Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Нотаріус Оформлення Заповіту

Діючий нотаріус допоможе оформити законний і надійний заповіт. Засвідчення заповітів в нашому нотаріальному офісі відбувається у точній відповідності до законодавства України, уважно і по прийнятним цінам. Гарантується ввічливе та уважне ставлення до кожного, якісне посвідчення заповітів, швидке та зручне оформленння без черг – всього від 35 хвилин.

В телефонному режимі можливо зручно та швидко уточнити всі додаткові питання, а також і розрахувати вартість заповіту та записатися на підходящий час прийому.

Відвідайте наш офіс нотаріуса в обумовлений час з необхідними документами. Нотаріус зі слів заповідача складає текст заповіту, роз’яснює правові наслідки та надає відповіді на питання.

Заповідач власноручно підписує заповіт на нотаріальному бланку. Підписаний заповіт завіряється нотаріально і одразу реєструється нотаріусом в усіх Реєстрах, передбачених Законом. 

100% Надійно та Законно

Кожен заповіт оформлюється в нашому офісі нотаріуса уважно та у повній відповідності до вимог Законодавства України. При нотаріальному посвідченні чітко дотримуються всі нотаріальні та інші правові норми.

Заповіт одразу реєструється нотаріусом у всіх передбачених реєстрах: Спадковому реєстрі, реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів, реєстрі реєстрації нотаріальних дій, а також алфавітній книзі заповітів нотаріального архіву.

Оригінал заповіту передається заповідачу разом із випискою про реєстрацію в Реєстрі. В результаті оформлення Ви отримуєте законний заповіт на бланку нотаріальному з багатоступінчастою системою захисту. Заповіт засвідчується гербовою печаткою та підписом нотаріуса, обов’язково проставляється реєстровий номер.

 

Заповіт на дорослого або неповнолітнього сина, доньку або одночасно на декількох дітей

Завірення у нотаріуса законного та надійного заповіту на користь доньки або декількох дітей заповідача

Яка вартість оформлення заповіту у діючого нотаріуса в Києві в 2023 році

Оформлення заповіту на користь онука чи онуки на все майно або на визначене майно від рідної бабусі чи дідуся

Завірення у нотаріуса законного та надійного заповіту на користь сина або декількох дітей заповідача

Зробити у нотаріуса заповіт на користь чоловіка або дружини

Оформлення заповіту на все майно на користь сина, чоловіка або дружини, доньки або онуків…

Оформлення у нотаріуса заповіту на квартиру або заповіт на частку чи частину квартири заповідача

Оформлення у нотаріуса заповіту на житловий або садовий будинок, автомобіль, вклад або рахунок в банку…

Які Документи Потрібні для Заповіту

  • Паспорт та Ідентифікаційний номер;

    Документи надаються нотаріусу ocoбиcтo і обов'язково в oригiнaлaх

  • Відомості щодо майна, яке заповідається

    Якщо заповіт стосується конкретного майна, то вказуються необхідні ідентифікуючі дані цього майна. Якщо заповіт з формулюванням *заповідаю все майно*, то дані конкретного майна не зазначаються в тексті заповіту.

  • Інформація про спадкоємця;

    В заповіті вказуються ПІБ та дата народження спадкоємця, або декількох спадкоємців за бажанням заповідача

Нотаріус в Києві

Оформити Нотаріальний Заповіт

В нашому офісі нотаріуса Ви можете оформити законний та надійний нотаріальний заповіт по адекватній вартості. Записатися на зручний час оформлення заповіту можливо по телефону, в межах встановленого розпорядку роботи нашого офісу нотаріуса.

Консультація НотаріусаОформити Заповіт

Заповіт Дружині | Заповіт Чоловіку​

В заповіті зазначаються точні дані Заповідача та дані Спадкоємця. Заповіт найчастіше видається щодо такого майна – землі та будинку, квартири, банківського вкладу та іншого майна. Для оформлення заповіту від чоловіка на користь дружини або чоловіка потрібен мінімальний перелік документів.

Заповіт Дітям | Заповіт Сину | Заповіт Доньці | Заповіт Онуку​

Розповсюджені заповіти, згідно з якими, заповідач залишає майно своїм дітям – сину або доньці або ж онукам – онуку або онуці. В заповіті можна значити все майно, яке заповідається, а також розподілити спадщину між дітьми, якщо спадкоємців декілька.

Найчастіше батьки залишають заповіт на одного сина або доньку, але розповсюджені також і заповіти на декількох дітей. Бабусі та дідусі можуть залишити заповіт на користь одного онука або ж розділити спадщину по заповіту між декількома спадкоємцями. Заповіт може бути виданий на користь як дорослого сина, доньки чи онука, а також можливий і заповіт на користь малолітньої або неповнолітньої дитини.

Нотаріус | Оформити Заповіт​

Заповітом є особисте розпорядження людини на випадок своєї смерті. Найчастіше звертаються за оформленням заповітів на квартиру або частку квартири, а також пошитрені заповіти на все майно: заповіт на одного спадкоємця або ж заповіт на декількох спадкоємців. Також можливе оформлення заповіту з підпризначенням спадкоємця.

До нотаріуса зазвичай звертаються за оформленням заповітів на близьких родичів: дітей, онука чи онуку, брата чи сестру, племінника, батьків, дружину чи чоловіка. Найчастіше заповіт оформляється лише на одного спадкоємця.

Нотаріальне оформлення заповіту зазвичай триває в нашому нотаріальному офісі в Києві біля 30 хвилин. Для нотаріального посвідчення заповіту Заповідач має бути присутній особисто з оригіналом свого паспорту та ІДН. Також потрібні відомості щодо майна, яке заповідається і і точна інформація про спадкоємця (ПІБ, дата народження). Необхідний стандартний перелік документів для оформлення заповіту.

Нотаріус засвідчує всі види заповітів: Заповіт на все майно; заповіт на квартиру; заповіт на будинок; заповіт на земельну ділянку або пай; заповіт сину або доньці; заповіт онуку; заповіт дружині або чоловіку; заповіт батькам.

* Якщо ж у Вас є проблемні правові питання в сфері дарування або заповідення нерухомого майна, прав власності, то Ви можете звернутися до досвідченого адвоката по спадщині та нерухомості в Києві.

Вартість Заповіту 2023

Заповідач може залишити окремий заповіт на кожного спадкоємця чи він може залишити лише один заповіт, в якому зазначити всіх спадкоємців. Адже один заповіт, в якому заначено декілька спадкоємців – буде коштувати дешевше ніж оформлення декількох окремих заповітів на кожного із спадкоємців! Будь ласка, заздалегідь ознайомтеся з переліком документів, необхідних для оформлення заповіту на одного або декількох спадкоємців. Також, Заповідач має право залишити окремий заповіт на кожне спадкове майно, але він також може обрати і інший варіант оформлення та залишити один заповіт на декілька видів майна або ж взагалі оформити заповіт з формулюванням “ЗАПОВІДАЮ ВСЕ НАЛЕЖНЕ МЕНІ НА ДЕНЬ СМЕРТІ РУХОМЕ ТА НЕРУХОМЕ МАЙНО.

При оформленні такого заповіту з зазначенням в ньому всього спадкового майна буде значна економія порівняно з витратами на оформлення декількох окремих заповітів на кожне окреме майно.

Якщо Вам необхідне оформлення заповіту або професійна консультація нотаріуса врахуванням всіх особливостей Вашої ситуації, будь ласка, телефонуйте для уточнення всіх питань, а також для запису до нашого офісу нотаріуса.

Записатися на оформлення можливо зателефонувавши нотаріусу. Заповідач для оформлення заповіту має бути присутній у нотаріуса з оригіналом свого паспорту та ІДН. Також знадобляться відомості щодо майна, яке заповідається, а також точна інформація про спадкоємця (прізвище, ім’я та по-батькові, дата народження).

Вартість оформлення заповіту в нашому офісі нотаріуса прийнятна та обʼєктивно залежить від складності оформлюваного документу. Для розрахунку орієнтовної вартості заповіту телефонуйте до  нотаріуса.

Перелік необхідних документів для складання заповіту мінімальний – Паспорт і ІДН код. Документи мають бути пред’явлені заповідачем нотаріусу в оригіналах.

В нашому офісі нотаріуса Ви можете оформити необхідний Вам заповіт сину на всі види спадкового майна: квартири, будинки, землю, банківські рахунки або вклади, авто.

 

В нашому офісі нотаріуса в Києві Ви можете оформити всі види законних заповітів. За наявності вільного часу можлива записка “сьогодні на сьогодні” або на другий зручний день у рамках графіка роботи нотаріальної контори. Зверніться до нотаріуса в межах графіку роботи для запису на особисту консультацію або нотаріальне оформлення законного та надійного заповіту. Зателефонуйте для запису на консультацію нотаріуса, а також для оформлення законного та надійного заповіту.

Основні документи, які потрібно мати заповідачу для оформлення: паспорт та ІДН. Також потрібні точні відомості (в будь-якій формі) щодо спадкоємця (спадкоємців), які потрібно вказати в заповіті (ПІБ, дата народження).

У випадку оформлення заповіту на конкретно визначене майно, для уникнення неточностей в формулюваннях, окрім вказаного вище, бажана наявність документів на майно, яке заповідається. Але у випадку, якщо заповіт оформлюється з формулюванням “заповідаю все майно з чого б воно не складалося та де б не знаходилося”, то для оформлення такого заповіту документи, що стосуються майна, не потрібні

Ціна оформлення нотаріального заповіту в нашому офісі нотаріуса цілком прийнятна та обʼєктивно залежить від складності тексту заповіту. Для розрахунку ціни заповіту в нашому офісі нотаріуса в Києві – телефонуйте до нотаріуса в робочий час.

В нашому офісі приватного нотаріуса Ви можете оформити заповіт на будинок швидко та зручно. У нотаріуса оформлення нотаріального заповіту відбувається уважно та якісно. Кожен заповіт на житловий будинок або садовий будинок, заповіт на дачу – завіряються з дотриманням всіх вимог законодавства України.

Оформити Заповіт на Нерухомість

Оформити заповіт на нерухомість Ви можете в нашій нотаріальній конторі в місті Києві. У нас здійснюється уважне та якісне засвідчення надійних нотаріальних заповітів на всі види нерухомого майна.

Оформлення заповіту на все належне заповідачу майно на користь одного або декількох спадкоємців

Нотаріальне оформлення заповіту на квартиру або заповіт на частку квартири належної заповідачу

Оформлення у нотаріуса заповіту на житловий або садовий будинок відповідно до законодавства України

Нотаріальне посвідчення заповіту на земельну ділянку або заповіт на земельний пай

Що дешевше оформити між родичами заповіт чи договір дарування квартири у нотаріуса в Києві

Яка ціна завірення заповіту у приватного нотаріуса в Києві в 2023 році

Заповіт на Все Майно

Досить поширений варіант оформлення заповіту на квартиру такий: у заповіті не описується конкретне майно, а зазначається таке формулювання: “заповідаю все належне майно”. В цьому випадку немає необхідності надавати додаткову інформацію про майно при оформленні заповіту.

Отже, можливо заповідати ВСЕ майно, але можна залишити і заповіт на певне та цілком конкретне майно, наприклад: заповіт на певну квартиру, машину, заповіт на земельну ділянку та будинок, заповіт на вклад у банку…

Майно може бути заповідане кільком спадкоємцям у визначених заповідачем частках, наприклад: “заповідаю дружині, синові та дочці по 1/3 частини всього майна”. Але також можливо обрати інший варіант оформлення і оформити заповіт інакше, і залишити конкретне майно кожному спадкоємцю, наприклад: “дружині заповідаю квартиру і внесок у банку, сину – автомобіль і гараж, а дочки – земельну ділянку і садовий будинок”.

Заповідач може призначити у заповіті одного чи кількох спадкоємців на власний розсуд. Заповісти можна все майно, або частину майна або ж певне майно: квартиру, землю, автомобіль, внесок або вклад у банку.

Найчастіше оформляються заповіти на близького родича або члена родини заповідача: дорослу або неповнолітю дитину, онука, брата чи сестру, племінника, мати чи батька, дружину чи чоловіка.

Заповіт на Землю | Заповіт на Будинок | Заповіт на Земельний Пай

Об’єктами заповітів часто виступають саме будинок та земельна ділянка. Заповіт може стосуватися, наприклад, садового або житлового будинку, земельної ділянки або земельного паю.

Підготовка та засвідчення заповіту на нерухомість у нотаріуса в місті Києві. У нас якісне нотаріальне оформлення заповітів на всі види нерухомого майна: заповіт на квартиру, а також нотаріальний заповіт на будинок або ж заповіти на інше нерухоме майно.

У нас якісне нотаріальне оформлення заповітів на всі види нерухомого майна по прийнятним цінам: заповіт на квартиру або частку квартири, а також нотаріальний заповіт на житловий або садовий будинок або ж заповіти на земельні ділянки та земельні паї, а також на інше нерухоме майно.

В нашому офісі діючого нотаріуса в Дарницькому районі Києва Ви можете оформити необхідний Вам заповіт на всі види майна: заповіт на квартиру, будинок, рахунок в банку. Обирайте професійного нотаріуса – це гарантує якісне та надійне нотаріальне оформлення заповітів та адекватні ціни. Зателефонуйте в робочий час для узгодження додаткових питань та запису на особисту консультацію нотаріуса. Нотаріусом приймаються громадяни незалежно від місця їх проживання але головна умова оформлення – особисте відвідання офісу нотаріуса з відповідним переліком документів.

До нашого офісу досить часто звертаються за оформленням заповітів як мешканці вул. Харківське шосе, а також і жителі вулиць Вербицького, Тростянецька та інших.

Заповіти оформлені у приватного нотаріуса або у державного нотаріуса мають однакову юридичну силу та правове значення. Наш офіс приватного нотаріуса знаходиться неподалік від метро Вирлиця в Дарницькому районі Києва на Харківському шосе.

Для визначення точної ціни необхідна інформація щодо Ваших вимог до заповіту. Телефонуйте в робочий час для запису на особисту консультацію, в тому числі з питання скільки коштує скласти заповіт. Оформлення заповіту в нашому київському офісі нотаріуса за адресою: Київ, Харківське шосе 164.

В нашому офісі нотаріуса Ви можете оформити законний заповіт на всі види майна: квартира чи будинок, рахунок в банку, автомобіль і т.д. У нотаріуса можливо оформити також заповіт на все майно. Телефонуйте для отримання додаткової інформації та для запису на оформлення заповіту, для нотаріального оформлення відвідайте наш офіс нотаріуса на Лівому березі в Дарницькому районі. Нотаріус на Харківському масиві за адресою: місто Київ, Харківське шосе 164 (поруч з відділенням Укрпошти 02091, поряд з універсамом “Київ”)

Заповіт на Квартиру

Оформлення заповіту на квартиру або частину квартири на близького родича – це напевне найбільш розповсюджений варіант заповідання майна в Києві. Заповіт може стосуватися однієї або декількох квартир, належних заповідачу.

Ви можете записатися на оформлення заповіту на квартиру на зручний час в межах графіку

Завдяки прийому за попереднім записом не утворюються черги або скупчення людей при відвіданні нотаріуса

В нашому офісі уважне та ввічливе ставлення до кожного відвідувача нотаріуса

У нас професійні, якісні та актуальні консультації з усіх нотаріальних питань оформення заповіту на квартиру

Оформлення заповіту на квартиру відбуваться уважно та якісно і достатньо оперативно – всього від 35 хвилин

Всі види заповітів: на одного або декількох спадкоємців, на квартиру чи її частку, або на декілька квартир в одному заповіті

Оформлення заповіту на квартиру, можливо, одне з найпоширеніших нотаріальних питань, яке цікавить батьків, а також і дідусів/бабусь.

В нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі Києва Ви можете оформити законний заповіт на квартиру, а також і на всі інші види спадкового майна: будинок, рахунок в банку, автомобіль і т.д. Також у нотаріуса можливо оформити заповіт на все спадкове майно.

Перш за все, зателефонуйте для отримання додаткової інформації та для запису на оформлення необхідного Вам заповіту.

Нотаріальне оформлення заповіту у досвідченого нотаріуса вимагає мінімальних витрат часу. Зазвичай оформлення стандартного заповіту триває у нас біля 30-40 хвилин.

Тривалість оформлення залежить від складності заповіту, кількості спадкоємців, а також кількості та видів спадкового майна, яке заповідач бажає включити в свій заповіт.

Оформлення заповітів та консультація нотаріуса надається за попереднім записом.

Які документи потрібні для оформлення заповіту на квартиру Ви можете дізнатися зі статті вище.

В нашому київському нотаріальному офісі в Дарницькому районі якісне та надійне нотаріальне оформлення заповітів. Телефонуйте для запису на прийом або для отримання на консультації нотаріуса. Для нотаріального оформлення заповіту відвідайте наш офіс нотаріуса за адресою: м.Київ, Харківське шосе 164 (Харківський масив на лівому березі в Києві). Найближча станція метро – Харківська.

Заповіт – це особисте розпорядження людини на випадок своєї смерті. При оформленні заповіту майно може перейти спадкоємцю тільки після смерті власника, в результаті оформлення спадщини у нотаріуса.

Для розрахунку ціни оформлення заповіту на квартиру в нашому офісі нотаріуса в Києві – телефонуйте в робочий час.

Для оформлення заповіту на квартиру у нотаріуса рекомендуємо:

1. Зателефонувати нотаріусу для уточнення всіх додаткових питань;

2. Уточнити вартість завірення необхідного варіанту заповіту, а також записатися на зручний час оформлення.

3. Відвідати офіс нотаріуса в обумовлений час з переліком необхідних документів.

Для оформлення нотаріального заповіту на квартиру заповідачу портібно приготувати такі документи для відвідання нотаріуса:

1. Ваш паспорт;

2. ІПН (податковий номер заповідача);

Також потрібно надати нотаріусу точні відомості про квартиру для уникнення неточностей у формулюваннях, які будуть вказані в заповіті (такі дані можуть бути вказані з документу, що підтверджує право власності заповідача на квартиру).

Крім того, необхідні відомості про спадкоємця, які будуть вказані у заповіті (ПІБ та дата народження)