Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Дарування Квартири

В офісі нотаріуса Ви можете законно та надійно оформити дарування квартири. У нас якісне та комфортне нотаріальне посвідчення договорів дарування в Києві, а також прийнятні ціни.

Телефонуйте для отримання консультацій нотаріуса та запису на зручний час.

Зателефонуйте для уточнення додаткових питань, та при необхідності, запишіться на зручний час 

Відвідайте офіс нотаріуса з переліком необхідних документів, передбачних Законодавством України

Нотаріальне оформлення договору дарування квартири в нашому нотаріальному офісі в Києві

100% Надійно та Законно

Договір дарування квартири оформлюється у нотаріуса уважно та у повній відповідності до вимог чинних нормативних актів. При нотаріальному посвідченні чітко дотримуються всі норми та правила, передбачені Законодавством України.

Кожен оформлюваний договір дарування своєчасно реєструється нотаріусом у всіх передбачених реєстрах: Реєстрі речових прав, реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів, реєстрі реєстрації нотаріальних дій, а також алфавітній книзі договорів нотаріального архіву офісу нотаріуса.

Відповідально та Якісно

Звернення до досвідченого нотаріуса є оптимальним та розумним вибором для осіб, які бажають оформити надійний договір дарування!

Нотаріус Кудря Наталія Анатоліївна має багаторічний досвід оформлення договорів дарування. Нотаріус діє на підставі Свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю, а також Реєстраційного посвідчення нотаріуса.

Окрім договорів дарування у нотаріса можливе також і оформлення всіх видів заповітів. Оформлюємо заповіти на квартиру або ж заповіти на все майно на користь близького родича чи члена родини: дружину або чоловіка, сина або доньку, онуків.

Якщо Ви потребуєте професійної нотаріальної консультації та юридичної допомоги для вибору що краще заповіт чи дарування – звертайтеся до нотаріуса.

Договір Дарування Ціна 2023

У нотаріуса адекватні ціни завірення договорів дарування, нотаріальне оформлення відбувається комфортно, оперативно та без черг. Телефоном Ви можете записатися на комфортний час в межах графіку роботи офісу.

При необхідності Ви можете здійснити оформлення і інших розповсюджених нотаріальних документів, які завіряються у нотаріуса, в тому числі довіреності та заяви, а також і нотаріальні копії.

Гарантується відповідальне, уважне та ввічливе ставлення до кожного відвідувача офісу нотаріуса!

* Якщо ж у Вас є проблемні правові питання в сфері нерухомого майна, прав власності, а також в питаннях дарування або спадкування, то Ви можете звернутися до досвідченого адвоката по спадщині в Києві.

Нотаріус оформити дарування квартири у нотаріуса в Києві

Нотаріус оформлює договір дарування у точній відповідності до актуального законодавства України. Оформлюваний договір одразу реєструється нотаріусом у всіх передбачених реєстрах: Реєстрі речових прав, Реєстрі нотаріальних дій, Реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів, а також і у Алфавітній книзі обліку договорів архіву нотаріуса.

Для оформлення договору дарування квартири звертайтеся до нашого офісу нотаріуса, що розташований поруч з універсамом "Київ". Телефонуйте для запису на прийом.

Звертайтеся до нашого офісу нотаріуса для оформлення законного та надійного договору дорування квартири в Києві

Телефонуйте в робочий час для отримання консультації, уточнення ціни та запису на зручний час відвідання офісу нотаріуса. Відвідайте офіс нотраіуса з наявними документами для уточнення переліку необхідних документів. При наявності всіх необхідних документів, оформіть якісний та  законний договір дарування в нашому нотраіальному офісі. Гарантуємо ввічливе, уважне та відповідальне ставлення, а також надійне оформлення дарування в Києві!

Нотаріус посвідчує дарування квартири у Києві. Оформлюваний договір дарування квартири одразу реєструється нотаріусом у всіх передбачених законом реєстрах: Реєстрі речових прав, Реєстрі нотаріальних дій, Реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів і т.д.

Для оформлення договору дарування квартири звертайтеся до нотаріуса в робочий час. Зателефонуйте для запису на прийом для отримання консультації та підготовки необхідного Вам дарування квартири.

Для оформлення дарування квартири близькому родичу, сину або доньці, онуку або онуці:

  1. Зателефонуйте для отримання попередньої консультації.
  2. Запишіться на зручний час відвідання офісу нотаріуса.
  3. Оформіть надійний та законний договір дарування в нашому нотраіальному офісі.

Дарчою в побуті назвають договір дарування квартири. Для завірення нотаріального договору, будь ласка, звертайтеся до нотаріуса.

Якщо Ви потребуєте консультації нотаріуса для вибору що краще заповіт чи дарування - звертайтеся до нотаріуса, в робочий час.

У нас прийнятні ціни. Зверніться до нотаріуса щоб розрахувати скільки коштуватиме договір дарування у нотаріуса в 2023 році. При розрахунку враховується вартість підготовки, нотаріального оформлення та реєстрації договору у відповідних реєстрах, тобто всі витрати повʼязані з нотаріальним оформленням.

Для оформлення дарування квартири в Дарницькому районі:

  1. Будь ласка, зателефонуйте для отримання попередньої консультації нотаріуса.
  2. Запишіться на зручний час до нотаріуса.
  3. Оформіть законний договір дарування квартири в нашому нотраіальному офісі в Дарницькому районі.