Як Оформляється Відмова від Спадщини

Відмовитися від спадщини


Для того щоб відмовитися від спадщини на користь іншої особи необхідно своєчасно оформити заяву про відмову від спадщини. В нашому офісі нотаріуса ви можете зробити документ зручно, якісно та по прийнятній ціні. Уточнити як оформляється відмова віж спадщини та уточнити ціну оформлення необхідного вам варіанту нотаріальної заяви ви можете у нотаріуса, для цього телефонуйте в робочий час в межах графіку роботи нашого офісу.


Заява на відмову від спадщини


1. Як оформляється відмова від спадщини;

2. Заява громадянина про відмову від прийняття спадщини:


Відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця за законом;

Відмовитися від спадщини на користь спадкоємця за заповітом;

Відмова від спадщини без зазначення на чию користь відмова;


Відмова від спадщини Документ оформлюється від 25 хвилин


Необхідні документи:


Подання заяви про відмову від спадщини Паспорт заявника, ІДН; Свідоцтво про смерть померлого; Інформація щодо останнього місця реєстрації проживання померлого; Інформація щодо наявності інших спадкоємців;


У випадку, якщо відмова здійснюється на користь іншого спадкоємця за заповітом чи за законом, то заява про відмову від спадщини оформлюється з зазначенням даних цього спадкоємця (ПІБ, дата народження та інш.)


Подання заяви про відмову від спадщини


Саме по собі підписання та нотаріальне засвідчення підпису на заяві про відмову ще не є достатньою юридичною дією для застосування цієї заяви при оформленні спадкової справи. Потрібно пам`ятати, що обов'язкого необхідно своечасно подати заяву до відповідного нотаріального органу, нотаріуса або в нотаріальну контору, який веде дану спадкову справу.


Відмова від спадщини на користь іншої особи Телефонуйте для отримання консультації щодо нотаріального засвідчення необхідної вам заяви в нашій приватній нотаріальній конторі Києва на Харківському масиві Дарницького району міста.Години Роботи Нотаріуса:


Нотаріальна відмова від спадщини Телефонуйте в робочі дні 10:00-17:00
Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця у вас може бути оформлена? Як оформляється відмова від спадщини, документи які потрібні?
коментувати
Відповідь
Відповідь
У нотаріуса можливо засвідчити підпис на заяві про відмову від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця. Запишіться на прийом нотаріуса, відвідайте нотаріуса в обумовлений час для оформлення нотаріальної відмови від спадщини (відмови від прийняття спадщини). Розташування нашого приватного нотаріального офісу на Харківському масиві Києва: Харківське шосе 164 (Лівий берег, Дарницький район).
Питання
Питання
Можлива відмова від спадщини на користь іншої особи і скільки коштує така заява на відмову від спадщини?
коментувати
Відповідь
Відповідь
В нашому приватному нотаріальному офісі на Харківському шосе в Києві можливе оформлення заяви про відмову від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за законом, або відмова від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за заповітом. Телефонуйте для запису на оформлення та для отримання консультації щодо нотаріального засвідчення необхідної вам заяви в нашій нотаріальній конторі. Ціна оформлення залежить від складності документу, телефонуйте для уточнення вартості.
Питання
Питання
Потрібно оформити нотаріально такий документ як нотаріальна відмова від спадщини. Як це швидко зробити в Києві (Дарницький район, Харківський масив)?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Спадкоємець, який бажає відмовитися від прийняття спадщини має звернутися до нотаріуса. При оформленні заяви (заява відмова від спадщини) спадкоємцю необхідно мати при собі та надати нотаріусу свій паспорт та ІДН. Також необхідно мати інформацію щодо дати смерті, останнього місця реєстрації проживання померлого, а також інформацію щодо наявності інших спадкоємців (ПФБ, дата народження).