Як Дістатися від Метро до Офісу Нотаріуса

Метро Позняки -> Нотаріус

Наш офіс нотаріуса розташований на Харківському шосе 164.

Одна  станцій метрополітена, що розташована неподалік від нашого офісу нотаріуса – це метро Позняки.

Отже, від Позняків до нотаріуса можна доїхати на авто від 10-15 хвилин, міським транспортом шлях займе від 20 хвилин.

Дізнайтеся вартість оформлення у нотаріуса та запишіться на час прийому.

Оформлення у нотаріуса

У нотаріуса можливе оформлення документів, а також консультації з нотаріальних питань. Прийом за попереднім записом.

Якщо Ви проживаєте або ж працюєте на Позняках та неподалік від метро Позняки і Вам необхідне нотаріальне посвідчення, завірення чи оформлення документів або ж консультація нотаріуса – телефонуйте нотаріусу в робочий час. Надаються консультації нотаріуса з питань дарування чи заповітів, а також і з питань нотаріального оформлення спадкових справ у Києві.

Від Позняків та станції метро Осокорки до нотаріуса можна доїхати автомобілем, таксі від 10-15 хвилин.

Вступ до спадщини та оформлення спадщини у приватного нотаріуса або заява на відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця. Заведення та ведення спадкової справи в Києві. У нотаріуса Ви можете оформити прийняття спадщини та отримати свідоцтва про право на спадщину на квартиру або на інше спадкове майно.

Заведення спадкової справи у нотаріуса – важливий етап спадкування. Нотаріус забезпечує юридичну законність та правомірність процесу спадкування. Звертайтеся до нотаріуса для початку оформлення, а також і ведення спадкової справи.

Заява на прийняття спадщини – початковий етап у процесі спадкування. Відвідайте нотаріуса для правильного складання заяви. Ретельно заповніть всі необхідні дані та документи. Отримайте юридичну підтримку та забезпечте законність у вирішенні всіх спадкових питань.

Оформлення спадщини на квартиру в нотаріуса – процедура переходу права власності до спадкоємців. Зверніться до нотаріуса для проведення всіх необхідних юридичних нотаріальних процедур. Дотримуйтеся легальності та законності у вирішенні спадкових питань.

Оформлення спадщини на вклад в банку можливо здійснити у нотаріуса. Зверніться до офісу нотаріуса для правильного оформлення документів та передачі власності на успадковуваний банківський рахунок. Забезпечте законність та безпеку у передачі грошового вкладу. Отримайте професійну підтримку нотаріуса у вирішенні спадкових питань. Запишіться на консультацію з нотаріусом.

Нотаріус забезпечує передачу майна відповідно до заповіту з дотриманням вимог законодавства України. Отримайте юридичну підтримку у правильному оформленні спадщини по заповіту.

Отримайте професійні консультації нотаріуса щодо спадщини. Діючий нотаріус нададуть відповіді на всі ваші питання. Отримайте вичерпну інформацію про процедури спадкування, розподіл майна, оформлення документів. Запишіться на консультацію з нотаріуса зараз і забезпечте правомірне вирішення спадкових питань.

Оформлення відмови від спадщини в нотаріуса має бути свідомим, відповідальним та юридично обґрунтованим. Зверніться до нотаріуса для правильного складання документів та їх оформлення. Отримайте консультацію з питань відмови від спадщини та забезпечте юридичне закріплення Вашого рішення. Запишіться на зустріч з нотаріусом зараз.

Нотаріус <-> Позняки

Звертайтеся до нотариуса якщо Вам потрібні консультації або нотаріальне завірення документів неподалік від метро Позняки в Києві

Оформлюємо заповіти на всі види спадкового майна, в тому числі квартиру, будинок с землею, автомобілі, рахунки в банках та інш.

У нотаріуса здійснюється оформлення довіреностей на представництво, генеральних довіреностей на продаж та розпорядження автомобільним транспортом, а також довіреностей на купівлю авто.

Ціни нотаріуса

Для отримання інформації про вартість оформлення необхідного нотаріального документу в нашому офісі нотаріуса, зателефонуйте протягом робочого часу. Якщо Вам потрібно, ми можемо запланувати зустріч у нашому офісі.

Нотаріус знаходиться в 10-15 хвилинах на авто від станції метро Позняки або метро Осокорки. Оформлення у нотаріуса здійснюється  по запису. Записатися на прийом можливо в межах графіку роботи. В робочі дні запис доступний “сьогодні-на-сьогодні” або на наступний робочий день згідно графіку. Здійснюється нотаріальне оформлення нотаріальних документів у відповідності до чинного законодавства України.