Нотаріус Дарницький район | Київ

Нотаріус Харківське шосе 164

Діючий нотаріус

Нотаріальне оформлення

Уточніть ціни нотаріуса, отримайте відповіді на всі додаткові питання, а також запишіться на зручний час в межах графіку роботи.

Нотаріус Київського міського нотаріального округу проводить прийом громадян, а також здійснює нотаріальне посвідчення.

Наша нотаріальна контора, знаходиться у приміщенні, яке розташоване у місті Києві на Харківському шосе 164.

Телефонуйте в робочий час для отримання консультації нотаріуса та запису на прийом нотаріуса.

Нотаріальна контора

Нотаріус діє відповідно до законодавства України. Документи, оформлені у нотаріуса мають відповідний правовий статус та повну юридичну силу. Нотаріальна контора знаходиться в зручному місці Харківського шосе. Звертайтеся до нас в робочий час для оформлення всіх необхідних нотаріальних документів.

Нотаріус Поруч

У нотаріуса можливо здійснити всі необхідні нотаріальні дії: довіреності, заяви, документи щодо спадщини та спадкування. Звертайтеся для отримання консультацій, нотаріального оформлення, заведення спадкових справ, а також отримання свідоцтв про право на спадщину. В робочі часи до нотаріуса можливо достатньо оперативно дістатися від Харківського шосе, а також і суміжних вулиць та провулків. Вулиці поруч: Тростянецька, Вербицького, Ахматової…

Завірення копій

Нотаріальне засвідчення вірності копій у нотаріуса – надійний спосіб забезпечити оформлення копій важливих документів. Зверніться до нотаріуса для отримання необхідних нотаріально завірених копій. Найчастіше відвідувачі нотаріальних контори запитують про завірення копії паспорта, нотаріальної копії довідки мсек, засвідчення інших свідоцтв, дипломів та атестатів…

Нотаріальні довіреності

Нотаріальне оформлення довіреності у нотаріуса – надійний спосіб легально передати представнику повноваження, що стосуються інтересів довірителя. Якщо обираєте нотаріуса в межах Харківського шосе, то маєте можливість звернутися до нашого нотаріуса для професійного складання та оформлення необхідної Вам довіреності.

У нас здійснюється підготовка та посвідчення довіреностей на представництво, розпорядження майном, а також доручення на оформлення та отримання документів.

Згода батька

Нотаріальне оформлення згоди батька (або згоди матері чи обох батьків) для поїздки дитини за межі України до інших країнУ нас здійснюється підготовка та засвідчення підписів батьків на таких нотаріальних згодах.

Довіреність на авто

Шосе Харківське – вулиця зі значним автомобільним трафіком, поруч з нами щохвилини проїжджають десятки авто. Автовласники нерідко звертаються за нотаріальними послугами саме до нашого нотаріального офісу.

У випадках, коли необхідні підготовка та завірення автодоручень – можливо записатися на зручний час заздалегідь або ж просто звернутися до нотаріальної контори в робочий час. Допоможемо оформити необхідну Вам довіреність на автомобіль з усіма необхідними повноваженнями: генеральне доручення на авто, довіреність на автомобіль для виїзду за кордон, довіреності на купівлю та пригон авто в Україну…

Оформлення спадщини

Заведення спадкової справи та нотаріальне переоформлення спадщини у нотаріуса – важливі кроки для законного успадкування майна померлої особи. Якщо Вам необхідне оформлення спадщини у нотаріуса – звертайтеся. Наша адреса: Київ, Харківське шосе 164, нотаріус.

ⓘ Якщо Ви є спадкоємцем-громадянином України але зараз опинилися за межами нашої країни, нотаріальна процедура відкриття спадкової справи та переоформлення спадщини може мати певні особливості. У подібному випадку спадкоємцю-українцю вартує без зволікань звернутися до професійного спадкового адвоката в місті Києві, який має більш ніж 25 років досвіду в спадкових питаннях, в тому числі допоможе дистанційно оформити спадщину на всі види майна. Адвокат діє у точній відповідності до вимог законодавства України.

Зробити заповіт

Нотаріальна діяльність здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Тобто, до нотаріуса громадяни можуть звернутися для вчинення будь-яких нотаріальних дій, в тому числі й для оформлення заповітів на все майно, заповіту на квартиру або ж заповіту на будинок з землею. Документи, оформлені нотаріусами мають повну юридичну силу. За потреби, звертайтеся до нотаріуса по спадщині та всім спадковим питанням.

Як відомо, Харківське шосе – це досить довга та велика київська вулиця і вздовж неї розташувалися декілька офісів нотаріусів. В нашому офісі діючого нотаріуса на Харківському шосе 164 можливо зробити всі розповсюджені нотаріальні документи.

Вступити до спадщини

Перехід прав власності на успадковане майно від померлої людини до спадкоємця є важливим етапом спадкування. У нашому офісі нотаріуса можна провести належну підготовку та нотаріальне засвідчення відповідної нотаріальної заяви для вступу до спадкування.

Нотаріус по спадщині

Нотаріальне оформлення всіх документів, що стосуються успадкування, можливо здійснити в нашому офісі нотаріуса. Якщо ви проживаєте або працюєте поблизу, звертайтеся до нотаріуса по спадщині в робочий час по буднях для уточнення всіх додаткових питань, а також й для запису на зручний час.

Договори дарування квартири зазвичай оформлюються між найближчими родичами та в межах родини. Чоловік може дарувати квартиру дружині, а дружина має можливість дарування чоловіку, батько або мати дарує квартиру сину або доньці, також досить поширені договори дарування квартир між сестрами та братами. Бабусі та дідусі часто мають намір здійснити дарчу квартири онукам. Для оформлення договорів дарування – звертайтеся до нашого офісу нотаріуса на Харківському шосе. Окрім договорів дарування, нотаріус також здійснює оформлення спадщини та заповітів.

Поширені запити:

Діючий нотаріус на Харківському шосе 164 надає консультації громадянам з нотаріальних питань, здійснює посвідчення довіреностей та заяв. У нотаріуса також можна зробити заповіт, прийняти спадщину та оформити спадщину на всі види майна, адже переоформлення спадкових прав – це професійна сфера нотаріуса. Нотаріус на Харківському шосе з готовністю прийме вас у зручний час, в межах графіку роботи, для законного вирішення всіх нотаріальних питань.

Наш нотаріальний офіс відкритий з 2010 року та працює й зараз. Приміщення нотаріуса розташоване в адміністративній будівлі на Харківському шосе 164 в місті Києві.  Нотаріус здійснює оформлення спадщини, а також посвідчує всі нотаріальній документи, що повʼязані з переоформленням спадкових прав. Якщо потрібен нотаріус по спадщині, телефонуйте та приїжджайте до нашого офісу.

Нотаріус знаходиться поруч з унів “Київ”/ VARUS, вхід до нотаріальної контори поруч з входом до відділення Укрпошти 02091. Найближчі станції метрополітену: метро Червоний Хутір, метро Бориспільська, метро Вирлиця, метро Харківська, метро Позняки, метро Осокорки, метро Славутич. Також відносно недалеко від нас знаходяться й Бортничі. Тобто, якщо Ви працюєте або проживаєте поруч – звертайтеся до нашого нотаріального офісу, ми неподалік.

Як відомо, безпосередньо на Дарницькій площі та поруч з нею є декілька офісів нотаріусів та нотаріальних контор. До речі, наш офіс діючого київського нотаріуса знаходиться також відносно неподалік від Дарницької площі – наша адреса: Харківське шосе 164. Якщо Вас цікавить наскільки близько знаходяться нотаріус і Дарницька площа, то варто зауважити, що доїхати до нас можливо буквально від 9 хв на автомобілі або таксі. Якщо ви користуєтеся громадським транспортом, то також можете досить оперативно дістатися до нашої нотаріальної контори.

Широка гама юридичних послуг нотаріуса включає не лише підтвердження справжності підписів, складання довіреностей та заяв, але також й оформлення спадщини. В тому числі у нотаріуса можна вступити в спадщину або відмовитися від спадщини на користь іншого спадкоємця.

Крім того, нотаріус виконує важливу роль у створенні заповітів, які визначають розподіл майна та вказують бажання власника майна щодо спадкоємців після смерті особи. Оформлення заповітів та спадщини забезпечує чіткість та законність у питаннях спадкування. Нотаріус допомагає особі закріпити в документі, яким чином розподілити її майно серед спадкоємців та забезпечити відповідність волевиявлення потрібній правовій формі. Це є важливим етапом для забезпечення прав спадкоємців та уникнення можливих правових конфліктів у майбутньому

Отримайте професійне нотаріальне завірення копій документів в Києві. Нотаріальне завірення доступне для різних видів документів, в тому числі таких як свідоцтва, довіреності і заяви, а також й іншої важливої документації. Звертайтеся до нотаріальної контори для швидкого одержання законних нотаріально завірених документів.

Офіс діючого приватного нотаріуса в Дарницькому районі, за адресою: Харківське шосе 164. Наша нотаріальна контора на Харківському шосе розташована в зручному місці, звідки можна легко дістатися, в робочі години, з будь-якої точки Харківського шосе. Завітайте до нас для нотаріального завірення документів.

Якщо вам потрібне надійне нотаріальне оформлення дарування квартири у нотаріуса на Харківському шосе, завітайте до нашої нотаріальної контори, яка знаходиться за адресою: Харківське шосе 164. Здійснюємо законне оформлення договору дарування квартири. У випадку коли обираєте нотаріуса або нотаріальну контору – зверніться до нотаріуса. Допоможемо в оформленні дарчої незалежно від того, в якій саме частині Харківського шосе ви перебуваєте. Телефонуйте та приїжджайте до нас в офіс!

Оформлюємо всі поширені види довіреностей в нашій нотаріальній конторі. Якщо Вам необхідний нотаріус на Харківському шосе для оформлення довіреності – зверніться до нашої нотаріальної контори. Нотаріус допоможе зробити законну довіреність, у точній відповідності до чинних правових норм. Будь ласка, телефонуйте в робочі години.