Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Нотаріус Вирлиця

Одна з найближчих до нашого нотаріального офісу станцій київського метрополітену – це Метро ВирлицяОфіс нотаріуса з 2010 року відкритий та працює на Харківському шосе 164У нотаріуса здійснюється якісне, законне та надійне нотаріальне оформлення по прийнятній ціні!

Нотаріус Метро Вирлиця

Дістатися до нотаріуса від Вирлиці Ви можете досить оперативно – на авто, таксі або міському транспорті. Жителі багатьох вулиць, розташованих поруч з Вирлецею, досить часто звертаються до нас за нотаріальним оформленням та консультаціями нотаріуса.

Зателефонуйте для уточнення вартості необхідного Вам нотаріального документа. По телефону можна також записатися на зручний час відвідування офісу нотаріуса в рамках графіка роботи. Наша приватна нотаріальна контора працює у період воєнного стану.

Нотаріальне Оформлення

Обираєте нотаріуса для законного та якісного оформлення нотаріального документу неподалік від Вирлиці – будь ласка, телефонуйте в нан нотаріальний офіс і ми з шготовністю допоможемо в уважному оформленні надійних нотаріальних документів. Також нотаріус надає консультації х питань нотаріального оформлення в нашому офісі.

Завірити у Нотаріуса

Нотаріус веде прийом громадян у приватній нотаріальній конторі, що розташована на другому поверсі будівлі адміністративного типу на Харківському шосе 164.

В якості орієнтиру можна зазначити, що в цьому ж будинку, поряд з нотаріусом, працюють також: Ощадбанк, Укрпошта, аптека, танцювальний зал, перукарня та салони краси, типографія.

Щоб потрапити до офісного приміщення нотаріуса: підійдіть до входу до пошти та слідуйте вказівникам. Двері які ведуть до приміщення, в якому працює нотаріус, розташовані поруч із дверима відділення пошти.

Тобто, вхід до нотаріуса розташований поруч із входом до поштового відділення. Приватну нотаріальну контору легко знайти по табличці та покажчикам перед входом до приміщення.

Нотаріальні Послуги

Завірення у нотаріуса довіреностей, в тому числі: довіреності на ввезення, розпорядження, продаж або купівлю авто; інші довіреності; доручення на збір, підписання, оформлення чи отримання документів; довіреності на оформлення спадкування.

Оформлення у нотаріуса заяв передбачених законодаством України, в тому числі заяви батьків на поїздку дитини за кордон для тимчасового або постійного проживання, навчання, відпочинку або з туристичною метою. Нотаріальні заяви згідно законів України, в тому числі нотаріальні заяви про згоду другого з подружжя (дружини або чоловіка) на нотаіальне оформлення правочинів.

Договір дарування квартири. Посвідчення заповітів на все майно: заповіт на квартиру, будинок, землю, вклад в банку, автомобіль, рахунок або вклад в банку. Заведення та ведення спадкових справ по оформленню спадщини на всі види спадкового майна.

Вступ до спадщини або відмова від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця. Заведення спадкових справ у нотаріуса в Києві. Видача свідоцтв про право на спадщину.

Консультації нотаріуса з питань оформлення заповітів або спадкування в нашій приватній нотаріальній конторі, яка розташована відносно недалеко від метро Вирлиця, а також в зручній транспортній доступності від метро Бориспільська, Харківська, Позняки

Нотаріус знаходиться на Харківському шосе. Одна з найближчих до нашого нотаріального офісу станцій – це Метро Вирлиця.

Одна з найближчих до нашого київського приватного нотаріального офісу станцій київського метрополітену – це Метро Вирлиця. Офіс нотаріуса відкритий та працює з 2010 року за адресою: Харківське шосе 164.

Наша приватна нотаріальна контора розташована в 2.4 км від метро Вирлиця в Дарницькому районі, тобто приблизно за 5-7 хвилин можливо доїхати но нотаріуса на власному автотранспорті або таксі.

Приватний нотаріус знаходиться неподалік від метро Вирлиця, на Харківському шосе 164. Отже, Вирлиця – це одна з найближчих до нашої приватної нотаріальної контори станцій київського метрополітену.