Тому підготовка та посвідчення доручення без військового квитка – є стандартною процедурою, адже для посвідчення доручення необхідно обовʼязково надати нотаріусу лише наступний перелік документів: дійсний паспорт та ІДН.