Нотаріус | Свідоцтво №5284

Контакти нотаріуса

Нотаріус Київ |
Харківське шосе 164

Телефонуйте з понеділка, щоб розрахувати ціну, уточнити перелік документів, а також отримати відповіді на всі інші питання щодо нотаріального посвідчення в нашому офісі.

Запишіться на зручний час для одержання консультацій нотаріуса і завірення документів.

Дзвінки приймаються пн-пт 9:00-18:00. По буднях можливий запис “сьогодні-на-сьогодні” або наступний робочий день. Оформлюємо довіреності й заяви, заповіти та спадщину.

Кудря Наталія Анатоліївна | Нотаріус Київського міського нотаріального округу | Свідоцтво 5284

Радо допоможемо в законному нотаріальному оформленні документів!

Діючий київський нотаріус

Звертайтеся в робочий час для уточнення наявних нотаріальних питань, а також для запису на час прийому. Надаються консультації з питань дарування, заповіту, спадщини та спадкування, оформлення довіреностей та заяв в нашому офісі нотаріуса в місті Києві

Нотаріус Харківський масив

З 2010 року і по теперішній час нотаріус Кудря Наталія Анатоліївна працює на Харківському шосе 164. Нотаріальний офіс розташований на Харківському масиві в Дарницькому районі міста Києва (Лівий берег). Кабінет нотаріуса розташований на 2 поверсі адміністративної будівлі.

Вхід до приміщення знаходиться поруч з відділенням “Укрпошти”. До речі, за цією адресою також розташовані сучасні відділення “Ощадбанк” та “Укрпошти” №91, крім того, поруч є супермаркет СІЛЬПО, універсам “Київ/Варус”, салони краси, перукарні, аптеки. Вхід до приміщення нотаріуса розташований поруч із відділенням пошти.

Далі наведено перелік вулиць та проспектів, які знаходяться неподалік та поруч з нотаріусом: вулиця Брацлавська, вулиця Тростянецька, вулиця Вербицького, вулиця Бориспільська, Вереснева, Бажана, Ревуцького, Ахматової, Новодарницька, Ялтинська та інші.

Найближчі станції метро

Дістатися до нотаріуса можливо автомобілем, таксі або ж маршрутним міським транспортом від станцій столичного метрополітену на Харківському масиві на Лівому березі, в Дарницькому або Дніпровському районі Київа:

+ від метро Червоний Хутір до нотаріуса 3 км, біля 7 хв на авто;

+ від метро Вирлиця до нотаріуса 2.4 км, від 5 хв руху автомобілем;

+ від метро Осокорки до нотаріуса 5.7 км, орієнтовно 10 хв на авто;

+ від метро Славутич до нотаріуса 6.6 км, приблизно 11 хв на авто;

+ від метро Бориспільської до нотаріуса 2.7 км, біля 6 хв на авто;

+ від метро Харківської до нотаріуса 4 км, орієнтовно 9 хв на авто;

+ від метро Позняки до нотаріуса 6.2 км, приблизно 13 хв на авто;