Свідоцтво нотаріуса №5284

Нотаріальний Дозвіл на Виїзд Дитини за Кордон

Нотаріальна згода батьків

Оформлення
від 25 хвилин

У нас здійснюється законне засвідчення всіх видів згоди батьків, серед них і дозвіл на тимчасовий виїзд дитини у поїздки для відпочинку та туризму, а також й нотаріальні заяви для навчання або постійного проживання дітей в інших країнах.

За потреби, заздалегідь дізнайтеся у нотаріуса точну ціну оформлення необхідного Вам варіанту дозволу батька / матері, а також отримайте відповіді на всі інші додаткові питання, що стосуються нотаріального засвідчення документів в нашому офісі на Харківському шосе 164.

Телефонним дзвінком запишіться на зручний час відвідання нотаріальної контори.

Всі оформлені нотаріальні заяви одразу реєструються нотаріусом у відповідних Реєстрах та мають повну юридичну силу та належне правове значення!

Як документи потрібні для оформлення?

Для підготовки та оформлення тексту нотаріальної заяви – згоди про дозвіл на перетин дитиною кордону, потрібно надати нотаріусу наступний стандартний перелік власних документів:

ВАШ ПАСПОРТ + ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР

Важливо! Всі вищевказані документи обовʼязково надаються особисто заявником в оригіналах і у належному стані.

Також, для зазначення в тексті нотаріального документу, необхідна буде точна інформація щодо дитини (ПІБ, дата народження), країни поїздки та її строків, а також дані про супроводжуючу особу (прізвище/ імʼя/ по-батькові і дата народження) – ця інформація зазначається в тексті зі слів або ж з наданої інформації у будь-якій формі (копії, фото в смартфоні або повідомлення в viber або telegram).

За роки роботи нотаріусом напрацьовані десятки надійних шаблонів, серед яких легко обрати оптимальний варіант. Також нотаріус, при необхідності, допоможе скласти індивідуальний текст або ж здійснить точне перенесення на бланк наданого Вами зразку.

*Довіреність на Виїзд Дитини за Кордон*

У побуті, досить часто, поширена практика, коли нотаріальний документ, який оформлюється батьками, помилково називають “довіреність на виїзд дитини за кордон” або “доручення на виїзд дитини за кордон”, а також зустрічаються й інші варіанти найменування…

Напевне, так відбувається тому, що досить розповсюдженими документами, які оформлюються громадянами в нотаріальних конторах, є саме довіреності. Насправді, згода батьків оформлюється у нотаріуса не в формі доручення або довіреністю, а саме заявою. Цей документ оформлюється на нотаріальному бланку, справжність підпису батьків дитини на такій заяві засвідчується нотаріально.

Дозвіл Батьків на Виїзд Дитини

Для оформлення заяви про згоду батька або матері на поїздку дитини на відпочинок або у туристичну поїздку – звертайтеся до нотаріуса. Нотаріальний дозвіл готується нотаріусом та підписується батьками особисто і власноруч.

Заяву про дозвіл на перетин дитиною кордону, для поїздки до іншої країни з метою відпочинку, Ви можете оформити у нотаріуса в офісі.

1. Зателефонуйте для запису на час відвідання нашого офісу нотаріуса та для уточнення ціни, а також й переліку обовʼязкових документів;

2. Відвідайте офіс нотаріуса в обумовлений час. Заява батьків оформлюється у нотаріуса від 25 хвилин.

Заява-Згода Батьків на Навчання Дитини за Кордоном

Досить розповсюджені життєві ситуації, коли дитина виїжджає на навчання до вищого або середнього навчального закладу іншої країни. Для оформлення заяви про згоду батька або матері на поїздку за кордон для навчання – звертайтеся до нотаріуса.

Нотаріальний дозвіл готується нотаріусом та підписується заявниками власноруч. Нотаріус одразу реєструє нотаріальний документ у Реєстрі нотаріальних дій, а також у реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів. Ви отримуєте законний та надійний документ!

Як вже згадувалося вище, називати заяву-згоду на виїзд за кордон “дорученням на дитину” або ж “довіреністю на дитину” – є вкрай некоректним, адже така згода батьків оформлюється у нотаріуса саме у формі заяви, що повністю відповідає вимогам чинного цивільного, сімейного та нотаріального законодавства України.

Нотаріальна Згода на Проживання Дитини за Кордоном

Переїзд на постійне або тимчасове проживання в іншу країну – непростий процес для кожної сім’ї. Зміна країни проживання – процедура, яка повʼязана з оформленням певного переліку обовʼязкових документів. Точний список залежить від країни переїзду. Серед переліку документів, які необхідно оформити, можна знайти нотаріальну згоду батьків на виїзд дитини.

Особливо актуальною така форма заяви набула з початком війни, адже велика кількість дітей опинилися за кордоном під доглядом та фактичною опікою мами, бабусь або дідусів, дорослих родиче чи інших членів родини, а вирішення питань охорони здоров’я, навчання дитини потребує наявності необхідного дозволу від батьків.

Досить часті випадки найменування у побуті такої згоди “довіреність на опікунство дитини”, “доручення на опікуна дитини за кордоном” і т.д. Насправді документ оформлюється у нотаріуса саме у формі заяви, справжність підпису на якій, засвічено в нотаріальному порядку.

Нотаріальна згода на виїзд дитини за кордон

Звертайтеся до нотаріуса якщо Вам необхідно оформити таку нотаріальну заяву в Києві. В нашому офісі нотаріуса можливо оформити заяву батька або матері щодо дозволу на переїзд малолітніх, неповнолітніх дітей до іншої країни, а також при необхідності в нотаріальній конторі можливе засвідчення необхідних нотаріальних копій.

*Доручення на виїзд дитини*

У побутових розмовах, розповсюджені випадки, коли нотаріальну заяву про згоду батьків на виїзд дитини за кордон (на навчання, проживання, для участі у змаганнях та конкурсах), помилково називають “довіреність на дитину” або “доручення на дитину” і т.д.. Але така згода оформлюється батьками у нотаріуса не в формі довіреностей, а саме шляхом засвідчення справжності підпису на заяві.

Поширені запити:

Будь ласка, зателефонуйте нотаріусу уточнити будь-які додаткові питання щодо оформлення необхідного Вам документу у нотаріуса, включаючи ціну оформлення відповідної нотаріальної заяви-згоди батьків про згоду на виїзд дитини за кордон. При необхідності підготовки та завірення дозволу батьків в Києві, будь ласка, звертайтеся до нашого офісу нотаріуса в Дарницькому районі.

Заяву про дозвіл на перетин дитиною кордону Ви можете оформити у нотаріуса швидко та зручно. Досить часто цей нотаріальний дозвіл називають “довіреністю на дитину” або ж “довіреністю на виїзд дитини за кордон”. Але дозвіл може бути оформлений батьками у нотаріуса саме у формі заяви, а не довіреністю чи дорученням…

1. Зателефонуйте для запису на час відвідання нашого офісу нотаріуса та для уточнення ціни, а також переліку обовʼязкових документів;

2. Відвідайте офіс нотаріуса в обумовлений час. Заява батьків оформлюється у нотаріуса від 25 хвилин

Для оформлення нотаріального документа (заяви), який дозволяє виїхати з дитиною за кордон, вимагає особистої присутності заявника в офісі нотаріуса, при цьому необхідно мати при собі свій паспорт громадянина України та ІДН. За потреби посвідчення згоди батьків, будь ласка, звертайтеся до нашого кабінету нотаріуса на Лівому березі.

Для оформлення нотаріальної заяви для оформлення дозволу батька чи матері необхідно особисто відвідати нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН. Фактично це такий самий перелік документів, який потрібен для оформлення більшості довіреностей або ж нотаріальних заяв. Дані дитини вказуються у відповідності до відомостей, які зазначені у свідоцтві про народження дитини.

Існують різноманітні варіанти оформлення таких нотаріальних заяв: згода від одного з батьків або ж одночасна згода від обох батьків в одній нотаріальній заяві, дозвіл на виїзд однієї дитини або ж заява з зазначенням декількох дітей заявника. Вартість оформлення залежить від виду та складності оформлюваного документу.

Уточнюйте телефоном наявні додаткові питання щодо оформлення необхідного Вам документу в нашій нотаріальній конторі, в тому числі, вартість послуг нотаріуса та ціну необхідного оформлення.

Найближчі станції метрополітену – метро Харківська та Позняки, Вирлиця та Бориспільська.

У нотаріусів або нотаріальній конторах існує кілька варіантів оформлення такого виду нотаріальних заяв. Наприклад, ви можете засвідчити заяву щодо згоди від одного з батьків або ж зробити одну спільну заяву, в якій ви обидва батьки виражає свою згоду. Також можливо оформити дозвіл на виїзд однієї дитини або ж завіриити заяву, в якій зазначені декілька дітей заявника. Вартість оформлення нотаріальних документів залежить від їх виду та складності.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо оформлення необхідного вам документу, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону. Ми готові надати Вам детальну інформацію про вартість послуг нотаріуса та ціну оформлення, а також відповісти на будь-які додаткові питання, які у вас можуть виникнути.

До речі, у нотаріуса можна також оформити дарування, заповіт на користь дитини, а також й інші нотаріальні документи.

Як я вже зазначалося раніше, для підготовки, оформлення та отримання дозволу на виїзд дитини за кордон, Ви повинні звернутися до нотаріуса для оформлення нотаріальної заяви, а не “довіреності”. Щоб отримати всю необхідну інформацію щодо процедури оформлення цього документа у нотаріуса, в тому числі і ціни, рекомендується зв’язатися з нотаріусом напряму за допомогою телефону. Звернувшись до нотаріуса, Ви зможете уточнити всі важливі деталі та задати будь-які додаткові питання, пов’язані з оформленням необхідного документу. Нотаріус надасть повну інформацію про вартість процедури оформлення нотаріальної заяви на виїзд дитини за кордон, а також будь-які інші важливі питання, які вас цікавлять.

Звертання до нотаріуса дозволить Вам отримати повну ясність щодо процесу оформлення та точної ціни. Нотаріус надасть вам необхідну консультацію та допоможе зрозуміти всі аспекти процедури, забезпечивши, що ваша нотаріальна заява щодо згоди на виїзд дитини за кордон буде оформлена належним чином та відповідатиме всім потрібним вимогам.

Станції київського метрополітену, що розташовані відносно поруч – Харківська та метро Позняки, Вирлиця…

У побуті, досить часто, нотаріальний документ, який оформлюється батьками, помилково називають: “довіреність на виїзд дитини”, “доручення батьків на дитину” та й іншими назвами.

Згода батьків оформлюється у нотаріуса не в формі довіреності, а саме заявою, справжність підпису на якій засвідчується нотаріально. Цей документ оформлюється на нотаріальному бланку, справжність підпису батьків дитини на такій заяві засвідчується нотаріально.

1. Зателефонуйте для запису на час відвідання нотаріуса;

2. Відвідайте офіс нотаріуса в згідно часу попереднього запису.

Процес вимагає особистого присутності заявника у нотаріальному офісі для того, щоб упевнитися в його самостійному бажанні виразити згоду на виїзд дитини за межі країни. Нотаріус проведе відповідну процедуру перевірки особи, перегляне та перевірить подані документи, зокрема паспорт та ідентифікаційний номер заявника.

Після підтвердження особистої ідентифікації та правомірності документів, нотаріус складе нотаріальну заяву про згоду на виїзд дитини за кордон. Цей документ має юридичну силу і є підтвердженням того, що заявник свідомо та добровільно погоджується з виїздом дитини за межі країни. Така заява забезпечує захист інтересів дитини та забезпечує її безпеку під час подорожі за кордоном, відповідно до встановлених законом процедур і правил.

Усі ці кроки, пов’язані з оформленням нотаріальної заяви щодо згоди на виїзд дитини за кордон, вимагають особистого присутності та взаємодії з нотаріусом, щоб забезпечити дотримання правових вимог та забезпечити безпеку та захист інтересів дитини під час міжнародної поїздки.

Наш офіс на Харківському шосе, а вулиці міста, що пролягають поруч – це Тростянецька, а також вулиця Вербицького. Якщо потрібне  підготовка та завірення згоди батьків поруч – звертайтеся до нотаріуса.

Як вже зазначалося вище – дозвіл батьків оформлюється у нотаріуса у формі нотаріальної заяви, а не довіреністю. Будь ласка, телефонуйте для уточнення всіх додаткових питань щодо оформлення необхідного Вам документу у нотаріуса, в тому числі, вартість оформлення необхідного варіанту заяви на виїзд дитини за кордон. Станції метро міста Києва, що знаходяться неподалік – Харківська та Позняки, метро Вирлиця… Якщо проживаєте або працюєте поруч і Вам необхідне оформлення згоди батьків – звертайтеся в наш офіс.

У побутовому спілкуванні, досить часто, нотаріальний документ, який оформлюється батьками, помилково називають “дорученням на дитину”. Згода про згоду батьків оформлюється у нотаріуса не в формі доручення, а саме нотаріальною заявою, справжність підпису на якій засвідчується нотаріально. Такий документ може знадобитися при індивідуальних подорожах, а також при організованих поїздках колективів для участі у змаганнях та конкурсах, при туристичних поїздках дитячих груп.

Вулиці міста Києва, що знаходяться неподалік від нас – Тростянецька та Вербицького. Якщо перебуваєте поблизу і Вам необхідне нотаріальне засвідчення заяви батьків – звертайтеся до нотаріуса.