Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Доручення на Авто

Оформіть у нотаріуса законне та надійне доручення на авто по прийнятній ціні. Оформлення нотаріальних довіреностей на автомобілі в нашій нотаріальній конторі – це зручно, якісно і всього від 25 хв. Телефонуйте та приїжджайте!

Генеральна
Довіреність на Авто

Генеральне доручення на розпорядження та продаж автомобіля

Довіреність
для Виїзду за Кордон

Доручення на авто для виїзду на автомобілі за кордон України, в іншу країну Європи

Довіреність
на Пригон Авто

Довіреності на пригон авто для ввезення авто та доручення на розмитнення

Передовіра
або Передоручення

Оформлення довірності в порядку передоручення для передовіри авто

Генеральне Доручення на Авто

У нотаріуса можливо оформити всі законні довіреності на авто, в тому числі і генеральні доручення на розпорядження автомобілем. Нотаріус завіре нотаріальні довіреності на пригон авто; доручення для перетину кордону та для виїзду за кордон на автомобілі; а також і всі інші законні довіреності на машину, наприклад доручення для зняття/ постановки/ реєстрації/перереєстрації/ або на розмитнення автомобіля; а також і передоручення або передовіру на авто…

Які Документи для Доручення на Авто

 • Паспорт та іден.номер;

  Документи мають бути надані у належному стані;

 • Дані представника;

  ПІБ, місце реєстрації проживання представника, також можливе зазначення реквізитів паспорту та дати народження;

 • Ідентифікуючі дані щодо автомобіля;

  В довіреності вказуються необхідна інформація та відповідні дані транспортного засобу;

Нотаріус Дарницький район | Харківський Масив

Оформити доручення на авто у нотаріуса

Запишіться на зручний час оформлення необхідного Вам доручення або передоручення на автомобіль або іншої довіреності на авто у нотаріуса в нашому нотаріальному офісі в Дарницькому районі на Харківському масиві в Києві

Оформити у НотаріусаОтримати консультацію

Як Оформити Доручення

 • Телефонуйте

  Запишіться на зручний час оформлення в нашому офісі нотаріуса на Харківському шосе 164

 • Відвідайте офіс нотаріуса

  Приїжджайте до нотаріуса в обумовлений час. Нотаріус готує проєкт документу та надає для ознайомлення.

 • Нотаріальне оформлення

  Узгоджена та підписана довірителем довіреність посвідчується нотаріально та видається нотаріусом

Доручення на Розпорядження Авто

Доручення на розпорядження автомобілем можливо оформити в офісі нотаріуса. Такі доручення – це достатньо розповсюджений вид нотаріальних доручень. Оформлення всіх нотаріальних доручень в нашій київській нотаріальній конторі відбувається оперативно та в повній відповідності до законодавства України. В дорученні зазначаються необхідні права та повноваження повіреного.

Внаслідок нотаріального посвідчення Ви отримаєте нотаріальне доручення на гербовому нотаріальному бланку та Витяг про реєстрацію доручення у Реєстрі.

Доручення на продаж авто оформити у нотаріуса

Доручення на Продаж Авто

Доручення на продаж автомобіля  оформлюється у нотаріуса швидко, якісно. Засвідчення нотаріальних доручень в нашій київській приватній нотаріальній конторі відбувається оперативно, надійно і законно.

В дорученні зазначаються необхідні дані, права та повноваження повіреної особи. В результаті нотаріального посвідчення доручення Ви отримаєте якісний нотаріальний документ, який має повну юридичну силу та Витяг про реєстрацію в Реєстрі.

В нашому київському нотаріальному офісі Ви можете оформити та завірити у нотаріуса доручення на авто для виїзду за кордон.

Оформлення доручень можливе за попереднім записом. Записатися на зручний час Ви можете телефонним дзвінком. Варто пом’ятати, що запис доступний в рамках розкладу роботи офісу нотаріуса.

Будь ласка, телефонуйте, щоб записатися на нотаріальне завірення необхідного Вам доручення в нашому офісі.

Основним дорученням може бути передбачене право передоручення повноважень, тобто можливість передоручення авто. В межах строку дії основного доручення, представник може передоручити всі або частину повноважень іншій особі. Звертайтесь для оформлення передоручень до нотаріуса.

Строк Дії Доручення

Строк дії – це термін протягом якого нотаріальне доручення зберігає свою чинність та дійсність. Строк дії зазначається в тексті документу в момент нотаріального оформлення у відповідності до побажань особи, яка видає доручення.

Найбільш розповсюдженими є доручення від одного року до трьох років. Також досить часто роблять доручення на авто з короткими строками дії – на один місяць або декілька місяців. Значно рідше оформлюються доручення на авто з триваилими строками дії, наприклад, доручення на авто терміном дії на 5 чи 7 років або ж навіть на 10 років. Також можна обрати і будь-який інший строк дії доручення в днях, місяцях або роках.

Генеральна Довіреність на Автомобіль

За довіреністю можливо передати довіреній особі необхідні права для розпорядження авто, а при необхідності, також можливо видати довіреність з обмеженим колом повноважень, наприклад: купити або продати автомобіль, довіреність на пригон авто в Україну, доручення на перегон авто та розмитнення автомобіля, зареєструвати чи перереєструвати автомобіль, отримати нове реєстраційне посвідчення та інші окремі повноваження. В довіреності можуть бути зазначені різноманітні повноваження  в залежності від волі особи, яка видає таку довіреність.

Генеральне
Доручення на Авто

Доручення з правами на продаж автомобіля, право розпоряджатися авто

Передоручення
на Авто

Передоручення повноважень на автомобіль третій особі

Доручення
на Пригон Авто

Доручення на купівлю та ввезення автомобіля з Європи

Нотаріус Київ | Дарницький район | Харківське Шосе 164

Генеральна довіреність на авто

Будь ласка, запишіться по телефону на зручний час відвідання нотаріуса для оформлення необхідної Вам довіреності на автомобіль у в нашому київському нотаріальному офісі.

Оформити ДовіреністьОтримати консультацію

Оформлення всіх законних доручень на авто у нотаріуса:

1. Телефонуйте для розрахунку ціни і для узгодження зручного часу нотаріального оформлення;

2. Відвідайте офіс нотаріуса в обумовлений час.

Оформлення автодовіреностей від 25 хвилин

Для оформлення доручення на автомобіль потрібно надати нотаріусу свій паспорт та ІДН. Також знадобиться інформація про авто для зазначення в тексті довіреності.

Найчастіше оформлюються довіреності на місяць чи декілька місяців. Також досить розповсюджені доручення з термінами дії 1 рік, 2 роки або 3 роки. Рідше звертаються за оформленням довіреностей на авто з тривалими строками дії на 5-10 років.

Для оформлення довіреності в офісі нотаріуса в Дарницькому районі Києва, телефонуйте та запишіться на зручний час оформдення в нашому офісі нотаріуса. Нотаріус поруч з унверсамом “Київ”. Працюємо з понеділка по п’ятницю.

Оформлення довіреності у нас від 25 хвилин. Телефонуйте зараз для запису на найближчій час сьогодні. Працюємо з понеділка по п’ятницю 9:00-18:00 (по запису)

Щоб оформити нотаріальне доручення на пригон автомобіля відвідайте наш офіс нотаріуса в Дарницькому районі Києва з необхідним переліком документів.

Для оформлення довіреності на продаж автомобіля потрібні:

 1. Ваш паспорт та ідн.номер.
 2. Дані Вашого автомобіля.

Для оформлення довіреності на автомобіль в порядку передовіри в нашому київсьому нотаріальному офісі – телефонуйте для узгодження зручного часу та відвідайте нотаріуса в обумовлений час.

Для оформлення довіреності на авто дя виїзду за кордон в нашому офісі нотаріуса на Харківському масиві міста Києва, будь ласка, запишіться на прийом та відвідайте офіс нотаріуса в обумовлений час. Записатися можливо в межах графіку роботи. Працюємо з понеділка по п’ятницю.

Для нотаріального оформлення знадобиться Ваш паспорт громадянина України та ІДН. Для оформлення доручення на авто для виїзду за кордон – звертайтеся до нотаріуса.

У нотаріуса можливо завірити всі види законних довіреностей на авто: генеральне доручення на авто з правом продажу, доручення на доручення на перегін автомобіля або ж довіреність для розмитнення авто і т.д. Для запису на оформлення телефонуйте! Нотаріус знаходиться за адресою: Київ, Харківське шосе, 164 (Дарницький район, Харківський масив на Лівому березі в Києві). Найближчі станції метро відносно розташування офісу нотаріуса: Бориспільська та Вирлиця, Харківська та Позняки, Оскокорки…

Щоб оформити довіреність довіреність на автомобіль для виїзду за кордон потрібно з’явитися до нотаріуса зі стандартним переліком документів, необхідних для будь-якої довіреності, а саме: зі своїм паспортом громадянина України та ідентифікаційним номером. Також потрібні дані авто.