Нотаріус Київського Міського Нотаріального Округу в Дарницькому р-ні

Нотаріус знаходиться на Лівому березі в Києві, за адресою: Харківське шосе 164. Дізнайтеся ціну оформлення та запишіться на час.

Звертайтеся до нотаріуса в робочі дні, з понеділка по пʼятницю 10 00-17 00.

Здійснюється нотаріальне оформлення та надаються консультації нотаріуса, завірення довіреностей, заяв, заповітів, а також для прийняття спадщини, заведення спадкових справ та отримання свідоцтв на спадщину, а також засвідчення вірності копій документів.

Оформлення

Нотаріус працює з понеділка по п’ятницю, прийом здійснюється за попереднім записом. Телефонним дзвінком можливо записатися на нотаріальне оформлення чи нотаріальну консультацію. Телефонні дзвінки не приймаються у вихідні дні, а також за межами робочого часу.

Нотаріальна копія

Ви можете завірити у нотаріуса на Лівому березі в Києві копії документів, в тому числі: нотаріальна копія Вашого паспорту громадянина України, копії документів про освіту, наприклад завірена копія диплому чи атестату, копії свідоцтв та інших документів.

Ви можете оформити у нотаріуса всі розповсюджені нотаріальні доручення, в тому числі і, так звані, генеральні доручення на автомобіль, а також і доручення на пригон авто в Україну. Оформлення довіреностей в нашому офісі нотаріуса на Лівому березі в Києві.

Засвідчуємо підпис на нотаріальних заявах, в тому числі завіряємо всі розповсюджені нотаріальні заяви, в тому числі дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон. Крім того у нотаріуса Ви можете оформити нотаріальну заяву про вступ до спадщини або про відмову від спадкування на користь іншого родича. Оформлення у нотаріуса заяв про дозвіл або згоду батьків на виїзд дітей за кордон, на відпочинок, навчання або проживання в іншу країну.

Нотаріус в сфері спадкування здійснює заведення спадкових справ, а також і ведення таких справ. Видача свідоцтв про право на спадщину на всі види спадкового майна в нашому нотаріальному офісі.

У нотаріуса Ви можете підготувати та завірити заяву про вступ до спадщини по заповіту чи нотаріальну заяву на вступ до спадщини в порядку спадкування спадкоємцями по закону.

У нотаріуса Ви можете отримати свідоцтво про право на спадщину у точній відповідності до Законодавства України. Оформлюємо спадщину при спадкуванні спадкоємцем по закону чи спадкоємцем по заповіту.

Також нотаріус здійснює нотаріальне оформлення законних заповітів на користь членів сім’ї, родичів або іншої близької людини. У нотаріуса Ви можете оформити заповіт на всі види спадкового майна, в тому числі заповіт на квартиру, будинок, земельну ділянку та інш.

Ви можете оформити в нашому офісі дарування квартири або її частки. Нотаріус здійснює оформлення дарування на користь сина або доньки, онука або онуки, іншої близької людини, члена сімʼї або родича.

Офіс нотаріуса

Наша приватна нотаріальна контора працює на Лівому березі в місті Києві. Здійснюємо нотаріальне оформлення оформлення та надаємо консультації нотаріуса. Нотаріус на Харківському шосе 164, також неподалік знаходяться вулиці: Архітектора Вербицького і Тростянецька

Вартість оформлення у нотаріуса?

Звертайтеся до нотаріуса для уточнення ціни, а також якщо Вам потрібні інші консультації або нотаріальне оформлення на Лівому березі в місті Києві

Питання & Відповіді​

Для оформлення нотаріальних документів або отримання консультації нотаріуса на Лівому березі в Києві Ви можете звернутися до нашого нотаріального офісу, який розташований на Харківському шосе 164. Нотаріус поруч з універсамом “Київ”. Нотаріус працює з понеділка по пʼятницю. Телефонуйте для запису на зручний час, в межах графіку роботи офісу.

Наш офіс нотаріуса знаходиться на Харківському шосе 164, тобто в межах транспортної доступності до таких станцій метрополітену Києва на Лівому березі: метро Червоний Хутір, метро Бориспільська, метро Вирлиця, метро Харківська, метро Позняки, Осокорки, Славутич, Дарниця, Лівобережна.