Як дістатися до нотаріуса від метро

Одна із найближчих до нашого офісу нотаріуса станцій метро – це метро Харківська.

Нотаріальний офіс знаходиться на Харківському шосе 164, тобто на відстані близько 3 км. від метро Харківської (біля 6 -10 хвилин на авто або громадському транспорті від станції метро до нотаріуса (маршрут 45).

Дізнайтесь вартість оформлення необхідного нотаріального документу та, за наявності потреби, запишіться на час прийому.

Оформлення у приватного нотаріуса довіреностей, в тому числі: довіреності на ввезення, розпорядження, доручення на продаж або купівлю автомобіля; інші нотаріальні довіреності на машину. Звертайтеся до нотаріуса, якщо Вам необхідні підготовка та нотаріальне посвідчення неподалік від метро Харківської.

У нотаріуса в Києві Ви можете оформити всі види законних довіреностей, в тому числі: довіреність на продаж нерухомості (квартири, будинку, земельної ділянки); довіреність на придбання нерухомості; довіреність на відкриття та управління банківським рахунком або представництво в банку; довіреність на оформлення та отримання документів у державних органах, підприємствах, установах та організаціях; довіреність на укладення договорів, довіреності на оформлення спадщини та інші. Нотаріус розташований в 6-10 хвилинах на авто від метро Харківської.

Заповіт є важливим юридичним документом, який дозволяє Вам впливати на розподіл майнових цінностей після вашої смерті. Нотаріуси надають професійну допомогу в оформленні заповіту, забезпечуючи впевненість у тому, що ваша воля буде належним чином відображена в нотаріальному заповіті згідно з чинним законодавством. Якщо Ви проживаєте в районі метро Харківської і необхідне нотаріальне оформлення або ж нотаріальні консультації – звертайтеся до нотаріуса.

Оформлення прийняття спадщини – важливе для кожного спадкоємця по закону та по заповіту. Ця дія є складовою частиною складного процесу переходу майна після смерті від померлої особи до нового власника. Звертайтесь до нотаріуса для отримання кваліфікованої консультації та допомоги в процесі оформлення нотаріальної заяви щодо прийняття спадщини. У випадку, коли Ви перебуваєте поруч зі станцією метро Харківською і потребуєте нотаріального оформлення прийняття спадщини для вступу до спадкування – телефонуйте до нашого нотаріального офісу.

Заведення спадкової та оформлення спадкової справи можливо здійснити в нашому офісі нотаріуса в Києві. Ми розуміємо, що втрата близької людини може бути складним часом для вас і вашої родини. Нотаріус забезпечить вам допомогу і підтримку в процесі нотаріального врегулювання всіх спадкових питань. У нотаріуса здійснюється заведення спадкової справи, в тому числі: складання необхідних документів, консультування спадкоємців, законний розподіл спадщини та оформлення відповідних документів, свідоцтв про право на спадщину на всі види майна. В разі Вашого проживання неподалік або поруч з метро Харківська, запишіться на зручний час до нашого офісу на Харківському шосе 164 в Києві, щоб отримати консультацію з нотаріальних питань та професійну допомогу нотаріуса.

Якщо ви знаходитесь у ситуації, коли не бажаєте приймати спадщину або хочете передати свої права на спадок іншому спадкоємцю, нотаріус надасть Вам професійну підтримку у вирішенні цього питання. Зверніться до нотаріуса для отримання юридичної консультації та допомоги у нотаріальному засвідченні заяви щодо відмови від прийняття спадщини, в тому числі можлива відмова на користь іншого спадкоємця. Наш офіс знаходиться в 6 хв на авто від метро і якщо Вам необхідне оформлення нотаріальних документів в районі станції метро Харківська – звертайтеся до нотаріуса в робочий час.

Оформлення спадщини у нотаріуса – нотаріальний процес, результатом якого є розподіл спадкового майна після смерті. Зверніться до нотаріуса для оформлення спадщини по заповіту та по закону. Запишіться на зустріч з нотаріусом прямо зараз, щоб отримати консультацію або завести спадкову справу (від метро Харківська до нотаріуса біля 6-10 хв на авто або транспортом).

Оформлення довіреності на продаж автомобіля – простий та надійний спосіб делегувати повноваження з продажу авто представнику. За допомогою довіреності, можливо надати іншій особі  всі повноваження на продаж автомобіля. Це зручно, коли власник не можете особисто займатися продажем і бажає видати таку нотаріальну довіреність.

Хоча в законодавстві України немає чіткого визначення що таке “генеральна довіреність” або ж “генеральне доручення”, у побуті досить поширена ця назва. Під оформленням генеральної довіреності зазвичай розуміють посвідчення довіреності зі значним строком дії, а також й доручення з максимальним переліком повноважень уповноваженої особи.

Найчастіше вираз “генеральна довіреність” згадується в контексті розпорядження нерухомим або іншим цінним майном, наприклад: “генеральна довіреність на авто”, “генеральна довіреність на квартиру”, “генеральна довіреність на будинок” або “генеральна довіреність на землю”. Іноді відвідувачі нотаріальної контори “генеральним дорученням” називають також і нотаріальні заяви.

Шукаєте оформлення “генеральної довіреності” неподалік з метро Харківською? Звертайтеся до нотаріуса. Проконсультуємо та допоможемо зорієнтуватися в наявних додаткових питаннях. В нашому офісі Ви можете оформити всі необхідні законні нотаріальні документи. 

Оформлення довіреності на купівлю автомобіля – спосіб делегувати повноваження з покупки авто. За допомогою довіреності, Ви можете надати іншій особі повноваження на ваше ім’я купувати автомобіль в Україні або ж за кордоном. Це зручно, коли ви не маєте можливості особисто взяти участь у процесі купівлі. Запишіться на приом в нашому офісі у Києві, щоб отримати професійне оформлення довіреності на купівлю автомобіля.

Якщо Вам потрібна законна нотаріальна довіреність на пригон авто, доручення на перегон автомобіля або ж довіреності на ввезення машини з інших країн Європи в Україну – звертайтеся до нотаріуса.

Оформити у Нотаріуса

Нотаріус працює з понеділка по п’ятницю, прийом здійснюється за попереднім записом. Телефонним дзвінком можливо записатися на нотаріальне оформлення чи нотаріальну консультацію. Будь ласка, телефонуйте нотаріусу з 10:00 до 17:00 години в робочі дні. Телефонні дзвінки не приймаються у вихідні дні, а також за межами робочого часу.
нотариус метро Харьковская

Якщо Вам потрібна консультація з нотаріальних питань звертайтеся до нотаріуса або нотаріальної контори. Прості питання, зазвичай, можливо уточнити звичайним телефонним дзвінком, більш складні консультації вимагають більш детального вивчення, тому надаються нотаріусом в офісі. Нотаріальний офіс в 6-10 хв на автотранспорті від станції метрополітену.

Документи оформлені приватними або державними нотаріусами мають однакову юридичну силу. Приватний нотаріус здійснює підготовку та завірення довіреностей та заяв, заповітів і договорів дарування між родичами, прийняття або відмова від спадщини, заведення та ведення спадкових справ, а також видача свідоцтв про право на спадщину. Для отримання інформації про вартість оформлення необхідного нотаріального документу в офісі нашого нотаріуса, телефонуйте під час робочого часу. При необхідності ми можемо запланувати вашу зустріч в офісі нотаріуса.

Діючий приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу в Дарницкому районі на Харківському масиві. Доїхати на авто до нашого офісу нотаріуса від станції метро Харківської можливо від 5 хвилин (на авто або таксі) або від 10 хвилин на громадському транспорті (маршрутці або автобусі). Нотаріус працює в місті Києві за адресою: Харківське шосе 164, нотаріус.

Офіс нотаріуса знаходиться всього в 6-10 хв руху на автомобілі або маршрутці від станції метро Харківської. Працюємо в робочі дні тижня, з понеділка по пʼятницю. Телефонні дзвінки приймаються 8:45-18:00, а графік прийому громадян в офісі 10:00-17:00. Зателефонуйте та дізнайтесь ціну оформлення потрібного Вам нотаріального документа. Якщо Вам необхідне нотаріальне оформлення неподалік від метро Харківська – телефонуйте до нашого офісу.

У нас офіс приватного нотаріусаДокументи оформлені державними нотаріусами в нотаріальних конторах або приватними нотаріусами мають однакове правове значення. Вартість оформлення документів у нотаріуса залежить від його складності. Уточнюйте ціну підготовки та завірення безпосередньо у обраного Вами нотаріуса. При необхідності звертайтеся до нашого нотаріального офісу, відповідаємо на телефон 8:45-18:00 з понеділка по пʼятницю.

У приватного нотаріуса можливо отримати консультацію, прийняти спадщину, завести спадкову справу та отримати свідоцтва про право на спадщину. Офіс нотаріуса в 6-10 хвилинах від метро Харківської при русі на авто або громадським маршрутним транспортом.