Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Заява про Прийняття Спадщини

Оформлюємо заяви про прийняття спадщини по заповіту або при спадкуванні спадкоємцями по закону. У нотаріуса прийнятні ціни, уважне та якісне нотаріальне оформлення вступу до спадкування заявою!

Які Документи для Заяви про Прийняття Спадщини

 • Паспорт та ІДН;

  Документи надаються нотаріусу в оригіналах

 • Дані померлої особи;

  Дата та місце рародження, дата смерті, останнє місце проживання

 • Інша інформация;

  Може знадобитися інформація щодо інших відомих спадкоємців, наявність або відстуність заповіту

Оформити Заяву про Прийняття Спадщини

 • Зателефонуйте та запишіться

  По телефону можна записатися на прийом. Запис можливий будь-якого буднього дня з понеділка по п'ятницю в межах графіка роботи.

 • Відвідайте офіс нотаріуса

  Завітайте до офісу нотаріуса в обумовлений час з необхідними документами;

 • Складання тексту заяви

  Нотаріус з наданих документів та відомостей складає текст заяви

 • Засвідчення підпису на заяві

  Нотаріус роз'яснює правове регулювання та наслідки та відповідає на всі запитання спадкоємця. Після цього спадкоємець може власноручно підписати документ на нотаріальному бланку

Вступ до Спадщини

Як відомо, спадкоємець може вступити у спадщину нотаріальною заявою, а також у деяких окремих випадках можливе, так званий, автоматичний вступ до спадщини відповідно до п.3,4 ст.1268 ЦКУ.

Частиною 1 статтею 1270 ЦКУ передбачено, що для вступ до спадщини встановлено строк, який починається з часу відриття спадщини (від дати смерті спадкодавця). Протягом терміну, встановленого нормативними актами, спадкоємці першої черги або спадкоємці за заповітом можуть заявити про свій вступ до спадщини.

Згідно з законодаством України, спадкоємці мають можливість обрати нотаріуса для оформлення заяв, що стосуються спадкування, а також для заведення спадкової справи.

Для оформлення у нотаріуса заяви про вступ до спадщини спадкоємцю необхідно мати при собі паспорт та ІДН. Крім того для подальшого оформлення спадщини та отримання Свідоцтв про право на спадщину знадобляться: Свідоцтво про смерть, довідка про причину смерті, документи, що підтверджують спорідненість (або заповіт), документи на спадкове майно.

Прийняти Спадщину за Заповітом

Прийняття спадщини за заповітом здійснюється за загальними правилами і нормами, що передбачені для процедури прийняття спадщини в Україні.

Для оформлення заяви про прийняття спадщини по заповіту спадкоємець може звернутися до нотаріуса. Підписання спадкоємцем заяви про прийняття спадщини не вважаєтьтся достатньою правовою дією для прийняття спадщини за заповітом. Спадкоємець обов’язково має, з дотриманням строків, звернутися до нотаріуса або в державну нотаріальну контору для заведення та оформлення спадкової справи, спадкова справа може бути заведена після отримання відповідної заяви спадкоємця.

Для оформлення спадкової справи та видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом Спадкоємець має надати нотаріусу необхідні документи, в тому числі: заповіт, документи на спадкове майно, паспорт і код спадкоємця, інші документи.

Вступити до Спадщини по Закону

Вступлення до спадщини спадкоємцями по закону здійснюється в загальному порядку передбаченому законодавством Україні.

Варто розуміти, що підписання спадкоємцем заяви не вважаєтьтся достатньою правовою дією для вступу до спадкування за законом (спадкування без заповіту). Спадкоємець за законом обов’язково має своєчасно звернутися до нотаріуса для заведення та оформлення спадкової справи. Спадкова справа може бути заведена після подання відповідної заяви спадкоємця.

Для оформлення спадкової справи та видачі свідоцтва про право на спадщину за законом Спадкоємець має надати нотаріусу відповідний перелік документів, в тому числі: документ, що підтверджує право на спадкування, документи на спадкове майно, паспорт і код спадкоємця, інші документи.

Якщо у наявні всі необхідні документи і Вам необхідно оформити заяву про вступ до спадщини для спадкування за законом – звертайтеся до нотаріуса по спадщині. А при наявності проблем, повʼязаних зі спадщиною, варто звернутися до адвоката по спадщині.

Заява на Вступ у Спадщину по Заповіту

У нотаріуса оперативне, законне та якісне оформлення оформлення заяв, пов’язаних з вступом у спадщину, в тому числі і заява спадкоємця по закону  про вступлення до спадщини, заяви спадкоємців за заповітом.

Також нотаріус здійснює заведення та належне оформлення спадкових справ в Києві та надає фахові консультації з усіх питань нотаріального оформлення спадщини.

Дізнатися вартість нотаріального оформлення необхідного Вам варіанту заяви про вступ до спадщини Ви можете зателефонувавши в нотаріальний офіс на Лівому березі. Телефоном можливо також записатися на нотаріальну консультацію щодо питань посвідчення заяв на вступлення в спадщину в нашому нотаріальному офісі.

В частині 1 ст. 1270 Цивільного Кодексу України зазначено, що для вступу спадклоємця до спадщини передбачено строк (за загальними правилами строк до 6 міс). Цей строк починає перебіг від моменту смерті спадкодавця (дата відкриття спадщини). Протягом встановленого терміну спадкоємець відповідної черги спадкування або спадкоємець по заповіту може заявити про свій вступ до спадкування.

Для завірення нотаріальної заяви про вступлення до спадкування спадкоємцю необхідно мати певний перелік документів, а саме паспорт та ідентифікаційний номер. Варто зазначити про те, що також для подальшого оформлення спадкової справи та одержання Свідоцтв про право на спадщину на все спадкове майно можуть бути потрібні і інші документи: Свідоцтво про смерть особи, довідка про причину смерті, документи, що підтверджують родинний зв’язок померлого і спадкоємця або заповіт, а також інші документи на майно у складі спадщини.

Спадкоємці можуть звернутися до нотаріуса по спадщині для оформлення всіх нотаріальних заяв, що стосуються спадщини та для заведення спадкових справ. Незалежно від того, в якому саме районі міста Києва мав місце проживання померлий або знаходиться спадкове майно майно – можливо звертатися до нотаріуса будь-якого району в Києві. Варто зауважити, що всі спадкоємці по певній спадковій справі оформляють спадщину у одного нотаріуса, який завів та веде дану спадкову справу, а не в різних нотаріальних конторах чи різних нотаріусів.

Строк Прийняття Спадщини

Пунктом 1 статті 1270 Цивільного Кодексу України передбачено, що для вступу до спадщини встановлюється строк, який починається з часу відкриття спадщини (тобто з дня смерті). Але в період війни та дії воєнного стану можуть діяти певні зміни регулювання цього питання. Для отримання актуальної інформації, будь ласка, звертайтеся до нотаріуса.

При необхідності оформлення заяви для вступу до спадщини звертайтеся до нотаріуса. Важливо розуміти, що само по собі підписання заяви ще не є достатньою дією для вступу доя спадщини. Для заведення спадкової справи необхідно подати підписану спадкоємцем заяву до відповідного нотаріального органу (нотаріуса або в нотаріальну контору) для заведення спадкової справи.

Ви можете або завести спадкову справу у нотаріуса, у якого оформляли цю заяву, звичайно, після узгодження з нотаріусом ціни та інших умов нотаріального оформлення. Або ж ви можете подати оформлену заяву до іншого нотаріуса для заведення та подальшого оформлення спадкової справи. Досить часто в практиці зустрічаються випадки, коли справа вже заведена в іншого нотаріуса і спадкоємець оформляє заяву у іншого нотаріуса для своєчасної подачі його тому нотаріусу, який веде справу.

Також варто згадати, що у деяких окремих випадках можливе, так званий, автоматичний вступ до спадщини відповідно до п.3,4 ст.1268 ЦКУ.

У нас прийнятні ціни, якісне та оперативне оформлення заяв про прийняття спадщини по заповіту та по закону. В загальних рисах процедура оформлення заяви про прийняття спадщини описана на нашому сайті вище, якщо у вас є додаткові питання щодо прийняття спадщини в нашому нотаріальному офісі, телефонуйте до нотаріуса для запису на консультацю з питань як прийняти спадщину за заповітом та завести спадкову справу в нашому офісі нотаріуса.

Якщо померлий не залишив заповіту за життя, то відбувається спадкування по закону – в порядку черговості передбаченому ЦК України. Для отримання консультацій нотаріуса, а також для заведення спадкової справи звертайтеся до нотаріуса.

При оформленні заяви нотаріусу про прийняття спадщини для заведення спадкової справи спадкоємцям важливо дотримуватися встановлених законом строків. Записатися на прийом нотаріуса, для оформлення заяви, Ви можете зателефонувавши в робочий час. Запис можливий в межах графіку роботи нотаріального офісу. Наш офіс знаходиться в Дарницькому районі Києва на Харківському масиві.

Зазвичай оформлення такого нотаріального документу в нашій нотаріальній конторі триває біля 30 хвилин. Звертайтеся до нотаріуса для уточнення всіх додаткових питань.

У звичайних умовах передбачний строк прийняття спадщини до 6 міс. Але, відповідно до змін в законодавстві, перебіг строку для вступу або прийняття спадщини зупиняється на час воєнного стану, але ж не більше ніж на 4 місяці. Тобто під час воєнного стану строк подовжено до 10 міс.

Якщо Спадкоємець не прийме спадщину протягом строку встановленого для прийняття спадщини (в тому числі якщо не відбулося, так зване, фактичне прийняття спадщини або автоматичне прийняття спадщини), то прийняття спадщини може стати неможливим.

В цьому випадку варто звернутися до адвоката по спадковим справам, який вивчить ситуацію на предмет можливості подовження втраченого строку через суд, за наявності законних підстав для такого подовження.

Через війну мільйони українців опинилися зараз в різних країнах світу та отримали прихисток у Польщі, Словаччині, Німеччині, Чехії, Австріі, Швейцаріі, Франції, Великій Британії, США, Канаді та інш.

Нотаріус має багаторічний досвід оформлення спадкових справ в місті Києві.

У випадку, якщо Ви громадянин України і наразі перебуваєте в іншій країні і має намір прийняти спадщину в Києві –  будь-ласка звертайтеся до нашого київського офісу приватного нотаріуса. Отримати додаткову інформацію у нотаріуса Ви можете зручним способом (по телефону або через Viber)

До нас досить часто звертаються для оформлення заяв про вступ до спадщини жителі з вулиці Харківське шосе, а також і з інших вулиць Дарницького району, що розташовані поруч: Тростянецька, Вербицького і т.д.

Телефонуйте нотаріусу з понеділка по п’ятницю 10:00-17:00 для уточнення актуальної вартості заяви про вступ до спадкування, ціни вступу до спадщини у нотаріуса та оформлення необхідної заяви в нашому офісі нотаріуса на Харківському масиві.

Телефонуйте, завжди готові допомогти в оформленні законних нотаріальних документів на квартиру чи будинок, землю чи земельний пай, рахунок в банку або авто

Право на спадкування має спадкоємець по заповіту або ж, у випадку, якщо заповіт не оформлювався за життя померлого, спадкувати можуть спадкоємці згідно черг спадкування, передбачених Цивільним Кодексом України.

Для правильного прийняття спадщини в місті Києві важливо своєчасно звернутися до діючого нотаріуса для відкриття спадкової справи та оформлення необхідних документів.

Наш офіс нотаріуса знаходиться в Києві, ми працюємо під час війни та воєнного стану. В загальних рисах процедура оформлення заяви про прийняття спадщини описана в статті вище. Якщо у вас є додаткові питання щодо прийняття спадщини в нашому нотаріальному офісі на Лівому березі в Києві. Працюєте або проживаєте поруч? Телефонуйте до нотаріуса для запису на консультацю з питань спадкування!

Звертайтеся до нотаріуса для оформлення заяв про вступ до спадщини по заповіту. Телефонуйте нотаріусу з понеділка по п’ятницю в робочий час для уточнення ціни оформлення необхідної Вам заяви

Звертайтеся до нашого офісу приватного нотаріуса в Києві для оформлення заяв про вступ до спадщини по заповіту та по закону. Також у київського нотаріуса можливо здійснити подання заяви про прийняття спадщини для заведення спадкової справи в нашому приватному нотаріальному офісі міста Києва.