Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Нотаріус Харківське Шосе 164

Наш офіс діючого київського нотаріуса розташований на Харківському шосе 164Нотаріус допоможе завірити довіреність або підпис на заяві; оформити дарування квартири, залишити заповіт чи отримати спадщину. Прийнятні ціни та якісне нотаріальне посвідчення документів.

Харківське Шосе | Оформлення у Нотаріуса

Діючий приватний нотаріус на Харківському шосе 164. Звертайтеся до нотаріуса для оформлення якісних, законних та надійних нотаріальних документів. Для відвідувачів приватної нотаріальної контори є можливість заздалегідь домовитися про зручний час відвідування нотаріуса в межах графіка роботи.

Нотаріус діє на підставі документів передбачених законодаствстом України: Реєстраційне посвідчення та Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

Здійснюється нотаріальне оформлення, а також надає консультації з нотаріальних питань. У нотаріуса прийнятні ціни на оформлення. Необхідну інформацію щодо оформлення документів у нотаріуса ви можете знайти на нашому сайті.

Нотаріальні довіреності на продаж або купівлю авто, ввезення, розмитнення та реєстрацію авто; довіреності на оформлення документів щодо автомобіля або інше представництво. Генеральні довіреності на авто.

Довіреності на оформлення документів або представництво; довіреності на оформлення спадкових прав. Нотаріальні довіреності на оформлення чи отримання документів. Нотаріальні довіреності на отримання диплому, атестату, довідок, свідоцтв та інших документів.

Заява батьків на виїзд дитини за кордон, згода батька на вивіз дитини, дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон

Нотаріальні заяви згідно з Законодавством України: заява про згоду батьків на тимчасову туристичну поїздку дитини за кордон або для переїзду на постійне проживання в іншу країну. Згоду подружжя (дружини або чоловіка) на нотаіальне оформлення. Заява про згоду батьків на тимчасову туристичну поїздку дитини за кордон або для переїзду на постійне проживання в іншу країну.

Нотаріус оформити заповіт на квартиру сину або доньці, нотаріус Харківського шосе

Посвідчення заповітів на все майно: квартиру, будинок, землю, вклад в банку, автомобіль, рахунок або вклад в банку; Посвідчення заповітів на квартиру або її частину на користь близького родича. Посвідчення заповітів на земельну ділянку і будинок на користь сина, доньки, чоловіка або дружини, онуків.

Договори дарування квартири або частки квартири на користь сина або доньки, чоловіка або дружини, дарування батькам чи онукам.

Заяви про прийняття спадщини по заповіту або в порядку спадкування по закону спадкоємцями першої та інших черг спадкування. Вступ до спадщини у нотаріуса.

У нотаріуса по спадщині Ви можете оформити необхідні заяви про відмову від прийняття спадщини по заповіту або в порядку спадкування по закону спадкоюмцями першої та інших черг спадкування.

Оформлення спадщини в Києві на всі види спадкового майна. Заведення та ведення спадкових справ по оформленню спадщини на всі види спадкового майна. Видача свідоцтва про право на спадщину по закону чи по заповіту.

Завірення копії у нотаріуса: нотаріальна копія паспорта, завірена копія свідоцтва, завірити копію диплому чи атестату. Засвідчити копії інших юридичних документів.

Наш офіс приватного нотаріуса працює у Києві на Харківському шосе 164 майже дванадцять років, тобто з 2010 року. Нотаріус знаходиться у зручному місці Харківського шосе. Від найближчіх станцій метро Ви з легкістю та досить швидко можете дістатися до нотаріуса.

Як відомо, Харківське шосе має зручну транспортну інфраструктуру, вулицею проходить низка маршрутів міського транспорту. Ви можете скористатися ними, щоб дістатися нотаріуса. Поруч із нотаріусом знаходяться кілька зупинок громадських автобусів та маршруток.

В безпосередній близькості від нотаріального офісу знаходиться досить містка безкоштовна парковка, з в’їздом та виїздом безпосередньо на Харківське шосе.

Доречі, наш нотаріальнй офіс зручно розташований зовсім неподалік від 16 Державної нотаріальної контори в Києві (Шістнадцята київська державна нотаріальна контора) та поруч з великим супермаркетом “Сільпо”, банківським відділенням Ощадбанку, поштовим відділенням Укрпошти, а також зовсім близько від Універсаму “Київ”, що знаходиться на Харківському шосе. Також поруч з  нами велика кількість салонів краси, манікюрних салонів, перукарень та аптек. Таким чином Ви можете зручно поєднати відвідання нашого офісу нотаріуса з іншими справами.

Прийнятні ціни, ввічливе та уважне ставлення. Відповідальне та надійне оформлення. Офіс нотаріуса відкритий і працює з понеділка по п’ятницю. Телефонуйте для запису на прийом до нотаріуса.

Швидке, зручне, законне та надійне нотаріальне оформлення всіх розповсюджених нотаріальних документів здійснюється в нашому офісі нотаріуса. Телефонуйте для запису на зручний час.

На вулиці Харківськое шосе є декілька нотаріусів, а також і державна нотаріальна контора №16.

Наш офіс приватного нотаріуса розташований в зручномі місці Дарницького району на Харківському шосе 164. Офіс нотаріуса відкритий і працює з 2010 року, працюємо під час війського стану. Телефонуйте для запису на прийом до нашого офісу.

Приватна нотаріальна контора на Харківському шосе 164 в місті Києві. Офіс приватного нотаріуса розташований поруч з унів “Київ”, вхід до нотаріуса поруч з входом до віділення пошти 02091. Найближчі станціїї метро: Червоний Хутір, Бориспільська, Вирлиця, Харківська, Позняки, Осокорки, Славутич.

Наша приватна нотаріальна контора знаходиться на Харківському шосе 164 в Дарницькому районі. Неподалік від нашого офісу знаходяться такі досить великі вулиці Харківського масиву як Вербицького, Тростянецька, Ахматової.

У нас приватна нотаріальна контора на Харківському шосе 164 в місті Києві. Згідно з законом, приватні нотаріуси вчиняють такий же перелік нотаріальних дій, що і державні нотаріуси. Документи оформлені у державного нотаріуса або ж у приватного нотаріуса мають однакове юридичне значення та равну юридичну силу.

Найближча державна нотаріальна контора – це Шістнадцята державна нотаріальна контора міста Києва (Київська Держноктонотора №16), яка знаходиться за адресою: місто Київ, Харківське шосе 172.