Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Оформити Спадщину

Оформлення спадщини у нотаріуса відбувається уважно, надійно та у точній відповідності до законодавства України. Здійснюємо заведення та ведення спадкових справ по прийнятним цінам. Телефонуйте при наявності додаткових питань, а також для запису до нотаріуса.

Оформлення заяв щодо вступу (прийняття) спадщини спадкоємцем по закону або спадкування за заповітом

Завірення заяви спадкоємця про відмову від спадщини, відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця​

Ведення спадкових справ в Києві та видача спадкоємцю Свідоцтв про право на спадкове майно​

Оформлення спадщини за заповітом в місті Києві: спадкування квартири, автомобіля, рахунку в банку​

Нотаріальне оформлення спадщини на квартиру чи її частину спадкоємцем по заповіту, чи по закону​

Оформлення спадщини в Києві та оформлення спадщини на квартиру, земельну ділянку, автомобіль, рахунок в банку​

Завірення нотаріального заповіту на квартиру або на інше майно​

Приватний нотаріус по оформленню спадщини та спадковим справам

Консультації досвідченого київського нотаріуса з питань оформлення спадщини​

Розрахувати вартість та ціну оформлення спадщини спадкоємцем по заповіту та спадкоємцями по закону

Відмова від спадщини, коли спадкоємець перебуває за кордоном

Як отримати свідоцтво про право на спадщину спадкоємцю, який перебуває за кордоном

Розрахувати вартість та ціну оформлення спадщини спадкоємцем по заповіту та спадкоємцями по закону

Заведення спадкової справи у нотаріуса в Києві, нотаріальне оформлення спадкових справ

Видача свідоцтва про право на спадщину на квартиру, земельну ділянку, будинок, автомобіль, рахунок, вклад​…

З Чого Почати

Перш за все спадкоємцям рекомендується звернутися з наявними документами до діючого нотаріуса для отримання професійної юридичної консультації зі спадкових питань. Після смерті осіб, зареєстрованих на день смерті в місті Києві, ви можете звертатися до нотаріуса в Києві незалежно від району.

По телефону нашого нотаріального офісу ви можете записатися на особисту консультацію нотаріуса Кудрі Наталії Анатолівни. Нотаріус Київ, має більше 12 років досвіду в питанях оформлення спадщини.

Телефонні дзвінки приймаються в робочий час. Нотаріус в Києві веде прийом в офісі, що знаходиться в Дарницькому районі на Харківському масиві. На нашому сайті можливо ознайомитися з більш детальною інформацією щодо оформлення заяви про прийняття спадщини.

* Якщо ж у Вас є проблемні правові питання в сфері спадкування, наприклад, зіпсовані або втрачені документи на майно або документи, що підтверджують рідство, то Ви можете звернутися до досвідченого адвоката по спадщині в Києві.

Як ОФормити Спадщину по Крокам

Крок 1

Зателефонуйте нотаріусу для уточнення всіх додаткових питань, а також запишіться на особисту консультацію з переглядом документів.

Крок 2

Після вашого звереннення до нотаріуса та погодження всіх умов ведення спадкової справи, нотаріус заводить спадкову справу і реєструє її в Спадковому реєстрі. Про це вам видається витяг з Реєстру.

Крок 3

Після закінчення терміну встановленого для прийняття спадщини (стандартний строк – до 6 місяців), в разі якщо спадщина прийнята і всі необхідні документи вже надані спадкоємцями нотаріусу, після оплати нотаріального оформлення, можуть бути оформлені та видані Свідоцтва на спадкове майно.

Нотаріус | Спадкові Справи

Спадщина Оформлення

У нотаріуса прийнятні умови на нотаріальне оформлення спадщини. Для того, щоб уточнити актуальні питання щодо заведення спадкової справи і необхідного Вам варіанту оформлення спадкування в нашому нотаріальному офісі на Харківському масиві в Києві, телефонуйте в робочі дні з 10:00 до 17:00. Завжди готові допомоги в якісному оформленні законних нотаріальних документів!

Отримати КонсультаціюОформити Спадщину

Нотаріус Кудря Н.А. має всі відповідні документи, що підтверджують належний рівень кваліфікації та право здійснення нотаріальної діяльності, в тому числі Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю та Реєстраційне посвідчення. Офіс нотаріуса сертифікований.

З 2010 року нотаріус здійснює оформлення заповітів та спадщини в місті Києві, а також надає фахові юридичні консультації з питань нотаріального оформлення спадкових справ в нашому київському нотаріальному офісі.

Якщо Ви обираєте приватного нотаріуса для оформлення спадщини в Києві – телефонуйте до нашого офісу, нотаріус допоможе в законному та якісному оформлені всіх необхідних нотаріальних документів: заяви про прийняття спадщини для вступу до спадкування, заяви про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця, заведення спадкової справи, видача свідоцтв на спадкове майно. Уважне та відповідальне ставлення, доброзичливе та ввічлеве відношення до кожного відвідувача.

Якщо у Вас є проблемні юридичні питання, наприклад втрачені документи на право власності або документи, що підтверджують рідство, то Ви можете звернутися до адвоката по спадщині в Києві.

Згідно з Цивільним кодексом право на спадкування мають особи, зазначені в заповіті. Якщо ж померлий не залишав заповіт, оформлюється спадщина за законом. Для початку оформлення спадщини за заповітом необхідно звернутися до нотаріуса для заведення спадкової справи.

До нотаріуса спадкоємцям необхідно звертатися з зі своїми паспортами, ідентифікаційними номерами, оригіналом заповіту, документами на спадкове майно та свідоцтвом про смерть та довідкою про причину смерті.

Які Документи для Оформлення Спадщини

Для нотаріального оформлення спадкових прав може знадобитися певний перелік документів, які спадкоємець має надати нотаріусу. Спадкоємцем надаються документи, що стуосуються прав спадкоємця на спадкування та майна, що є у складі спадщини. Будь ласка, зверніться до нотаріуса для уточнення повного та точного переліку документів, необхідних для спадкування у Вашому випадку.

Документи, що підтверджують право на спадкування: Свідоцтво про смерть; Паспорт та ІДН спадкоʼмця; Свідоцтво про одруження¹; Свідоцтво про народження²; Документ про рідство; Заповіт (якщо померлий залишав заповіт);

Документи на спадкове майно: Документ на квартиру;   Документи на будинок та земельну ділянку; Свідоцтво на авто; Документи на інше майно;

¹ Свідоцтво про народження подає спадкоємць – син або донька померлої особи для підтвердження рідства. ² Свідоцтво про одруження подає спадкоємць – дружина померлого для підтвердження факту шлюбу. Також свідоцтво про шлюб може підтверджувати факт зміни прізвища донькою померлого. ³ Якщо у спадкоємця немає на руках договору померлого з банком, то необхідно надати нотаріусу інформацію щодо того, в якому саме банку був розміщений вклад або рахунок. ⁴ Для оформлення спадщини на будинок також необхідні відповідні документи на земельну ділянку, на якій він розташований.

Після смерті родича важливим питанням стає спадкування квартири. В деяких випадках спадкується вся квартира, а в інших випадках спадковим майном є тільки частка приватизованої квартири. Для оформлення спадщини на квартиру спадкоємці мають своєчасно звернутися до нотаріуса.

Якщо померлий родич проживав та був зареєстрована в Києві на день смерті, то Ви можете звернутися з цього питання до нашого київського нотаріального офісу. Нотаріус відкриває спадкову справу та видає документ, що підтверджує перехід права на квартиру від померлого до спадкоємця. Адже при спадкуванні по закону чи при спадкуванні по заповіту, документом, що підтверджує перехід права на спадкове майно від померлої людини до спадкоємця є саме Свідоцтво про право на спадщину на квартиру.

Якщо у Вас є проблемні юридичні питання, наприклад втрачені документи на квартиру або документи щодо родинного звʼязку з померлою особою, то Ви можете звернутися до київського адвоката по спадщині.

Свідоцтво про Право на Спадщину

При оформленні спадщини по заповіту або без заповіту видаються Свідоцтва про право на спадщину оформлюються на офіційних нотаріальних бланках з гербовою печаткою та реєструються нотаріусом у всіх передбачених законом реєстрах: Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, Спадковому реєстрі, Реєстрі нотаріальних бланків, Реєстрі речових прав, а також в Книзі обліку спадкових справ.

В залежності від складу спадкового майна, результатами оформлення спадщини по спадковій справі є: Свідоцтво про право на спадщину на квартиру; Свідоцтво про право на спадщину на будинок; Свідоцтво про право на спадщину на земельну ділянку або пай; Свідоцтво про право на спадщину на автомобіль; Свідоцтво про право на спадщину на банківський вклад і т.д…

Вартість Оформлення Спадщини 2023

Загальна вартість ведення спадкової справи для оформлення спадщини залежить від декількох обʼєктивних факторів: кількості спадкоємців, які закликаються до спадкування; складу та кількості спадкового майна, а також може мати вплив і складність спадкової справи (необхідність додаткових нотаіральних запитів і т.д.).

Для розрахунку орієнтовної вартості оформлення спадщини в нашому офісі нотаріуса в Києві варто звернутися безпосередньо до нотаріуса з наявними документами, що стосуються спадкування.

В нашому нотаріальному офісі Ви можете завірити всі необхідні нотаріальні документи, пов’язані з оформленням спадщини, в тому числі: заява про прийняття спадщини або ж заяви про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця. Також у нотаріуса можливе заведення спадкової справи та отримання свідоцтв про право на спадщину на всі види спадкового майна.

Нотаріус надає фахові юридичні консультації з питань спадкування та оформлення спадщини в нашому нотаріальному офісі. Для розрахунку ціни оформлення спадщини, будь ласка, зателефонуйте нотаріусу.

Для визначення скільки саме коштуватиме оформлення спадщини за заповітом спадкоємцю варто звернутися до нотаріуса з таким переліком документів: паспорт та податковий код спадкоємця, свідоцтво про смерть, документи, що підтверджують рідство або ж заповіт. Також необхідно повідомити нотаріусу відомості про наявність інших спадкоємців, а також інформацюю про кількість та склад спадкового майна. 

Для оформлення спадщини може знадобитися певний перелік документів. Уточнити перелік документів для Вашого випадку можливо у нотаріуса.

Базовий перелік необхідних документів включає в себе документи що підтверджують право спадкоємця на спадкування, а також документи на спадкове майно.

Перелік документів на спадкове майно залежить від майна, яке входить до складу спадщини: квартира, будинок, земельна ділянка, авто, вклад чи рахунок в банку… Такими документами можуть бути, наприклад: свідоцтво про право власності, договір дарування нерухомості, акт на землю, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і т.д.

Документи, що підтверджують право спадкоємця на спадкування – паспорт та ІДН, заповіт (при наявності); свідоцтва, які свідчать про родинний зв’язок з померлим і належність до відповідної черги спадкування по закону.

Тобто, в кожному випадку можуть бути свої особливості і точний перелік документів залежить від особливостей справи, в тому числі:

1. Тип спадкового майна (квартира, будинок, земля, рахунок або вклад, автомобіль…);

2. Вид спадкування (по заповіту чи по закону);

3. Інші об’єктивні фактори. Уточнити необхідний перелік документів Ви можете у нотаріуса.

Спадкування права на вклад у банку здійснюється на загальних підставах. Спадкоємець може звернутися до нотаріуса для оформлення Свідоцтва про право на спадщину на рахунок або вклад в банку, який належав померлому. Нотаріус робить відповідні запити та видає Свідоцтво на спадщину спадкоємцю. З цим свідоцтвом спадкоємець може звернутися до відповідного банку.

Суммарна ціна відкриття спадкової справи та загалом витрати спадкоємців, повʼязані з таким заведенням спадкової справи, напряму залежать від кількості спадкоємців по справі, які приймають спадщину або ж подають заяви про відмову від прийняття спадщини на користь інших спадкоємців. Адже і прийняття спадщини, а також і заява про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця оформлюються окремими документами та додаються до заведеної спадкової справи. Будь ласка, уточніть вартість відкриття спадкової справи у обраного Вами нотаріуса.

Через війну багато українців опинилися в різних країнах світу, більш докладну інформацю з питання, що робити якщо громадянин України знаходиться в іншій країні світу хоче прийняти спадщину в Україні, Ви можете знайти в статті на нашому сайті Як Отримати Спадщину з-за Кордону​.

Не зовсім вірно говорити про отримання Свідоцтва про право на спадщину у відриві від питання нотаріального оформлення спадкової справи вцілому, так як оформлення спадкової справи – це складна комплесна та послідовна нотаріальна процедура.

Незалежно від того чи Ви фактично приймаєте спадщину або ж вступаєте у спадщину заявою, у будь якому випадку, необхідно звернутися до нотаріуса з наявними документами для оформлення спадкування та видачі свідоцтв про право на спадщину. Нотаріус веде прийом громадян на Лівому березі в Києві в Дарницькому районі на Харківському шосе 164

Вартість оформлення спадщини залежить від кількості спадкоємців, складу спадкового майна, а також може впливати складність спадкової справи (кількість запитів, які необхідно підготувати та направити по справ; види спадкового майна і т.д.).

Для розрахунку вартості оформлення спадщини в Києві варто звернутися до нотаріуса з наявними документами, що стосуються спадкування.

В нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі оформлення спадщини здійснюється законно. Спадкування по закону або спадкування по заповіту, видача свідоцтв про право на спадщину на квартиру або її частину, вклад в банку, пенсію, автомобіль і т.д.

Нотаріус має багаторічний досвід у спадкових справах. Наш офіс відкритий та працює з 2010 року, тобто вже дванадцятий рік допомагаємо спадкоємцям в якісному нотаріальному оформленні спадкових прав.

Спадщина оформлюється за останнім місцем реєстрації проживання померлого. Якщо ми говоримо про Київ, то варто зазначити, що в Києві можливо звертатися до нотаріуса незалежно від району. Наш офіс нотаріуса знаходиться в Дарницькому районі на Харківському масиві Києва. Незалежно від того, в якому районі міста ви проживаєте, телефонуйте та приїжджайте до нас. Нотаріус оформлює спадщину в Києві законно та надійно.

Загалом, якщо у вас ситуація стандартного оформлення спадщини в Києві: не пропущено строки, є всі необхідні документи та немає ніяких проблемних та спірних моментів, варто без зволікання звертатися для оформлення спадщини до НОТАРІУСА.

Вартість оформлення спадщини в нашому приватному нотаріальному офісі цілком адекватна та прийнятна. Будь ласка, телефонуйте в робочий час для уточнення всіх наявних питань, а також дя запису на особистий прийом нотаріуса з питань спадкування в Києві.

Вартість оформлення спадщини у приватного нотаріуса та загалом витрати на оформлення спадкових прав залежать від складності спадкової справи, кількості спадкоємців, а також видів та обсягу спадкового майна. Телефонуйте для уточнення ціни оформлення спадкової справи в нашому офісі нотаріуса в Києві.

До нас досить часто звертаються за офіормленням спадкових прав житлелі Харківського шосе, а також і жителі інших вулиць, що розташовані поруч, в тому числі з вулиці Тростянецької та вулиці Вербицього.

Перелік необхідних документів для спадкування будинку може включати в себе:

1. Документи що підтверджують право на спадкування. В тому числі, свідоцтво про смерть, довідка про причину смерті; паспорт спадкоємця та ІДН код; заповіт (або документ що підтверджує право на спадкування по закону, наприклад свідоцтво про народження, свідоцтво про одруження і т.д);

2. Документи на успадковуваний будинок та земельну ділянку на якій він розташований (наприклад: свідоцтво, договір, акт на землю, технічний паспорт; інші документи, довідки, витяги, технічний паспорт будинку;

Будь ласка, зверніться до нотаріуса для уточнення переліку документів для Вашого випадку.

В нашому київському офісі нотаріуса здійснюється заведення спадкових справ, а також оформлення спадщини по заповіту та по закону. У нотаріуса Ви можете отримати свідоцтво про право на спадщину на квартира, а також і на інше спадкове майно, в тому числі банківський рахунок, невиплачену пенсію, авто та інш. Офіс нотаріуса працює в Києві з 2010 року. Досвідчений нотаріус по спадщині в Києві, уважне та надійне нотаріальне оформлення спадкових прав.