Діючий нотаріус | Свідоцтво №5284

Оформлення заповіту

Заповіти на все майно

Яка Ціна Заповіту?

+ Надаємо консультації та здійснюємо законне оформлення заповітів;

+ Витрати на нотаріальне посвідчення заповітів залежать від обʼєктивних факторів, серед яких: кількість та види спадкового майна, загальне число спадкоємців, а також й інші причини, що можуть впливати на складність оформлюваного документу;

+ Оформлення заповітів на дітей, онуків, чоловіка або дружину, інших родичів…;

+ Допоможемо зробити надійний заповіт на всі види майна: квартира, будинок і земля, рахунок, авто…;

+ Ви маєте можливість телефоном уточнити перелік документів й записатися на зручний час особистого відвідання нашого офісу для нотаріального завірення заповіту;

+ Телефонуйте в робочі години, нотаріус допоможе визначитися з ціною заповіту, з урахуванням всіх особливостей потрібного варіанту оформлення;

+ Нотаріусом оформлюються нотаріальні заповіти, що повністю відповідають чинному законодавству України;

+ Кожен заповіт друкується на офіційному нотаріальному бланку з гербовою печаткою та реєструється нотаріусом у Спадковому реєстрі, про що громадянину надається відповідний Витяг.;

+  Оформлення заповітів в нашому офісі відбувається від 40 хв.

Звертайтеся для розрахунку ціни оформлення заповіту, щоб уточнити відповіді на інші додаткові питання, а також і для запису на прийом.

Заповіт | Ціна Оформлення

Існують різноманітні варіанти заповітів, які відрізняються складністю. Телефонуйте для уточнення всіх додаткових питань щодо оформлення заповіту, а також для запису на час відвідування нашого офісу нотаріуса в Києві. Надаємо консультації з питань спадщини, заповітів та договорів дарування, в тому числі розрахуємо вартість оформлення заповіту у нас в офісі

Оформлення заповіту у нотаріуса

Нотаріус забезпечить професійну та якісну підготовку заповіту, який відповідатиме всім вимогам законодавства та Ваших індивідуальних потреб. Нотаріус надає консультації з питань складання заповіту, а також допоможе визначитися з правильним описом обсягу майна, що підлягає розподілу.

Складання заповіту здійснюється в нашому нотаріальному офісі в місті Києві. Час оформлення можливо узгодити заздалегідь, відвідайте нотаріуса в зручний для Вас час, в межах графіку.

Нотаріус допоможе у складанні, підготовці необхідних документів та забезпечать їх правильне нотаріальне засвідчення. В тому числі, нотаріус оформлює всі законні заповіти. В результаті оформлення заповідач отримує заповіт відповідно до Законодавства України – на офіційному бланку с гербовою печаткою, а також витяг про Реєстрацію у спадковому реєстрі.

Кожен заповіт в момент нотаріального оформлення реєструється нотаріусом у всіх необхідних реєстрах: нотаріальному реєстрі, Спадковому реєстрі, Реєстрі нотаріальних бланків.

Зробити заповіт на все майно

Досить поширений варіант оформлення заповіту на квартиру такий: у заповіті не описується конкретне майно, а зазначається таке формулювання: “заповідаю все належне мені рухоме та нерухоме майно”. В цьому випадку заповідачу немає необхідності надавати додаткову інформацію про майно при оформленні заповіту.

Отже, можливо заповідати ВСЕ майно, але можна залишити і заповіт на певне та цілком конкретне майно, наприклад: заповіт на певну квартиру, машину, заповіт на земельну ділянку та будинок, заповіт на вклад у банку…

Майно може бути заповідане кільком спадкоємцям у визначених заповідачем частках, наприклад: “заповідаю дружині, синові та дочці по 1/3 частини всього майна”. Але також можливо обрати інший варіант оформлення і оформити заповіт інакше, і залишити конкретне майно кожному спадкоємцю, наприклад: “дружині заповідаю квартиру і внесок у банку, сину – автомобіль і гараж, а дочки – земельну ділянку і садовий будинок”.

Заповідач може призначити у заповіті одного чи кількох спадкоємців на власний розсуд. Заповісти можна все майно, або частину майна або ж певне майно: квартиру, землю, автомобіль, внесок або вклад у банку.

Найчастіше оформляються заповіти на близького родича або члена родини заповідача: дорослу або неповнолітню дитину, онука, брата чи сестру, племінника, мати чи батька, дружину чи чоловіка. Звертайтеся до нашої нотаріальної контори для складання заповіту в місті Київ.

Вартість заповіту 2023

Процес оформлення заповіту у нотаріуса може варіюватися в залежності від різних факторів, тому його вартість може відрізнятися. Ціна такої нотаріальної дії визначається на основі складності та обсягу документа, а також вимог, що ставляться заповідачем до його змісту та особливостей.

При оформленні заповіту, нотаріус виконує ряд процедур, включаючи надання консультацій та розʼяснень, перевірку наданих документів, зʼясування необхідних даних, перевірку законності та правомірності волі особи, яка складає заповіт, а також установлення вимог щодо його змісту та форми згідно з відповідними правовими нормами. Складність цих процедур може варіюватися, наприклад, залежно від числа спадкоємців, наявності складних правових умов чи специфічних вимог щодо розподілу спадкового майна.

Оскільки вартість оформлення заповіту у нотаріуса може бути індивідуальною для кожного випадку, найкращим способом дізнатися про точну ціну та отримати іншу детальну інформацію – є звернення до нотаріуса, наприклад, за допомогою телефону або ж особисто в нотаріальному офісі. Нотаріус зможе надати вам консультацію та розрахувати точну ціну, враховуючи всі особливості саме вашої ситуації.

Таким чином, для отримання повної інформації про вартість оформлення заповіту у нотаріуса та відповіді на всі ваші питання, рекомендується звернутися безпосередньо до нотаріуса. Юридичний фахівець надасть інформацію щодо вартості та пояснити всі деталі процесу, щоб ви могли прийняти інформоване рішення та оформити заповіт належним чином.

Посвідчити заповіт на земельну ділянку

Нотаріальне оформлення заповіту на земельну ділянку є однією з нотаріальних дій, яку здійснюють нотаріуси. За допомогою цієї нотаріальної дії можна зробити заповіт на землю на користь одного або декількох родичів, інших членів родини, або ж просто близькій людині. Найчастіше заповіти залишають батьки дітям, а також бабусі і дідусі – онукам.

Щоб зробити заповіт на земельну ділянку, необхідно звернутися до нотаріуса і надати йому необхідну інформацію про земельну ділянку та спадкоємців. Нотаріус визначить правовий режим земельної ділянки та спадкоємців, зареєструє заповіт і надасть оригінал заповіту для власника земельної ділянки, а другий примірник буде зберігатися в нотаріальному архіві.

Наша нототаріальна контора пропонує нотаріальне оформлення заповіту на земельну ділянку. Нотаріус допоможе Вам у складанні заповіту та надасть вичерпну інформацію про всі правові аспекти цієї нотаріальної дії. Наш офіс знаходиться в Києві, допоможемо в оформленні заповітів мешканцям Дарницького району та інших районів міста. Для оформлення такого заповіту необхідно особисто відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом і ІДН.

Оформлення заповіту на будинок

 За допомогою нотаріусів Ви можете скласти заповіт на користь одного або декількох спадкоємців з урахуванням всіх Ваших побажань. Наш нотаріальний офіс в Києві пропонує послуги з оформлення заповіту на будинок з землею, будь то житловий або садовий.

Нотаріус допоможе Вам визначити всі необхідні деталі заповіту, включаючи умови передачі власності на будинок з землею, а також проконсультує з питань врахування всіх податків та інших вимог, що стосуються спадщини. Ми також надаємо консультації з питань спадкового права та інших нотаріальних послуг, пов’язаних з оформленням спадщини.

Здійснення оформлення заповіту на будинок з землею є надійним та зручним способом реалізації Ваших прав та інтересів щодо належної нерухомості. Наш нотаріальний офіс знаходиться в одному з найбільших районів Києва, тож до нас постійно звертаються жителі Дарницького району та прилеглих територій.

Звертайтеся, допоможемо Вам у вирішенні питань спадщини на нерухомість. Для оформлення заповіту необхідно особисто відвідати наш київський офіс нотаріуса зі своїм паспортом і ІДН. Консультації та нотаріальне посвідчення заповітів здійснюється в нашому офісі нотаріуса в робочі дні тижня, за попереднім записом.

Заповіт на квартиру

Наш нотаріальний офіс у Києві здійснює оформлення заповіту на квартиру. Цей документ може бути складений на всю квартиру або на її частину та передбачає передачу прав власності на об’єкт нерухомості. Заповіт може бути зроблений на користь одного чи кількох спадкоємців, згідно з намірами та волею заповідача.

Скільки коштує оформити заповіт

Наш офіс нотаріуса розташований в Дарницькому районі Києва, і нотаріус готовий допомогти у складанні законного заповіту нашим клієнтам, які звернуться до нотаріальної контори. Оформлення заповіту на квартиру здійснюється відповідно до законодавства України. Нотаріус перевіряє легітимність клієнта, дотримання вимог до форми та змісту заповіту, та оформляє документ у відповідності з усіма вимогами закону.

Нотаріус допоможе Вам скласти заповіт на квартиру та надасть вичерпну консультацію з усіх питань, пов’язаних з оформленням цього документу, в тому числі щодо актуальної вартості заповіту в 2023 році.

Оформлення заповіту у нотаріуса може мати різні варіанти, тому ціна може відрізнятися. Вартість залежить від складності документу. Детальну інформацію про ціну та інші питання можна дізнатися за телефоном. Для розрахунку точної ціни, звертайтеся до нотаріуса. Наш офіс нотаріуса знаходиться в зручній транспортній доступності від станцій метро Харківська та метро Позняки, а також метро Вирлиця й метро Бориспільської.

В місті Києві заповіт можна підготувати та засвідчити у державного або у приватного нотаріуса. Заповіти оформлені у приватних або державних нотаріусів мають однакову юридичну силу. Якщо Ви шукаєте послугу складання заповіту в місті Київ та проживаєте неподалік від нашого місця розташування, тоді звертайтеся до нашого офісу нотаріуса в Дарницькому районі.

Якщо Вам потрібно оформити заповіт або отримати нотаріальну консультацію з урахуванням всіх особливостей Вашої ситуації, телефонуйте, щоб уточнити всі питання та записатися до нашого нотаріального офісу. Ми приймаємо телефонні дзвінки з 8:45 до 18:00 і готові Вам допомогти.

Нагадуємо, що окрім питань спадкування, нотаріус також здійснює підготовку та завірення різноманітних доручень, нотаріальних копій документів та нотаріальних заяв.

Для оформлення заповіту до нотаріуса необхідно особисто звернутися зі своїм паспортом та ідентифікаційним номером. Також, необхідні детальні відомості про майно, яке планується заповідати, та точна інформація про спадкоємця, включаючи прізвище, ім’я та по-батькові, а також його дату народження. Нотаріус знаходиться відносно недалеко від метро Осокорки та метро Позняки, а також станцій метро Вирлиця й Бориспільська.

Заповіти, які посвідчуються у нотаріуса можуть мати різні варіанти оформлення, тому витрати на підготовку та оформлення заповітів може бути різною. Ціна залежить від виду та складності оформлюваного заповіту.  Точну і актуальну інформацію про вартість, а загалом і відповіді всі інші питання, можна дізнатися за телефоном нотаріуса в робочий час.

Варто памʼятати, що окрім питань заповідання майна, Ви можете здійснити у нотаріуса посвідчення інших потрібних документів: нотаріальних доручень та засвідчених заяв.

Перелік необхідних документів для складання заповіту мінімальний: паспорт і податковий ІДН-код. Для оформлення заповіту документи мають бути пред’явлені особисто заповідачем в оригіналах та в належному стані, без порушення цілісності, дописок або виправлень в тексті. Зверніть увагу, що без цих документів нотаріус не матиме змоги скласти заповіт. Звертайтеся для оформлення заповітів до нашого нотаріального офісу, офіс нотаріуса розташований неподалік від метро Червоний Хутір, Бориспільська, Вирлиця, Позняки та Осокорки…

Відмінності між заповітом та договором дарування полягають у юридичних наслідках та правовій сутності цих документів. Якщо Вам потрібна нотаріальна консультація щодо оформлення заповіту або дарування нерухомості, телефонуйте до обраного Вами приватного нотаріуса в робочий час або звертайтеся до найближчої державної нотаріальної контори.

В нашій приватній нотаріальній конторі, нотаріус надає консультацію з урахуванням всіх особливостей Вашої ситуації.

До речі, окрім питань спадщини та заповітів, нотаріус займається, також, й питаннями оформлення різноманітних довіреностей, нотаріальних копій та заяв.

Щоб оформити нотаріальний заповіт на квартиру в нашому офісі, слід діяти за такою послідовністю:

1. Зателефонуйте нотаріусу для уточнення усіх деталей та отримання переліку необхідних документів. Телефонні дзвінки приймаються у робочі дні з 8:45 до 18:00.

2. Запишіться на зручний для вас час з урахуванням графіку роботи офісу нотаріуса (пн-пт 10:00-17:00).

3. Особисто відвідайте офіс нотаріуса в назначений час з усіма необхідними документами. Зазвичай, стандартний заповіт оформлюється за 30-40 хвилин. Час залежить від складності заповіту, кількості спадкоємців, а також кількості та видів спадкового майна, яке заповідач хоче включити до свого заповіту. Кабінет нотаріуса в приміщенні досить недалеко від метро Бориспільської та Вирлиці, а також Позняків…

Заповіт на квартиру в Україні є документом, який визначає, як буде розподілене майно після смерті його власника. У разі відсутності заповіту, розподіл майна здійснюється відповідно до закону про спадщину.

Якщо власник квартири залишає заповіт, то після смерті може бути здійснений перехід права власності на квартиру родичам або іншим особам згідно з умовами заповіту. Заповіт може містити різноманітні умови, наприклад, передачу квартири конкретній особі або декільком особам.

Заповіт на квартиру має велике значення для спадкоємців та інших осіб, які можуть мати право на спадщину. Він дозволяє після смерті власника квартири уникнути конфліктів та розбіжностей між спадкоємцями, а також забезпечити виконання бажань та інтересів власника майна. Таким чином, заповіт дає можливість спадкоємцю на спадкування після смерті заповідача майна, квартири зазначеної в заповіті. Таке спадкування по заповіту відбувається при виконанні спадкоємцем певних умов, передбачених законодавством України.

Оформлення заповіту у нотаріуса може мати різні варіанти, тому ціна може відрізнятися. Вартість залежить від складності документу. Детальну інформацію про ціну та інші питання можна дізнатися за телефоном. Для розрахунку точної ціни, звертайтеся до діючого київського нотаріуса на лівому березі.