Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Метро Позняки > Нотаріус

всього від 10-15 хв на авто від Позняків або Осокорків до офісу нотаріуса

Наш офіс нотаріуса розташований на Харківському шосе 164.  Одна з найближчих станцій метро до нашого офісу нотаріуса – Позняки.

Отже, від Позняків до нотаріуса можна доїхати на авто всього від 10-15 хвилин. Також нотаріус знаходится в зручній транспортній доступності і для користувачів громадського транспорту.

У нотаріуса законне, надійне та зручне оформлення документів, а також якісні та актуальні консультації з нотаріальних питань! Прийом по запису – вчасно та без черг.

Якщо Ви проживаєте або ж працюєте на Позняках та неподалік від метро Позняки або метро Осокорки і Вам необхідне нотаріальне посвідчення, завірення чи оформлення документів або ж консультація нотаріуса – телефонуйте в наш офіс. Консультації нотаріуса з питань дарування чи заповітів, а також і з питань нотаріального оформлення спадкових справ у Києві.

З готовністю допоможемо в оформленні законних та якісних нотаріальних документів! Оформлення довіреностей на представництво, генеральних довіреностей на продаж та розпорядження автомобільним транспортом, а також довіреностей на купівлю авто, нотаріальних заяв, заповітів та спадщини, а також і договорів дарування квартир.

Жителі багатьох вулиць, які територіально розташовані в безпосередній наближеності, а також і неподалік від Позняків або Осокорків, досить часто звертаються за нотаріальним оформленням документів, а також за нотаріальними консультаціями до нас. Від Позняків та станції метро Осокорки до нотаріуса можна швидко доїхати автомобілем, таксі або ж громадським транспортом.

Якщо Вам необхідно оформлення нотаріальної довіреності на представництво інтересів або нотаріальне завірення передоручення. Крім того у нотаріуса Ви можете оформити доручення на авто з правом продажу та розпорядження, а також і інші довіреності на машину.

Звертатися до нашого нотаріального офісу за оформленням заповіту на квартиру, частину квартири або заповіту на все майно на користь близького родича, члена сім’ї, заповіт дружині чи чоловіку, сину або доньці, онукам. Посвідчення у нотаріуса надійного та законного заповіту.

У нотаріуса Ви можете оформити дарування квартири або частки квартири близькій людині, родичу або члену родини. Нотаріальне оформлення договору у точній відовідності до вимог законодавства України.

Нотаріальна Заява | Дозвіл | Згода

Пропонуємо звертатися до нашого офісу нотаріуса за оформленням нотаріальних заяв, нотаріальної згоди подружжя або нотаріальних згод батьків для поїздки дитини за кордон. Оформлення заяв на вступ у спадщину по заповіту або спадкоємцями по закону. Оформлення у нотаріуса заяв, згод або дозволів від батьків для виїзду дитини за кордон.

Вступ до спадщини та оформлення спадщини у приватного нотаріуса або заява на відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця. Заведення та ведення спадкової справи в Києві. У нотаріуса Ви можете оформити прийняття спадщини та отримати свідоцтва про право на спадщину на квартиру або на інше спадкове майно.

Нотаріус оперативно, якісно та надійно, оформлює всі розповсюджені нотаріальні довіреності та заяви у відповідності до чинного законодавства України. В тому числі, оформлення генеральних довіреностей на авто, засвідчення у нотаріуса дозволу батька на виїзд дитини за кордон, який також називають завіреною заявою-згодою батька для виїзду дитини в іншу країну.

Нотаріальне посвідчення договору дарування квартири або дарча частки квартири сину або доньці, брату або сестрі, онукам…

Нотаріус в 10-15 хвилинах на авто від станції метро Позняки або метро Осокорки. Оформлення у нотаріуса  по запису, без черг. Запишіться на зручний час в межах графіку роботи. В робочі дні доступний запис сьогодні-на-сьогодні або на наступний робочий день згідно графіку. Якісне нотаріальне оформлення всіх розповсюджених нотаріальних документів у відповідності до чинного законодавства України. Уважне та ввічливе ставленне, надійне нотаріальне завірення

Оформлення заповітів та спадщини, заведення та ведення спадкових справ для видача свідоцтв про право на спадщину по заповіту або в порядку спадкування по закону. Прийняття чи вступ до спадщини спадкоємцями, нотаріальна відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця.