Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Нотаріус Київ Лівий Берег

Нотаріус на Лівому березі в Києві. У нас якісне та законне оформлення нотаріальних документів по прийнятним цінам. Телефонуйте, для запису на зручний час прийому нашого офісу для завірення довіреностей, заяв, заповітів, а також для прийняття спадщини, оформлення спадквих справ та отримання свідоцтв на спадщину.

Засвідчуємо підпис на нотаріальних заявах, в тому числі завіряємо всі розповсюджені нотаріальні заяви, в тому числі дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон. Крім того у нотаріуса Ви можете оформити нотаріальну заяву про вступ до спадщини або про відмову від спадкування на користь іншого родича.

Ви можете завірити у нотаріуса на Лівому березі в Києві копії документів, в тому числі: нотаріальна копія Вашого паспорту громадянина України, копії документів про освіту, наприклад завірена копія диплому чи атестату, копії свідоцтв та інших документів.

Нотаріус здійснює нотаріальне оформлення законних заповітів на користь членів сім’ї, родичів або іншої близької людини. У нотаріуса Ви можете оформити заповіт на всі види спадкового майна, в тому числі заповіт на квартиру, будинок, земельну ділянку та інш.

Ви можете оформити в нашому офісі, на Лівому березі в Києві, законний та надійний договір дарування квартири або її частки. Нотаріус допоможе в оформленні дарування на користь сина або доньки, онука або онуки, іншої близької людини, члена сімʼї або родича.

У нотаріуса Ви можете підготувати та завіпити заяву про вступ до спадщини по заповіту чи нотаріальну заяву на вступ до спадщини в порядку спадкування спадкоємцями по закону. Нотаріус по спадщині на Лівому березі в Києві.

Оформлення нотаріальної заяви про відмову від спадщини, а також і заяви про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця по закону чи по заповіту.

Нотаріус з багаторічним досвідом в сфері спадкування здійснює заведення спадкових справ, а також і ведення таких справ. Видача свідоцтв про право на спадщину на всі види спадкового майна в нашому нотаріальному офісі.

У нотаріуса Ви можете отримати свідоцтво про право на спадщину у точній відповідності до Законодавства України. Оформлюємо спадщину при спадкуванні спадкоємцем по закону чи спадкоємцем по заповіту. Приватна нотаріальна контора по спадковим справам на Лівому березі в Києві.

Ви можете оформити у нотаріуса всі розповсюджені нотаріальні доручення, в тому числі і, так звані, генеральні доручення на автомобіль, а також і доручення на пригон авто в Україну. Оформлення довіреностей в нашому офісі нотаріуса на Лівому березі в Києві.

Швидке та зручне оформлення у нотаріуса законної та надійної заяви про дозвіл або згоду батьків на виїзд дитини за кордон в іншу країну.

Нотаріус Лівий берег Київ

Лівий Берег | Нотаріус Києва

Офіс нотаріуса відкритий та працює на Лівому березі в столиці з 2010 року. Оскільки наш офіс знаходиться в зручному місці, а саме на Харківському шосе 164, тому до нотаріуса Ви можете досить оперативно та зручно дістатися від транспортних розв`язок, жилих масивів та станцій метрополітену Лівого берегу Києва, наприклад від метро Дарниця, Лівобережна, Чернігівська, Лісова, Бориспільська, Вирлиця, Позняки, Осокорки, Славутич і т.д. Нотаріус працює з понеділка по п’ятницю, також за домовленістю можливе нотаріальне оформлення по субботам (за попереднім записом).

Наша приватна нотаріальна контора працює на Лівому березі в місті Києві. Здійснюємо нотаріальне оформлення оформленя та надаємо консультації нотаріуса.

Для оформлення нотаріальних документів або отримання консультації нотаріуса на Лівому березі в Києві Ви можете звернутися до нашого нотаріального офісу, який розташований на Харківському шосе 164. Нотаріус поруч з універсамом “Київ”. Нотаріус працює з понеділка по пʼятницю. Телефонуйте для запису на зручний час, в межах графіку роботи офісу та з урахуванням графіку відключень світла.

Наш офіс нотаріуса знаходиться на Харківському шосе 164, тобто в межах зручної транспортної доступності до таких станцій метрополітену Києва на Лівому березі: Червний Хутір, Бориспільська, Вирлиця, Харківська, Позняки, Осокорки, Славутич, Дарниця, Лівобережна.