Заповіт

НОТАРІУС

Оформлення заповітів

  • Оформлення заповітів в нашому офісі відбувається від 35 хв;
  • Допоможемо зробити надійні заповіти на всі види майна: квартира, будинок і земля, рахунок, авто…;
  • Нотаріусом посвідчується нотаріальні заповіти, що повністю відповідають чинному законодавству України;
  • Мінімальний перелік необхідних документів – паспорт та ІДН;
  • Заповіт оформлюється на офіційному нотаріальному бланку з гербовою печаткою та реєструється нотаріусом у Спадковому реєстрі, про що громадянину надається відповідний Витяг;
  • Ціни на нотаріальне посвідчення заповітів залежать від обʼєктивних факторів, серед яких: кількість та види спадкового майна, загальне число спадкоємців, а також й інші причини, що можуть впливати на складність оформлюваного документу;
  • Надаємо консультації та здійснюємо законне оформлення заповітів;
  • Звертайтеся для розрахунку ціни оформлення заповіту, щоб уточнити відповіді на інші додаткові питання, а також і для запису до нотаріуса.

Оформлення заповіту

Процес оформлення заповіту у нотаріуса може варіюватися в залежності від різних факторів, тому його ціна може відрізнятися. Вартість заповіту визначається на основі складності та обсягу документа, а також вимог, що ставляться заповідачем до його змісту та особливостей.

Таким чином, для отримання повної інформації щодо ціни оформлення заповіту у нотаріуса та відповіді на інші питання, рекомендується звернутися безпосередньо до нотаріуса. Досвідчений юридичний фахівець надасть потрібні відповіді та пояснить всі деталі процесу, щоб ви могли прийняти виважене рішення та оформити заповіт належним чином.

Як зробити заповіт у нотаріуса

1. Зверніться до нашого офісу нотаріуса на Харківському шосе 164 в Києві для уточнення всіх наявних додаткових питань щодо оформлення заповітів, в тому числі уточніть актуальну вартість заповіту телефоном +38(095)866-11-24.

2. Оберіть зручний час посвідчення заповіту в межах графіку роботи нотаріального офісу. По буднях доступний запис “сьогодні-на-сьогодні”, якщо весь час на сьогодні вже розписаний, то можна записатися на підходящий час наступного робочого дня.

3. Відвідайте наш київський офіс нотаріуса в Дарницькому районі в обумовлену годину. Нотаріус забезпечить професійну та якісну підготовку заповіту, який відповідатиме всім вимогам законодавства та Ваших індивідуальних потреб. Надаємо консультації з питань складання заповітів, а також допоможемо визначитися в питаннях спадкування.

Кожен заповіт в момент нотаріального оформлення реєструється нотаріусом у всіх необхідних реєстрах: нотаріальному реєстрі, Спадковому реєстрі, Реєстрі нотаріальних бланків. В результаті оформлення заповідач отримує заповіт, посвідчений відповідно до Законодавства України – на офіційному бланку с гербовою печаткою, а також витяг про Реєстрацію у спадковому реєстрі.

Які документи потрібні для складання заповіту

Перелік обовʼязкових документів громадянина, необхідних для підготовки та посвідчення заповіту в нотаріуса включає в себе: паспорт та ІДН код. Ці документи мають бути в оригіналах, у належному стані та без пошкоджень, в паспорті – книжечці (старого зразка) мають бути вчасно вклеєні фотокартки на 25/45 років (якщо особа досягла цього віку.

При оформленні заповіту обовʼязкова особиста присутність лише заповідача з власними документами, а присутність спадкоємця не вимагається. Таким чином, вимоги до документів є досить прості, фактично, для оформлення заповіту потрібен мінімальний список документів. Перелік документів для оформлення заповіту значно менший ніж перелік документів для договору дарування.

Зверніть увагу, що для підготовки заповіту потрібні точні відомості про спадкоємця (ПІБ і дата народження). Крім того, для оформлення заповітів знадобиться інформація щодо майна, яке заповідається. Відомості про спадкоємців та спадкове майно зазначається в тексті заповіту зі слів заповідача, з наданої ним документації або інших відомостей.

Заповіт на квартиру

Заповіт на квартиру в Україні є документом, який визначає, як буде розподілене житло після смерті його власника. У разі відсутності заповіту, розподіл нерухомого майна здійснюється відповідно до діючого законодавства.

Якщо власник квартири залишає заповіт, то після смерті може бути здійснений перехід права власності на квартиру родичам або іншим особам згідно з умовами заповіту (з дотриманням положень чинного законодавства, зокрема норм щодо права обовʼязкової частки, а також з урахуванням частки подружжя в праві спільної власності). Заповіт може містити різноманітні умови, наприклад, передачу квартири конкретній особі або декільком особам.

Питання про те, які документи потрібні для оформлення заповіту на квартиру, має доволі просту відповідь – потрібні лише паспорт та ІДН заповідача. Також потрібно надати нотаріусу актуальну інформацію щодо квартири (адреса, площа, реквізити документів про власність).

Заповіт на квартиру – документ, який має велике значення для спадкоємців та інших осіб, які можуть мати право на спадщину. Він дозволяє після смерті власника квартири уникнути або ж мінімізувати вирогідність конфліктів та розбіжностей між спадкоємцями, а також забезпечити виконання бажань та інтересів власника майна. Таким чином, заповіт дає можливість спадкоємцю на спадкування після смерті заповідача майна, квартири зазначеної в заповіті. Таке спадкування по заповіту відбувається при виконанні спадкоємцем певних умов, передбачених законодавством України. Звертайтеся до нотаріуса для уточнення ціни та оформлення надійного заповіту на квартиру.

Заповіт на все майно

Досить поширений варіант оформлення заповіту такий: у заповіті не описується конкретне майно, а зазначається таке формулювання: “заповідаю все належне мені рухоме та нерухоме майно”. В цьому випадку заповідачу немає необхідності надавати додаткову інформацію про майно при оформленні заповіту.

Отже, можливо заповідати ВСЕ майно, але можна залишити і заповіт на певне та цілком конкретне майно, наприклад: заповіт на певну квартиру, машину, заповіт на земельну ділянку та будинок, заповіт на вклад у банку…

Майно може бути заповідане кільком спадкоємцям у визначених заповідачем частках, наприклад: “заповідаю дружині, синові та дочці по 1/3 частини всього майна”. Але також можливо обрати інший варіант оформлення і оформити заповіт інакше, і залишити конкретне майно кожному спадкоємцю, наприклад: “дружині заповідаю квартиру і внесок у банку, сину – автомобіль і гараж, а дочки – земельну ділянку і садовий будинок”.

Заповідач може призначити у заповіті одного чи кількох спадкоємців на власний розсуд. Заповісти можна все майно, або частину майна або ж певне майно: квартиру, землю, автомобіль, внесок або вклад у банку.

Найчастіше оформляються заповіти на близького родича або члена родини заповідача: дорослу або неповнолітню дитину, онука, брата чи сестру, племінника, мати чи батька, дружину чи чоловіка. Звертайтеся до нашої нотаріальної контори на Харківському шосе 164 для складання заповіту в місті Київ.

Заповіт на земельний пай

Нотаріальне оформлення заповіту на земельну ділянку є однією з нотаріальних дій, яку здійснюють нотаріуси. За допомогою цієї нотаріальної дії можна зробити заповіт на землю на користь одного або декількох родичів, інших членів родини, або ж просто близькій людині. Найчастіше заповіти залишають батьки дітям, а також бабусі і дідусі – онукам.

Щоб зробити заповіт на земельну ділянку, необхідно звернутися до нотаріуса і надати йому необхідну інформацію про земельну ділянку та спадкоємців. Нотаріус визначить правовий режим земельної ділянки та спадкоємців, зареєструє заповіт і надасть оригінал заповіту для власника земельної ділянки, а другий примірник буде зберігатися в нотаріальному архіві.

Наша нототаріальна контора пропонує нотаріальне оформлення заповіту на земельну ділянку. Нотаріус допоможе Вам у складанні заповіту та надасть вичерпну інформацію про всі правові аспекти цієї нотаріальної дії. Наш офіс знаходиться в Києві, допоможемо в оформленні заповітів як  мешканцям Дарницького району, так й інших районів міста. Для оформлення такого заповіту необхідно особисто відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом і ІДН.

Заповіт на будинок

За допомогою нотаріусів Ви можете скласти заповіт на користь одного або декількох спадкоємців з урахуванням всіх Ваших побажань. Наш нотаріальний офіс в Києві пропонує послуги з оформлення заповіту на будинок з землею, будь то житловий або садовий.

Нотаріус допоможе Вам визначити всі необхідні деталі заповіту, включаючи умови передачі власності на будинок з землею, а також проконсультує з питань врахування всіх податків та інших вимог, що стосуються спадщини. Ми також надаємо консультації з питань спадкового права та інших нотаріальних послуг, пов’язаних з оформленням спадщини.

Здійснення оформлення заповіту на будинок з землею є надійним та зручним способом реалізації Ваших прав та інтересів щодо належної нерухомості. Наш нотаріальний офіс знаходиться в одному з найбільших районів Києва, тож до нас постійно звертаються жителі Дарницького району та прилеглих територій.

Звертайтеся, допоможемо Вам у вирішенні питань спадщини на нерухомість. Для оформлення заповіту необхідно особисто відвідати наш київський офіс нотаріуса зі своїм паспортом і ІДН. Консультації та нотаріальне посвідчення заповітів здійснюється в нашому офісі нотаріуса на Харківському масиві, в робочі дні тижня, за попереднім записом.

Нотаріус оформлення заповіту

Наш офіс розташований на за адресою Харківському шосе 164, нотаріус. Готові допомогти у складанні законного заповіту нашим клієнтам. Оформлення заповіту на квартиру здійснюється відповідно до законодавства України. Нотаріус перевіряє легітимність, дотримання вимог до форми та змісту заповіту, та оформляє надійний документ у відповідності з усіма вимогами закону.

Нотаріус допоможе Вам скласти заповіт та надасть вичерпну консультацію з усіх питань, пов’язаних з оформленням цього документу, в тому числі здійснить розрахунок актуальної вартості необхідного вам заповіту в 2024 році.

Оформлюємо надійні нотаріальні заповіти на всі види спадкового майна!

Поширені запити:

Заповіти, які посвідчуються у нотаріуса можуть мати різні варіанти оформлення, тому витрати на підготовку та оформлення заповітів може бути різною. Ціна залежить від виду та складності оформлюваного заповіту.  Точну і актуальну інформацію про вартість, а загалом і відповіді всі інші питання, можна дізнатися за телефоном нотаріуса в робочий час.

Варто памʼятати, що окрім питань заповідання майна, Ви можете здійснити у нотаріуса посвідчення інших потрібних документів: нотаріальних доручень та засвідчених заяв.

Перелік необхідних документів для складання заповіту мінімальний: паспорт і податковий ІДН-код. Для оформлення заповіту документи мають бути пред’явлені особисто заповідачем в оригіналах та в належному стані, без порушення цілісності, дописок або виправлень в тексті. Зверніть увагу, що без цих документів нотаріус не матиме змоги скласти заповіт. Звертайтеся для оформлення заповітів до нашого нотаріального офісу, офіс нотаріуса розташований неподалік від метро Червоний Хутір, Бориспільська, Вирлиця, Позняки та Осокорки…

Нотаріус здійснює оформлення заповітів на Харківському шосе 164. Підготовка та посвідчення законних нотаріальних заповітів на всі види майна: заповіт на квартиру або будинок, заповіти на земельні ділянки та земельні паї, також у нотаріуса можливо заповідати інше нерухоме майно, вклади в банк, автомобілі. Якщо проживаєте або працюєте поруч з Харківським шосе і маєте намір зробити заповіт, звертайтеся до нашої нотаріальної контори. Нотаріус надає професійні консультації з питань спадщини та заповітів. Незалежно від того, в якому саме місці Харківського шосе ви знаходитеся, дістатися до офісу нотаріуса ви можете досить оперативно, як правило, час в дорозі на авто буде в межах 5-15 хвилин.

Оформлення заповіту на квартиру здійснюється у нотаріуса. Існують різноманітні правові аспекти створення заповітів на квартири та іншу нерухомість. Наслідування квартир шляхом спадкування по заповіту є досить поширеною практикою. Як скласти заповіт на свою квартиру, а також переваги та обмеження заповіту підкаже діючий нотаріус, адже саме професійна участь нотаріуса при оформленні заповіту на квартиру дозволяє забезпечити права заповідача (власника квартири) щодо волевиявлення на випадок смерті. Всі юридичні аспекти, які важливі при регулюванні спадкування квартири через заповіт, варто своєчасно уточнити досвідченого фахівця. Звертайтеся до нашого офісу нотаріуса на Лівому березі для уточнення усіх деталей та отримання переліку необхідних документів.