Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Завірити Копію у Нотаріуса

Завірити у нотаріуса копію документу Ви можете у нашому нотаріальному офісі швидко, зручно та по прийнятній ціні. Завірення стандартних копій всього від 10 хвилин. Якщо Вам необхідно засвідчити копію паспорту, диплому або атестату, свідоцтва, доручення, заяви або іншого документу – звертайтеся до нотаріуса.

Завірення копії у нотаріуса

Завірити у нотаріуса копію атестата, виданого в Україні або диплома про вищу освіту

Завірити копію свого паспорту громадянина України у нотаріуса в Києві. Завірення копії паспорта.

Завірити нотаріальні копії свідоцтв у нотаріуса Київсього місього нотаріального округу

Завірити копію іншого документа у нотаріуса в Дарницькому районі на Харківському масиві в Києві

Нотаріус Дарницький район

Завірення копій

У нотаріуса Ви можете завірити нотаріальні копії документів, які відповідають вимогам законодавства України. Записатися на зручний час засвідчення копії документа у нотаріуса можливо в рамках встановленого графіку роботи нашого нотаріального офісу на Харківському масиві в Києві.

Уточнити ЦінуЗавірити Копію
як завірити копію паспорта, нотаріально завірена копія паспорта, завірити копію паспорта, завірена копія паспорта, заверить паспорт у нотариуса

Нотаріальна Копія Паспорта

Завірити копію свого паспорта Ви можете у нашому офісі нотаріуса в Києві. Засвідчення копії паспорта громадянина України здійснюється швидко, якісно та зручно. Оформлення від 25 хвилин, за цей час можна отримати вже готовий засвідчений нотаріусом документ.

Для засвідчення нотаріальної копії паспорта необхідно відвідати офіс нотаріуса з оригіналом свого паспортаТелефонуйте в робочий час, щоб завірити копію паспорта в нашій приватній нотаріальній конторі в Дарницькому районі на Харківському масиві в місті Києві.

завірення копій документів нотаріусом ціна, нотаріально завірена копія ціна, скільки коштує завірити документ у нотаріуса, завірення документів у нотаріуса ціна

Як Завірити Копію

  • Телефонуйте

    Уточніть додаткові питання, а також узгодьте зручний час оформлення копії у нотаріуса

  • Приїжжайте в офіс нотаріуса

    Відвідайте наш нотаріальний офіс в обумовлений час для нотаріального оформлення необхідно копії. Громадянин який звертається до нотаріуса для завірення копії документів має пред'явити свій паспорт громадянина України.

  • Завірення копії

    Нотаріус копіює документ та завіряє вірність копії. За отримання готової завіреної копії громадянин розписується в реєстрі у нотаріуса.

нотаріальна копія атестату, як завірити копію диплома у нотаріуса, как заверить копию диплома у нотариуса, нотариальная копия диплома, заверить диплом у нотариуса, аттестат нотариально заверенная копия диплома

Завірення Копії Атестата або Диплома

Завірення нотаріальної копії атестату про середню освіту чи диплому разом з додатком до нього можливе у нотаріуса. Засвідчення нотаріальної копії атестату здійснюється оперативно та якісно, всього від 15 хвилин можна отримати завірену копію атетстату у нотаріуса, а завірення копії разом з додатком може тривати на 5 хвилин довше.

Для завірення копії атестату у нотаріуса потрібно записатися по телефону на зручний час, а після цього завітати в наш офіс нотаріуса в Дарницькому районі Києва з оригіналом атестату чи диплому та своїм паспортом громадянина. Будь ласка, зателефонуйте приватному нотаріусу, щоб записатися на завірення копії атестату.

нотаріально завірена копія, як завірити копію документа, нотаріальна копія

Завірення Копії
Свідоцтва у Нотаріуса

Завірення у нотаріуса нотаріальних копій  свідоцтв відбувається у нотаріуса швидко та зручно. У нотаріуса можливо завірити копії таких документів: нотаріальна копія свідоцтва про право власності, копія свідоцтва про право на спадщину, копія свідоцтва про шлюб або свідоцтва про народження дитини, нотаріальна копія свідоцтва про розірвання шлюбу (розлучення); копія свідоцтва про смерть громадянина.

Завірення подібної стандартної копії зазвичай триває від 10 хвилин.

Для завірення копій свідоцтва в нотаріальній конторі необхідно в телефонному режимі записатися на прийом, а після цього відвідати нотаріуса в обумовлений час з оригіналом відповідного Свідоцтва та своїм особистим паспортом громадянина України.

Будь ласка, телефонуйте нотаріусу, щоб домовитися про зручний час оформлення завірення копії свідоцтва в нашому нотаріальному офісі на Харківському масиві в Києві. Оформлення нотаріальних копій в офісі нотаріуса за адресою в Дарницькому районі: Київ, Харківське шосе 164, нотаріус.

Оформити нотаріальну копію документа Ви можете у нашому офісі нотаріуса у робочі дні з понеділка по п’ятницю. Завірення стандартної копії триває біля 10 хвилин. Телефонуйте для запису на зручний час оформлення та для уточнення ціни.

Для засвідчення нотаріальної копії диплома про вищу освіту Ви можете звернутися до нашого офісу нотаріуса. Завірення копії димлома від 10-15 хвилин. Зверніть увагу, що у нотаріуса в офісі Ви можете оформити і всі інші необхідні нотаріальні документи, в тому числі також і згоду батьків на виїзд дитини за кордон, а також і всі види довіреностей. Телефонуйте нотаріусу для запису на оформлення копії в нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі Києва.

Для завірення копій, завітайте до нотаріуса зі своїм паспортом громадянина України та свідоцтвом про шлюб, виданим відповідним органом України. Наш офіс нотаріуса на Харківському шосе 164 в Києві поруч з універсамом “Київ”.

Відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом громадянина України та свідоцтвом про народження, виданим компетентним органом України, копію якого Вам необхідно завірити нотаріально. Нотаріус веде прийом громадян в Дарницькому районі на Харківському шосе.

Відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом та свідоцтвом про смерть громадянина, виданим компетентним органом України.

Зверніть увагу, що окрім завірення копій, Ви можете оформити в нашому нотаріальному офісі і всі інші нотаріальні документи, в тому числі оформлення спадщини, оформлення заяв про вступ до спадкування, а також і заяв про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця.

Завірити копію свого паспорта Ви можете у нотаріуса в робочій день, з понеділка по п’ятницю. Нотаріально завірена копія паспорта оформлюється від 10 хвилин.

Для того щоб завірити у нотаріуса копію свідоцтва про розірвання шлюбу відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом громадянина України та Свідоцтвом про розлучення, виданим компетентним органом України.

Найближча до нашого офісу станції метро – це Метро Харківська, а також і станція Метро Вирлиця

Для того щоб завірити у нотаріуса копію довіреності, наприклад оформити нотаріальну копію довіреності на машину, зателефонуйте та відвідайте офіс нотаріуса зі своїм паспортом та оригіналом документу, який завіряється.