Нотаріус Метро Харківська

Дарницький нотаріус

+38 (098) 654-31-43

Одна із найближчих до нашого офісу нотаріуса станцій метро – це метро Харківська. Нотаріальний офіс знаходиться на Харківському шосе 164.

Нотаріальна контора знаходиться на відстані близько 3 км від метро Харківської, тобто від 6 -10 хвилин на авто або громадському транспорті від станції метро до нотаріуса (маршрут №45).

Гарантуємо уважне та ввічливе ставлення, актуальні консультації нотаріуса, надійне та законне нотаріальне посвідчення документів!

Уточніть вартість оформлення необхідного нотаріального документу. Запишіться на зручний час прийому для нотаріального оформлення або консультацій.

Доручення на представництво

У нотаріуса в Києві Ви можете оформити всі види законних довіреностей, в тому числі: довіреність на продаж нерухомості (квартири, будинку, земельної ділянки); довіреність на придбання нерухомості; довіреність на відкриття та управління банківським рахунком або представництво в банку; довіреність на оформлення та отримання документів у державних органах, підприємствах, установах та організаціях; довіреність на укладення договорів, довіреності на оформлення спадщини та інші. Нотаріус розташований в 6-10 хвилинах на авто від метро Харківської.

Нотаріус працює з понеділка по п’ятницю, прийом здійснюється за попереднім записом. Телефонним дзвінком можливо записатися на нотаріальне оформлення чи нотаріальну консультацію. Будь ласка, телефонуйте нотаріусу з 10:00 до 17:00 години в робочі дні. Телефонні дзвінки не приймаються у вихідні дні, а також за межами робочого часу.

Згода батьків на виїзд дитини

Нотаріальне завірення згоди батька на виїзд дитини за межі України для навчання, відпочинку або туристичної подорожі, для переїду на постійне проживання за кордоном або ж тимчасове проживання як біженця. Такі згоди можуть бути надані для поїздки або перебування дитини за кордоном у супроводі матері, дідуся або бабусі, сестри, інших уповноважених осіб…

Дарування квартири

Якщо ви плануєте оформлення дарування квартири, що розташована поруч з метро Харківською або ж в будь-якій іншій локації Дарницького району чи міста Києва – звертайтеся до нашої нотаріально контори. У нотаріуса можливо оформити надійний та законний договір дарування квартири між родичами.

Заповіт

Заповіт є важливим юридичним документом, який дозволяє Вам впливати на розподіл майнових цінностей після вашої смерті. Нотаріуси надають професійну допомогу в оформленні заповіту, забезпечуючи впевненість у тому, що ваша воля буде належним чином відображена в нотаріальному заповіті згідно з чинним законодавством. Якщо Ви проживаєте в районі метро Харківської і необхідне нотаріальне оформлення або ж нотаріальні консультації – звертайтеся до нотаріуса.

Вступ до спадщини

Оформлення прийняття спадщини – важливе для кожного спадкоємця по закону та по заповіту. Ця дія є складовою частиною складного процесу переходу майна після смерті від померлої особи до нового власника. Звертайтесь до нотаріуса для отримання кваліфікованої консультації та допомоги в процесі оформлення заяви на прийняття спадщини. У випадку, коли Ви перебуваєте поруч зі станцією метро Харківською і потребуєте нотаріального оформлення прийняття спадщини для вступу до спадкування – телефонуйте до нашого нотаріального офісу.

ⓘ Якщо родичі померлої особи – спадкоємці по заповіту або по закону, на момент смерті людини проживають за межами України, нотаріальна процедура оформлення спадщини справи в Києві матиме ряд особливостей. У цих випадках спадкоємцю-громадянину України, який опинився за кордоном варто одразу звернутися до професійного спадкового адвоката в Києві, який має більш ніж 25 років досвіду в питаннях оформлення спадкових прав, в тому числі займається оформленням спадщини в інтересах українців, які зараз перебувають за кордоном.

Відмова від спадщини

Якщо ви знаходитесь у ситуації, коли не бажаєте приймати спадщину або хочете передати свої права на прийняття спадку іншому спадкоємцю, нотаріус надасть Вам професійну підтримку у вирішенні цього питання. Зверніться до нотаріуса для отримання юридичної консультації та допомоги у нотаріальному засвідченні заяви щодо відмови від прийняття спадщини, в тому числі можлива відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця. Наш офіс знаходиться в 6 хв на авто від метро і якщо Вам необхідне оформлення нотаріальних документів в районі станції метро Харківська – звертайтеся до нотаріуса в робочий час.

Оформлення спадщини

Оформлення спадщини у нотаріуса – нотаріальний процес, результатом якого є розподіл спадкового майна після смерті. Зверніться до нотаріуса для оформлення спадщини по заповіту та по закону. Запишіться на зустріч з нотаріусом прямо зараз, щоб отримати консультацію або завести спадкову справу (від метро Харківська до нотаріуса біля 6-10 хв на авто або транспортом).

Заведення спадкової та оформлення спадщини можливо здійснити в нашому офісі нотаріуса в Києві. Ми розуміємо, що втрата близької людини може бути складним часом для вас і вашої родини. Нотаріус забезпечить вам допомогу і підтримку в процесі нотаріального врегулювання всіх спадкових питань. У нотаріуса здійснюється заведення спадкової справи, в тому числі: складання необхідних документів, консультування спадкоємців, законний розподіл спадщини та оформлення відповідних документів, свідоцтв про право на спадщину на всі види майна: нерухомість та землі, авто і банківські вклади. В разі Вашого проживання неподалік або поруч з метро Харківська, запишіться на зручний час до нашого офісу на Харківському шосе 164 в Києві, щоб отримати консультацію з нотаріальних питань та професійну допомогу нотаріуса.

Довіреності на авто

Оформлення довіреності на автомобіль – простий та надійний спосіб делегувати повноваження з продажу авто представнику. За допомогою довіреності, можливо надати іншій особі  всі повноваження на продаж автомобіля. Це зручно, коли власник не можете особисто займатися продажем і бажає видати таку нотаріальну довіреність.

Оформлення довіреності на купівлю автомобіля – спосіб делегувати повноваження з покупки авто. За допомогою довіреності, Ви можете надати іншій особі повноваження на ваше ім’я купувати автомобіль в Україні або ж за кордоном. Це зручно, коли ви не маєте можливості особисто взяти участь у процесі купівлі. Запишіться на приом в нашому офісі у Києві, щоб отримати професійне оформлення довіреності на купівлю автомобіля.

Оформлення у приватного нотаріуса довіреностей, в тому числі: довіреності на ввезення, розпорядження, доручення на продаж або купівлю автомобіля; інші нотаріальні довіреності на машину. Звертайтеся до нотаріуса, якщо Вам необхідні підготовка та нотаріальне посвідчення довіреності на автомобіль неподалік від метро Харківської.

Генеральне доручення

Хоча в законодавстві України немає чіткого визначення що таке “генеральна довіреність” або ж “генеральне доручення”, у побуті досить поширена ця назва. Під оформленням генеральної довіреності зазвичай розуміють посвідчення довіреності зі значним строком дії, а також й доручення з максимальним переліком повноважень уповноваженої особи.

Найчастіше вираз “генеральна довіреність” згадується в контексті розпорядження нерухомим або іншим цінним майном, наприклад: “генеральна довіреність на авто”, “генеральна довіреність на квартиру”, “генеральна довіреність на будинок” або “генеральна довіреність на землю”. Іноді відвідувачі нотаріальної контори “генеральним дорученням” називають також і нотаріальні заяви.

Якщо шукаєте оформлення “генеральної довіреності” поблизу з метро Харківською у нотаріуса Дарницького району, звертайтеся до нотаріуса. Проконсультуємо та допоможемо зорієнтуватися в наявних додаткових питаннях. В нашому офісі Ви можете оформити всі необхідні законні нотаріальні документи: довіреності та заяви, посвідчувати заповіти, договори дарування та відкривати спадкові справи. 

Доручення на пригон авто

Якщо Вам потрібна законна нотаріальна довіреність на купівлю автомобіля за кордоном або доручення на пригон автомобіля для ввезення машини з інших країн Європи в Україну, звертайтеся до нотаріуса в Києві.

Нотаріус Метро Харківська

Діючий нотаріус Київського міського нотаріального округу в Дарницкому районі на Харківському масиві. Доїхати на авто до нашого офісу нотаріуса від станції метро Харківської можливо всього від 5 хвилин (на авто або таксі) або ж від 10 хвилин на громадському транспорті (маршрутці або автобусі). Нотаріус працює в місті Києві за адресою: Харківське шосе 164, нотаріус.

Поширені запити:

Якщо Вам потрібна консультація з нотаріальних питань звертайтеся до нотаріуса або нотаріальної контори. Прості питання, зазвичай, можливо уточнити звичайним телефонним дзвінком, більш складні консультації вимагають більш детального вивчення, тому надаються нотаріусом в офісі. Нотаріальний офіс в 6-10 хв на автотранспорті від станції метрополітену.

На метро Харківська, а також неподалік працює достатня кількість нотаріусів та київських нотаріальних контор. При необхідності, звертайтеся до нашого нотаріального офісу, розташованому на Харківському шосе 164.

Офіс нотаріуса знаходиться всього в 6-10 хв руху на автомобілі або маршрутці від станції метро Харківської. Працюємо в робочі дні тижня, з понеділка по пʼятницю. Телефонні дзвінки приймаються 8:45-18:00, а графік прийому громадян в офісі 10:00-17:00. Зателефонуйте та дізнайтесь ціну оформлення потрібного Вам нотаріального документа. Якщо Вам необхідне нотаріальне оформлення неподалік від метро Харківська – телефонуйте до нашого офісу.

Документи оформлені державними нотаріусами в нотаріальних конторах або приватними нотаріусами мають однакове правове значення. Вартість оформлення документів у нотаріуса залежить від його складності. Уточнюйте ціну підготовки та завірення безпосередньо у нотаріуса. При необхідності звертайтеся до нашого нотаріального офісу, якщо вам потрібна нотаріальна контора біля метро Харківська. Ми розташовані всього в 6 хвилинах руху на авто від станції метро Харківської. Пропонуємо оформлення у нотаріуса для всіх поширених нотаріальних документів.

У приватного нотаріуса можливо отримати консультацію, прийняти спадщину, завести спадкову справу та отримати свідоцтва про право на спадщину. Зверніться до нотаріуса по спадщині, спадковим справам та заповітам. Офіс нотаріуса в 6-10 хвилинах від метро Харківської при використанні авто або громадським маршрутним транспортом.

Приватний нотаріус вважає прозорість та чесність своїм керівним принципом. В професійному спілкуванні, а також у всіх юридичних та нотаріальних діях нотаріус дотримується високих стандартів етики, щоб забезпечити довіру та законність для кожного учасника нотаріального оформлення. Оформлюючи документи у приватного нотаріуса, ви отримуєте не лише якісний нотаріальний документ, але і ввічливе ставлення, впевненість у надійності та чесному підході до вирішення всіх юридичних питань. Звертайтеся до нашої приватної нотаріальної контори, якщо потрібен нотаріус неподалік від метро Харківської.

Нотаріус може здійснювати різноманітні нотаріальні дії, такі як підтвердження підпису на документах, засвідчення копій свідоцтв та довідок, складання та завірення довіреностей для делегування повноважень представникам, а також оформлення заповітів й інших спадкових юридичних документів.