Договір дарування у нотаріуса

Оформити договір дарування у нотаріуса


Оформлення договору дарування квартири в нашому офісі нотаріуса - надійно, законно та по прийнятній ціні. Звернувшись у нотаріуса по буднях в робочий час ви маєте можливість уточнити ціну оформлення необхідного вам договору дарування.


1. З чого почати дарування квартири;

2. Які документи потрібні для договору дарування;

3. Оформлення дарування по кроках;

4. Скільки часу потрібно для оформлення;

5. Ціна договору дарування;

6. Оформити дарування у нотаріуса в Києві;З Чого Почати Оформлення Дарування Квартири


Зателефонуйте нотаріусу і запишіться на особисту консультацію. Уточніть точний перелік документів для вашого випадку, а також дізнайтеся ціну оформлення необхідного вам договору дарування. У випадку якщо для посвідчення договору потрібні додаткові документи - нотаріус порадить де і як їх отримати.Які Документи Потрібні Для Дарування


Для оформлення договору дарування нерухомого майна (квартири, частини квартири) зазвичай необхідні такі документи:


1) Документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно;

2) Паспорти та ІДН учасників договору;

3) Згода подружжя власника майна* (у випадку якщо майно є спільною сумісною власністю подружжя);

4) Інші документи* (у деяких випадках);


Телефоном ви можете записатися на зручний час прийому і отримати професійну юридичну консультацію в офісі нотаріуса з вивченням наявних документів.Оформлення Дарування По Кроках


Договір дарування ціна, вартість оформлення договору дарування Спочатку потрібно знайти вже наявні у вас документи. До речі, досить часто всі необхідні документи вже є у дарувальника і ніяких додаткових документів не потрібно;


Договір дарування нотаріус, вартість оформлення договору дарування Телефоном запишіться до нотаріуса на консультацію. На консультації в офісі нотаріус перевірить документи і якщо документи в повному порядку ви одразу зможете записатися на оформлення дарування на зручний день/час;


скільки коштує договір дарування у нотаріуса Для оформлення дарування дарувальник та обдаровувана особа мають особисто відвідати офіс нотаріуса в обумовлений час з передбаченим переліком документів. Після вашого ознайомлення та згоди з текстом проєкту договору, нотаріус друкує договір на офіційних нотаріальних бланках, здійснює відповідні перевірки по Державних реєстрах. Після цього договір дарування може бути підписаний сторонами і посвідчений нотаріально.

Після посвідчення договору дарування нотаріус здійснює всі необхідні реєстраційні дії і реєструє право нового власника на отримане в дар нерухоме майно.


При оформленні дарування у надійного та досвідченого нотаріуса, ви гарантовано отримаєте договір дарування, який має повну юридичну силу та відповідає Законодавству України. 

Чинний нотаріус підключений до всіх необхідних Державних реєстрів та є членом Нотаріальної палати. Договір дарування оформлюється нотаріусом на офіційному бланку з проставлянням гербової печатки нотаріуса. Під час оформлення договір одразу реєструється нотаріусом в усіх передбачених законодавством реєстрах: реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, реєстрі речових прав, реєстрі нотаріальних бланків. В результаті оформлення Обдаровуваний отримує договір дарування, а також Витяг про реєстрацію у реєстрі прав.


Скільки Часу Потрібно Щоб Оформити Дарування


Якщо документи в порядку і своечасно надані нотаріусу, то безпосередньо нотаріальне оформлення відбувається досить швидко і триває від 1 години 30 хвилин. Але важливо розуміти, що варто все ж таки записуватися на оформлення договорів заздалегідь, адже до нотаріального оформлення нотаріус має приділити достатній час на ретельну підготовку та перевірку текстів договору, нотаріальних заяв, квитанцій і т.д.


Ціна Оформлення Дарування


В нашому офісі оформлення дарування квартири по прийнятній ціні. Вартість оформлення договору дарування 2021 та загалом точна сума витрат може залежати від: кількості учасників договору; чи є сторони резидентами України; чи зареєстроване майно в Державному реєстрі речових прав або ні; чи потрібні додаткові нотаріальні запити для отримання документів та інші фактори. Розрахувати витрати на оформлення допоможе нотаріус на особистій консультації з вивченням документів.


Нотаріус Київ


Офіс нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни працює в місті Києві с 2010 року та сертифікований відповідно до вимог законодавства. Нотаріус діє на підставі Свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю і Реєстраційного посвідчення. Нотаріус зареєстрований в Єдиному реєстрі нотаріусів Міністерства юстиції України.

Ви можете зручно та надійно оформити у київського нотаріуса дарування квартири, частини квартири або іншої нерухомості вашим близьким.


Оформлення дарування в офісі нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни - без черг, по прийнятній ціні та законно! Нотаріус веде прийом в офісі в Дарницькому районі на Харківському шосе 164. До нас постійно звертаються вдвідувачі з усіх районів столиці на консультації та оформлення договорів дарування у повній відповідності до законодавства.


ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ ДАРУВАННЯ ПО ПРИЙНЯТНІЙ ЦІНІ У НАДІЙНОГО ТА ДОСВІДЧЕНОГО НОТАРІУСА КИЄВА НА ХАРКІВСЬКОМУ МАСИВІ


Дарування квартири Київ Телефонуйте в робочі дні 10:00-17:00


Дарування квартири нотаріус Дарницький районОФОРМЛЕННЯ ДАРЧОЇ В КИЄВІ: ДАРУВАННЯ КВАРТИРИ; ЧАСТКИ ЧАСТИНИ ЖИТЛА; ДОРУЧЕННЯ НА ДАРУВАННЯ КВАРТИРИ АБО ЇЇ ЧАСТКИ; ДОВІРИТИ ОТРИМАННЯ В ДАР НЕРУХОМОСТІ; КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА З ПИТАНЬ ДАРУВАННЯ В КИЄВІ;

Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Дарча на квартиру швидко оформлюється?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Зазвичай оформлення договору дарування у нотаріуса триває біля півтори - двох годин (у випадку, якщо всі необхідні документи у Дарувальника і Обдаровуваного є в наявності)
Питання
Питання
Як оформити дарування квартири в Києві? Вартість оформлення договору дарування 2021?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Знайдіть вже наявні у вас документи на квартиру (Свідоцтво про право власності або договір купівлі-продажу, дарування чи свідоцтво про право на спадщину...). Після цього телефоном запишіться на прийом до нотаріуса. Нотаріус вивчить документи і якщо всі документи в порядку, нотаріус розрахує ціну оформлення і ви зможете записатися на оформлення договору договору дарування квартири в нашому офісі нотаріуса на найближчій доступний час.
Питання
Питання
Які документи потрібні для дарування квартири?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Для оформлення договору дарування квартири квартири або частини квартири зазвичай необхідний такий перелік документів: документ, що підтверджує право власності на квартиру; паспорти та ІДН учасників договору; згода подружжя власника майна (якщо майно є спільною сумісною власністю подружжя); інші документи.
Питання
Питання
Скільки коштує договір дарування у нотаріуса в 2021?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Витрати на оформлення дарування залежать від сукупності декількох факторів. Вартість оформлення договору дарування (загальна ціна оформлення, включаючи консультацію, підготовку договору, та реєстрацію права обдаровуваного в Реєстрі прав) підкаже нотаріус на особистій консультації. Наш офіс нотаріуса на Харківському масиві.
Питання
Питання
Які документи потрібні для оформлення дарчої на квартиру?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Для оформлення потрібні документи на майно, яке дарується, а також паспорти і ІДН кожного учасника договору. В деяких випадках можуть знадобитися і інші додаткові документи (уточнюйте у нотаріуса перелік документів для вашого випадку). Офіс нотаріуса в Дарницькому районі.