Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Довереність на Авто

За довіреністю можливо передати довіреній особі необхідні права для розпорядження авто, наприклад: купити або продати автомобіль, довіреність на пригон авто в Україну, нотаріальні довіреності на перегон авто та розмитнення автомобіля, довірити зареєструвати чи перереєструвати автомобіль, отримати нове реєстраційне посвідчення та інші окремі повноваження. В довіреності можуть бути зазначені різноманітні повноваження  в залежності від волі особи, яка видає таку довіреність.

Генеральна
Довіреність на Авто

Генеральні довіреності на автомобілі з правом продажу

Довіреність
на Авто Ціна

Розрахунок ціни довіреності на автомобіль у нотаріуса

Довіреності
на Пригон Авто

Довіреність на купівлю та ввезення автомобіля з Європи

Довіреність
на Виїзд за Кордон

Довіреність на авто для визду за кордон України

Нотаріус Київ | Дарницький район | Харківське Шосе 164

Генеральна довіреність на авто

Будь ласка, запишіться по телефону на зручний час відвідання нотаріуса для оформлення необхідної Вам довіреності на автомобіль у в нашому київському нотаріальному офісі.

Оформити ДовіреністьОтримати консультацію

Довіреність на Автомобіль

В довіреності на автомобіль зазвичай зазначаються різноманітні повноваження  в залежності від волі особи, яка видає таку довіреність. Довіреність на автомобіль оформлюється на офіціному нотаріальному бланку та реєструється нотаріусом.

Генеральна Довіреність на Авто

Під генеральною довіреністю на авто зазвичай мають на увазі довіреності на автомобілі, які передбачають максимальну кількість повноважень. Це можуть бути права на розпорядження та продаж, передачу в аренду, переобладнання авто та заміна номерних знаків, встановлення гбо та отримання дублікату свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, право передовіри авто та інші повноваження.

Генеральна Довіреність на Автомобіль з Правом Продажу

Як вже згадувалося вище, генеральною довіреністю в побуті називають таку довіреність на автомобіль, яка передбачає значний перелік повноважень. Зазвичай саме довіреності з правом продажу автомобіля користуються найбільшою популярністю, саме такі довіреності оформлюються найчастіше.

Довіреність на Продаж Автомобіля

Довіреність на продаж автомобіля включає в себе належні повноваження для продажу автомобіля. Строк дії довіреності визначається довірителем в момент її підготовки та оформлення у нотаріуса.

Генеральна Довіреність на Авто Ціна

Для визначення вартості нотаріального оформлення та розрахунку ціни довіреності на авто – звертайтеся до нотаріуса. В нашому офісі діючого київського нотаріуса прийнятні ціни на оформлення довіреностей, зручне та якісне нотаріальне завірення довіреностей на авто.

Передовіра Довіреності

У нотаріуса можливо завірити законне та надійне передоручення довіреності на авто по прийнятній ціні. Оформлення доручень в порядоку передовіри в нашій нотаріальній конторі відбувається зручно, якісно та швидко – всього від 45 хв.

Оформлення довіреності на автомобіль у нас здійснюється від 25 хвилин. Телефонуйте зараз для запису на найближчій час сьогодні. Працюємо з понеділка по п’ятницю 9:00-18:00 (по запису)

Оформлення всіх законних довіреності на авто у нотаріуса:

1. Телефонуйте для уточнення додаткових питань і для узгодження зручного часу нотаріального оформлення;

2. Відвідайте офіс нотаріуса в обумовлений час.

Оформлення автодовіреностей в нашому офісі від 25 хвилин

Для оформлення довіреності на автомобіль з правом продажу потрібні:

  1. Ваш паспорт та ідн.номер.
  2. Дані Вашого автомобіля.

Оформлення довіреності на продаж автомобіля в нашій приватній нотаріальній конторі здійснюється швидко та зручно. Телефонуйте для запису на найближчій доступний час. Працюємо з понеділка по п’ятницю 9:00-18:00 (по запису). Записатися можливо сьогодні-на-сьогоді або ж на наступний робочий день в межах графіку.

На нашому сайті є окрема стаття присвячена темі оформлення Довіреності на авто для виїзду за кордон. Для ознайомлення з текстом статті, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Для розрахунку ціни оформлення довіреності на авто звертайтеся до нашого офісу нотаріуса. У нотаріуса прийнятні ціни на оформлення довіреностей.

Для оформлення передовіри по довіреності на автомобіль в порядку передоручення в нашому київському нотаріальному офісі – звертайтеся до нотаріуса в робочий час.

Досить розповсюджені випадки, коли довіреності на авто, з усіма правами, видаються дружиною чоловікові або ж батьком дочці чи синові, а також і інші довіреності серед родичів чи в сімʼї. Усі законні довіреності Ви можете оформити у нотаріуса.