Довіреність на авто 2020

Офіс нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни працює з 2010 року і розташований в Дарницкому районі міста Киева. До нас щодня приїжджають люди не тільки з Дарницького та Дніпровського району, але й з усіх інших районів міста для оформлення довіреності на авто без черг, зручно, швидко та законно!


Зразок довіреності ви можете знайти внизу цієї сторінки. Зверніть увагу, що зразок орієнтовний і може бути змінено за вашим бажанням: строк довіреності, право передоручення, право виїжджати за межі України та всі інші права - ви самі можете обрати який саме перелік прав ви бажаєте бачити в довіреності.


Адекватна ціна оформлення довіреності на авто

Вартість довіреності на авто в нашому офісі не перевищує середніх цін на нотаріальне оформлення в місті Києві. Ви можете задалегідь уточнити витрати на оформлення необхідної довіреності зателефонувавши нотаріусу в робочий час.


Зручне та швидке оформлення довіреності, запис по телефону

Запишіться по телефону і оформіть довіреність на авто без черг. Записатися можливо як сьогодні-на-сьогодні так і на інший робочий день. Дзвінки приймаються в робочий час. Оформлення довіреності на автомобіль в нашій нотаріальній конторі зазвичай триває всього біля 20-25 хвилин (при умові запису по телефону). Доречі, біля нашого офісу є велика зручна безкоштовна парковка.


Якщо ж вам необхідно відправити оформлений документ поштою, то в нашій будівлі є велике відділення Укрпошти, а в 2-3 хвилинах поруч знаходиться відділення Нової Пошти. У випадку, якщо вам необхідні будь-які банківські послуги, то одній будівлі з нашим офісом зручно розташоване банківське відділення, також в торгівельних центрах поруч є декілька пунктів обміну валют.


Мінімальний пакет необхідних документів:

- паспорт власника і обов'язкова особиста присутність,

- податковий номер (ідентифікаційний код),

- техпаспорт на автомобіль.


100% законність оформлення

Ви отримаєте довіреність на авто, яка має повну юридичну силу та відповідає Законодавству України: довіреність на гербовому офіційному бланку с гербовою печаткою. Під час оформлення, довіреність одразу рееєструється нотаріусом в передбачених законодавством реєстрах: нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків. Ви отримуєте не тільки оригінал довіреності але також і офіційний Витяг про реєстрацію в реєстрі.


Нотаріальний офіс працює з 2010 року та сертифікаваний у відповідності до вимог законодавства. Нотаріус має свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю і реєстраційне посвідчення, а також всі інші перебачені законом документи. Нотаріус зареєстрований в Єдиному реєстрі нотаріусів Міністерства юстиції України.


Як відбувається оформлення довіреності.

В вашій присутності нотаріус готує проект довіреності. У довіреності вказуються дані автомобіля: реєстраційний номер, марка, номер двигуна (кузова), рік випуску, а також строк дії довіреності, дані власника та повіреної особи. Уважно прочитайте документ для уникнення неточностей. Після вашого ознайомлення з текстом, нотаріус друкує документ на офіційному нотаріальному бланку.


У нас в офісі підписана власником довіреність одразу реєструється нотаріусом в усіх необхідних реєстрах: нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків. Зверніть увагу, нотаріус підключений до системи, яка дозволяє сплатити всі необхідні платежі на місці, тому вам не потрібно буде йти до банку та витрачати час на черги.


Після оформлення ви отримуєте оригінал довіреності, оформлений у повній відповідності до законодаства України. Так як власник зазвичай віддає повіреному оригінал довіреності разом з автомобілем, власнику рекомендується зберегти для себе копію довіреності.


В нашому офісі нотаріуса ви можете оформити всі види нотаріальних довіреностей на автомобіль у повній відповідності до законодавства України. Гарантуємо уважне ставлення до кожного документу.
Приклад довіреності на авто


ДОВІРЕНІСТЬ

Місто Київ, другого січня дві тисячі двадцятого року.


Я, __________________________, _____________року народження, (паспорт __________, виданий _________ РУ ГУ МВС України в м. Києві________________року), реєстраційний номер облікової картки платника податків _______________, зареєстрований за адресою: ________________________, цією довіреністю уповноважую гр. _________________, __________року народження, зареєстрованого за адресою: ___________________________________________________________, бути моїм представником з питання розпорядження транспортним засобом, власником якого я є на підставі Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу _____________, виданого ___________________ в м. Києві______________року, марки HYUNDAI, моделі ELANTRA, рік випуску 2017, тип ТЗ ЛЕГКОВИЙ СЄДАН, номер шасі (кузова, рами) ________________________, реєстраційний номер ___________, зареєстрований _________________в м. Києві_____________________року.
Для цього надаю право: представляти мої інтереси в відповідних органах Міністерства внутрішніх справ України, Національній поліції України, судових органах, комісіях, державних нотаріальних конторах та у приватних нотаріусів, банківських установах, центрах надання адміністративних послуг, страхових компаніях, органах митного та прикордонного контролю, комісійних магазинах, будь-яких інших установах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх підпорядкування і форм власності з усіх без винятку питань, пов’язаних з експлуатацією та відчуженням автомобіля, його переобладнанням (зміна типу і моделі автомобіля, кольору, заміна у встановленому порядку двигуна, кузова, інших деталей), ремонтом, проходженням технічного огляду, керувати ТЗ, визначати на власний розсуд місце стоянки автомобіля, зняти автомобіль з обліку, одержувати транзитні номери; замовляти та отримувати дублікати ключів до автомобіля, подавати та одержувати необхідні довідки, витяги, документи, дублікат реєстраційного документу у випадку його втрати, подавати заяви, позовні заяви, продати автомобіль, укласти від мого імені договір купівлі-продажу автомобіля, визначаючи на власний розсуд ціну та інші умови договору, одержувати належні мені за цим договором гроші; укладати договори обов’язкового страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу, отримати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності, у випадку спричинення автомобілю пошкодження іншими особами в результаті дорожньо-транспортної пригоди чи заподіяння шкоди повіреною особою іншим транспортним засобам під час керування автомобілем як джерелом підвищеної небезпеки, укладати, як в тому буде необхідність, угоди про відшкодування заподіяної шкоди, одержувати та сплачувати за такими угодами грошові суми в розмірах, згідно із калькуляціями, актами, експертними висновками, або за домовленістю, сплачувати державне мито, транспортні податки тощо, розписуватись за мене при виконанні дорученого, а також узгоджувати всі інші питання, що виникатимуть в процесі виконання вищезазначених повноважень.


Зміст статей 237-241,244-245, 247-250, 1000-1009 Цивільного кодексу України, в тому числі щодо поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, передачі повноважень іншій особі, в тому числі обов`язок представника, який передав свої повноваження інший особі, повинен повідомити про це особу, яку він представляє та надати їй необхідні відомості про замісника, що невиконання цього обов'язку покладає на особу, яка передала повноваженні заміснику відповідальність за дії замісника, як за свої власні; ст. 60-65 Сімейного Кодексу щодо спільної власності подружжя, зміст норм Податкового кодексу України щодо Порядку оподаткування операцій з відчуження рухомого майна - мені нотаріусом роз'яснено та буде доведено мною довірителем до відома представника.
Довіреність видана з правом виїзду за межі України, з правом передоручення, строком на три роки та діє до тринадцятого вересня дві тисячі_____________року.


Довіреність мною, __________________________________________, прочитана та відповідає моїй волі.


ПІДПИС: __________________________________________________________


Комментарии
Добавить комментарий
Питання
Питання
Скажіть будь ласка, якщо передоручати авто, та людина якій передоручили зможе зняти з обліку авто?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
У випадку якщо у основній довіреності передбачно право передоручення, представник має можливість передоручити виконання повноважень іншій особі. Повноваження, які передає представник в порядку передоручення не можуть виходити за межі повноважень, передбачених основною довіреністю. Тобто право знімати автомобіль з обліку може передаватися в порядку передоручення тільки у випадку якщо це відповідає умовам основної довіреності. Також, зверніть увагу, срок дії довіреності виданої в порядку передоручення не можи виходити за межі дати дії основної довіреності.
Питання
Питання
Скажіть будь ласка. На скільки саме менше можна оформити довіреність..наприклад 1рік..
комментировать
Нотаріус
Нотаріус
Доброго дня, законодавством не обмежений строк, на який може бути видана довіреність. Ви можете оформити довіреність на будь-який строк, навіть на такий мінімальний строк як на 1 день. Все залежить від ваших побажань. Нагадуємо, що записатися на зручний час прийому для оформлення необхідної вам довіреності ви можете по одному з наших телефонів.
Питання
Питання
Потрібно доручення на авто для виїзду за кордон. Які документи для оформелення потрібні?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Доброго дня, для оформлення необхідна особиста присутність довірителя з мінімальним переліком необхідних документів:

- паспорт і податковий номер (ідентифікаційний код),
- техпаспорт на автомобіль

Для запису на зручний час телефонуйте.
Питання
Питання
Чи потрібне доручення водію, який їде за кордон (ЄС) коли власника авто в машині не буде?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Вимоги щодо необхідності та точного переліку всіх документів, необхідних для перетину кордону ви можете уточнинити Дрежавній прикордонній службі України. Контактний телефон та e-mail вы можете знайти на офіційному сайті https://dpsu.gov.ua/ . А актуальні вимоги щодо документів, необхідних для пересування за кордоном краще уточнити в посольстві тієї держави, до якої ви плануєте поїздку.

Якщо вам необхідна буде довіреність для виїзду на автомобілі за кордон, будемо раді допомогти оформити її оперативно та у повній відповідності до закону.
Вопрос
Вопрос
Якщо у мене є довіреність на продаж авто, чи можу я зробити передоручення іншій особі? Як це зробити?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Оформити передоручення можливо тільки в тому випадку, якщо в основній доваіреності передбачене таке право. Передоручення не може виходити за рамки строку дії основної довіреності (наприклад: якщо основна довіренсть діє до 01 січня 2021 року, то і передоручення буде діяти не більше цього терміну).

Для оформлення довіреності в порядку передоручення вам необхідно звернутися до нотаріуса зі своїм паспортом, ідентифікаційним номером та оригіналом довіреності, на підставі якої оформлюється передорчення. Для запису на прийом телефонуйте в межах робочого часу.
Вопрос
Вопрос
Чи можна передовірити авто маючи лише копію довіреності??
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Для оформлення передоручення обов`язково повинна бути надана основна довіреність в оригіналі. Маючи лише копію довіреності оформити передоручення неможливо.
Володимр
Володимр
Якщо людини на яку я хочу виписати довіреність на авто немає в місті, виставчить його ксерокопії паспорта та коду чи потрібні оригінали?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Для оформлення довіреності обов'язкова ваша особиста присутність як офіційного власника авто зі своїми оригіналами документів. Зі слів власника вказуються дані повіреної особи (тієї особи на їм`я якої видається доручення).

Власник може подати інформацію щодо повіренної особи в будь-якій зручній для вас формі (в тому числі копії, повідомлення в viber, чи фото в телефоні).
Вопрос
Вопрос
В субботу можно у вас оформить доверенность на авто?
комментировать
НОТАРИУС
НОТАРИУС
В субботу мы работаем по договоренности. Записаться на субботу вы можете по телефону. Нотариальное оформление доверенности в среднем занимает 25 минут
Вопрос
Вопрос
Генеральна довіреність на авто треба сьогодні зробити. Можна домовитися на оформлення на обідній час 13-14?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Звичайно, для запису на оформлення телефонуйте. Чекаємо вашого дзвінка.
Вопрос
Вопрос
Потрібно зробити довіреність на авто. Скільки часу це займе?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Оформлення довіреності на авто зазвичай триває біля 25 хвилин. Для запису на зручний час на сьогодні-на-сьогодні телефонуйте.
Вопрос
Вопрос
Довіреність на авто які документи на оформлення потрібні?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Довіреність на автомобіль, необхідні документи:

- ваш паспорт,
- податковий номер (ідентифікаціний код),
- техпаспорт на автомобіль.
Вопрос
Вопрос
Довіреність на авто можна сьогодні оформити?
комментировать
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Так, це можливо. Для того щоб записатися на зручний час оформлення зателефонуйте по одному з наших телефонів.