Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Доручення на Пригон Авто

У нашому офісі нотаріуса оформлюються всі види довіреностей на авто, в тому числі й нотаріальні доручення на пригон авто.

Довіреність оформлюється законно, швидко та зручно і всього від 25 хвилин. Нотаріальні довіреності по прийнятним цінам!

доручення на пригон авто ціна, довіреність на купівлю автомобіля за кордоном, довіреність на пригон авто, довіреність на перевезення автомобіля

Які Документи для Довіреності на Пригон Авто

 • Паспорт та ІДН;

  Документи мають бути надані нотаріусу довірителем;

 • Дані представника;

  ПІБ, місце реєстрації Вашого представника (повіреної особи), також можливе зазначення реквізитів паспорту та дати народження;

 • Інформація щодо автомобіля;

  В довіреності вказуються необхідні ідентифікуючі дані автомобіля

У нас в офісі діє зручний запис на час оформлення. Довіритель може записатися до нотаріуса сьогодні-на-сьогодні чи на наступний робочий день. Телефонні дзвінки приймаються у робочий час, тобто з 10 до 17 години з понеділка по п’ятницю.

У досвідченого та надійного нотаріуса Ви можете без черг, від 25 хвилин посвідчити довіреність на купівлю автомобіля за кордоном (також ці довіреності називають: довіреність на пригін авто, доручення на ввезення авто, довіреність на розмитнення машини і т.д).

Довіреність на покупку машини оформляється нотаріусом у повній відповідності до законодаства України, що регулює нотаріальне посвідчення та нотаріальне оформлення. Нотаріус реєструє довіреність у Єдиному реєстрі довіреностей, а також у Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій.

В результаті оформлення видається оригінал довіреності та документ, що підтверджує реєстрацію в реєстрі. Ви можете бути абсолютно впевнені у законності оформлення!

Довіреність на Купівлю Авто за Кордоном

Купівля авто по довіреності є досить розповсюдженим. У нотаріуса Ви можете оформити довіреність на купівлю автомобіля в Європі для подальшого ввезення придбаної машини в Україну. В нашій приватній нотаріальній конторі можливо оперативно та зручно оформити нотаріальну довіреність для купівлі машини для ввезення її через кордон в Україну.

В довіреності зазначаються всі необхідні права та повноваження. Ви отримаєте законну довіреність на офіційному бланку та витяг про реєстрацію. Оформлення довіреності швидко та зручно.

Доручення на Пригон Авто

У нотаріуса міста Києва Ви можете оперативно та якісно оформити довіреність на купівлю авто з Європи (довіреність на купівлю авто; довіреність на перегон авто; довіреність на розмитнення авто).

Найчастіше такі довіреності оформлюються на досить короткі строки, які рахуються тижнями або місяцями, але за побажанням довірителя може бути оформленна довіреність і з більш тривалим терміном дії, наприклад на 6 місяців, рік або більше.

В результаті нотаріального оформлення Ви отримаєте довіреність, яка повністю відповідає Законодавству України – на офіційному бланку с гербовою печаткою. Кожна автодовіреність під час оформлення одразу реєструється нотаріусом в усіх передбачених законом реєстрах: нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків. В результаті нотаріального оформлення Ви отримуєте оригінал довіреності і витяг про реєстрацію у реєстрі, що підтверджує своєчасну реєстрацію довіреності.

Як Оформити Довіреність

 • Зателефонуйте

  Уточніть у нотаріуса додаткові питання: перелік необхідних документів, а також домовтеся про зручний час оформлення.

 • Приїжжайте до нотаріуса

  Відвідайте нотаріуса в обумовлений час. Після надання Вами необхідних документів, нотаріус готує проєкт довіреності та надає для ознайомлення.

 • Підписання та оформлення

  Після ознайомлення з текстом, людина підтверджує вірності тексту або ж пропонує зміни до тексту. Нотаріус вносить всі необхідні правки та друкує документ на офіційному гербовому бланку. Підписаний громадянином документ вноситься нотаріусом у всі передбачені законом реєстри

Доручення на Пригон Авто Ціна

У нотаріуса доступне та якісне оформлення нотаріальної довіреності на купівлю та ввезення авто через кордон в Україну з Європи. В довіреності зазначаються необхідні повноваження для представництва в відповідних митних та прикордонних органах, органах поліції та МВС, центрах надання послуг та сервісних центрах, портах, транспопртних організаціях, страхових компаніях, а також в органах державної влади.

При оформленні довіреності у нотаріуса Ви отримаєте законну довіреність на офіційному бланку с гербовою печаткою. Разом з довіреністю нотаріус надасть витяг про реєстрацію в реєстрі. 

Для оформлення довіреності звертайтеся до нотаріуса в Києві з стандартним переліком документів. 

Щоб оформити нотаріальне доручення на пригон автомобіля відвідайте наш офіс нотаріуса в Дарницькому районі Києва з необхідним переліком документів.

Зверніться до нотаріуса в робочий час зі своїм паспортом та ІДН. наш офіс нотаріуса знаходиться на Харківському шосе 164 в Києві.

У нотаріуса можливо завірити доручення на доручення на перегін автомобіля та довіреність для розмитнення авто. Для запису на оформлення телефонуйте! Нотаріус знаходиться за адресою: Київ, Харківське шосе, 164 (Дарницький район, Харківський масив на Лівому березі в Києві). Найближчі станції метро відносно розташування офісу нотаріуса: Бориспільська та Вирлиця, Харківська та Позняки, Оскокорки…

У нотаріуса

 та зручне нотаріальне оформлення. Щоб оформити довіреність на покупку автомобіля потрібно з’явитися до нотаріуса зі стандартним переліком документів, необхідних для будь-якої довіреності, а саме: зі своїм паспортом громадянина України та ідентифікаційним номером.

Подібні довіреності оформлюють доволі часто, тому у нотаріуса наявні актуальні зразки таких довіреностей.

Нотаріус веде прийом в робочі дні з понеділка по п’ятницю – нотаріальне оформлення за попереднім записом. Наш нотаріальний офіс розташований в Дарницкому районі міста Києва на Харківському шосе 164. В нашому офісі можливе оформлення не тільки довіреностей на авто, а також і необхідних нотаріальних копій.

Для оформлення довіреності звертайтеся до нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН