Уточнити ціну оформлення дозволу батьків Ви можете у нотаріуса. Також отримайте відповіді на інші додаткові питання, при необхідності, запишіться на час відвідання нотаріального офісу.

Здійснюється оформлення всіх видів нотаріальних заяв: дозвіл на виїзд дитини на відпочинок, заява-згода на туристичну подорож, навчання, переїзд на постійне або тимчасове проживання сина або доньки в іншій країні.

Підписання заяви здійснюється особисто батьками в офісі нотаріуса.

Оберіть варіант оформлення:

Згода на навчання за кордоном. Нотаріально завірена згода батька або матері дитини на навчання за кордоном

Згода на проживання дитини за кордоном. Нотаріально завірена згода батька або матері дитини на проживання за кордоном

Згода на туристичну поїздку в іншу країну. Нотаріально завірена згода батька або матері дитини на навчання за кордоном

Які Документи Потрібні для Оформлення Заяви Батьків у Нотаріуса?

Для оформлення нотаріальної заяви – згоди про дозвіл батьків потрібно особисто надати нотаріусу такий перелік власних документів: Паспорт громадянина України та ІДН. Документи надаються особисто заявником в оригіналах і у належному стані.

Також для зазначення в тексті нотаріального документу необхідна точна інформація щодо дитини (ПІБ, дата народження), країни поїздки та її строків, а також дані про супроводжуючу особу (прізвище/ імʼя/ по-батькові і дата народження)

Нотаріальний дозвіл на виїзд дитини за кордон - ціна?

Якщо Вам потрібне нотаріальне оформлення заяви про згоду батьків на виїзд дитини за кордон, звертайтеся до обраного Вами нотаріуса для уточнення ціни необхідного варіанту оформлення

Дозвіл Батьків на Виїзд Дитини на Відпочинок в Іншу Країну

Для оформлення заяви про згоду батька або матері на поїздку дитини на відпочинок або у туристичну поїздку – звертайтеся до нотаріуса. Нотаріальний дозвіл готується нотаріусом та підписується батьками особисто і власноруч.

Заява-Згода Батьків на Навчання Дитини за Кордоном

Досить розповсюджені випадки, коли дитина виїжджає на навчання до навчального закладу іншої країни. Для оформлення заяви про згоду батька або матері на поїздку за кордон для навчання – звертайтеся до нотаріуса. Нотаріальний дозвіл готується нотаріусом та підписується заявниками власноруч. Нотаріус одразу реєструє нотаріальний документ у Реєстрі нотаріальних дій, а також у реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів.

Нотаріальна Згода на Проживання Дитини за Кордоном

Переїзд на постійне або тимчасове проживання в іншу країну – процес, який повʼязаний з оформленням певного переліку документів. Точний список залежить від країни переїзду. Серед переліку документів, які необхідно оформити, можна знайти нотаріальну згоду батьків на виїзд дитини.

Звертайтеся до нотаріуса якщо Вам необхідно оформити таку нотаріальну заяву. В нашому офісі нотаріуса можливо оформити заяву батька або матері щодо дозволу на переїзд малолітніх, неповнолітніх або ж дорослих дітей до іншої країни.

Як правильно: довіреність, доручення, дозвіл чи заява-згода?

У побуті, досить часто, нотаріальний документ, який оформлюється батьками, помилково називають: “довіреність на виїзд дитини”, “доручення батьків на дитину” та й іншими назвами.

Згода батьків оформлюється у нотаріуса не в формі довіреності, а саме заявою, справжність підпису на якій завіряється нотаріально. Цей документ оформлюється на нотаріальному бланку, справжність підпису батьків дитини на такій заяві засвідчується нотаріально.

Заяву про дозвіл на перетин дитиною кордону Ви можете оформити у нотаріуса в офісі.

1. Зателефонуйте для запису на час відвідання нашого офісу нотаріуса та для уточнення ціни, а також й переліку обовʼязкових документів;

2. Відвідайте офіс нотаріуса в обумовлений час. Заява батьків оформлюється у нотаріуса від 25 хвилин.

Існують різноманітні варіанти оформлення таких нотаріальних заяв: згода від одного з батьків або ж одночасна згода від обох батьків в одній нотаріальній заяві, дозвіл на виїзд однієї дитини або ж заява з зазначенням декількох дітей заявника. Вартість оформлення залежить від виду та складності оформлюваного документу.

Уточнюйте телефоном наявні додаткові питання щодо оформлення необхідного Вам документу в нашій нотаріальній конторі, в тому числі, вартість послуг нотаріуса та ціну необхідного оформлення.

Існують різноманітні варіанти оформлення таких нотаріальних заяв: згода від одного з батьків або ж одночасна згода від обох батьків в одній нотаріальній заяві, дозвіл на виїзд однієї дитини або ж заява з зазначенням декількох дітей заявника. Вартість оформлення залежить від виду та складності оформлюваного документу.

Уточнюйте телефоном наявні додаткові питання щодо оформлення необхідного Вам документу в нашій нотаріальній конторі, в тому числі, вартість послуг нотаріуса та ціну необхідного оформлення.

Для оформлення нотаріальної заяви для оформлення дозволу батька чи матері необхідно особисто відвідати нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН. Дані дитини вказуються у відповідності до відомостей, які зазначені у свідоцтві про народження дитини.

Заяву про дозвіл на перетин дитиною кордону Ви можете оформити у нотаріуса швидко та зручно.

1. Зателефонуйте для запису на час відвідання нашого офісу нотаріуса та для уточнення ціни, а також переліку обовʼязкових документів;

2. Відвідайте офіс нотаріуса в обумовлений час. Заява батьків оформлюється у нотаріуса від 25 хвилин

У побуті, досить часто, нотаріальний документ, який оформлюється батьками, помилково називають: “довіреність на виїзд дитини”, “доручення батьків на дитину” та й іншими назвами. Згода батьків оформлюється у нотаріуса не в формі довіреності, а саме заявою, справжність підпису на якій завіряється нотаріально. Цей документ оформлюється на нотаріальному бланку, справжність підпису батьків дитини на такій заяві засвідчується нотаріально.