Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю №5284

Вартість Оформлення Спадщини | 2023

Ціна оформлення спадщини та загалом витрати повʼязані з переоформленням спадкового майна з померлої особи на спадкоємців, залежить від декількох обʼєктивних факторів та причин, в тому числі і кількість спадкоємців, склад та види майна у складі спадщини. А також може мати суттєвий вплив особливості та складність спадкової справи (кількість запитів, які необхідно підготувати та направити по справі; певні види спадкового майна і т.д.). Для визначення ціни відкриття спадкової справи, а також подальшого оформлення спадщини в Києві варто звернутися до нотаріуса. До звернення приготуйте усі наявні документи, що стосуються спадкування.

Найчастіше до нотаріуса звертаються для оформлення спадщини по заповіту, а також з питань оформлення спадщини спадкоємцями першої черги по закону (спадкоємці: діти, дружина або чоловік, батьки померлої особи). Загалом ціна нотаріального оформлення спадщини залежить від числа спадкоємців, а також кількості обʼєктів спадкування. Звертайтеся до нотаріуса для розрахунку вартості заведення спадкової справи, її ведення нотаріусом, і видачі свідоцтв на все спадкове майно.

Оформлення спадкування – це процедура, яка включає в себе декілька стадій: прийняття спадщини, заведення спадкової справи, оформлення необхідних документів по спадковій справі, і нарешті, видачу свідоцтв на все спадкове майно.

Вартість оформлення спадщини у нотаріуса залежить від кількості спадкоємців, а також складу спадкового майна. Також варто звернути увагу і на те, що витрати на оформлення спадкових прав можуть включати в себе, окрім витрат на нотаріальне оформлення, ще й деякі додаткові витрати, які розглянемо далі.

Розмір витрат на оформлення спадщини, як у приватних нотаріусів так і в державних нотаріальних контора, може залежати від кількох факторів:

1. Обсяг спадкового майна: Зазвичай, чим більший перелік обʼєктів майна, що підлягає розподілу в порядку спадкування, тим більші будуть витрати спадкоємців, повʼязані з оформлення спадщини. Оформлення документів для розподілу значного обсягу спадкового майна може вимагати більшої кількості робочих годин нотаріуса та додаткових витрат на підготовку документації.

2. Складність справи: Якщо спадщина включає складні правові питання, то це може призвести до більшої складності оформлення. У таких випадках нотаріусу може знадобитися більше часу, що впливає на розмір витрат.

3. Додаткові послуги: Нотаріальні офіси можуть пропонувати додаткові послуги, які можуть вплинути на розмір витрат. Наприклад, консультації щодо різноманітних аспектів спадщини, підготовка додаткових документів або технічні послуги можуть впливати на загальні витрати на оформлення спадщини.

Варто зазначити, що найкращим рішенням є звернення до досвідченого нотаріуса для отримання конкретної інформації щодо орієнтовного або точного розміру витрат на оформлення спадщини у вашому випадку.

Нотаріус в нашому приватному нотаріальному офісі готовий надати Вам вичерпну консультацію та розрахувати вартість нотаріальних дій, пов’язаних з оформленням спадщини у приватного нотаріуса, відповідно до Вашої конкретної ситуації. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими нотаріальними спадковими питаннями. Нотаріус здійснює професійне нотаріальне оформлення спадкових справ та всіх документів, що стосуються спадщини та спадкування.

Якщо виникала необхідність у розрахунку вартості оформлення спадкування – звертайтеся до нотаріуса, перш за все, зателефонуйте нотаріусу для уточнення наявних питань та, у випадку необхідності, запишіться на особистий прийом.

Можливі додаткові витрати при спадкуванні

В деяких випадках окрім безпосередніх витрат на нотаріальне оформлення у нотаріуса, можуть бути наявні і додаткові витрати. Такі додаткові витрати виникають не завжди, а в деяких окремих випадках, що передбачені діючим нормативним регулюванням процедури спадкування. До таких витрат можуть відноситися:

1) Витрати на підготовку технічної документації, наприклад: технічний паспорт на квартиру, техпаспорт на будинок…

2) Витрати на оформлення повноважень представника: родича або ж адвоката / юриста з метою для представництва в Україні інтересів спадкоємців, які наразі проживають за кордоном, в країнах Європи або інших країнах світу.

3) Витрати на переклад документів, їх апостилізацію або легалізацію, якщо ці документи оформлені в інших країнах Європи, для застосування їх в Україні. А також і інші витрати на оформлення документів у іноземних нотаріусів або у консульських установах, якщо спадкоємець за кордоном.

4) Витрати на транспорт, наприклад, у випадках, коли спадкоємець не перебуває в місці оформлення і необхідне особиста участь для оформлення спадкових прав. Таке може виникнути у випадках якщо спадкоємець знаходиться в іншому місті України або спадкоємець перебуває за кордоном. Альтернативою є звернення до юриста-представника або допомога родича, який може бути представником по довіреності (див.п.2)

5) Витрати на послуги адвоката / юриста, у випадках, коли є необхідність у таких послугах: юридичні консультації; послуги представництва в Україні для спадкоємців, які проживають в інших країнах Європи; правова допомога у визнанні в судовому порядку родинного звʼязку для спадкування; адвокатські послуги при продовженні через суд строків, які були пропущені спадкоємцем з поважних причин…

6) Витрати на оплату податків. В залежності від ступеню споріднення зі спадкодавцем, у спадкоємця може виникнути обов’язлк сплати податків з отриманої спадщини.

7) Інші додаткові витрати.

Заведення спадкової справи, прийняття спадщини або відмову від спадкування, а також оформлення свідоцтв про право на спадщину можна здійснити в нашому офісі приватного нотаріуса.

Громадянин має можливість обрати нотаріуса для оформлення вступу до спадкування та оформлення спадщини. Як приватні так і державні нотаріуси мають однаковий перелік повноважень сфері заведення спадкових прав та оформлення спадщини. Документи, які видаються нотаріусом, мають повну юридичну силу та правове значення.

Таким чином, вибір серед фахівців достатньо широкий. Головне для спадкоємця: звернутися до діючого нотаріуса вчасно, не порушити встановлені законодавством терміни та строки.

При необхідності, Ви можете звернутися до нашого приватного нотаріального офісу в місті Києві. Вартість оформлення спадщини у приватного нотаріуса та загалом витрати на оформлення спадкових прав залежать від складності спадкової справи, кількості спадкоємців, а також видів та обсягу спадкового майна. Телефонуйте для уточнення ціни оформлення спадкової справи в нашому офісі нотаріуса в Києві.

Якщо Вас цікавить оформлення спадщини в нашому приватному нотаріальному офісі в місті Києві, з готовністю надамо відповіді на додаткові питання та розрахуємо вартість.

Нотаріус надає консультації спадкоємцям щодо процедури оформлення спадщини в нашому офісі. Будь ласка, звертайтеся до нашого офісу нотаріуса в робочий час з будь-якими нотаріальними питаннями щодо оформлення спадщини, і ми з надамо Вам необхідну інформацію.

У нас приватний нотаріальний офіс і, на жаль, ми не маємо точної інформації щодо розміру цін в державних нотаріальних конторах. Для отримання актуальної інформації щодо вартості оформлення документів у державних нотаріальних конторах, рекомендуємо Вам звернутися безпосередньо до найближчої державної нотаріальної контори. Будь ласка, отримайте там детальну інформацію про вартість послуг, пов’язаних з оформленням спадщини у державних нотаріусів.

Однак, якщо Ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації щодо оформлення спадщини в нашому приватному нотаріальному офісі, ми з готовністю допоможемо. Нотаріус може відповісти на всі ваші запитання і надати повну консультацію щодо процедури оформлення спадщини, в тому числі, ми готові розрахувати вартість оформлення спадщини у нашому офісі, щоб Ви могли визначитися у можливих витратах, пов’язаних з цим процесом. Будь ласка, звертайтеся до нашого офісу приватного нотаріуса з будь-якими питаннями щодо оформлення спадщини, і ми з надамо Вам необхідну інформацію.

У разі оформлення спадщини, громадянин має можливість вибрати між приватним нотаріусом та нотаріусом, що працює в державній нотаріальній конторі. Всі нотаріуси мають однакові повноваження у справі заведення спадкових прав та оформлення спадщини. Документи, видані нотаріусом, як державним так і приватним, мають повну юридичну силу та належне правове значення.

Таким чином, ви маєте великий вибір серед кваліфікованих фахівців. Головне для вас, як спадкоємця, – своєчасно звернутися до діючого нотаріуса та дотримуватися встановлених законодавством термінів та строків.

За потреби, ви можете звернутися і до нашого приватного нотаріального офісу в Києві. Вартість оформлення спадщини приватним нотаріусом та загальні витрати на оформлення спадкових прав залежать від складності справи, кількості спадкоємців та обсягу спадкового майна. Будь ласка, зателефонуйте нам, щоб уточнити ціну оформлення спадкової справи в нашому нотаріальному офісі в місті Києві.

Спадщина оформляється у нотаріуса. Якщо померлий на день смерті мав зареєстроване місце проживання у місті Києві, то спадок можна оформлювати у нотаріуса Києва, причому незалежно від району. Оформлення спадкових документів – це серйозна та відповідальна справа, вибирайте досвідченого та надійного нотаріуса, якому довіряєте.

У нашому нотаріальному офісі також можливе заведення спадкових справ та оформлення спадщини. Уточнити вартість оформлення спадкових нотаріальних документів Ви можете у нотаріуса у робочий час.

Якщо Вам потрібна особиста консультація нотаріуса з урахуванням особливостей Вашої ситуації – телефонуйте в робочий час. У нотаріуса Ви можете уточнити необхідну інформацію та записатися на особисту консультацію в нашому київському нотаріальному офісі в Дарницькому районі.

Приватний нотаріус надає консультації з питань відкриття спадщини, заведення спадкової справи, оформлення прав на спадщину. Телефонуйте та приїжджайте до нашого київського офісу.

Сумарна ціна відкриття спадкової справи та загалом витрати спадкоємців, повʼязані з таким заведенням спадкової справи, напряму залежать від кількості спадкоємців по справі, які приймають спадщину або ж подають заяви про відмову від прийняття спадщини на користь інших спадкоємців.

Адже і прийняття спадщини, а також і заява про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця оформлюються окремими документами та додаються до заведеної спадкової справи. Будь ласка, уточніть вартість відкриття спадкової справи у обраного Вами нотаріуса.