Як Оформляється Відмова від Спадщини

Відмовитися від спадщини


Для того щоб відмовитися від спадщини на користь іншої особи необхідно своєчасно оформити заяву про відмову від спадщини. В нашому офісі нотаріуса ви можете зробити документ зручно, якісно та по прийнятній ціні. Уточнити як оформляється відмова віж спадщини та уточнити ціну оформлення необхідного вам варіанту нотаріальної заяви ви можете у нотаріуса, для цього телефонуйте в робочий час в межах графіку роботи нашого офісу.


Заява на відмову від спадщини


1. Як оформляється відмова від спадщини;

2. Заява громадянина про відмову від прийняття спадщини:


Відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця за законом;

Відмовитися від спадщини на користь спадкоємця за заповітом;

Відмова від спадщини без зазначення на чию користь відмова;


Відмова від спадщини Документ оформлюється від 25 хвилин


Необхідні документи:


Подання заяви про відмову від спадщини Паспорт заявника, ІДН; Свідоцтво про смерть померлого; Інформація щодо останнього місця реєстрації проживання померлого; Інформація щодо наявності інших спадкоємців;


У випадку, якщо відмова здійснюється на користь іншого спадкоємця за заповітом чи за законом, то заява про відмову від спадщини оформлюється з зазначенням даних цього спадкоємця (ПІБ, дата народження та інш.)


Подання заяви про відмову від спадщини


Саме по собі підписання та нотаріальне засвідчення підпису на заяві про відмову ще не є достатньою юридичною дією для застосування цієї заяви при оформленні спадкової справи. Потрібно пам`ятати, що обов'язкого необхідно своечасно подати заяву до відповідного нотаріального органу, нотаріуса або в нотаріальну контору, який веде дану спадкову справу.


Відмова від спадщини на користь іншої особи Телефонуйте для отримання консультації щодо нотаріального засвідчення необхідної вам заяви в нашій приватній нотаріальній конторі Києва на Харківському масиві Дарницького району міста.Години Роботи Нотаріуса:


Нотаріальна відмова від спадщини Телефонуйте в робочі дні 10:00-17:00
Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Яка ціна оформлення відмови від спадщини?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Точну і актуальну вартість оформлення нотаріальної заяви про відмову від прийняття спадщини в нашому офісі нотаріуса ви можете уточнити у нотаріуса. Телефонуйте в робочий час.
Питання
Питання
Відмова від спадщини за заповітом можлива тільки на користь іншого спадкоємця за заповітом чи можна взагалі будь-яку особу обрати і з числа інших родичів?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Спадкоємець за заповітом має право відмовитися від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за заповітом.
Питання
Питання
Відмова від заповіту і оформлення спадщини по закону можливе?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Відмова спадкоємця за заповітом від прийняття спадщини не позбавляє його права на спадкування за законом. Також спадкоємець за заповітом має право відмовитися від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за заповітом.
Питання
Питання
Відмова від прийняття спадщини тільки протягом 6 міс можлива?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого статтею 1270 ЦКУ. В першому пункті даної статті передбачає строк у ШІСТЬ МІСЯЦІВ, який починається з часу відкриття спадщини.
Питання
Питання
Заява про відмову від спадщини скільки приблизно по часу оформлюється?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Зазвичай оформлення стандартної нотаріальної заяви від спадкоємця за законом або за заповітом про відмову від прийняття спадщини або заяви про відмову на користь іншої особи триває в нашому київському приватному нотаріальному офісі біля 25-30 хвилин.
Питання
Питання
Як оформляється відмова від спадщини у нотаріуса, документи які потрібні?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Запишіться на прийом нотаріуса, відвідайте нотаріуса в обумовлений час для оформлення нотаріальної відмови від спадщини (відмови від прийняття спадщини). Розташування нашого приватного нотаріального офісу на Харківському масиві Києва: Харківське шосе 164 (Лівий берег, Дарницький район).

Для оформлення нотаріальної заяви вам знадобиться ваш паспорт та ІДН, також необхідна буде точна інформація для зазначення її в тексті заяви про відмову: ПІБ померлого, дата народження та смерті, останнє місце реєстрації проживання.
Питання
Питання
Відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця у вас може бути оформлена?
коментувати
Відповідь
Відповідь
У нотаріуса можливо засвідчити підпис на заяві про відмову від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця. Для засвідчення підпису на заяві ви можете звертатися до зручного вам нотаріуса, але важливо пам`ятати, що після оформлення документу у обраного вами нотаріуса, обов`язкове своєчасне подання заяви про відмову від спадщини саме до того нотаріуса, який веде спадкову справу.

Звичайно, якщо вам це зручно, то ви можете одразу обрати і такий варіант оформлення заяви, як оформлення безпосередньо у нотаріуса який веде спадкову справу.
Питання
Питання
Можлива відмова від спадщини на користь іншої особи і скільки коштує така заява на відмову від спадщини?
коментувати
Відповідь
Відповідь
В нашому приватному нотаріальному офісі на Харківському шосе в Києві можливе оформлення заяви про відмову від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за законом, або відмова від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за заповітом. Телефонуйте для запису на оформлення та для отримання консультації щодо нотаріального засвідчення необхідної вам заяви в нашій нотаріальній конторі. Ціна оформлення залежить від складності документу, телефонуйте для уточнення вартості.
Питання
Питання
Потрібно оформити нотаріально такий документ як нотаріальна відмова від спадщини. Як це швидко зробити в Києві (Дарницький район, Харківський масив)?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Спадкоємець, який бажає відмовитися від прийняття спадщини має звернутися до нотаріуса. При оформленні заяви (заява відмова від спадщини) спадкоємцю необхідно мати при собі та надати нотаріусу свій паспорт та ІДН. Також необхідно мати інформацію щодо дати смерті, останнього місця реєстрації проживання померлого, а також інформацію щодо наявності інших спадкоємців (ПФБ, дата народження).