Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Нотаріальний Дозвіл
на Виїзд Дитини за Кордон

У нотаріуса батьки можуть оформити необхідний нотаріальний дозвіл на виїзд дитини за кордон законно, надійно та за прийнятну ціну. Оформлення дозволу батьків у нашому нотаріальному офісі здійснюється уважно, швидко та зручно – всього від 25 хвилин!

нотаріальний дозвіл на виїзд дитини за кордон, довіреність на дитину, доручення на дитину для виїзду

Що Потрібно для Дозволу на Виїзд Дитини за Кордон

У нас оформлення без черг, при умові попереднього запису. Телефонуйте, щоб записатися на прийом нотаріуса. Уточнити ціну оформлення необхідної нотаріальної згоди, заяви чи дозволу, Ви можете у нотаріуса.

 • Паспорт та ІДН;

  Власті документи надаються нотаріусу кожним з батьків, які дають дозвіл на виїзд дитини;

 • Свідоцтво про народження дитини

  у заяві про дозвіл на виїзд зазначаються реквізити свідоцтва про народження

 • Дані супроводжуючої особи;

  У заяві, що оформлюється, зазначаються ПІБ, також можливе зазначення реквізитів паспорта та дати народження цієї особи;

Дозвіл батьків на навчання дитини за кордоном оформлення у нотаріуса

Дозвіл Батьків на Навчання Дитини за Кордоном

Досить розповсюджені випадки, коли дитина виїжджає на навчання до іншої країни. Для оформлення заяви про згоду батька або матері на поїзду за кордон для навчання в ліцеї або вищому навчальному закладі звертайтеся до нотаріуса

Нотаріальний дозвіл оформлюється батьками у нотаріуса. Нотаріус реєструє нотаріальний документ у Реєстрі нотаріальних дій, а також у реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів.

Ціна дозволу на виїзд дитини за кордон

У нотаріуса прийнятні ціни, швидке та законне оформлення нотаріальних дозволів батьків на виїзд дітей. Ви маєте можливість зручно та швидко телефоном уточнити всі наявні питання щодо оформлення необхідного Вам дозволу на виїзд дитини за кордон в нашій нотаріальній конторі, в тому чсилі і ціну необхідного оформлення.

Також в телефонному режимі можливо зручно та швидко записатися на прийом для оформлення нотаріального дозволу в нашому київському нотаріальному офісі в Дарницькому районі.

Нотаріус дозвіл батьків на виїзд дитини Дарницький район Харківський масив Харківське шосе

Як Оформити Нотаріальну Заяву - Згоду або Дозвіл Батьків

 • Телефонуйте

  Уточніть по телефону нотаріуса список необхідних документів, інші питання оформлення, а також домовтеся про зручний час оформлення.

 • Завітайте до нотаріуса

  Завітайте до нотаріуса згідно з часом запису. Нотаріус готує проєкт заяви та надає для ознайомлення заявнику перед підписанням;

 • Підписання та завірення

  Після ознайомлення з текстом, громадянин підтверджує точність викладення тексту заяви або ж пропонує свої зміни, нотаріус вносить правки та видруковувує заяву на офіційному бланку. Підписаний Заявником документ вноситься нотаріусом до передбачених законом реєстрів.

"Довіреність на Дитину"

В побуті, досить часто, нотаріальний документ, який оформлюється батьками, помилково називають: “довіреністю на дитину”, “довіреністю на виїзд дитини” або ж “довіреність від батьків на виїзд дитини в іншу країну.”

Згода батьків оформлюється у нотаріуса нотаріальною заявою, а не довіреністю. В нашому офісі нотаріуса батьки можуть оформити необхідний нотаріальний дозвіл на виїзд дитини за кордон законно, надійно та за прийнятну ціну

Як вже було зазначено вище, згода батьків, яка завіряється у нотаріуса, може бути оформлена саме  нотаріальною заявою батьків, а не дорученням чи довіреністю.

Нотаріус допоможе скласти текст заяви про згоду батьків, а також оформлення нотаріального дозволу батьків можливо і по зразку наданому громадянином або ж заявник може обрати один з варіантів, які є у нотаріуса.

Достатньо часто батьки отримують зразки для оформлення заяв у керівників групи або офіційного організатора поїздки дітей або ж у приймаючої сторони чи в адміністрації закордонного середнього або вищого навчального закладу до якого вступає на навчання дитина.

Таким чином, для оформлення заяви про згоду батьків, звертайтеся до нотаріуса зі своїм зразком відповідної заяви, який має повністю відповідати законодавству України або ж текст заяви складається безпосередньо в нотаріальній конторі за допомогою нотаріуса відповідно до Ваших потреб: вказується строк поїздки за кордон, дані особи, що супроводжує дитину та країни цієї поїздки.

разрешение родителей на выезд ребенка, доверенность на ребенка заверить у нотариуса, заявление согласие родителей

У нас прийнятні ціни, швидке та законне оформлення нотаріальних дозволів батьків на виїзд дітей. Ви маєте можливість зручно та швидко телефоном уточнити всі наявні питання щодо оформлення необхідного Вам дозволу на виїзд дитини за кордон в нашій нотаріальній конторі, в тому чсилі і ціну необхідного оформлення. Також в телефонному режимі можливо зручно та швидко записатися на прийом для оформлення нотаріального дозволу в нашому київському нотаріальному офісі в Дарницькому районі.

До речі, досить часто у побуті нотаріальні заяви про дозвіл батьків на виїзд дитини називають “довіреність на дитину”, але варто знати, що вказаний докумен може бути оформлений у нотаріуса тільки заявою, а не довіреністю.

Як відомомо,  часто, нотаріальну згоду батьків помилково називають: “доручення на виїзд дитини, доручення батьків для перетину кордону або дорученням від батьків на виїзд дитини в іншу країну.” Дозвіл батьків оформлюється у нотаріуса нотаріальною заявою, а не дорученням.

В побуті, досить часто, нотаріальний документ, який оформлюється батьками, помилково називають: “довіреність на виїзд дитини або довіреність від батьків на виїзд дитини в іншу країну.” Згода батьків оформлюється у нотаріуса нотаріальною заявою, а не довіреністю.

В нашому офісі нотаріуса прийнятні ціни, зручне та оперативне нотаріальне оформлення законних нотаріальних документів, в тому числі і заяв батьків про згоду на виїзд дитини за кордон.

У нотаріуса, при необхідності, Ви можете оформити інші законні нотаріальні документи, в тому числі: довіреності на розпорядження автмобілем або квартирою, довіреності на представництво, а також і довіреності на оформлення та отримання документів на нерухомість, будинок та земельну ділянку і т.д.

Заява-Згода на Виїзд Дитини за Кордон

Заява про згоду на виїзд дитини за кордон від батька або матері, оформлення та завірення без черг у нотаріуса в приватній нотаріальній конторі Києва.

Дозвіл батька для виїзду дитини за кордон, заява батька для вивозу дитини за кордон

У нашому офісі нотаріуса в Києві можна швидко, зручно, без черг оформити згоду батьків для поїздки дитини за кордон. Нотаріальна згода на виїзд дитини оформляється на офіційному бланку, скріплюється гербовою печаткою та підписом нотаріуса.

Нотаріус реєструє нотаріальне оформлення документу у Реєстрі нотаріальних дій, а також бланк заяви реєструється у Єдиному реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів.

Дозвіл батьків на виїзд житини на постіне проживання в іншу країну, нотаріальна згода батьків на пмж

Згода Батьків для Виїзду Дитини на
Постійне Місце Проживання за Кордоном

Звертайтеся до нотаріуса в Києві якщо Вам необхідно оформити нотаріальну заяву про згоду на переїзд Вашої дитини на постійне місце проживання з України в іншу країну. У нотаріуса можливо швидко та зручно оформити заяву батька або матері щодо дозволу на переїзд малолітніх, неповнолітніх або ж дорослих дітей до іншої країни.

нотаріальний дозвіл на виїзд дитини за кордон, довіреність на дитину, доручення на дитину для виїзду

*Доручення на дитину*

Досить часто “довіреністю на дитину” у побуті помилково називають заяву про згоду батьків на виїзд дитини за кордон до іншої країни для проживання, туризму чи освіти. Оформити необхідний нотаріальний документ правильно та законно Ви можете у діючого нотаріуса.

Зателефонуйте, уточніть необхідні документи, вартість оформлення, а також запишіться на час оформлення нотаріальної заяви на поїздку дитини за кордон. При умові попереднього запису на прийом заява батьків оформлюється від 25 хв в нашому нотаріальному офісі.

Для оформлення нотаріальної заяви для оформлення дозволу батька чи матері необхідно відвідати нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН, дані дитини можуть бути вказані з наданого свідоцтва про народження дитини.

Заява про дозвіл на перетин дитиною кордону Ви можете оформити у нотаріуса. Телефонуйте для запису на зручний час відвідання нашого офісу нотаріуса для оформлення дозволу батька чи матері дитини (або обох батьків одночасно) на перетин кордону дитиною та тимчасовий виїзд доньки чи сина за кордон. Нотаріус розташований поруч з універсамом “Київ”.

Поширені випадки, коли “довіреністю на дитину”, у побуті, помилково називають нотаріальну заяву про згоду батьків на виїзд дитини за кордон до іншої країни з метою тимчасового проживання, відпочинку чи навчання.

Звичайно, у нотаріуса можливо оформити інші законні нотаріальні доручення, наприклад: доручення на представництво, доручення на авто, доручення на квартиру або доручення на земельну ділянку.