Оформлення Спадщини в Києві

Вартість оформлення спадщини 2021

ЯК ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ 2021


В нашому київському офісі нотаріуса оформлення спадщини по прийнятним цінам, надійно та законно! Спадкування по закону чи по заповіту, видача свідоств про право на спадщину на квартиру або її частину, вклад в банку, пенсію, автомобіль і т.д.


У цій статті:


1. З чого почати оформлення спадщини;

2. Покрокова інструкція - як оформити спадщину;

3. Які документи необхідні для спадкування;

4. Як прийняти спадщину;

5. Як відмовитися від спадщини

6. Оформлення спадщини за законом;

7. Оформлення спадщини за заповітом;

8. Де оформити спадщину;

9. Ціна оформлення спадщини;
Нотаріус по спадщині Харківський масив З Чого Почати

Перш за все спадкоємцям рекомендується звернутися з наявними документами до діючого нотаріуса для отримання професійної юридичної консультації зі спадкових питань. Після смерті осіб, зареєстрованих на день смерті в місті Києві, ви можете звертатися до нотаріуса в Києві незалежно від району.

По телефону нашого приватного нотаріального офісу ви можете записатися на особисту консультацію нотаріуса Кудрі Наталії Анатолівни. Нотаріус діє в місті Києві та має більше 10 років досвіду в питанях оформлення спадщини. Телефонні дзвінки приймаються в робочий час. Приватний нотаріус веде прийом в офісі, що знаходиться в Дарницькому районі Києва.


Нотаріус спадщина Дарницький район Як ОФормити Спадщину по Крокам


1. Оберіть нотаріуса та зателефонуйте для уточнення всіх додаткових питань, а також запишіться на особисту консультацію з переглядом документів.


2. Після вашого звереннення до нотаріуса та погодження всіх умов та вартості ведення спадкової справи, нотаріус заводить спадкову справу і реєструє її в Спадковому реєстрі. Про це вам видається витяг з Реєстру.

Зверніть увагу! Якщо Ви почнете оформлення у нотаріуса, то надалі все спадкове майно оформляється усіма спадкоємцями у цього, обраного вами нотаріуса. Не може один спадкоємець завести спадкову справу в одного нотаріуса, а другий спадкоємець - в іншого. Також неможливо перенести оформлення від одного нотаріуса до іншого.

3. Після закінчення терміну встановленого для прийняття спадщини (стандартний строк - до 6 місяців), в разі якщо спадщина прийнята і всі необхідні документи вже надані спадкоємцями нотаріусу, після оплати нотаріального оформлення, можуть бути оформлені та видані Свідоцтва на спадкове майно.

Результатом оформлення спадщини є:


  • Свідоцтво про право на спадщину на квартиру;
  • Свідоцтво про право на спадщину на будинок;
  • Свідоцтво про право на спадщину на автомобіль;
  • Свідоцтво про право на спадщину на банківський вклад;


Свідоцтва про право на спадщину оформлюються на офіційних нотаріальних бланках з гербовою печаткою та реєструються у всіх передбачених законом реєстрах: Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, Спадковому реєстрі, Реєстрі нотаріальних бланків, Реєстрі речових прав, а також в Книзі обліку спадкових справ.Оформити спадщину на будинок та землю Які Документи Можуть Знадобитися для Оформлення Спадщини


Для нотаріального оформлення спадкових прав спадкоємець має надати нотаріусу ряд документів:


Свідоцтво про смерть та довідка про причину смерті;

Паспорт та ІДН спадкоємця;

Документ що підтверджує право на спадкування (Свідоцтво про народження або Свідоцтво про шлюб і т.д)

Документ на нерухоме майно;

Договір на вклад в банку (якщо серед спадкового майна є грошові рахунки)

Документ на ТЗ (якщо спадкується авто, мотоцикл, причіп чи катер/ лодка)

Довідки, витяги, технічні паспорти на майно (у передбачених випадках)4. Як Прийняти Спадщину


Для оформленн заяви про прийняття спадщини або для заведення спадкової справи (якщо ви вже прийняли спадщину) зверайтеся до діючого нотаріуса. При оформленні заяви про приняття спадщини важливо не пропустити срок, встановлений Цивільним Кодексом України, по загальному правилу цей строк - до 6 міс. Для уникнення вирогідності пропуску строків - спадкоємцю краще не відкладати справи на майбутнє та оформлювати всі спадкові документи своєчасно.


5. Як Відмовитися Від Спадщини на Користь Іншого Спадкоємця


Спадкоємець має право відмовитися від спадщини, в тому числі на користь іншого спадкоємця, в порядку встановленому законом. Відмова від спадщини обмежена терміном, встановленим законом для прийняття або відмови від спадщини. Як правило це строк до 6 місяців. В Києв оформити заяву про відмову від спадщини можливо у нотаріуса. Для цього необхідно особисто з'явитися до нотаріуса з документами: паспорт, ідентифікаційний номер, свідоцтво про смерть. Оформлення заяви про відмову від спадщини зазвичай триває близько 20-30 хвилин. Зверніть увагу! Підписання заяви ще недостатньо для завершення процедури відмови від прийняття спадщини. Після підписання і нотаріального посвідчення, обов'язково необхідно подати оригінал заяви нотаріусу за місцем ведення спадкової справи.


6. Спадкування за Законом 2021


У разі відсутності заповіту, а також в разі відмови від прийняття спадщини спадкоємцями, вказаними в заповіті, або визнання його недійсним, відбувається спадкування за законом. Право на спадкування в цьому випадку мають наступні особи.

Спадкоємці за законом закликаються до спадкування у порядку черговості. Черговість спадкоємців залежить від ступеня споріднення їх зі спадкодавцем. Якщо спадкоємців першої черги немає, або вони не вжили дій для прийняття спадщини, вступають у спадок спадкоємці наступних черг. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття.

Якщо спадкоємців першої черги немає, або вони не вжили дій для прийняття спадщини, вступають у спадок спадкоємці наступних черг. Спадкоємці за законом закликаються до спадкування у порядку черговості. Черговість спадкоємців залежить від ступеня споріднення їх зі спадкодавцем. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття.


ЧЕРГИ СПАДКУВАННЯ:


  1. Перша Черга: Діти, чоловік, батьки померлого;
  2. Друга Черга: Рідні брати та сестри спадокодавця, дід, баба померлого;
  3. Третя Черга. Дядько та тітка;
  4. Четверта Черга. Особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім’єю не менше ніж 5 років до відкриття спадщини;
  5. П'ята Черга. Інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення


7. Спадщина за Заповітом 2021


Згідно з Цивільним кодексом право на спадкування мають особи, зазначені в заповіті. Якщо ж померлий не залишав заповіт, оформлюється спадщина за законом. Для початку оформлення спадщини за заповітом необхідно звернутися до нотаріуса для заведення спадкової справи. До нотаріуса спадкоємцям необхідно звертатися з зі своїми паспортами, ідентифікаційними номерами, оригіналом заповіту, документами на спадкове майно та свідоцтвом про смерть та довідкою про причину смерті.


8. Де Оформити Спадщину


Спадщина в оформлюється за останнім місцем реєстрації проживання померлого. Якщо ми говоримо про Київ, то варто зазначити, що в Києві можливо звертатится до будь-якого нотаріуса - незалежно від району. Наш офіс нотаріуса знаходиться в Дарницькому районі на Харківському масиві Києва. Незалежно від того, в якому районі міста ви проживаєте, телефонуйте та приїжджайте до нас. Нотаріус оформлює спадщину в Києві законно та надійно.

Загалом, якщо у вас ситуація стандартного оформлення спадщини в Києві: не пропущено строки, є всі необхідні документи і немає ніяких серьозних проблемних та спірних моментів, варто без зволікання звертатися для оформлення спадщини до НОТАРІУСА

А ось у випадку якщо у вас виникла серйозна юридична проблема з іншими спадкоємцями або втрачені документи, чи пропущений строк, або інші значні проблеми, а також якщо ви перебуваєте в іншому місті або країні і не маєте можливості особисто оформлювати спадщину у Києві, то можливо вам краще звернутися до адвоката.


9. Оформлення Спадщини Ціна


В нашому київському приватному нотаріальному офісі прийнятні ціни оформлення спадщини за законом чи за заповітом; 100% законні, надійні та якісні послуги нотаріуса. Гарантована відсутність натовпу та скупчень людей, уважне та ввічливе ставлення до кожного, спокійна та затишна атмосфера в офісі. У вас є можливість запису до нотаріуса на зручний час оформлення чи для отримання консультації нотаріуса.


У нотаріуса адекватна вартість оформлення спадщини. Діє проста і логічна закономірність - ціна оформлення спадщини напряму залежить від кількості спадкоємців, які приймають спадщину, кількості і видів спадкового майна. Чим меньше число спадкоємців та кількість майна, тим дешевше обійдеться оформлення спадщини. Ось основні фактори, які впливають на те скільки коштує оформити спадщину.

Щоб дізнатися вартість нотаріальних послуг варто одразу звернутися до нотаріуса. Нотаріусу потрібно повідомити кількість спадкоємців, яке саме майно спадкується та іншу необхідну інформацію. При необхідності, телефоном можливо записатися на зручний час особистого прийому в нашому офісі на Харківскьому масиві та отримати консультацію нотаріуса.


Консультації Досвідченого Приватного Нотаріуса та Оформлення Спадщини:


СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ; ЯК ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ; СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ; ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ; ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ; ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ; СПАДЩИНА ЗА ЗАПОВІТОМ; ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ, ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА НА СПАДЩИНУ


Нотаріус по спадщині Харківський масив

Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Як оформити спадщину 2021 році? І яка актуальна вартість оформлення спадщини 2021?
коментувати
Відповідь
Відповідь
В нашому приватному нотаріальному офісі в місті Києві здійснюється оформлення спадщини за законом чи за заповітом. У нас законні, надійні та якісні послуги нотаріуса. Без натовпу та черг, прийом по запису. Уважне ставлення до кожного. У нас ви також можете отримати консультацію з питань оформлення спадщини в нашому офісі, в тому числі ціна послуг нотаріуса
Питання
Питання
Нотаріус по спадщині в Дарницькому районі?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Кудря Наталія Анатоліївна - нотаріус Київського міського нотаріального округу, нотаріус знаходиться на Харківському шосе 164 в Дарницькому районі міста Києва (Харківський масив). Приватний нотаріус по спадщині в Києві.
Питання
Питання
Оформлення спадщини ціна 2021?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Витрати на оформлення спадщини у нотаріуса залежить від складності спадкової справи. Для розрахунку вартості ведення спадкової справи радимо звернутися за консультацією нотаріуса з вивченням наявних документів. Телефонуйте для запису на прийом.
Питання
Питання
Скільки коштує оформлення спадщини у приватного нотаріуса? (спадкування за заповітом). А також питання скільки коштує оформлення спадщини у державного нотаріуса?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Якщо ви бажаєте уточнити вартість оформлення спадщини у нашому офісі ПРИВАТНОГО НОТАРІУСА - з готовністю відповімо на всі ваші питання. Телефонуйте для отримання додаткової інформації з питань оформлення спадщини в нашому київському офісі приватного нотаріуса, а також для запису на особисту консультацію або на оформлення.

Інформації щодо точних актуальних цін в державних нотаріальних конторах ми, нажаль не маємо. Уточнюйте вартість оформлення спадкових прав у державних нотаріусів у відповідних державних нот.конторах.
Питання
Питання
Нотаріус по спадщині в Києві?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу - оформлення спадщини у приватного нотаріуса Києва. Ціна нотаріальних послуг прийнятна.