Нотаріус Харківський масив | Дарницький район | Свідоцтво №5284

Контакти Нотаріуса

+38 (095) 866-11-24
+38 (098) 654-31-43

Нотаріус Київ | Харківське шосе 164

Телефонуйте в робочі дні, щоб дізнатися ціну та уточнити перелік документів. За потреби, запишіться на зручну годину прийому.

Звертайтеся для одержання консультацій нотаріуса, а також для завірення необхідних нотаріальних документів.

Отримайте відповіді на всі питання щодо нотаріального посвідчення у нас.

Приймаємо дзвінки пн-пт 10-17⁰⁰. По буднях можливий запис “сьогодні-на-сьогодні” або інший робочий день в межах графіку.

Оформлюємо всі поширені види довіреностей і заяв, заповіти, відкриваємо спадкові справи та видаємо свідоцтва на спадщину.

Кудря Наталія Анатоліївна | Нотаріус Київського міського нотаріального округу | Свідоцтво 5284

Радо допоможемо в законному нотаріальному оформленні документів!

 • Оформлення всіх довіреностей на представництво інтересів;
 • Довіреность на автомобіль з правом розпорядження, довіреності на купівлю або продаж автомобілей;
 • Передовіра автомобіля по нотаріальній довіреності;
 • Заяви про згоду батьків на виїзд дитини за кордон;
 • Довіреність на право розпорядження будинком;
 • Довіреність на розпорядження та управління квартирою;
 • Довіреність на землю: земельну ділянку або земельний пай;
 • Нотаріальний договір дарування квартири в місті Києві;
 • Оформлення заповітів на все майно – банківські рахунки, квартири, будинки та земельні ділянки;
 • Оформлення заяв на прийняття спадщини по заповіту або для спадкування по закону;
 • Заяви про відмову від спадкування на користь інших спадкоємців по закону чи заповіту;
 • Відкриття спадкових справ у нотаріуса в місті Києві;
 • Оформлення спадщини на спадкове майно та видача свідоцтв на спадщину спадкоємцям;
 • Завірення нотаріальних копій документів – довідок, свідоцтв, посвідчень, дипломів…;
 • Актуальні та якісні консультації нотаріуса з питань нотаріального оформлення в нашому офісі;

Ціни нотаріуса | Вартість оформлення | Розрахунок витрат

У нотаріуса надійне оформлення та прийнятна вартість. Для швидкого розрахунку актуальної ціни необхідного Вам документу, будь ласка, телефонуйте на один з наших номерів в робочий час:

Гарантуємо збереження нотаріальної таємниці й законність! Розмір витрат залежить від обʼєктивних факторів: на вартість впливає тип оформлюваного нотаріального документу та його складність, а також кількість учасників правочину.

Отримайте телефоном відповіді на всі наявні питання щодо нотаріального оформлення в нашому київському офісі нотаріуса, в тому числі щодо переліку документів та строків виконання. У нас ввічливе та уважне ставлення, законне нотаріальне засвідчення документів. Чекаємо на Ваш дзвінок в робочі години з понеділка по пʼятницю.

Нотаріус оформлення спадщини

Харківський масив — досить великий житловий масив у Дарницькому районі міста Києва, розташований на лівому березі Дніпра та обмежений проспектом Бажана, вулицею Ревуцького, вулецею Тростянецькою та Харківським шосе. Незалежно від того, в якій саме частині Харківського масиву ви проживаєте, ви можете звернутися для оформлення спадщини до нашої нотаріальної контори.

Оформлення заповіту

Нотаріальне оформлення заповіту можливо зробити в нашому офісі нотаріуса. Вхід до приміщення знаходиться поруч з відділенням “Укрпошти”. До речі, за цією адресою також розташовані сучасні відділення “Ощадбанк” та “Укрпошти” №91, крім того, поруч є великий супермаркет СІЛЬПО, універсам “Київ/Варус”, салони краси, перукарні, аптеки. Вхід до приміщення нотаріуса розташований поруч із відділенням пошти.

Далі наведено перелік вулиць та проспектів, які знаходяться неподалік та поруч з нотаріусом: вулиця Брацлавська, вулиця Вербицького, вулиця Бориспільська, Вереснева, Бажана, Ревуцького, Ахматової, Новодарницька, Ялтинська та інші. Також нотаріус знаходиться неподалік від Бортничів.

Нотаріус дарування квартири

Нотаріус здійснює оформлення договору дарування квартири в Києві. З 2010 року і по теперішній час нотаріус Кудря Наталія Анатоліївна працює на Харківському шосе 164. Нотаріальний офіс розташований на Харківському масиві в Дарницькому районі міста Києва (Лівий берег). Кабінет нотаріуса розташований на 2 поверсі адміністративної будівлі.  Нотаріальні договори дарування квартир посвідчуються в нашій нотаріальній конторі в робочий час.

Нотаріус Харківський масив

Дістатися до нотаріуса можливо автомобілем, таксі або ж маршрутним міським транспортом від станцій столичного метрополітену на Харківському масиві на Лівому березі, в Дарницькому або Дніпровському районі Києва:

від метро Червоний Хутір до нотаріуса 3 км, біля 7 хв на авто;

 від метро Вирлиця до нотаріуса 2.4 км, від 5 хв руху автомобілем;

 від метро Осокорки до нотаріуса 5.7 км, орієнтовно 10 хв на авто;

від метро Славутич до нотаріуса 6.6 км, приблизно 11 хв на авто;

 від метро Бориспільської до нотаріуса 2.7 км, біля 6 хв на авто;

 від метро Харківської до нотаріуса 4 км, орієнтовно 9 хв на авто;

 від метро Позняки до нотаріуса 6.2 км, приблизно 13 хв на авто;

Поширені запити:

Приватний нотаріус, офіс якого розташований на Харківському масиві в Дарницькому районі Києва, надає професійне нотаріальне оформлення та консультації, включаючи складання та посвідчення довіреностей, заяв, заповітів, дарувань квартири та відкриття спадкових справ. Ви можете засвідчити у нотаріуса й інший необхідний правовий документ, який вимагає нотаріального засвідчення. Зв’яжіться з нотаріусом сьогодні, щоб дізнатися більше та записатися на відповідний час відвідування нотаріального офісу.

Шукаєте нотаріуса на Позняках чи неподалік? Ми знаходимося недалеко від станції метро Позняки, що дозволить Вам легко дістатися до нашого офісу на власному авто, таксі або громадським транспортом. Наша адреса: Харківське шосе 164. Вам знадобиться близько 10-15 хвилин, щоб доїхати на авто до нашого офісу нотаріуса від Позняків.

Якщо Ви шукаєте варіант, як дістатися до нотаріальної контори від житлових масивів поряд зі станцією метро Славутич, то зверніть увагу, що шлях від Метро Славутич до нашого офісу нотаріуса – це біля 7 кілометрів. Тобто, власним автомобілем або службою таксі Ви можете здійснити подібний шлях лише від 11 хвилин.

Звертайтеся до підготовки всіх законних заповітів. У тому числі, у нас можна зробити заповіт на квартиру, будинок із землею, а також заповіти на все майно. Нотаріус оформлює заповіти у нотаріальному офісі на Харківському масиві.

Наш офіс нотаріуса знаходиться у зручному місці щодо неподалік станції метро Бориспільська. Якщо вам потрібно відвідати офіс нотаріуса, у вас є кілька варіантів транспорту, таких як виклик таксі, скористатися громадським транспортом або доїхати на своїй машині. На власному авто ви можете дістатися офісу нотаріуса всього за 6 хвилин, тому що відстань становить лише 2,7 кілометра.

Якщо ви знаходитесь поруч зі станцією метро Бориспільської та потребуєте послуг нотаріуса для нотаріального завірення, зверніться до нотаріуса, який допоможе Вам зі складанням, нотаріальним завіренням та професійним оформленням широкого спектру юридичних документів.

Якщо ви шукаєте нотаріальну контору поблизу Метро Вирлиця, то Ви можете розглянути наш офіс приватного нотаріуса як один із найближчих. Адже вказана станція київського метрополітену зручно розташована недалеко від нашого офісу. Ви маєте три різні варіанти транспорту для вибору, залежно від ваших уподобань: ви можете доїхати до нас на автомобілі (від 5 хв), таксі (від 5 хв) або маршрутці (від 20 хвилин).

Оформлення спадщини у нотаріуса – процес переоформлення майна з померлої людини на ім’я спадкоємців. Оформляємо спадщину за законом та заповітом у нашій нотаріальній конторі на Харківському масиві у місті Києві.

У випадках коли потрібне нотаріальне оформлення неподалік Осокорків, то Ви маєте можливість вибрати з числа нотаріусів поблизу та звернутися до обраного нотаріуса або найближчу нотаріальну контору.

Якщо Вас цікавить оформлення документів саме в нашому офісі на Харківському шосе 164, будь ласка, зв’яжіться з нотаріусом по телефону в робочі години, уточніть всі додаткові питання і запишіться на час нотаріального завірення документів.

Є кілька способів потрапити до нашої нотаріальної контори від станції метро Осокорки. Відстань становить приблизно 6 кілометрів, які можна проїхати за 10 хвилин на авто або таксі.

Усі види нотаріальних довіреностей можна оформити у нашому офісі нотаріуса на Харківському масиві. Звертайтеся для завірення довіреностей на представництво, право підпису документів та довіреностей на авто.

Дарування квартири ви можете оформити в нашому офісі нотаріуса на Харківському масиві. Звертайтеся в робочий час для отримання консультацій нотаріуса, а також й для належного оформлення договору дарування квартири з переоформленням прав на квартиру від дарувальника на обдаровувану особу у точній відповідності до діючого законодавства.