Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе
завірити копію документу нотаріусом

Завірення копій документів нотаріусом

Завірити у нотаріуса копію документу Ви можете у нашому київському нотаріальному офісі швидко, зручно та по прийнятній вартості.

Завірення стандартних копій розповсюджених документів здійснюється всього від 10 хвилин.

від 10 хв!

підготовка та оформлення стандартних копій швидко та зручно

Законно!

завірення копій документів нотаріусом у точній відповідності до законів

Якісно!

ввічливе ставлення, уважне та надійне оформлення, без помилок

як завірити копію паспорта, нотаріально завірена копія паспорта, завірити копію паспорта, завірена копія паспорта, заверить паспорт у нотариуса

Нотаріальна Копія Паспорта

Завірити копію паспорта Ви можете у нашому офісі нотаріуса в Києві. Засвідчення копії паспорта громадянина України здійснюється швидко, якісно та зручно. Завірена копія паспорта оформлюється достатньо швидко, від 25 хвилин. За цей час можливо отримати вже готовий засвідчений нотаріусом документ.

Для засвідчення нотаріальної копії паспорта необхідно відвідати офіс нотаріуса з оригіналом свого паспортаТелефонуйте в робочий час, щоб уточнити всі додаткові питання щодо того як завірити копію паспорта в нашій приватній нотаріальній конторі в Дарницькому районі на Харківському масиві в місті Києві.

завірення копій документів нотаріусом ціна, нотаріально завірена копія ціна, скільки коштує завірити документ у нотаріуса, завірення документів у нотаріуса ціна

Завірення Копій Документів у Нотаріуса

  • Телефонуйте

    Уточніть додаткові питання, а також узгодьте зручний час оформлення копії у нотаріуса

  • Приїжжайте в офіс нотаріуса

    Відвідайте наш нотаріальний офіс в обумовлений час для нотаріального оформлення необхідно копії. Громадянин який звертається до нотаріуса для завірення копії документів має пред'явити свій паспорт громадянина України.

  • Завірення копії

    Нотаріус копіює документ та завіряє вірність копії. За отримання готової завіреної копії громадянин розписується в реєстрі у нотаріуса.

Нотаріус Дарницький район

Завірити Копію у Нотаріуса

У нотаріуса Ви можете завірити нотаріальні копії документів, які відповідають вимогам законодавства України. Записатися на зручний час засвідчення копії документа у нотаріуса можливо в рамках встановленого графіку роботи нашого нотаріального офісу на Харківському масиві в Києві.

Телефонувати НотаріусуЗавірення Копій
нотаріальна копія атестату, як завірити копію диплома у нотаріуса, как заверить копию диплома у нотариуса, нотариальная копия диплома, заверить диплом у нотариуса, аттестат нотариально заверенная копия диплома

Завірення Копії Атестата або Диплома

Завірення нотаріальної копії атестату чи диплому (разом з додатком до нього або ж без додатку) можливе у нотаріуса. Засвідчення нотаріальних копій атестатів або дипломів здійснюється оперативно та якісно, всього від 15 хвилин можна отримати завірену копію документа, а завірення копії разом з додатком може тривати приблизно на 5 хвилин довше.

Для завірення копії атестату у нотаріуса потрібно записатися по телефону на зручний час, а після цього завітати в наш офіс нотаріуса в Дарницькому районі Києва з оригіналом атестату чи диплому та своїм паспортом громадянина. Будь ласка, зателефонуйте приватному нотаріусу, щоб записатися на завірення копії атестату.

нотаріально завірена копія, як завірити копію документа, нотаріальна копія

Завірити Копію
Свідоцтва у Нотаріуса

Завірення у нотаріуса нотаріальних копій  свідоцтв відбувається у нотаріуса швидко та зручно. У нотаріуса можливо завірити копії таких документів: нотаріальна копія свідоцтва про право власності, копія свідоцтва про право на спадщину, копія свідоцтва про шлюб або свідоцтва про народження дитини, нотаріальна копія свідоцтва про розірвання шлюбу (розлучення); копія свідоцтва про смерть громадянина.

Завірення подібної стандартної копії зазвичай триває від 10 хвилин.

Для завірення копій свідоцтва в нотаріальній конторі необхідно в телефонному режимі записатися на прийом, а після цього відвідати нотаріуса в обумовлений час з оригіналом відповідного Свідоцтва та своїм особистим паспортом громадянина України.

Будь ласка, телефонуйте нотаріусу, щоб домовитися про зручний час оформлення завірення копії свідоцтва в нашому нотаріальному офісі на Харківському масиві в Києві. Оформлення нотаріальних копій в офісі нотаріуса за адресою в Дарницькому районі: Київ, Харківське шосе 164, нотаріус.

Завірення Копій Документів Нотаріусом Ціна

В нашому нотаріальному офісі прийнятні умови, надійне, уважне та якісне завірення копій документів нотаріусом. Завіряємо копії документів про освіту, вищу або середню; свідоцтва, видані органами РАЦС; паспорт громадянина України, а також і копії інших юридичних документів.

У нас прийнятні ціни завірення копій документів нотаріусом. Для засвідчення нотаріальних копій звертатеся до нашого офісу. Завіряємо копії: диплома чи атестаста, свідоцтва, паспорту, а також і інших документів, які мають правове значення. Оформлення за попереднім записом, без черг. Телефонуйте для запису на оформлення.

Оформити нотаріальну копію документа Ви можете у нашому офісі нотаріуса у робочі дні з понеділка по п’ятницю. Завірення стандартної копії триває біля 10 хвилин. Телефонуйте для запису на зручний час оформлення та для уточнення ціни.

Якщо Вам необхідно засвідчити копію паспорту, диплому або атестату, свідоцтва, доручення, заяви або ж іншого документу – звертайтеся до нотаріуса.

Для того щоб завірити нотаріально завірену копію Вашого власного паспорта громадянина України, зателефонуйте та відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом.

В нашому офісі нотаріуса доступні ціни засвідчення копій. Уточнюйте у нотаріуса скільки коштує завірення необхідної Вам нотаріальної копії. Телефонуйте для запису на прийом або для розрахунку вартості оформлення копії.

Для засвідчення нотаріальної копії диплома про вищу освіту Ви можете звернутися до нашого офісу нотаріуса. Завірення копії димлома від 10-15 хвилин. У нотаріуса в офісі Ви можете оформити і всі інші необхідні нотаріальні документи, в тому числі також і згоду батьків на виїзд дитини за кордон, а також і всі види довіреностей. Телефонуйте нотаріусу для запису на оформлення копії в нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі Києва.

Для завірення копій, завітайте до нотаріуса зі своїм паспортом громадянина України та відповідним документом, копію якого вам необхідно завірити. Завірення документів у нотаріуса здійснюється у нашому офісі, розташованому на Харківському шосе 164 в Києві поруч з універсамом “Київ”.

Відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом громадянина України та свідоцтвом про народження, виданим компетентним органом України, копію якого Вам необхідно завірити нотаріально. Нотаріус веде прийом громадян в Дарницькому районі на Хаківському шосе, нотаріально завірена копія свідоцтва про народження оформлюється від 10 хв

Відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом та свідоцтвом про смерть громадянина, виданим компетентним органом України.

Зверніть увагу, що окрім завірення копій, Ви можете оформити в нашому нотаріальному офісі і всі інші нотаріальні документи, в тому числі оформлення спадщини, оформлення заяв про вступ до спадкування, а також і заяв про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця.

Для того щоб завірити у нотаріуса копію свідоцтва про розірвання шлюбу відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом громадянина України та Свідоцтвом про розлучення, виданим компетентним органом України.

Найближча до нашого офісу станції метро – це Метро Харківська, а також і станція Метро Вирлиця

Нотаріальну копію паспорту Ви можете завірити в ношому київському офісі нотаріуса від 10 хвилин. Телефонуйте для узгодження часу відвідання нотаріуса для завірення необхідних нотаріальних копій у приватного нотаріуса.