Нотаріус в Києві | Свідоцтво №5284

Нотаріус по Спадщині

Спадкові справи

Досвідчений нотаріус з питань оформлення спадщини. Оформлюємо заповіти, заяви про прийняття спадщини, здійснюємо відкриття спадкових справ в Києві та належне оформлення спадкування майна.

Вартість послуг нотаріуса по спадщині обʼєктивно залежить від числа спадкоємців, видів та кількості спадкового майна.

За потреби, дізнайтеся у нотаріуса перелік необхідних документів та запишіться на зручний час прийому. У нотаріуса можливо зробити всі необхідні нотаріальні документи, що стосуються спадщини та спадкових справ.

Нотаріус діє на підставі Свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю, виданого Міністерством юстиції України.

Нотаріус по спадщині

Кожна обовʼязкова дія спадкоємця в процесі переоформлення прав на спадщину регламентована законами та іншими нормативними актами. Щодо витрат на оформлення спадщини, варто зазначити наступне. Як вже згадувалося вище, ціна оформлення спадщини та витрати повʼязані з переоформленням спадкового майна з померлої особи на спадкоємців, залежить від декількох обʼєктивних факторів та причин, в тому числі і кількість спадкоємців, склад та види майна у складі спадщини.

Також на вартість можуть мати суттєвий вплив: особливості та складність спадкової справи (кількість запитів, які необхідно підготувати та направити по справі; певні види спадкового майна; інші дії, повʼязані з оформленням…).

Для визначення ціни відкриття спадкової справи, а також подальшого оформлення спадщини в Києві варто звернутися до діючого нотаріуса. До звернення приготуйте наявні документи, що стосуються спадкування.

Нотаріальна контора

Найчастіше до нотаріуса звертаються для оформлення спадщини по заповіту, а також з питань оформлення спадщини спадкоємцями першої черги по закону (спадкоємці: діти, дружина або чоловік, батьки померлої особи).

Загалом вартість оформлення спадщини залежить від числа спадкоємців, а також кількості обʼєктів спадкування. Першочергова дія кожного спадкоємця –  прийняття спадщини та своєчасне звернення до нотаріуса для відкриття спадкової справи.

Діяльність нотаріуса в сфері переоформлення прав на спадщину регламентована законодавством. Оформлення спадкування – це процедура, яка включає в себе декілька стадій: прийняття спадщини, заведення спадкової справи, оформлення необхідних документів по спадковій справі, і нарешті, видачу свідоцтв на все спадкове майно. Також в нотаріальній практиці поширені випадки, коли один зі спадкоємців робить відмову від спадщини на користь іншого родича. 

Ціна оформлення спадщини у нотаріуса залежить від кількості спадкоємців, а також складу спадкового майна. Також варто звернути увагу і на те, що витрати на оформлення спадкових прав можуть включати в себе, окрім витрат на нотаріальне оформлення, ще й деякі додаткові витрати на дії, які розглянемо далі.

Відкриття спадкової справи

Розмір витрат на відкриття та оформлення спадщини, як у приватних нотаріусів так і в державних нотаріальних контора, може залежати від кількох факторів:

1. Обсяг спадкового майна: Зазвичай, чим більший перелік обʼєктів майна, що підлягає розподілу в порядку спадкування, тим більші будуть витрати спадкоємців, повʼязані з оформлення спадщини. Оформлення документів для розподілу значного обсягу спадкового майна може вимагати більшої кількості робочих годин нотаріуса та додаткових витрат на підготовку документації.

2. Складність справи: Якщо спадщина включає складні правові питання, то це може призвести до більшої складності оформлення. У таких випадках нотаріусу може знадобитися більше часу, що впливає на розмір витрат.

3. Додаткові послуги: Нотаріальні офіси можуть пропонувати додаткові послуги, які можуть вплинути на розмір витрат. Наприклад, консультації щодо різноманітних аспектів спадщини, підготовка додаткових документів, технічні послуги та інші дії можуть впливати на загальні витрати на оформлення спадщини.

Варто зазначити, що найкращим рішенням є звернення до досвідченого нотаріуса для отримання конкретної інформації щодо орієнтовного або точного розміру витрат на оформлення спадщини у вашому випадку.

В нашому нотаріальному офісі готові надати Вам вичерпну консультацію нотаріуса та розрахувати вартість нотаріальних дій, пов’язаних з оформленням спадщини у приватного нотаріуса, відповідно до Вашої конкретної ситуації. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими нотаріальними спадковими питаннями. Нотаріус здійснює професійне нотаріальне оформлення спадкових справ та всіх документів, що стосуються спадщини та спадкування.

Поширені запити:

Якщо у вас необхідність в оформленні спадщини на Осокорках, ви можете звернутися до будь-якого нотаріуса. Наш офіс нотаріуса знаходиться в 15 хвилинах руху на авто від ж/м Осокорки. За потреби звертайтеся для переоформлення спадкових прав на всі види майна, в тому числі: оформлення спадщини на квартиру, будинок й землю, рахунок і т.д …

Якщо Вас цікавить оформлення спадщини в нашому приватному нотаріальному офісі в місті Києві, з готовністю надамо відповіді на додаткові питання та розрахуємо вартість. Нотаріус надає консультації спадкоємцям щодо процедури оформлення спадщини в нашому офісі. Будь ласка, звертайтеся до нотаріуса в робочий час з будь-якими нотаріальними питаннями щодо оформлення спадщини, і ми з надамо Вам необхідну інформацію з питань прийняття спадщини, відмови від прийняття спадщини на користь інших спадкоємців, а також щодо відкриття спадкової справи в нашій нотаріальній конторі. Дістатися до нотаріуса від Позняків можна від 10 хвилин на авто.

Приватний нотаріус надає консультації з питань відкриття спадщини, заведення спадкової справи, оформлення прав на спадщину. Телефонуйте та приїжджайте до нашого київського офісу для отримання консультацій, а також для оформлення спадкування квартири чи будинку, авто або банківського депозиту. Одна з найближчіх станцій метро – це Вирлиця. Дістатися до нотаріуса від Вирлиці можливо від 7 хвилин на авто.

Нотаріус знаходиться в 10 хвилинах на автомобілі від ж/м Бортничі. За потреби, ви можете звернутися і до нашого приватного нотаріального офісу для оформлення спадщини, в тому числі і з питання оформлення спадкування на майно в Бортничах. Вартість оформлення спадщини нотаріусом та загальні витрати на оформлення спадкових прав залежать від складності справи, кількості спадкоємців та обсягу спадкового майна. До складу спадщини можуть входити банківські вклади, автомобілі, квартири та будинки з землею і т.д. Будь ласка, зателефонуйте нам, щоб уточнити ціну оформлення спадкової справи в нашому нотаріальному офісі.

Громадянин має можливість обрати нотаріуса для оформлення вступу до спадкування та оформлення спадщини. Як приватні так і державні нотаріуси мають однаковий перелік повноважень сфері заведення спадкових прав та оформлення спадщини. Документи, які видаються нотаріусом, мають повну юридичну силу та правове значення.

Таким чином, вибір серед фахівців достатньо широкий. Головне для спадкоємця: звернутися до діючого нотаріуса вчасно, не порушити встановлені законодавством терміни та строки.

При необхідності, Ви можете звернутися до нашого приватного нотаріального офісу в місті Києві. Вартість оформлення спадщини у приватного нотаріуса та загалом витрати на оформлення спадкових прав залежать від складності спадкової справи, кількості спадкоємців, а також видів та обсягу спадкового майна. Телефонуйте для уточнення ціни оформлення спадкової справи в нашому офісі нотаріуса в Києві. Нотаріус від метро Харківської знаходиться відносно недалеко – від 10 хвилин на авто

Спадщина оформляється у нотаріуса. Якщо померлий на день смерті мав зареєстроване місце проживання у місті Києві, то спадок можна оформлювати у нотаріуса Києва, причому незалежно від району. Оформлення спадкових документів – це серйозна та відповідальна справа, вибирайте досвідченого та надійного нотаріуса, якому довіряєте.

У нашому нотаріальному офісі також можливе заведення спадкових справ та оформлення спадщини. Уточнити вартість оформлення спадкових нотаріальних документів Ви можете у нотаріуса у робочий час.

Якщо Вам потрібна особиста консультація нотаріуса з урахуванням особливостей Вашої ситуації – телефонуйте в робочий час. У нотаріуса Ви можете уточнити необхідну інформацію та записатися на особисту консультацію в нашому київському нотаріальному офісі.  Адреса офісу нотаріуса: Харківське шосе 164.

Заведення спадкової справи, прийняття спадщини або відмову від спадкування, а також оформлення свідоцтв про право на спадщину можна здійснити в нашому офісі приватного нотаріуса в Дарницькому районі міста Києва.

Якщо виникала необхідність у розрахунку вартості оформлення спадкування – звертайтеся до нотаріуса, перш за все, зателефонуйте нотаріусу для уточнення наявних питань. У випадку необхідності, запишіться на зручний час відвідання нотаріального офісу для особистого прийому з вивченням ситуації вцілому та наявних документів, що стосуються успадкування. Наш київський нотаріальний офіс знаходиться на Харківському шосе 164.

У разі нелобхідності оформлення спадщини, громадянин має можливість вибрати між приватним нотаріусом та нотаріусом, що працює в державній нотаріальній конторі. Всі нотаріуси мають однакові повноваження у справі заведення спадкових прав та оформлення спадщини. Документи, видані нотаріусом, як державним так і приватним, мають повну юридичну силу та належне правове значення.

Таким чином, ви маєте великий вибір серед кваліфікованих фахівців. Головне для вас, як спадкоємця, – своєчасно звернутися до діючого нотаріуса та дотримуватися встановлених законодавством термінів та строків. Наш офіс нотаріуса на Харківському масиві в місті Києві.

Звертайтеся за консультацією нотаріуса, а також для відкриття спадкової справи та оформлення спадщини. Сумарна ціна відкриття спадкової справи та загалом витрати спадкоємців, повʼязані з таким заведенням спадкової справи, напряму залежать від кількості спадкоємців по справі, які приймають спадщину або ж подають заяви про відмову від прийняття спадщини на користь інших спадкоємців.

Адже такі дії, як прийняття спадщини заявою, а також і заяви про відмову від спадщини на користь іншого спадкоємця оформлюються окремими документами та додаються до заведеної спадкової справи. Будь ласка, уточніть вартість відкриття спадкової справи у обраного Вами нотаріуса.

У нас приватний нотаріальний офіс і, на жаль, ми не маємо точної інформації щодо розміру цін в державних нотаріальних конторах. Для отримання актуальної інформації щодо вартості оформлення документів у державних нотаріальних конторах, рекомендуємо Вам звернутися безпосередньо до найближчої державної нотаріальної контори. Будь ласка, отримайте там детальну інформацію про вартість послуг, пов’язаних з оформленням спадщини у державних нотаріусів.

Однак, якщо Ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації щодо оформлення спадщини в нашому приватному нотаріальному офісі, ми з готовністю допоможемо. Нотаріус може відповісти на всі ваші запитання і надати повну консультацію щодо процедури оформлення спадщини, в тому числі, ми готові розрахувати вартість оформлення спадщини у нашому офісі, щоб Ви могли визначитися у можливих витратах, пов’язаних з цим процесом. Будь ласка, звертайтеся до нашого офісу приватного нотаріуса з будь-якими питаннями щодо оформлення спадщини, і ми з надамо Вам необхідну інформацію. Наш нотаріальний офіс знаходиться на Харкіському шосе 164, неподалік від вулиці Тростянецька та вулиці Вербицького.