Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Оформити Спадщину

Оформлення спадщини у нотаріуса відбувається уважно, надійно та у точній відповідності до законодавства України. Заведення спадкових справ в Києві по прийнятним цінам. Телефонуйте для уточнення додаткових питань, а також для запису до нотаріуса.

Прийняти
Спадщину

Оформлення заяв щодо вступу (прийняття) спадщини спадкоємцем по закону або спадкування за заповітом

Відмовитися
від Спадщини

Завірення заяви спадкоємця про відмову від спадщини, відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця

Спадкові
Справи

Ведення спадкових справ в Києві та видача спадкоємцю Свідоцтв про право на спадкове майно

Спадкувати
по Заповіту

Оформлення спадщини за заповітом в місті Києві: спадкування квартири, автомобіля, рахунку в банку

Спадщина
на Квартиру

Нотаріальне оформлення спадщини на квартиру чи її частину спадкоємцем по заповіту, чи по закону

Оформити
Спадщину

Оформлення спадщини в Києві та оформлення спадщини на квартиру, земельну ділянку, автомобіль, рахунок в банку

З Чого Почати

Перш за все спадкоємцям рекомендується звернутися з наявними документами до діючого нотаріуса для отримання професійної юридичної консультації зі спадкових питань. Після смерті осіб, зареєстрованих на день смерті в місті Києві, ви можете звертатися до нотаріуса в Києві незалежно від району.

По телефону нашого нотаріального офісу ви можете записатися на особисту консультацію нотаріуса Кудрі Наталії Анатолівни. Нотаріус має більше 10 років досвіду в питанях оформлення спадщини.

Телефонні дзвінки приймаються в робочий час. Нотаріус веде прийом в офісі, що знаходиться в Дарницькому районі Києва. Нотаріус поручз універсамом “Київ”. На нашому сайті можливо ознайомитися з більш детальною інформацією щодо оформлення заяви про прийняття спадщини.

Нотаріус Кудря Н.А. має всі відповідні документи, що підтверджують належний рівень кваліфікації та право здійснення нотаріальної діяльності, в тому числі Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю та Реєстраційне посвідчення. Офіс нотаріуса сертифікований.

З 2010 року нотаріус здійснює оформлення заповітів та спадщини в місті Києві, а також надає фахові юридичні консультації з питань нотаріального оформлення спадкових справ в нашому київському нотаріальному офісі.

Якщо Ви обираєте нотаріуса для оформлення спадщини в Києві – телефонуйте до нашого офісу, нотаріус допоможе в законному та якісному оформлені всіх необхідних нотаріальних документів: заяви про прийняття спадщини для вступу до спадкування, заяви про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця, заведення спадкової справи, видача свідоцтв на спадкове майно.

Уважне та відповідальне ставлення, доброзичливе та ввічлеве відношення до кожного відвідувача.

Нотаріус | Спадкові Справи

Спадщина Оформлення

У нотаріуса прийнятні умови на нотаріальне оформлення спадщини. Для того, щоб уточнити актуальні питання щодо заведення спадкової справи і необхідного Вам варіанту оформлення спадкування в нашому нотаріальному офісі на Харківському масиві в Києві, телефонуйте в робочі дні з 10:00 до 17:00. Завжди готові допомоги в якісному оформленні законних нотаріальних документів!

Отримати КонсультаціюОформити Спадщину

Як ОФормити Спадщину по Крокам

Крок 1

Зателефонуйте нотаріусу для уточнення всіх додаткових питань, а також запишіться на особисту консультацію з переглядом документів.

Крок 2

Після вашого звереннення до нотаріуса та погодження всіх умов ведення спадкової справи, нотаріус заводить спадкову справу і реєструє її в Спадковому реєстрі. Про це вам видається витяг з Реєстру.

Крок 3

Після закінчення терміну встановленого для прийняття спадщини (стандартний строк – до 6 місяців), в разі якщо спадщина прийнята і всі необхідні документи вже надані спадкоємцями нотаріусу, після оплати нотаріального оформлення, можуть бути оформлені та видані Свідоцтва на спадкове майно.

Спадщина по Заповіту

Згідно з Цивільним кодексом право на спадкування мають особи, зазначені в заповіті. Якщо ж померлий не залишав заповіт, оформлюється спадщина за законом. Для початку оформлення спадщини за заповітом необхідно звернутися до нотаріуса для заведення спадкової справи.

До нотаріуса спадкоємцям необхідно звертатися з зі своїми паспортами, ідентифікаційними номерами, оригіналом заповіту, документами на спадкове майно та свідоцтвом про смерть та довідкою про причину смерті.

Спадкування по Закону

У разі відсутності заповіту, а також в разі відмови від прийняття спадщини спадкоємцями, вказаними в заповіті, або визнання його недійсним, відбувається спадкування за законом. Право на спадкування в цьому випадку мають наступні особи.

Спадкоємці за законом закликаються до спадкування у порядку черговості. Черговість спадкоємців залежить від ступеня споріднення їх зі спадкодавцем. Якщо спадкоємців першої черги немає, або вони не вжили дій для прийняття спадщини, вступають у спадок спадкоємці наступних черг. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття.

Якщо спадкоємців першої черги немає, або вони не вжили дій для прийняття спадщини, вступають у спадок спадкоємці наступних черг. Спадкоємці за законом закликаються до спадкування у порядку черговості. Черговість спадкоємців залежить від ступеня споріднення їх зі спадкодавцем. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття.

Які Документи для Оформлення Спадщини

Для нотаріального оформлення спадкових прав може знадобитися певний перелік документів, які спадкоємець має надати нотаріусу. Спадкоємцем надаються документи, що стуосуються прав спадкоємця на спадкування та майна, що є у складі спадщини. Будь ласка, зверніться до нотаріуса для уточнення повного та точного переліку документів, необхідних для спадкування у Вашому випадку.

Документи, що підтверджують право на спадкування:

Документи на спадкове майно, яке є у складі спадщини:

¹ Свідоцтво про народження подає спадкоємць – син або донька померлої особи для підтвердження рідства.

² Свідоцтво про одруження подає спадкоємць – дружина померлого для підтвердження факту шлюбу. Також свідоцтво про шлюб може підтверджувати факт зміни прізвища донькою померлого.

³ Якщо у спадкоємця немає на руках договору померлого з банком, то необхідно надати нотаріусу інформацію щодо того, в якому саме банку був розміщений вклад або рахунок.

Спадкування Квартири

Після смерті родича важливим питанням стає спадкування квартири. В деяких випадках спадкується вся квартира, а в інших випадках спадковим майном є тільки частка приватизованої квартири. Для оформлення спадщини на квартиру спадкоємці мають своєчасно звернутися до нотаріуса.

Якщо померлий родич проживав та був зареєстрована в Києві на день смерті, то Ви можете звернутися з цього питання до нашого київського нотаріального офісу. Нотаріус відкриває спадкову справу та видає документ, що підтверджує перехід права на квартиру від померлого до спадкоємця. Адже при спадкуванні по закону чи при спадкуванні по заповіту, документом, що підтверджує перехід права на спадкове майно від померлої людини до спадкоємця є саме Свідоцтво про право на спадщину на квартиру.

Свідоцтво про Право на Спадщину

Свідоцтва про право на спадщину оформлюються на офіційних нотаріальних бланках з гербовою печаткою та реєструються нотаріусом у всіх передбачених законом реєстрах: Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, Спадковому реєстрі, Реєстрі нотаріальних бланків, Реєстрі речових прав, а також в Книзі обліку спадкових справ.

В залежності від складу спадкового майна, результатами оформлення спадщини по спадковій справі є: Свідоцтво про право на спадщину на квартиру; Свідоцтво про право на спадщину на будинок; Свідоцтво про право на спадщину на земельну ділянку або пай; Свідоцтво про право на спадщину на автомобіль; Свідоцтво про право на спадщину на банківський вклад і т.д…

Оформлення Спадщини у Нотаріуса в Києві

Процедура оформлення спадщини включає в себе встановлені законом юридичні процедури, в тому числі: надання спадкоємцями необхідних документів з дотриманням передбачених строків, здійснення підготовки, видача та реєстрація нотаріусом Свідоцтв про право на спадщину на заявлене спадкоємцями спадкове майно померлого.

Документи, які оформлюються нотаріусом мають повну юридичну силу та правове значення. Кожне свідоцтво про право на спадщину, яке видається нотаріусом, оформлюються на офіційних нотаріальних бланках з гербовою печаткою та реєструються нотаріусом у всіх передбачених законом реєстрах: Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, Спадковому реєстрі, Реєстрі нотаріальних бланків, Реєстрі речових прав, а також в Книзі обліку спадкових справ.

Оформлення спадщини – це передбачена законом процедура переходу прав на спадкове майно від померлої особи до спадкоємців. Свідоцтва про право на спадкове майно, які видає нотаріус, повністю відповідають законодавству та реєструються нотаріусом у всіх передбачених Реєстрах.

1. Для мінімізації проблем та уникнення можливих складнощів спадкодавцям (заповідачам) та майбутнім спадкоємцям рекомендується, ще за життя заповідача, перевіряти коректність наявних документів на предмет помилок та неточностей. При необхідності слід своєчасно звернутися за консультацією до фахівця.

2. Після смерті спадкодавця спадкоємцям потрібно своєчасно прийняти спадщину та подати всі необхідні документи нотаріусу для оформлення спадщини. Важливо не допустити пропуску термінів, встановлених законодавством України.

3. Своєчасне звернення до професійного та досвідченого нотаріуса з питань спадкування допоможе уникнути зайвих витрат та інших складностей. Спадкоємці за заповітом або законом можуть звернутися за оформленням спадщини до обраного ними нотаріуса, в межах нотаріального округу останнього місця проживання спадкодавця. Наприклад, якщо померлий проживав і був зареєстрований на день смерті в місті Києві, то можна звертатися до нотаріуса київського міського нотаріального округу незалежно від району.

В нашому нотаріальному офісі Ви можете завірити всі необхідні нотаріальні документи, пов’язані з оформленням спадщини, в тому числі: заява про прийняття спадщини або ж заяви про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця. Також у нотаріуса можливе заведення спадкової справи та отримання свідоцтв про право на спадщину на всі види спадкового майна. Нотаріус надає фахові юридичні консультації з питань спадкування та оформлення спадщини в нашому нотаріальному офісі. Для розрахунку ціни оформлення спадщини, будь ласка, зателефонуйте нотаріусу.

Для оформлення спадщини може знадобитися певний перелік документів.

Базовий перелік необхідних документів включає в себе документи що підтверджують право спадкоємця на спадкування, а також документи на спадкове майно.

Документи, що підтверджують право спадкоємця на спдкування – паспорт та ІДН, заповіт складений померлою особою на користь  спадкоємця або ж свідоцтва, які свідчать про родинний зв’язок з померлим і належність до відповідної черги спадкування по закону.

Перелік документів на спадкове майно залежить від майна, яке входить до складу спадщини: квартира, будинок, земельна ділянка, авто, вклад чи рахунок в банку… Такими документами можуть бути, наприклад: свідоцтво про право власності, договір дарування нерухомості, акт на землю, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і т.д.

Тобто, в кожному випадку можуть бути свої особливості і точний перелік документів залежить від особливостей справи, в тому числі:

1. Тип спадкового майна (квартира, будинок, земля, рахунок або вклад, автомобіль…);

2. Вид спадкування (по заповіту чи по закону);

3. Інші об’єктивні фактори. Уточнити необхідний перелік документів Ви можете у нотаріуса.

Вартість оформлення спадщини у приватного нотаріус та загалом витрати на оформлення спадкових прав залежать від складності спадкової справи, кількості спадкоємців, а також видів та обсягу спадкового майна. Телефонуйте для уточнення ціни оформлення спадкової справи в нашому офісі нотаріуса в Києві.

До нас досить часто звертаються за офіормленням спадкових прав житлелі Харківського шосе, а також і жителі інших вулиць, що розташовані поруч, в тому числі з вулиці Тростянецької та вулиці Вербицього.

Спадкування права на вклад у банку здійснюється на загальних підставах. Спадкоємець може звернутися до нотаріуса для оформлення Свідоцтва про право на спадщину на рахунок або вклад в банку, який належав померлому. Нотаріус робить відповідні запити та видає Свідоцтво на спадщину спадкоємцю. З цим свідоцтвом спадкоємець може звернутися до відповідного банку.

Через війну багато українців опинилися в різних країнах світу – Польщі, Німеччині, Чехії, Франції, Великій Британії, США, Канаді, а також інших. Якщо громадянин України знаходиться в іншій країні світу хоче прийняти спадщину в Україні – це необхідно зробити з дотриманням норм та правил, які регулюють процедуру спадкування. Будь ласка звертайтеся до нотаріуса зручним способом (телефоном або через Viber) для уточнення питань щодо законної процедури прийняття спадщини в нашому нотаріальному офісі в Дарницькому районі Києва у випадку, якщо Ви знаходитеся за кордоном.

Не зовсім вірно говорити про отримання Свідоцтва про право на спадщину у відриві від питання нотаріального оформлення спадкової справи вцілому, так як оформлення спадкової справи – це складна комплесні та послідовна нотаріальна процедура. Для початку варто звернутися до нотаріуса з наявними документами для визначення ціни заведення спадкової справи, оформлення спадкування та видачі свідоцтв про право на спадщину. Нотаріус веде прийом громадян на Лівому березі в Києві в Дарницькому районі на Харківському шосе 164

Так, у нас приватний нотаріальний офіс. Приватний нотаріус має всі відповідні свідоцтва для законного здійснення нотаріальної діяльності, а також своєчасно підвищує кваліфікацію. Офіс нотаріуса відкритий і працює в місті Києві з 2010 року, нотаріус має багаторічний досвід оформлення спадщини. Ми працюємо під час війни та військового стану.

Згідно з законодаством України у приватного нотаріуса можливе оформлення спадщини. Документи, видані приватним нотаріусом, мають повну юридичну силу і не відрізняються по своєму значенню від документів, виданих в Державних нотаріальних конторах.

Перелік необхідних документів для спадкування будинку може включати в себе:

1. Документи що підтверджують право на спадкування. В тому числі, свідоцтво про смерть, довідка про причину смерті; паспорт спадкоємця та ІДН код; заповіт (або документ що підтверджує право на спадкування по закону, наприклад свідоцтво про народження, свідоцтво про одруження і т.д);

2. Документи на успадковуваний будинок та земельну ділянку на якій він розташований (наприклад: свідоцтво, договір, акт на землю, технічний паспорт; інші документи, довідки, витяги, технічний паспорт будинку;

Будь ласка, зверніться до нотаріуса для уточнення переліку документів для Вашого випадку.

В нашому офісі нотаріуса оформлення спадщини здійснюється законно та по прийнятній ціні. Спадкування по закону або спадкування по заповіту, видача свідоцтв про право на спадщину на квартиру або її частину, вклад в банку, пенсію, автомобіль і т.д.

Нотаріус має багаторічний досвід у спадкових справах. Наш офіс відкритий та працює з 2010 року, тобто вже дванадцятий рік допомагаємо спадкоємцям в якісному нотаріальному оформленні спадкових прав.

Документи оформлені державними нотаріусами або приватними нотаріусами мають абсолютно рівну правову силу та юридичне значення. У приватного нотаріуса можливо оформити всі необхідні документи, що пов’язані з нотаріальним оформленням спадщини. Нотаріус оформлює заяви про прийняття спадщини  за заповітом чи по закону або ж заяви про відмову від спадщини, також у нотаріуса можливо завести спадкову справу та отримати свідоцтва про право на спадщину. Крім того, у нотаріуса спадкоємець може отримати якісну юридичну консультацію з питань спадкування та нотаріального оформлення спадщини в нашому нотаріальному офісі.

Спадщина оформлюється за останнім місцем реєстрації проживання померлого. Якщо ми говоримо про Київ, то варто зазначити, що в Києві можливо звертатися до нотаріуса незалежно від району. Наш офіс нотаріуса знаходиться в Дарницькому районі на Харківському масиві Києва. Незалежно від того, в якому районі міста ви проживаєте, телефонуйте та приїжджайте до нас. Нотаріус оформлює спадщину в Києві законно та надійно.

Загалом, якщо у вас ситуація стандартного оформлення спадщини в Києві: не пропущено строки, є всі необхідні документи та немає ніяких проблемних та спірних моментів, варто без зволікання звертатися для оформлення спадщини до НОТАРІУСА.