Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Нотаріус Метро Харківська

Одна з найближчих до нашого офісу нотаріуса станцій метро – це Метро Харківська. Нотаріальний офіс знаходиться на Харківському шосе 164, на відстані всього 3 км від метро Харківської (близько 6 хвилин на авто від станції метро до нотаріуса).

Нотаріальне Оформлення

Кияни, які живуть чи працюють неподалік від Метро Харківська нерідко звертаються за нотаріальним оформленням та юридичними консультаціями нотаріуса саме до нашого офісу. До нотаріуса можна швидко дістатися машиною, таксі або громадським транспортом від метро Харківська.

Нотаріус працює з понеділка по п’ятницю, прийом здійснюється за попереднім записом. Телефонним дзвінком можливо записатися на нотаріальне оформлення чи нотаріальну консультацію. Будь ласка, телефонуйте нотаріусу з 10:00 до 17:00 години в робочі дні. Телефонні дзвінки не приймаються у вихідні дні, а також за межами робочого часу.

Зателефонуйте та дізнайтесь ціну оформлення потрібного Вам нотаріального документа. Оформлення у приватного нотаріуса довіреностей, в тому числі: довіреності на ввезення, розпорядження, продаж або купівлю автомобіля; інші нотаріальні довіреності; доручення на збір, підписання, оформлення чи отримання документів; довіреності на оформлення спадщини. Якщо Вам необхідне нотаріальне оформлення неподалік від метро Харківська – телефонуйте до нашого офісу.

Ведення спадкових справ у нотаріуса по спадщині та вступ до спадщини. Заведення та ведення спадкових справ для оформлення спадщини на всі види спадкового майна у нотаріуса. Відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця у приватного нотаріуса в Києві. Якщо Вам необхідне нотаріальне оформлення спадщини у досвіченого нотаріуса, який знаходиться неподалік від метро Харківська – телефонуйте для отримання консультаці та запису на зручний час відвідання офісу нотаріуса для оформлення необхідного документу.

Посвідчення надійного заповіту на все майно у нотаріуса, розташованого в зручній транспортній доступності відносно станції київського метрополітену Харківська: заповіти на квартиру, житловий будинок, заповіт на земельну ділянку, рахунок в банку, автомобіль. Якщо Вам необхідне якісне та законне нотаріальне оформлення заповіту – звертайтеся до нашого офісу.

Якщо Вам необхідне якісне та законне нотаріальне оформлення надійного договору дарування квартири сину або доньці, онуку або онуці – звертайтеся до нашого офісу нотаріуса.

Оперативне оформлення у нотаріуса нотаріальних заяв передбачених законодавством України, в тому числі нотаріальні заяви про згоду другого з подружжя (дружини або чоловіка) на нотаріальне оформлення, заяви про згоду батьків на поїздку дитини за кордон.

Якщо Вам необхідне нотаріальне оформлення заяви неподалік від метро Харківська – зателефонуйте до нотаріуса.

Швидке та якісне завірення нотаріальних копій документів у точній відповідності до вимог законодавства України. Засвідчення копії паспорта, копії диплому чи атестату, копії свідоцтв про одруження, народження, розірвання шлюбу та інш.

Нотаріальна Контора

Як вже згадувалося вище по тексту, одна з найближчих до нашої приватної нотаріальної контори станцій метро – це саме Метро Харківська. Наш офіс знаходиться на Харківському шосе 164, одній з усім відомих вулиць Дарницького району. Якщо Вам необхідне нотаріальне оформлення неподалік від метро Харківська – звертайтеся до нас!

Якщо Ви перебуваєте поруч з метро Харківська і Вам необхідна якісна консультація досвідченого нотаріуса, звертайтеся до нашого нотаріального офісу, розташованого на Харківському шосе 164. Нотаріус надасть консультації з питань нотаріального оформлення спадщини, дарування або заповіту.

Оперативне, комфортне, якісне та законне оформлення документів у нотаріуса. Зателефонуйте для запису на зручний час відвідання офісу нотаріуса.

Розумні ціни, уважне та відповідальне ставлення. Надійне нотаріальне  оформлення. Нотаріус працює з понеділка по п’ятницю.