Контакти

Нотаріус Київ | Харківське шосе 164

Телефонуйте в робочий час, щоб розрахувати ціну та уточнити перелік документів. За потреби, запишіться на зручну годину прийому.

Звертайтеся для одержання консультацій нотаріуса, а також для завірення необхідних нотаріальних документів.

Отримайте відповіді на всі питання щодо нотаріального посвідчення у нас.

Приймаємо дзвінки 10⁰⁰-17⁰⁰. По буднях можливий запис “сьогодні-на-сьогодні” або інший робочий день.

Оформлюємо всі поширені види довіреностей і заяв, заповіти, відкриваємо спадкові справи та видаємо свідоцтва на спадщину.

Кудря Наталія Анатоліївна | Нотаріус Київського міського округу | Свідоцтво 5284

Радо допоможемо в законному нотаріальному оформленні документів в Києві!

Нотаріальне оформлення документів можливо зробити в нашому офісі нотаріуса. Вхід до приміщення знаходиться поруч з відділенням “Укрпошти”. До речі, за цією адресою також розташовані сучасні відділення “Ощадбанк” та “Укрпошти” №91, крім того, поруч є великий супермаркет СІЛЬПО, універсам “Київ/Варус”, салони краси, перукарні, аптеки. Вхід до приміщення нотаріуса розташований поруч із відділенням пошти.

Далі наведено перелік вулиць та проспектів, які знаходяться неподалік та поруч з нотаріусом: вулиця Брацлавська, вулиця Вербицького, вулиця Бориспільська, Вереснева, Бажана, Ревуцького, Ахматової, Новодарницька, Ялтинська та інші. Також нотаріус знаходиться неподалік від Бортничів.

Ціни нотаріуса | Вартість оформлення | Розрахунок витрат | Нотаріус Київ

В нашому київському офісі нотаріуса надійне оформлення та прийнятна вартість. Для швидкого розрахунку актуальної ціни, уточнення переліку документів, а також й для запису на зручний час прийому у нашій нотаріальній конторі в Києві, будь ласка, телефонуйте в робочі години:

Гарантуємо ввічливе та уважне ставлення, законне нотаріальне засвідчення документів. Чекаємо на Ваш дзвінок в робочі години з понеділка по пʼятницюРозмір витрат залежить від обʼєктивних факторів, вартість залежить від типу оформлюваного нотаріального документу та його складності, а також числа учасників правочину.

Отримайте телефоном відповіді на всі наявні питання щодо нотаріального оформлення в нашому київському офісі нотаріуса, зокрема щодо переліку документів та строків виконання.

Нотаріальне оформлення

Харківський масив — досить великий житловий масив у Дарницькому районі міста Києва, розташований на лівому березі Дніпра та обмежений проспектом Бажана, вулицею Ревуцького, вулецею Тростянецькою та Харківським шосе. Незалежно від того, в якій саме частині Харківського масиву ви проживаєте, ви можете звернутися для оформлення спадщини до нашої нотаріальної контори.

Нотаріальна контора

З 2010 року і по теперішній час нотаріус Кудря Наталія Анатоліївна працює на Харківському шосе 164. Нотаріальний офіс розташований на Харківському масиві в Дарницькому районі міста Києва (Лівий берег). Кабінет нотаріуса розташований на 2 поверсі адміністративної будівлі.  Нотаріальні договори дарування квартир посвідчуються в нашій нотаріальній конторі в робочий час.

Нотаріус Харківський масив

Дістатися до нотаріуса можливо автомобілем, таксі або ж маршрутним міським транспортом від станцій столичного метрополітену на Харківському масиві на Лівому березі, в Дарницькому або Дніпровському районі Києва:

від метро Червоний Хутір до нотаріуса 3 км, біля 7 хв на авто;

 від метро Вирлиця до нотаріуса 2.4 км, від 5 хв руху автомобілем;

 від метро Осокорки до нотаріуса 5.7 км, орієнтовно 10 хв на авто;

від метро Славутич до нотаріуса 6.6 км, приблизно 11 хв на авто;

 від метро Бориспільської до нотаріуса 2.7 км, біля 6 хв на авто;

 від метро Харківської до нотаріуса 4 км, орієнтовно 9 хв на авто;

 від метро Позняки до нотаріуса 6.2 км, приблизно 13 хв на авто;