Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Відмова від Спадщини

Ви можете оформити у нотаріуса нотаріальну заяву про відмову від спадщини якісно, в належній правовій формі, оперативно та по прийнятній вартості! Телефонуйте для уточнення всіх додаткових питань, а також для запису на оформлення нотаріальної відмови від спадщини або відмови на користь іншого спадкоємця.

Відмовитися від спадщини

У нашому київському офісі нотаріуса здійснюється оформлення нотаріальних заяв про відмову від прийняття спадщини, а також заяв про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця по закону чи по заповіту. 

Нотаріальне засвідчення відбувається якісно і оперативно – всього від 25 хвилинЗвертайтеся до нотаріуса при наявності додаткових питань, що стосуються нотаріальної відмови від спадщини та оформлення необхідного Вам документу у нас.

заява про відмову від спадщини на користь іншого, как оформляется отказ от наследства, как оформить отказ от наследства в пользу другого наследника

Як Оформляється Відмова від Спадщини

які документи потрібні для відмови від спадщини, відмова від спадщини документи, какие документы нужны для отказа от наследства, какие нужны документы для отказа от наследства

Які Документи Потрібні для Відмови від Спадщини

Для оформлення заяви про відмову від спадщини потрібні: Паспорт заявника спадкоємця та ІДН. Також знадобляться дані зі Свідоцтва про смерть померлого, а також інформація щодо останнього місця реєстрації проживання померлого і нявна Інформація щодо інших спадкоємців; У випадку, якщо відмова здійснюється на користь іншого спадкоємця за заповітом чи за законом, то заява про відмову від спадщини оформлюється з зазначенням даних цього спадкоємця (ПІБ, дата народження та інш.) При необхідності Ви можете уточнити у нотаріуса які документи потрібні для відмови від спадщини в вашому випадку.
відмова від спадщини на користь іншої особи

Відмова від спадщини за заповітом

Спадкоємець має право приймати спадщину або відмовитися від спадкування.   Спадкоємець по заповіту має право відмовитися від спадщини взагалі або ж відмовитися від спадщини на користь іншого спадкоємця (за заповітом). Для оформлення заяви про відмову від прийняття спадщини потрібні: Паспорт заявника та ІДН. Також знадобляться дані про померлого (ПІБ, дата смерті, офіційна адреса останнього місця реєстрації проживання померлого). У випадку, якщо відмова здійснюється на користь іншого спадкоємця за заповітом, то в заяві заначаються дані спадкоємця, на користь якого робиться відмова.

нотаріальна відмова від спадщини, заява відмова від спадщини, заявление об отказе от наследства

Заява відмова від спадщини

Саме по собі підписання та нотаріальне засвідчення підпису на заяві про відмову ще не є достатньою юридичною дією для застосування цієї заяви при оформленні спадкової справи.

Потрібно пам`ятати, що обов’язкого необхідно своечасно подати вищевказану заяву спадкоємця до  нотаріального органу: нотаріуса або ж до нотаріальної контори, що веде дану спадкову справу.

заява про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця, заява на відмову від спадщини, відмова від спадщини на користь іншої особи, отказ от наследства в пользу другого наследника

Відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця

Спадкоємець за заповітом або спадкоємець за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого нормами права (за загальним правилом – це строк 6 міс, але зараз під час війни та дії воєнного стану є певні зміни). Заяву про відмову від прийняття спадщини можливо оформити у нотаріуса.

Відмова від прийняття спадщини є безумовною і беззастережною але слід пам’ятати, що відмова від прийняття спадщини може бути відкликана спадкоємцем (який відмовився) протягом строку, встановленого для її прийняття.

Спадкоємець по закону може відмовитися від спадщини на користь іншого спадкоємця будь-якої з черг спадкування. Спадкоємець за заповітом може відмовитися від спадщини на користь іншого спадкоємця за заповітом.

Вартість відмова від спадщини у нотаріуса ціна

Скільки Коштує Відмова від Спадщини

В нашому київському офісі приватного нотаріуса прийнятні ціни, доступне та якісне оформлення заяви про відмову від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця по закону або по заповіту.

Як відмовитись від спадщини за кордоном

Якщо громадянин України, проживає або перебуває в іншій країні має намір відмовитися від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця по закону чи по заповіту, то він може це зробити. Відмова від спадщини має бути здійснена в порядку та у строки передбачені законодавством України.

Засвідчити. підпис на заяві про відмову від спадкування спадкоємець може або в офіційному консульському органі України в країні проживання або перебквання, або ж особисто у іноземного нотаріуса тієї країни, де на даний час знаходиться український громадянин (оформлення заяви має здійснюватися з точним дотриманням відповідних норм та правил правил міжнародного права).

Розумним підходом, буде:

1. попередньо узгодити зміст та форму заяви про відмову у нотаріуса України, у якого здійснюється ведення спадкової справи в Україні;

2. завірити відмову від спадкування в належній формі та передати її нотаріусу, який веде цю спадкову справу в Україні.

В нашому офісі приватного нотаріуса прийнятні ціни на оформлення відмови від прийняття спадщини, а також якісне, законне та зручне нотаріальне оформлення.

Для оформлення заяви про відмову від спадщини потрібні: паспорт громадянина та ідентифікаційний номер. Також знадобиться інформація щодо ПІБ, дати смерті померлого, а також інформація щодо останнього місця реєстрації проживання і інформація щодо інших спадкоємців. Наш офіс нотаріуса знаходиться в Дарницькому районі Києва на Харківському масиві.

Можливе оформлення заяви про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця за законом або відмова від спадщини на користь спадкоємця по заповіту. Для оформлення відмови звертайтеся до нотаріуса.

Спадкоємець, який бажає відмовитися від прийняття спадщини має звернутися до нотаріуса. При оформленні заяви (заява відмова від спадщини) спадкоємцю необхідно мати при собі та надати нотаріусу свій паспорт та ІДН. Також необхідно мати інформацію щодо дати смерті, останнього місця реєстрації проживання померлого, а також інформацію щодо наявності інших спадкоємців (ПІБ, дата народження).

Для оформлення заяви про відмову від спадщини зверніться до нотаріуса. В нашому нотаріальному офісі заяви про відмову від прийняття спадщини оформлюються від 25 хв.

При спадкуванні за законом, а також і при спадкуванні за заповітом нерідкі випадки, коли спадкоємцями є діти померлої особи, які між собою є братами/ сестрами. Як відомо, спадкоємець може відмовитися від прийняття спадщини, в тому числі і на користь своєї сестри чи брата.

Дружина або чоловік померлої особи – вдова або вдівець, має право відмовитися від спадщини на користь дітей померої особи (синів або доньок). Заява про відмову може бути оформлена на користь однієї динити (дорослого або малолітнього сина або доньку) або на декількох дітей померлої особи. 

Досить часто зустрічаються випадки, коли діти померлої особи (син або донька) бажають відмовитися від спадщини на користь своєї матері або батька – вдови або вдівця після смерті чоловіка/дружини.

В нашому приватному нотаріальному офісі на Харківському масиві в Києві можливе оформлення заяви про відмову від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за законом, або відмова від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за заповітом. Телефонуйте для запису на оформлення та для отримання консультації щодо нотаріального засвідчення необхідної вам заяви в нашій нотаріальній конторі. Ціна оформлення прийнятна, телефонуйте для уточнення вартості.

При зверненні громадянина  нотаріусом готується проект необхідної заяви. Текст  готується за зразком наданим заявником або ж текст готується нотаріусом зі слів спадкоємця. Документ засвідчується нотаріально після ознайомлення заявника з текстом, внесення необхідних правок та підписання заяви.

Спадкоємець за заповітом, а тако само і спадкоємець за законом має право відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого нормами права України. Відмова від прийняття спадщини – це право спадкоємця. Заяву про відмову від прийняття спадщини можливо оформити у нотаріуса.

При вирішенні питання щодо доцільності прийняття спадщини або ж відмови від спадкування на користь іншого спакоємця, варто враховувати і те, що чим більша загальна кількість спадкоємців, які отримуватимуть спадщину – тим більші загальні витрати на ведення спадкової справи та оформлення спадщини. А також, відповідно, чим менше спадкоємців спадкують – тим дешевше оформлення спадкової справи.

Тобто своєчасна відмова від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця, в деяких випадках, може бути цілком доцільним та розумним рішенням (звичайно, за умові повної відповідності такої відмови намірам та волі особи, яка відмовляється).

Спадкоємець має можливість подати заяву та відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого законодавством для прийняття та відмови від спадщини (зараз діють певні особливості по строкам в звʼязку з війною, уточнюйте актуальну інформацію у нотаріуса)

Для нотаріального оформлення заяви про відмову від спадщини зверніться до обраного Вами нотаріуса. В нашому нотаріальному офісі заяви про відмову від прийняття спадщини оформлюються швидко та зручно – від 25 хв.

Нотаріус готує проект документу та передає його на ознайомлення, після узгодження та перевірки тексту, заява друкується на офіційному бланку та власноручно підписується спадкоємцем.

Відмова від спадщини має бути оформлення з точним дотриманням Законодавства України та своєчасно подана, у належній формі, нотаріусу, який веде спадкову справу.

В нашому київському офісі приватного нотаріуса спадкоємець може оформити відмову від спадщини у відповідності до законів та інших правових норм, які регулюють спадкування в Україні.

Оформлення нотаріальних заяв про відмову від прийняття спадщини на користь інших спадкоємців по заповіту або спадкоємців по закону.

Відмова від спадщини оформлюється заявою в нашому офісі нотаріуса, який розташований в Києві в Дарницькому районі на Харківському масиві, за адресою: Харківське шосе 164.

Якщо спадкоємець не бажає приймати спадщину та спадкувати за заповітом або по закону, то він зазначає це у своїй заяві про відмову від прийняття спадщини. Така нотаріальна відмова від спадкувнная може бути здійснена як на користь конкретної особи (адресна), так і без зазначення такої особи (безадресна).

Спадкоємець – громадян України, який проживає в іншій країні і має намір відмовитися від прийняття спадщини на користь іншого родича, то він може це зробити. Відмова від спадщини має здійснюватися в порядку передбаченому законодавством.

Завірити заяву про відмову від спадкування спадкоємець може або в офіційному консульському органі України в країні проживання, або ж особисто у іноземного нотаріуса тієї країни, де на даний час проживає громадянин (оформлення документу має здійснюватися з дотриманням відповідних нормн та правил правил міжнародного права).