Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Контакти Нотаріуса

Телефонуйте Зараз

уточніть ціну, запишіться на оформлення документів або консультацію нотаріуса

місто Київ, Харківське шосе 164
Нотаріус Кудря Наталія Анатоліївна

Графік Роботи

/телефонуйте для запису на час/

пн 10⁰⁰ – 17⁰⁰

вт 10⁰⁰ – 17⁰⁰

ср 10⁰⁰ – 17⁰⁰

чт 10⁰⁰ – 17⁰⁰

пт 10⁰⁰ – 17⁰⁰

Як Записатися

/на оформлення чи консультацію/

Запис можливий сьогодні-на-сьогодні або на наступний робочий день в межах графіку

Телефонуйте, докладемо максимум зусиль, щоб Ви оперативно оформили законний та якісний нотаріальний документ

Нотаріус Харківський Масив

Наш офіс розташований у 2-поверховій офісній будівлі старої забудови на Харківському шосе 164, одній з найбільших вулиць Дарницького району.

До речі, за цією адресою також розташовані зручні сучасні відділення “Ощадбанк” та “Укрпошти” №91, крім того, поруч є супермаркет СІЛЬПО, універсам “Київ/Варус”, салони краси, перукарені, аптеки. Тобто Ви можете зручно поєднати відвідання офісу нотаріуса з іншими справами.

Вхід до приміщення нотаріуса розташований поруч із відділенням пошти.

Далі наведено перелік вулиць та проспектів, які знаходяться неподалік від офісу нотаріуа, а також і вулиці розташовані в межах зручного транспортного сполучення: Харківське шосе, Тростянецька, Академіка Вербицького, вулиця Бориспільська, Вереснева, Бажана, Ревуцького, Ахматової, Новодарницька, Ялтинська та інші. 

Найближчі станції метро до нашого офісу нотаріуса – це метро Харківська, метро Бориспільська та метро Вирлиця.

Якщо Ви живете або працюєте поряд і Вам потрібне якісне, уважне та законне нотаріальне оформлення – звертайтеся до нотаріуса!

В нашому офісі нотаріуса прийнятні ціни оформлення та посвідчення нотаріальних документів. Уточніть актуальну вартість завірення необхідного Вам документа у нотаріуса.

Найближчі станції Метро

Ви оперативно та зручно можете дістатися  автомобілем, таксі або на маршрутці від станцій київського метрополітену на Лівому березі (в Дарницькому або Дніпровському районі Києва).

від метро Червоний Хутір до офісу нотаріуса 3 км  біля 7 хв на авто

від метро Бориспільска до  нотаріуса 2.7 км  біля 6 хв на авто

від метро Вирлиця до  нотаріуса 2.4 км  біля 5 хв на авто

від метро Харківська до  нотаріуса 4 км  біля 9 хв на авто

від метро Позняки до  нотаріуса 6.2 км  біля 13 хв на авто

від метро Осокорків до  нотаріуса 5.7 км  біля 10 хв на авто

від метро Славутич до  нотаріуса 6.6 км  біля 11 хв на авто

Консультації нотаріуса

Нотаріальне оформлення

Телефонуйте в робочий час для уточнення наявних питань та запису на зручний час прийому. Надаються консультації з питань дарування, заповіту, спадщини та спадкування, оформлення довіреностей та заяв в нашому офісі нотаріуса на Харківському масиві міста Києва

Записатися на прийомОтримати консультацію

Оформлення довіреностей в нашому приватному нотаріальному офісі в місті Києві: довіреності на авто, а також довіреності на квартиру, будинок або землю. Нотаріальні заяви та згоди: заява про згоду батьків на виїзд дитини за кордон для відпочинку, туризму або на постійне проживання чи навчання дитини, заяви дружини/чоловіка; а також інші законні нотаріальні заяви

Якщо ви живете чи працюєте поруч з нашим офісом нотаріуса, звертайтеся для оформлення заповіту на все майно або заповіту на квартиру чи частку квартири. Заповіти на користь близького родича, члена сім’ї, заповіт дружині чи чоловіку, сину або доньці, онукам.

Також у нотаріуса можливо оформити договір дарування квартири.

Звертатися до нашого офісу (Харківський масив) за оформленням спадщини на квартиру, частину квартири, земельну ділянку, будинку, рахунку в банку, авто та інш.

Оформлення спадщини у приватного нотаріуса, заяви на прийняття спадщини або заява на відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця. Заведення та ведення спадкової справи в Києві. У нотаріуса Ви можете отримати свідоцтва про право на спадщину на квартиру або на інше спадкове майно

Консультації нотаріуса з питань оформлення заповітів, прийняття та відмови від спадщини, заведення та ведення спадкової справи у нотаріуса, а також видачі свідоцтв про право на спадщину в нашій приватній нотаріальній конторі на Харківському масиві

Вулиця Вербицького — вулиця в Дарницькому районі Києва, що знаходтиться на житловому масиві Харківському і пролягає від Харківського шосе до вулиці Тростянецької.

Кияни та гості міста, які перебувають, проживають чи працюють на вулиці Архітектора Вербицького, достатньо часто звертаються до нашого нотаріального офісу за нотаріальним посвідченням документів.

На автомобілі шлях триватиме біля 5 хвилин. Пішки можливо дістатися до офісу нотаріуса за 10-15 хв.

Нотаріус розташований на Харківському шосе 164, тобто  зовсім близько з вулицею Тростянецькою в Дарницькому районі. У нотаріуса законне та надійне оформлення нотаріальних документів, а також нотаріальні консультації. Від вулиці Тростянецької до нашого офісу нотаріуса всього 2 хвилини на авто або від 7 хв пішки.