Доручення на купівлю автомобіля за кордоном

Оформлення довіреності на пригон автомобіля з Європи можливе в нашому офісі нотаріуса.

Для отримання детальної інформації про ціну довіреності та запису на нотаріальне оформлення звертайтеся до нас.

Є можливість оформити довіреність з повним обсягом повноважень або ж видати обмежене доручення на окремі дії, такі як перегон, розмитнення або реєстрацію автомобіля. Термін дії довіреності може бути коротким (тижні або місяці), але за бажанням довірителя може бути збільшений.

Після нотаріального оформлення Ви отримуєте оригінал довіреності на офіційному бланку встановленого зразка та Витяг про реєстрацію.

Звертайтеся до нас, і ми надамо Вам всю необхідну інформацію та допоможемо оформити довіреність на пригон автомобіля з Європи.

Нотаріальні довіреності

Доручення на купівлю авто за кордоном

Нотаріальне оформлення довіреностей на придбання автомобілів​
Обрати

Довіреності на Розмитнення Машини

Оформлення доручень на розмитнення автомобілів​
Обрати

Доручення на Ввезення Автомобіля

Засвідчення довіреностей на ввезення автомашини​
Обрати

Довіреність на перегон автомобіля

Завірення у нотаріуса довіреностей на перегон автомобіля
Обрати

Доручення на Реєстрацію Транспортного Засобу

Підготовка та засвідчення довіреностей на реєстрацію придбаного ТЗ
Обрати

Довіреності на Перевезення Автомашини

Довіреності на перевезення автомобілів з-за кордону в Україну
Обрати
телефонуйте щоб уточнити ціну оформлення, а також для запису на час відвідання нотаріуса

Доручення на купівлю авто за кордоном

Якщо Вам потрібна довіреність на покупку автомобіля за кордоном, нотаріус допоможе Вам у підготовці та отриманні цього документа. В даний час така довіреність є досить популярною в нотаріальній практиці.

Довіреність на покупку автомобіля зазвичай містить комплексний набір прав та обов’язків, точний перелік яких залежить від правильно виражених побажань довірителя. Вона може включати такі пункти, як повноваження на здійснення угоди купівлі-продажу, укладення договорів з доставки транспорту, страхування та інші дії, необхідні для успішної покупки автомобіля за кордоном.

Нотаріуси готові допомогти Вам у підготовці довіреності на покупку автомобіля, щоб вона відповідала всім Вашим потребам і була відповідно до всіх вимог законодавства. Ретельно перевіряються всі документи та дотримуємося усіх норм та вимог щодо їх оформлення, щоб гарантувати Вам максимальну правову захисту та безпеку. Зверніться до нашого нотаріального офісу, і ми допоможемо Вам отримати довіреність на покупку автомобіля, яка відповідатиме Вашим потребам та побажанням.

Довіреність на перегон автомобіля

Довіреність на перегон автомобіля – це офіційний документ, який дає дозвіл представнику, який знаходиться в іншій локації, на перевезення автомобіля через митний кордон або з одного місця в інше в межах території України. Ця довіреність дає право повіреній особі здійснити переміщення від імені та на користь довірителя, який є законним власником автомобіля. Для оформлення довіреності на перегон автомобіля до нотаріуса потрібно надати документи на машину, а саме: технічний паспорт автомобіля, паспорт власника та інші документи. Оформлення довіреності на перегон автомобіля у нотаріуса здійснюється відповідно до законодавства.

Доручення на ввезення авто з-за кордону

Якщо ви плануєте купити автомобіль за кордоном та ввезти його до України, то вам знадобиться довіреність на пригон авто. Цей документ дає повноваження іншій особі представляти вас в питаннях, пов’язаних з купівлею та ввезенням автомобіля.

Зазвичай, довіреності на пригон автомобіля оформлюють на короткий термін – від кількох тижнів до кількох місяців. Однак, якщо ви бажаєте, то можна оформити довіреність з більш тривалим терміном дії, наприклад, на рік або навіть більше.

У нотаріальній практиці Дарницького району м. Києва досить поширеними є два види довіреностей на автомобіль – довіреність на купівлю та ввезення автомобіля з Європи та довіреність на розмитнення та реєстрацію авто в Україні.

Оформлення довіреності на пригон автомобіля в нотаріуса є зручним при необхідності купівлі транспортного засобу за кордоном. Це дає Вам можливість не витрачати багато часу та зусиль на оформлення необхідних документів, та отримати автомобіль у найкоротші терміни через представника.

Звертайтеся до нотаріуса в Дарницькому районі м. Києва та ми допоможемо Вам оформити довіреність на пригон авто професійно та законно. Якщо Ви плануєте ввезення в Україну автомобіля, придбаного в іншій країни, важливо переконатися, що у вас є всі необхідні правові документи, щоб уникнути будь-яких ускладнень чи проблем з прикордонними органами та митницею. Нотаріус може допомогти Вам, якщо необхідне оформлення доручення на автомобіль для його транспортування та ввезення транспортного засобу з-за кордону.

Довіреності на розмитнення автомобіля

Варто зазначити, що нотаріальні довіреності на купівлю та ввезення автомобіля з Європи, а також на розмитнення та реєстрацію авто в Україні стали досить поширеними в нотаріальній практиці. Це пов’язано зі зростанням кількості українців, які купують автомобілі з-за кордону. Отже, якщо Ви придбали автомобіль з Європи та не бажаєте передати власному представнику питання його легалізації та розмитнення на території України, зверніться до нотаріуса, щоб оформити необхідну довіреність на розмитнення та реєстрацію авто у відповідних органах.

Доручення на перевезення автомашини

Доручення на перевезення автомобіля – це документ, який надає повноваження особі, яка займається перевезенням автомобіля, виконувати дії від імені та на користь довірителя. Зазвичай таке доручення видається у випадку, коли власник автомобіля не може взяти участь в перевезенні особисто, але хоче, щоб перевезення було здійснене відповідно до його побажань і в інтересах власника. У документі зазвичай зазначаються деталі перевезення, такі як терміни, вид перевезення, а також відомості про особу, якій надаються повноваження. Доручення на перевезення автомобіля може бути оформлене у нотаріуса, щоб забезпечити його юридичну дію, а також уникнути можливих проблем у майбутньому.

Довіреності на постановку транспортного засобу на облік

У нотаріуса можливо оформити та завірити нотаріальні довіреності на реєстрацію придбаного автомобіля або постановку авто на реєстраційний облік у відповідних органах України. Довіреність на реєстрацію авто може мати різний термін дії, від кількох днів до декількох місяців і т.д. Цей документ містить основні дані про довірителя, особу, якій віддаються повноваження, а також про автомобіль, який буде реєструватися. На нашому нотаріальному офісі Ви можете отримати як стандартну довіреність на реєстрацію авто, так і індивідуальну, з урахуванням всіх Ваших побажань та потреб.

Це запитання цікавить багатьох власників авто, які збираються пригнати автомобіль з-за кордону. Для оформлення довіреності на ввезення авто та його розмитнення потрібно звернутися до нотаріуса. Вартість послуги залежить від обсягу повноважень, які необхідно передати уповноваженій особі.

Довіреність на ввезення автомобіля та його розмитнення повинна містити точний перелік прав та обов’язків уповноваженої особи. Цей перелік залежить від того, які саме повноваження бажає передати довіритель своєму повіреному. Наприклад, довіреність може містити повноваження на купівлю автомобіля в країнах Європейського Союзу, транспортування та ввезення його в Україну, а також на митне оформлення та реєстрацію відповідно до вимог МВС.

Строк дії довіреності, обсяг повноважень та їх зміст повністю залежать від бажань довірителя. Можливе складання довіреностей з різним обсягом повноважень, тобто повноваження можуть бути передані уповноваженій особі частково, якщо це необхідно.

Звернення до нотаріуса є обов’язковим для підготовки та завірення необхідної нотаріальної довіреності на ввезення та розмитнення автомобіля. Порядок складання довіреностей ідентичний незалежно від того, чи передаються усі повноваження, чи ж лише їх частковий обсяг. Нотаріус здійснить всі необхідні процедури, щоб довіреність була підготовлена та оформлена правильно.

Оформлення довіреності на пригон автомобіля у нотаріуса може здійснюватися у декілька етапів. Ось кілька кроків, які можуть бути потрібні для оформлення довіреності на пригон автомобіля:

1. Підготуйте необхідні документи: паспорт та ІДН, а також наявні дані автомобіля, який Ви плануєте пригнати.

2. Зверніться до нотаріуса. Перед зверненням до нотаріуса можна зателефонувати до його офісу та уточнити, які документи необхідні для оформлення довіреності та скільки коштує ця послуга.

3. Під час візиту до нотаріуса надайте нотаріусу всі необхідні документи для оформлення довіреності на пригон автомобіля.

4. Нотаріус підготує довіреність та перевірить її на відповідність вимогам законодавства. Після того, як довіреність буде готова, Вам потрібно буде підписати її у присутності нотаріуса. Нотаріус скріплює довіреність своїм печаткою та видає її Вам.

Тепер Ви можете використати довіреність на пригон автомобіля для реалізації своїх планів.

Важливо відзначити, що процес підготовки, підписання та завірення довіреностей, включаючи нотаріальну довіреність на покупку автомобіля в країнах Європи, зазвичай займає близько 25 хвилин. Усі необхідні деталі тексту документу мають бути скрупульозно враховані та викладені в дорученні вірно, щоб юридичний документ було оформлено правильно. Підготування та підпис довіреності у нотаріуса відбувається відповідно до законодавчих та інших нормативних актів законодавства.

Термін дії довіреності на пригон автомобіля визначається волею довірителя та узгоджується між довірителем та уповноваженою особою. В більшості випадків, така довіреність має обмежений термін дії, який зазвичай становить декілька тижнів або місяців, оскільки транспортування та розмитнення автомобіля зазвичай займає невеликий проміжок часу. Проте, за бажанням довірителя, довіреність може мати і інший термін дії, наприклад, один рік або більше. В будь-якому випадку, передбачений строк дії довіреності повинен бути відображений в самій довіреності в момент її видачі.

Оформлення довіреності на пригон автомобіля у нотаріуса в Києві зазвичай включає наступні кроки:

1. Звернення до нотаріуса і надання необхідних документів, таких як паспорт довірителя та ІДН, відомості на автомобіль, який потрібно пригнати.

2. Узгодження з нотаріусом обсягу повноважень, які повинні бути передані повіреному.

3. Підготовка тексту, підписання довіреності довірителем в присутності нотаріуса та видача оригіналу довіреності довірителю.

Зазвичай на оформлення довіреності витрачається від 25-30 хвилин до години, але все залежить від обсягу повноважень, що передаються. Тому рекомендується попередньо зв’язатися з нотаріусом і уточнити, які документи необхідно мати з собою та скільки часу займе процес оформлення довіреності.

Довіреність на пригон автомобіля може бути видана з різним обсягом повноважень залежно від потреб довірителя. У довіреності можуть бути встановлені обмеження на здійснення окремих дій, наприклад, на купівлю автомобіля в Європі, транспортування через кордон, розмитнення та реєстрацію транспортного засобу в Україні відповідно до потреби довірителя. Також можуть бути встановлені обмеження на термін дії довіреності або на кількість виконуваних операцій. В умовах довіреності можуть бути визначені інші обмеження, які вважає за потрібне довіритель. Важливо, щоб обсяг повноважень, встановлений в довіреності, був чітко визначений та відповідав побажанням довірителя.

Якщо Ви збираєтеся придбати через представника по довіреності автомобіль з Європи, Вам знадобляться певні документи, щоб завірити таку довіреність у нотаріуса. І ці документи аналогічні тим, які потрібні для інших типів довіреностей, перелік включає стандартні елементи, такі як паспорт та ідентифікаційний код.

*Крім того, для зазначення в тексті довіреності знадобиться інформація щодо автомобіля (марка, модель), а також точні дані про представника (ПІБ, паспортні дані, місце проживання)