Як Дістатися від Метро до Офісу Нотаріуса

Наш офіс нотаріуса розташований на Харківському шосе 164.

Одна  станцій метрополітена, що розташована неподалік від нашого офісу нотаріуса – це метро Позняки.

Отже, від Позняків до нотаріуса можна доїхати на авто від 10-15 хвилин, міським транспортом шлях займе від 20 хвилин.

Дізнайтеся вартість оформлення у нотаріуса та запишіться на час прийому.

Оформлення у нотаріуса

У нотаріуса можливе оформлення документів, а також консультації з нотаріальних питань. Прийом за попереднім записом.

Якщо Ви проживаєте або ж працюєте на Позняках та неподалік від метро Позняки і Вам необхідне нотаріальне посвідчення, завірення чи оформлення документів або ж консультація нотаріуса – телефонуйте нотаріусу в робочий час. Надаються консультації нотаріуса з питань дарування чи заповітів, а також і з питань нотаріального оформлення спадкових справ у Києві.

Від Позняків та станції метро Осокорки до нотаріуса можна доїхати автомобілем, таксі від 10-15 хвилин.

Вступ до спадщини та оформлення спадщини у приватного нотаріуса або заява на відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця. Заведення та ведення спадкової справи в Києві. У нотаріуса Ви можете оформити прийняття спадщини та отримати свідоцтва про право на спадщину на квартиру або на інше спадкове майно.

Заведення спадкової справи у нотаріуса – важливий етап спадкування. Нотаріус забезпечує юридичну законність та правомірність процесу спадкування. Якщо Вам необхідне оформлення спадщини на Позняках, звертайтеся до нашого офісу нотаріуса для заведення, а також і ведення спадкової справи.

Заява на прийняття спадщини – початковий етап у процесі спадкування. Відвідайте нотаріуса для правильного складання заяви. Ретельно заповніть всі необхідні дані та документи. У випадку Вашого місцезнаходження неподалік від метро Позняки та при необхідності вступу до спадкування, отримайте у нас юридичну підтримку та забезпечте законність у вирішенні всіх спадкових питань у нотаріуса.

Оформлення спадщини на квартиру в нотаріуса – процедура переходу права власності до спадкоємців. Зверніться до нотаріуса для проведення всіх необхідних юридичних нотаріальних процедур. Дотримуйтеся легальності та законності у вирішенні спадкових питань. Оформлення спадщини щодо квартири на Позняках можливо здійснити в нашому офісі нотаріуса.

Нотаріус забезпечує передачу майна відповідно до заповіту з дотриманням вимог законодавства України. Отримайте юридичну підтримку у правильному оформленні спадщини по заповіту.

Отримайте професійні консультації нотаріуса щодо спадщини. Діючий нотаріус нададуть відповіді на всі ваші питання. Отримайте вичерпну інформацію про процедури спадкування, розподіл майна, оформлення документів. Запишіться на консультацію з нотаріуса зараз і забезпечте правомірне вирішення спадкових питань.

Оформлення відмови від спадщини в нотаріуса має бути свідомим, відповідальним та юридично обґрунтованим. Зверніться до нотаріуса для правильного складання документів та їх оформлення. Отримайте консультацію з питань відмови від спадщини та забезпечте юридичне закріплення Вашого рішення. Запишіться на зустріч з нотаріусом зараз.

Оформлюємо заповіти на всі види спадкового майна, в тому числі квартиру, будинок с землею, автомобілі, рахунки в банках та інш. Якщо Ваше місце проживання житловий масив Позняки, телефонуйте та приїжджайте до нашого офісу нотаріуса для уважного, законного та професійного оформлення заповіту. 

У нотаріуса здійснюється оформлення довіреностей на представництво, генеральних довіреностей на продаж та розпорядження автомобільним транспортом, а також довіреностей на купівлю авто. Нотаріальне оформлення довіреностей на авто неподалік від Позняків.

У законодавстві України відсутнє визначення “генеральної довіреності” чи “генерального доручення”, але ці поняття популярні в побуті. Зазвичай мається на увазі довіреність із тривалим строком дії та широкими повноваженнями. Шукаєте “генеральну довіреність” поруч із метро Позняки? Звертайтеся до нашої нотаріальної контори. Консультуємо та допомагаємо вирішити додаткові питання. В офісі можна оформити всі необхідні законні нотаріальні документи.

Нотаріальне оформлення заяви батьків про згоду на виїзд дитини за кордон, а також на постійне проживання в іншій країні. Такі заяви у побуті також часто називають “довіреність на виїзд дитини”, а також “доручення на поїздку дітей в іншу країну”.

Для отримання інформації про вартість оформлення необхідного нотаріального документу в нашому офісі нотаріуса, зателефонуйте протягом робочого часу. Якщо Вам потрібно, ми можемо запланувати зустріч у нашому офісі.

Нотаріус знаходиться в 10-15 хвилинах на авто від станції метро Позняки або метро Осокорки. Оформлення у нотаріуса здійснюється  по запису. Записатися на прийом можливо в межах графіку роботи. В робочі дні запис доступний “сьогодні-на-сьогодні” або на наступний робочий день згідно графіку. Здійснюється нотаріальне оформлення нотаріальних документів у відповідності до чинного законодавства України.

У нас приватна нотаріальна контора в Дарницькому районі. Приватний нотаріус знаходиться в 10-15 хвилинах на автомобілі від Позняків.

У нотаріуса можливо отримати консультацію по всім нотаріальним питанням. Офіс нотаріуса в 10-20 хвилинах від Позняків, в залежності від обраного засобу пересування – авто, таксі або міський транспорт.

У нотаріуса можливо отримати консультацію по всім спадковим питанням, прийняти спадщину та вступити до спадкування, завести спадкову справу та отримати свідоцтва про право на спадщину. Офіс нотаріуса в 10-20 хвилинах від Позняків при використанні авто або міського транспорту.