Нотаріальне оформлення | Свідоцтво нотаріуса 5284

Ви можете уточнити у нотаріуса ціну довіреності на автомобіль, а також записатися на час нотаріального оформлення.

У нотаріуса здійснюється оформлення всіх видів довіреностей на автомобілі згідно законів України.

Підготовка та завірення автодовіреностей, в тому числі: довіреності на розпорядження, купівлю та продаж машини, а також і довіреності на підготовку, оформлення, отримання та подання документів, що стосуються автомобілів або інших транспортних засобів, в т.ч. мотоциклів або причепів.

Також нотаріусом оформлюються і всі інші нотаріальні довіреності, що відповідають чинному законодавству.

Нотаріальна контора

довіреності, які оформлюються у нотаріуса:

В результаті нотаріального оформлення необхідної довіреності Ви отримаєте довіреність відповідно до Законодавства України – на офіційному бланку с гербовою печаткою.

Кожна довіреність під час оформлення одразу реєструється нотаріусом у всіх передбачених законом реєстрах: нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків.

всі довіреності відповідають вимогам нормативних актів:

Строк Дії Доручення

Строк дії – це термін протягом якого нотаріальне доручення зберігає свою чинність та дійсність. Строк дії зазначається в тексті документу в момент нотаріального оформлення у відповідності до побажань особи, яка видає доручення.

Найбільш розповсюдженими є доручення від одного року до трьох років. Також досить часто роблять доручення на авто з короткими строками дії – на один місяць або декілька місяців. 

Значно рідше оформлюються доручення на авто з триваилими строками дії, наприклад, доручення на авто терміном дії на 5 чи 7 років або ж навіть на 10 років. Також можна обрати і будь-який інший строк дії доручення в днях, місяцях або роках.

Довіреність на Авто Ціна?

телефонуйте щоб уточнити ціну, а також для запису на час

В законодавстві України немає визначення “генеральна довіреність” або “генеральне доручення на авто”. Тим не менше, цей вираз досить розповсюджений запит серед клієнтів нотаріуса вже багато років.

Під генеральною довіреністю на авто зазвичай мають на увазі довіреності на автомобілі, які передбачають максимальну кількість повноважень. Це можуть бути права на розпорядження та продаж, передачу в аренду, переобладнання авто та заміна номерних знаків, встановлення гбо та отримання дублікату свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, право передовіри авто та інші повноваження.

Як вже згадувалося вище, довіреності на продаж з правами розпорядження авто передбачає значний перелік повноважень. Подібні довіреності найбільш поширені, саме такі довіреності оформлюються громадянами найчастіше. Довіреність на продаж автомобіля включає в себе належні повноваження для продажу автомобіля. Строк дії довіреності визначається довірителем в момент її підготовки та оформлення у нотаріуса.

У нотаріуса можливо завірити передоручення довіреності на авто. Для завірення довіреності в порядку передовіри основна довіреність має містити у переліку повноважень представника право передовіри. Також варто пам’ятати, що передовірення можливе лише у строки, які обмежуються терміном дії головної довіреності. Оформлення доручень в порядоку передовіри в нашій нотаріальній конторі відбувається зазвичай від 45 хв.

Доручення на розпорядження автомобілем можливо оформити в офісі нотаріуса. Такі доручення – це достатньо розповсюджений вид нотаріальних доручень. Внаслідок нотаріального посвідчення Ви отримаєте нотаріальне доручення на гербовому нотаріальному бланку та Витяг про реєстрацію доручення у Реєстрі.

У нотаріуса окрім оформлення довіреності на автомобіль можливе оформлення також і різноманітних довіреностей на мотоцикли або скутери. Довіреності на мототранспорт готуються, оформлюються та завіряються у нотаріуса у тому ж порядку, що і дручення на авто.

Нотаріальне оформлення довіреностей на авто з правом продажу здійснюється в офісі нотаріуса з обовʼязковим наданням оригіналів необхідних документів, передбачених чинним законодавством. Ціна довіреності на авто залежить від її складності. Для визначення вартості нотаріального оформлення та розрахунку ціни довіреності на авто – звертайтеся до нотаріуса. Телефонуйте для уточнення витрат, повʼязаних з оформленням.

Хоча в законодавстві України немає визначення “генеральна довіреність” або “генеральне доручення на авто”. Тим не менш, цей вираз досить усталений і розповсюджений у побуті вже багато років. Під “генеральною” довіреністю на авто зазвичай мають на увазі довіреності на автомобілі, які передбачають максимальну кількість повноважень представника щодо розпорядження автомобілем.

Нотаріальне оформлення автодовіреностей зазвичай здійснюється у нотаріуса від 25 хвилин. Телефонуйте для запису на найближчій доступний час прийому. Працюємо з понеділка по п’ятницю 9:00-18:00 (по запису). Записатися можливо сьогодні-на-сьогоді або ж на наступний робочий день в межах графіку.

Оформлення звичайної довіреності на автомобіль у нотаріуса здійснюється біля 25 хвилин.

Але оформлення довіреностей по передорученню може тривати до 30 хвилин довше. Адже процедура підготовки та оформлення довіреностей на авто, які видаються в порядку передоручення повноважень більш складна. Це повʼязане з необхідністю перевірки дійсності основної довіреності згідно Реєстру довіреностей, а також перевірки бланку довіреності за Реєстром нотаріальних бланків. А також при передовірі потрібно більше часу на роботу з підготовки тексту довіреностей.

Строк дії довіреності зазначається у її тексті. Найчастіше громадянами оформлюються доручення строком дії в 1 місяць чи декілька місяців. Також досить розповсюджені доручення з термінами дії 1 рік, 2 роки або 3 роки. Рідше звертаються за оформленням довіреностей на авто з тривалими строками дії на 5-10 років.

Перед оформленням довіреності в порядку передоручення нотаріус перевіряє дійсність основною довіреності, а також справжність її бланку. Після цього нотаріус готує текст нової довіреності в якому зазначає точні дані нового представника та переносить всі необхідні повноваження з основної довіреності. Після її підписання, довіреність видана в порядку передовіри реєструється нотаріусом у Реєстрі довіреностей, а також робиться відповідна відмітка на основній довіреності.

Запис на прийом нотаріуса можливий в телефонному режимі. Телефонні дзвінки приймаються з понеділка по п’ятницю 8:45 – 18:00. Будь ласка, телефонуйте +38(095)866-11-24 в робочі дні для уточнення всіх додаткових питань, а також для запису на оформлення необхідної Вам довіреності на автомобіль у нотаріуса.  Записатися можна на сьогодні або ж на наступний робочий день згідно графіку роботи нотаріальної контори. Нотаріальне оформлення здійснюється в межах розкладу роботи 10:00-17:00.

Для оформлення нотаріальної довіреності на автомобіль потрібні:

  1. Ваш паспорт та ідн.номер.
  2. Дані Вашого автомобіля (згідно свідоцтва про реєстрацію/тех.паспорту авто)

У нотаріуса можливо підготувати та засвідчити довіреності з різноманітними повноваженнями, наприклад: довіреності на розпорядження або купівлю-продаж авто, довіреності на купівлю та пригон авто в Україну з інших країн Європи, довіреність на авто в порядку передоручення повноважень.

Існують різноманітні довіреності, які відрізняються як рівнем складності тексту, тривалістю строку дійсності так й іншими характеристиками та параметрами. Для розрахунку скільки коштує необхідний Вам варіант доручення на авто, будь ласка, звертайтеся до нашого офісу нотаріуса телефоном в години роботи.

Для оформлення необхідної Вам довіреності на авто у нотаріуса:

1. Телефонуйте для уточнення додаткових питань і для узгодження часу прийому для нотаріального оформлення;

2. Відвідайте офіс нотаріуса в обумовлений час.