Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Генеральне Доручення на Авто

Оформіть у нотаріуса законне та надійне доручення на авто по прийнятній ціні. Оформлення нотаріальних доручень на автомобілі в нашій нотаріальній конторі відбувається зручно, якісно та швидко – всього від 25 хв. Телефонуйте та приїжджайте!

Генеральне
Доручення на Авто

Генеральне доручення на розпорядження та продаж автомобіля

Доручення
для Виїзду за Кордон

Доручення на авто для виїзду на автомобілі за кордон України, в іншу країну Європи

Доручення
на Пригон Авто

Доручення на пригон авто для ввезення авто або доручення на розмитнення машини

Передоручення
Авто

Оформлення доручень на авто в порядку передоручення повноважень

Доручення на Авто

У нотаріуса можливо оформити всі законні доручення на авто, в тому числі і генеральні доручення на розпорядження автомобілем з правом продажу автомашини.

Також нотаріус завіряєнотаріальні доручення на пригон авто; доручення для перетину кордону та для виїзду за кордон на автомобілі; а також і всі інші законні доручення на машини, наприклад доручення для зняття/ постановки/ реєстрації/перереєстрації/ або на розмитнення автомобіля; а також і передоручення на авто…

Які Документи для Доручення на Авто

 • Паспорт та іден.номер;

  Документи мають бути надані у належному стані;

 • Дані представника;

  ПІБ, місце реєстрації проживання представника, також можливе зазначення реквізитів паспорту та дати народження;

 • Ідентифікуючі дані щодо автомобіля;

  В тексті вказуються необхідна інформація та відповідні дані транспортного засобу;

Нотаріус Дарницький район | Харківський Масив

Оформити доручення на авто у нотаріуса

Запишіться на зручний час оформлення необхідного Вам доручення або передоручення на автомобіль або іншого доручення на авто у нотаріуса в нашому нотаріальному офісі в Дарницькому районі на Харківському масиві в Києві

Оформити у НотаріусаОтримати консультацію

Як Оформити Доручення

 • Телефонуйте

  Запишіться на зручний час оформлення в нашому офісі нотаріуса на Харківському шосе 164

 • Відвідайте офіс нотаріуса

  Приїжджайте до нотаріуса в обумовлений час. Нотаріус готує проєкт документу та надає для ознайомлення.

 • Нотаріальне оформлення

  Узгоджена та підписаний довірителем документ посвідчується нотаріально та видається нотаріусом

Доручення на Розпорядження Авто

Доручення на розпорядження автомобілем можливо оформити в офісі нотаріуса. Такі доручення – це достатньо розповсюджений вид нотаріальних доручень. Оформлення всіх нотаріальних доручень в нашій київській нотаріальній конторі відбувається оперативно та в повній відповідності до законодавства України. В дорученні зазначаються необхідні права та повноваження повіреного.

Внаслідок нотаріального посвідчення Ви отримаєте нотаріальне доручення на гербовому нотаріальному бланку та Витяг про реєстрацію доручення у Реєстрі.

Доручення на продаж авто оформити у нотаріуса, довіреність на продаж автомобіля оформлення у нотаріуса

Доручення на Продаж Авто

Доручення на продаж автомобіля оформлюється у нотаріуса швидко, якісно. Засвідчення нотаріальних доручень в нашій київській приватній нотаріальній конторі відбувається оперативно, надійно і законно.

В документі зазначаються необхідні дані, права та повноваження повіреної особи. В результаті нотаріального посвідчення доручення Ви отримаєте якісний нотаріальний документ, який має повну юридичну силу та Витяг про реєстрацію в Реєстрі.

У довіреності може бути передбачено право на передовіру повноважень. У такому разі представник, виключно у межах строку дії довіреності, може передовірити всі або частину повноважень іншій повіреній особі.

Передоручення повноважень за межами терміну дії довіреності або перевищення обсягу повноважень, передбачених основним дорученням, не допускається.

Офіс нотаріуса сертифікований у повній відповідності до закону. Нотаріус має відповідне свідоцтво та реєстраційне посвідчення, а також інші передбачені законом документи. Нотаріус зареєстровано у Єдиному реєстрі нотаріусів Міністерства юстиції України.

Строк Дії Доручення

Строк дії – це термін протягом якого нотаріальне доручення зберігає свою чинність та дійсність. Строк дії зазначається в тексті документу в момент нотаріального оформлення у відповідності до побажань особи, яка видає доручення.

Найбільш розповсюдженими є доручення від одного року до трьох років. Також досить часто роблять доручення на авто з короткими строками дії – на один місяць або декілька місяців. Значно рідше оформлюються доручення на авто з триваилими строками дії, наприклад, доручення на авто терміном дії на 5 чи 7 років або ж навіть на 10 років. Також можна обрати і будь-який інший строк дії доручення в днях, місяцях або роках.

Генеральне Доручення на Авто Ціна 2023

В нашому київському офісі приватного нотаріуса прийнятні ціни оформлення доручення на авто. Телефонуйте в робочий час для розрахунку ціни оформлення необхідного вам варіанту нотаріального доручення на автомобіль у нас.

Для оформлення доручення на автомобіль потрібно надати нотаріусу свій паспорт та ІДН. Також знадобиться інформація про авто для зазначення в тексті оформлюваної довіреності на автомобіль

Найчастіше оформлюються довіреності на автомобіль строком дії місяць чи декілька місяців. Також досить розповсюджені доручення з термінами дії 1 рік, 2 роки або 3 роки. Рідше звертаються за оформленням довіреностей на авто з тривалими строками дії на 5-10 років.

У нас прийнятні ціни оформлення доручення на авто. Для уточнення вартості оформлення необхідного вам доручення на автомобіль в нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі Києва, телефонуйте та запишіться на зручний час.

Нотаріус знаходиться поруч з універсамом “Київ”. Працюємо з понеділка по п’ятницю.

Для нотаріального оформлення знадобиться Ваш паспорт громадянина України та ІДН. Для оформлення довіреності на авто, в тому числі нотаріального доручення на авто для виїзду за кордон – звертайтеся до нотаріуса.

Щоб оформити нотаріальне доручення на пригон автомобіля відвідайте наш офіс нотаріуса в Дарницькому районі Києва з необхідним переліком документів.

У довіреності може бути передбачено право на передовіру повноважень. У такому разі представник, виключно у межах строку дії довіреності, може передовірити всі або частину повноважень іншій повіреній особі.

Передоручення повноважень за межами терміну дії довіреності або перевищення обсягу повноважень, передбачених основним дорученням, не допускається.

Офіс нотаріуса сертифікований у повній відповідності до закону. Нотаріус має відповідне свідоцтво та реєстраційне посвідчення, а також інші передбачені законом документи. Нотаріус зареєстровано у Єдиному реєстрі нотаріусів Міністерства юстиції України.

У нотаріуса можливо завірити законне та надійне передоручення довіреності на авто по прийнятній ціні. Оформлення доручень в порядоку передовіри в нашій нотаріальній конторі відбувається зручно, якісно та швидко – всього від 45 хв.

Для оформлення *генеральної* довіреності на авто або доручення на автомобіль в порядку передоручення в нашому київсьому нотаріальному офісі – телефонуйте для узгодження зручного часу та відвідайте нотаріуса в обумовлений час.

У нотаріуса можливо завірити всі види законних довіреностей на авто: генеральне доручення на авто з правом продажу, доручення на доручення на перегін автомобіля або ж довіреність для розмитнення авто і т.д. Для запису на оформлення телефонуйте! Нотаріус знаходиться за адресою: Київ, Харківське шосе, 164 (Дарницький район, Харківський масив на Лівому березі в Києві). Найближчі станції метро відносно розташування офісу нотаріуса: Бориспільська та Вирлиця, Харківська та Позняки, Оскокорки…

Досить розповсюджені випадки, коли доручення на авто, з усіма правами, видаються чоловіком дружині. Також актуальним видом нотаріального доручення на авто – є доручення на на авто для виїзду за кордон. Такі доручення часто оформлюються поміж близькими людьми, родичами, членами родини, наприклад,  батьком на доньку, бабусею або дідусем на онуків.