Свідоцтво нотаріуса №5284

Завірення Копій Документів Нотаріусом

Діючий нотаріус

Нотаріальні Копії

Засвідчення вірності копій документів можливо здійснити в нашому офісі нотаріуса.

Нотаріальні копії оформлюються у точній відповідності до вимог діючого законодавства України!

Зазвичай нотаріальне завірення копії документу може тривати від 10 хв, точний час залежить від обʼєму та типу документу.

За потреби, уточніть вартість оформлення всіх необхідних Вам копій та запишіться на зручний час.

Звертайтеся до нашого нотаріального офісу для належного нотаріального засвідчення вірності копій документів.

Нотаріально завірена копія

При зверненні громадянина за цією нотаріальною дією, нотаріус перевіряє особу громадянина, відповідність оригіналу, фіксує основний зміст та реквізити документа у нотаріальному реєстрі, а також проставляє відповідний реєстровий номер, посвідчувальний напис по формі, свій підпис і печатку на копії.

Існує кілька причин, чому можливість звернення до нотаріуса для засвідчення копій документів є необхідною: завірена копія документа є нотаріальним документом, який має певний правовий статус і може бути використаний для різних цілей, в тому числі, в деяких офіційних процедурах. Отже, завірення копій документів нотаріусом підвищує довіру до копій документів та їх вірогідності, що є особливо важливим в деяких ситуаціях.

Таким чином, звернення до нотаріуса для засвідчення вірності копій документів є можливістю, що може бути корисною для різних сфер життя, зокрема: навчання, бізнес, взаємодія з державними органами…

Нотаріальне завірення копій документів

Для того, щоб нотаріус міг засвідчити копію документа, потрібно виконати певні вимоги. Перш за все, копія повинна бути повністю ідентичною оригіналу, включаючи всі печатки, підписи та інші деталі. Якщо документ багатосторінковий, то сторінки мають бути скріплені у спосіб, який унеможливлює їх розʼєднання без пошкодження цілісності. Крім того, оригінал повинен бути не пошкоджений, а також належним чином підписаний особою, яка має право на здійснення такої процедури, наприклад, підписана та засвідчена печаткою організації, яка видала документ.

Оформлення нотаріальної копії довідки

Для оформлення нотаріальної копії документа у нотаріуса, необхідно мати при собі оригінал документа, який буде копіюватися, а також документ, що посвідчує особу  – паспорт громадянина України.

Завірити копію паспорта

Завірити копію паспорта Ви можете у нашому офісі нотаріуса в Києві. Нотаріальна копія паспорта оформлюється від 25 хвилин. Для засвідчення вірності нотаріальної копії паспорта необхідно особисто відвідати наш офіс нотаріуса з оригіналом свого паспорта. Телефонуйте в робочий час, щоб уточнити всі додаткові питання.

Завірити копію свідоцтва

Нотаріуси засвідчують копії різних свідоцтв, а також і інших документів. Вартість підготовки, оформлення та посвідчення вірності нотаріальної копії документа може безпосередньо залежати від обсягу, типу та складності документа. Будь ласка, зателефонуйте у робочий час та отримайте у вибраного Вами нотаріуса всю необхідну актуальну інформацію щодо засвідчення всіх необхідних нотаріальних документів.

Завірити копію диплома або копія атестату

Для того, щоб нотаріально завірити копію диплома про освіту у нотаріуса в Києві, потрібно принести до нотаріуса оригінал диплома та пред’явити свій паспорт. Після того, як нотаріус перевірить документи, він підпише та засвідчить копію диплома. Зверніть увагу, що для нотаріального завірення копії диплому потрібно мати оригінал цього документа.

Нотаріуси завіряють нотаріальні копії атестатів про освіту з додатком про оцінки. Для оформлення нотаріальної копії атестату про освіту потрібно надати оригінал документа, з якого зроблена копія. Звертайтеся до нашого офісу нотаріуса у Києві. Ми здійснимо перевірку оригіналу, після чого здійснимо нотаріальне завірення його копії.

Поширені запити:

Вартість завірення нотаріальної копії документа може варіюватись залежно від виду, типу документа та його обсягу (кількості сторінок або аркушів). Щоб отримати точну інформацію про витрати, пов’язані з нотаріальним оформленням необхідних копій документів, будь ласка, зателефонуйте до нотаріуса в робочий час. Ви зможете уточнити ціну засвідчення необхідного Вам документу.

Ціна завірення нотаріальної копії документа може варіюватись в залежності від виду документа та його обсягу (кількості сторінок або аркушів). Важливо, щоб документ, копія якого має бути завірена, відповідав всім вимогам, таким як відсутність пошкоджень, додаткових записів або виправлень, а також відповідав іншим вимогам, установленим законодавством. Для отримання детальної інформації про витрати, пов’язані з нотаріальним оформленням необхідних копій документів, зателефонуйте до нас в робочий час. Наш офіс нотаріуса знаходиться на Харківському шосе, неподалік від вулиці Тростянецької та вулиці Вербицького.

Для засвідчення нотаріальних копій звертайтеся до нашого нотаріального офісу. Завіряємо копії: диплома чи атестата, нотаріальна копія довідки МСЕК, свідоцтва, паспорту, а також й інших документів, які мають правове значення.

Прийом здійснюється за попереднім записом, телефонуйте для запису на оформлення. Оформити нотаріальну копію документа Ви можете у нашому офісі нотаріуса у робочі дні з понеділка по п’ятницю. Засвідчення стандартної копії триває біля 10-15 хвилин.

Вартість засвідчення нотаріальної копії паспорта залежить від того, який саме вид копії Вам потрібен. Це може бути засвідчення всього паспорта або ж тільки витягу з нього, який містить лише певні визначені сторінки. Отже, ціна може варіюватись в залежності від типу копії та її обсягу (кількості сторінок або аркушів). Щоб отримати точну інформацію про вартість, пов’язану з нотаріальним оформленням необхідних копій Вашого паспорта, будь ласка, зв’яжіться з нотаріусом. Ми зможемо уточнити ціну залежно від вашого конкретного запиту.

Ціна завірення нотаріальної копії документа може залежати від виду документу, а також его обʼєму (кількості аркушів або сторінок). Документ, копія якого завіряється має відповідати певним вимогам: без пошкоджень, дописок в тексті або незастережених виправлень, а також відповідати і іншим вимогам законодавства. Телефонуйте в робочий час щоб уточнити суму витрат, повʼязаних з нотаріальним оформленням необхідних Вам копій документів. Офіс нотаріуса на Харківському шосе, неподалік від вулиці Тростянецька та вулиці Вербицького Архітектора.