Нотаріус Дарницький Район

Заява про Прийняття Спадщини

У нашому офісі нотаріуса можливе оформлення нотаріальних документів, пов’язаних з прийняттям спадщини, в тому числі нотаріусом засвідчується заява спадкоємця про прийняття спадщини. У нотаріуса здійснюється якісне, законне оформлення по прийнятній ціні.

Згідно з законодаством України, спадкоємці мають можливість обрати нотаріуса для оформлення заяв, що стосуються спадкування, а також для заведення спадкової справи.

У місті Києві до нотаріуса можливо звертатися незалежно від того, в якому саме районі Києва проживав померлий або знаходиться спадкове майно. Слід пам’ятати, що всі спадкоємці оформляють спадщину у одного нотаріуса, який завів та веде дану спадкову справу (а не у різних нотаріусів).

Частиною 1 статтею 1270 ЦКУ передбачено, що для прийняття до спадщини встановлено строк (з загальним правилом до 6 місяців), який починається з часу відриття спадщини (від дати смерті спадкодавця). Протягом цього терміну спадкоємці першої черги або спадкоємці за заповітом можуть заявити про своє прийняття спадщини.

Для оформлення у нотаріуса заяви про прийняття спадщини спадкоємцю необхідно мати при собі паспорт та ІДН. Крім того для подальшого оформлення спадщини та отримання Свідоцтв про право на спадщину знадобляться: Свідоцтво про смерть, довідка про причину смерті, документи, що підтверджують спорідненість (або заповіт), документи на спадкове майно.

Оформити заяву про прийняття спадщини

У нотаріуса розумні ціни на нотаріальне оформлення заяв, в тому числі у нотаріуса можливо оперативно та правильно завірити заяву спадкоємця на прийняття спадщини. Для того щоб уточнити актуальну вартість необхідного Вам варіанту оформлення документу в нашому нотаріальному офісі - телефонуйте в робочі дні з 10:00 до 17:00. Завжді готові допомоги в якісному оформленні законних нотаріальних документів!

Зателефонувати Нотаріусу

Прийняття Спадщини
Спадкоємцем за Законом

Прийняття спадщини спадкоємцями за заповітом;

Прийняття Спадщини
Спадкоємцем за Заповітом

Прийняття спадщини спадкоємцями за заповітом;

Які Документи для Заяви про Вступ до Спадщини

 • Паспорт та ІДН;

  Документи надаються нотаріусу в оригіналах

 • Дані померлої особи;

  Дата та місце рародження, дата смерті, останнє місце проживання

 • Інша інформация;

  Може знадобитися інформація щодо інших відомих спадкоємців, наявність або відстуність заповіту

Прийняття Спадщини

При необхідності оформлення заяви на прийняття спадщини звертайтеся до нотаріуса. Важливо розуміти, що само по собі підписання заяви ще не є достатньою дією для прийняття спадщини. Для заведення спадкової справи необхідно подати підписану спадкоємцем заяву до відповідного нотаріального органу (нотаріуса або в нотаріальну контору) для заведення спадкової справи.

Ви можете або завести спадкову справу у нотаріуса, у якого оформляли цю заяву, звичайно, після узгодження з нотаріусом ціни та інших умов нотаріального оформлення. Або ж ви можете подати оформлену заяву до іншого нотаріуса для заведення та подальшого оформлення спадкової справи. Досить часто в практиці зустрічаються випадки, коли справа вже заведена в іншого нотаріуса і спадкоємець оформляє заяву у іншого нотаріуса для своєчасної подачі його тому нотаріусу, який веде справу.

Оформити Заяву про Прийняття Спадщини

 • Зателефонуйте та запишіться

  По телефону можна записатися на прийом. Запис можливий будь-якого буднього дня з понеділка по п'ятницю в межах графіка роботи.

 • Відвідайте офіс нотаріуса

  Завітайте до офісу нотаріуса в обумовлений час з необхідними документами;

 • Складання тексту заяви

  Нотаріус з наданих документів та відомостей складає текст заяви

 • Засвідчення підпису на заяві

  Нотаріус роз'яснює правове регулювання та наслідки та відповідає на всі запитання спадкоємця. Після цього спадкоємець може власноручно підписати документ на нотаріальному бланку

Прийняти Спадщину за Заповітом

Прийняття спадщини за заповітом здійснюється за загальними правилами і нормами, що передбачені для процедури прийняття спадщини в Україні.

Для оформлення заяви про прийняття спадщини по заповіту спадкоємець може звернутися до нотаріуса. Підписання спадкоємцем заяви про прийняття спадщини не вважаєтьтся достатньою правовою дією для прийняття спадщини за заповітом. Спадкоємець обов’язково має, з дотриманням строків, звернутися до нотаріуса або в державну нотаріальну контору для заведення та оформлення спадкової справи, спадкова справа може бути заведена після отримання відповідної заяви спадкоємця.

Для оформлення спадкової справи та видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом Спадкоємець має надати нотаріусу необхідні документи, в тому числі: заповіт, документи на спадкове майно, паспорт і код спадкоємця, інші документи.

Вступити до Спадщини по Закону

Прийняття спадщини спадкоємцями по закону здійснюється в загальному порядку передбаченому законодавством Україні.

Якщо Вам необхідно оформити заяву про прийняття спадщини для спадкування за законом – звертайтеся до нотаріуса. Варто розуміти, що підписання спадкоємцем заяви не вважаєтьтся достатньою правовою дією для прийняття спадщини за законом (спадкування без заповіту). Спадкоємець за законом обов’язково має своєчасно звернутися до нотаріуса для заведення та оформлення спадкової справи. Спадкова справа може бути заведена після подання відповідної заяви спадкоємця.

Для оформлення спадкової справи та видачі свідоцтва про право на спадщину за законом Спадкоємець має надати нотаріусу відповідний перелік документів, в тому числі: документ, що підтверджує право на спадкування, документи на спадкове майно, паспорт і код спадкоємця, інші документи.

Консультація Нотаріуса з Питань Прийняття Спадщини!

0 +
надано консультацій, в тому числі і зі спадкових питань
в нотаріальному офісі з 2010 року!

Вступити у Спадщину
по Закону

Вступленняя до спадщини спадкоємцями по закону;

Вступити у Спадщину
за Заповітом

Вступ до спадщини по нотаріальному заповіту;

Заява про Вступ у Спадщину

У нотаріуса оперативне, законне та якісне оформлення спадщини в Києві, розумні ціни на нотаріальне оформлення заяв, пов’язаних з вступом у спадщину, в тому числі і заява спадкоємця по закону  про вступлення до спадщини, а також заяви спадкоємців за заповітом.

Дізнатися вартість нотаріального оформлення необхідного Вам варіанту заяви про вступ до спадщини Ви можете зателефонувавши в нотаріальний офіс. Телефоном можливо також записатися на нотаріальну консультацію щодо питань посвідчення заяв на вступлення в спадщину в нашому нотаріальному офісі.

В частині 1 ст. 1270 Цивільного Кодексу України зазначено, що для вступу спадклоємця до спадщини передбачено строк (за загальними правилами строк до 6 міс). Цей строк починає перебіг від моменту смерті спадкодавця (дата відкриття спадщини). Протягом встановленого терміну спадкоємець відповідної черги спадкування або спадкоємець по заповіту може заявити про свій вступ до спадкування.

Для завірення нотаріальної заяви про вступлення до спадкування спадкоємцю необхідно мати певний перелік документів, а саме паспорт та ідентифікаційний номер. Варто зазначити про те, що також для подальшого оформлення спадкової справи та одержання Свідоцтв про право на спадщину на все спадкове майно можуть бути потрібні і інші документи: Свідоцтво про смерть особи, довідка про причину смерті, документи, що підтверджують родинний зв’язок померлого і спадкоємця або заповіт, а також інші документи на майно у складі спадщини.

Спадкоємці можуть звернутися до нотаріуса для оформлення всіх нотаріальних заяв, що стосуються спадщини та для заведення спадкових справ. Незалежно від того, в якому саме районі міста Києва мав місце проживання померлий або знаходиться спадкове майно майно – можливо звертатися до нотаріуса будь-якого району в Києві. Варто зауважити, що всі спадкоємці по певній спадковій справі оформляють спадщину у одного нотаріуса, який завів та веде дану спадкову справу, а не в різних нотаріальних конторах чи різних нотаріусів.

Завірити заяву на вступ у спадщину

В нашому офісі нотаріуса розумні ціни на оформлення заяв, що стосуються нотаріального оформлення вступу до спадщини в Києві. Для уточнення актуальної вартості обраного Вами типу та виду заяви у нас - телефонуйте з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00 години.

Консультація Нотаріуса

Термін Вступу в Спадщину

Пунктом 1 статті 1270 Цивільного Кодексу України передбачено, що для прийняття спадщини встановлюється строк у 6 місяців, який починається з часу відкриття спадщини (тобто з дня смерті).

Статтєю 1272 Кодексу передбачено, що якщо спадкоємець (за законом або за заповітом) протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її.

Заява про Прийняття Спадщини Ціна

Вартість нотаріального оформлення заяви про прийняття спадщини узгоджується спадкоємцем-заявником з нотаріусом заздалегідь, до підготовки та оформлення документу. По телефону Ви маєте можливість уточнити актуальну ціну завірення зави про вступ до спадщини у нотаріуса в нашоиму офісі.

Питання і Відповіді​

В загальних рисах процедура оформлення заяви про прийняття спадщини описана в статті вище, якщо у вас є додаткові питання щодо прийняття спадщини в нашому нотаріальному офісі, телефонуйте до нотаріуса для запису на консультацю з цього питання.

Зазвичай оформлення такого нотаріального документу в нашій приватній нотаріальній конторі триває біля 30 хвилин.

Будь-ласка, зателефонуйте нотаріусу в будній день 10:00-17:00 та запишіться на зручний час відвідання офісу нотаріуса для уточнення актуальної ціни та оформлення необхідної вам заяви у нотаріуса на Харківському шосе

Якщо померлий не залишив заповіту за життя, то відбувається спадкування по закону – в порядку черговості передбаченому ЦК України. Для отримання консультацій нотаріуса, а також для заведення спадкової справи звертайтеся до нотаріуса.

При оформленні заяви нотаріусу про прийняття спадщини для заведення спадкової справи спадкоємцям важливо дотримуватися встановлених законом строків. Записатися на прийом нотаріуса, для оформлення заяви, Ви можете зателефонувавши в робочий час. Запис можливий в межах графіку роботи нотаріального офісу.

Для оформлення заяви про прийняття спадщини та заведення спадкової справи звертайтеся до нотаріуса в межах строків, передбачених законом (за загальним правилом передбачений строк до 6 міс)

Телефонуйте нотаріусу з понеділка по п’ятницю 10:00-17:00 для уточнення актуальної вартості оформлення необхідної заяви в нашому офісі нотаріуса на Харківському масиві

При оформленні заяви нотаріусу про вступ до спадщии спадкоємцям важливо дотримуватися передбачених строків. Записатися на прийом нотаріуса, для оформлення заяви, Ви можете зателефонувавши в робочий час

В загальних рисах процедура оформлення заяви про вступ до спадщини описана в статті вище, якщо ж у Вас залишилися питання щодо вступу до спадщини, телефонуйте до нотаріуса для запису на консультацію в офісі нотаріуса.

Телефонуйте нотаріусу с понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 та запишіться на зручний час відвідання офісу нотаріуса для отримання консультації, в тому числі і уточнення актуальної ціни та оформлення необхідної Вам нотаріальної заяви

Для оформлення заяви про вступ до спадщини та для заведення спадкової справи звертайтеся до нотаріуса в межах передбачених строків (за загальним правилом передбачений строк до 6 міс)

Якщо померлий не залишив заповіту за життя, то відбувається спадкування спадкоємцями по закону – в порядку черговості передбаченому Цивільним Кодексом України. Для отримання консультацій нотаріуса, а також для заведення спадкової справи звертайтеся до нотаріуса.