Нотаріус київського міського нотаріального округу

Уточніть ціни оформлення, отримайте відповіді на всі додаткові питання, а також запишіться на зручний час в межах графіку роботи.

Нотаріус Київського міського нотаріального округу проводить прийом громадян, а також здійснює нотаріальне посвідчення.

Наша нотаріальна контора, знаходиться у приміщенні, яке розташоване у місті Києві на Харківському шосе 164.

Телефонуйте в робочий час для отримання консультації нотаріуса та запису на прийом нотаріуса.

Як відомо, відповідно до законодавства, в Україні зараз діють як державні нотаріуси в державних нотаріальних конторах, так і приватні нотаріуси. Документи, оформлені у державних або приватних нотаріусів мають абсолютно однаковий правовий статус та юридичну силу.

У нас приміщення приватного нотаріуса, ми знаходимося на Харківському шосе 164. Звертайтеся до нас в робочий час для оформлення всіх необхідних нотаріальних документів.

До речі, Шістнадцята державна нотаріальна контора (Держнотконтора №16) знаходиться зовсім близько, дістатися до нашого офісу від цієї державної нотаріальної контори можливо за декілька хвилин.

Ціна нотаріального оформлення?

Телефонуйте для уточнення ціни і всіх додаткових питань, а також і для запису на відвідування нашого офісу нотаріуса на Харківському шосе 164 у Києві. Надаємо консультації щодо нотаріального оформлення документів, а також проводимо нотаріальне оформлення.

У приватного нотаріуса можливо здійснити всі необхідні нотаріальні дії: довіреності, заяви, документи щодо спадщини та спадкування. Звертайтеся для отримання консультацій, нотаріального оформлення, заведення спадкових справ, а також отримання свідоцтв про право на спадщину. В робочі часи до нотаріуса можливо достатньо оперативно дістатися від Харківського шосе, а також і суміжних вулиць та провулків. Вулиці поруч: Тростянецька, Вербицького, Ахматової…

Нотаріальне засвідчення вірності копій у нотаріуса – надійний спосіб забезпечити оформлення копій важливих документів. Зверніться до нотаріуса для отримання необхідних нотаріально завірених копій.

Нотаріальне оформлення довіреності у нотаріуса – надійний спосіб легально передати представнику повноваження, що стосуються інтересів довірителя. Якщо обираєте нотаріуса в межах Харківського шосе, то маєте можливість звернутися до нашого нотаріуса для професійного складання та оформлення необхідної Вам довіреності.

У нас здійснюється підготовка та посвідчення довіреностей на представництво, розпорядження майном, а також доручення на оформлення та отримання документів.

Шосе Харківське – вулиця зі значним автомобільним трафіком, поруч з нами щохвилини проїжджають десятки авто. Автовласники нерідко звертаються за нотаріальними послугами саме до нашого нотаріального офісу.

У випадках, коли необхідні підготовка та завірення автодоручень – можливо записатися на зручний час заздалегідь або ж просто звернутися до нотаріальної контори в робочий час. Допоможемо оформити необхідну Вам довіреність на автомобіль з усіма необхідними повноваженнями: генеральне доручення на авто, довіреність на автомобіль для виїзду за кордон, довіреності на купівлю та пригон авто в Україну…

Заведення спадкової справи та нотаріальне переоформлення спадщини у нотаріуса – важливі кроки для законного успадкування майна померлої особи. Якщо Вам необхідне оформлення спадкових справ у нотаріуса на Харківському шосе – звертайтеся до нас.

Приватна нотаріальна діяльність здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Тобто, до приватних нотаріусів громадяни можуть звернутися для вчинення будь-яких нотаріальних дій. Документи, видані приватними нотаріусами мають повну юридичну силу. 

Як відомо, Харківське шосе – це досить довга та велика київська вулиця і вздовж неї розташувалися декілька приватних нотаріусів. В нашому офісі діючого приватного нотаріуса на Харківському шосе 164 можливо зробити всі розповсюджені нотаріальні документи.

Дійсно, наш нотаріальний офіс відкритий з 2010 року по теперішній час, та розташований в адміністративній будівлі на Харківському шосе 164 на Лівому березі в місті Києві

Так, у нас офіс приватного нотаріуса на Харківському шосе 164.

Офіс діючого приватного нотаріуса в Дарницькому районі, за адресою: Харківське шосе 164.

Нотаріус знаходиться поруч з унів “Київ”/ VARUS, вхід до нотаріальної контори поруч з входом до відділення Укрпошти 02091. Найближчі станції метрополітену: метро Червоний Хутір, метро Бориспільська, метро Вирлиця, метро Харківська, метро Позняки, метро Осокорки, метро Славутич. Також відносно недалеко від нас знаходяться й Бортничі. Тобто, якщо Ви працюєте або проживаєте поруч – звертайтеся до нашого нотаріального офісу, ми неподалік.