Свідоцтво Нотаріуса №5284

Для оформлення спадщини на гроші померлого родича в Україні потрібно дотримуватися певних правил та процедур. Загалом процедура оформлення спадщини на банківські вклади здійснюється в рамках ведення спадкової справи у нотаріуса. Тобто для оформлення спадкових прав на грошові вклади, перш за все, необхідно завести спадкову справу в нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса.

Отримання грошей з картки померлого родича в Україні вимагає виконання певних процедур, в тому числі: потрібно своєчасно прийняти спадщину та завести спадкову справу, а після цього необхідно отримати у нотаріуса Свідоцтво про право на спадщину на грошові кошти на картковому рахунку. Після цього спадкоємець може особисто звернутися до банку з цим нотаріальним свідоцтвом для отримання грошей.

Для оформлення спадщини померлого родича на грошові депозитні рахунки в банках Україні потрібно дотримуватися певних правил та процедур. Загалом, цей процес включає в себе ведення спадкової справи через нотаріуса. Іншими словами, для того, щоб отримати спадкові права на банківські депозити, Ви повинні спочатку звернутися до нотаріуса та відкрити спадкову справу в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса.

Згідно з положеннями Цивільного Кодексу України спадкування права на вклад у банку спадкуються в загальному порядку. Згідно з ними, право на вклад у банку може відбуватися відповідно до заповіту (заповідального розпорядження) або на підставі черг спадкування, передбачених законодаством. При наявності додаткових питань, звертайтеся до нотаріуса.

Якщо Вас цікавить розмір витрат на оформлення банківського вкладу або депозитного рахунку – звертайтеся до нотаріуса.

будь ласка, зателефонуйте нотаріусу щоб уточнити ціну, а також для запису на час

Якщо спадкоємець перебуває за кордоном рекомендується звернутися до юриста або нотаріуса для отримання конкретної правової консультації та допомоги в оформленні спадщини в місті Києві.

Для отримання грошей з картки померлого родича в Україні потрібно виконати певні кроки. Спочатку необхідно прийняти спадщину та звернутися до нотаріуса для отримання Свідоцтва про право на спадщину щодо грошових коштів на картковому рахунку. Після отримання цього свідоцтва, спадкоємець може особисто звернутися до банку із свідоцтвом, щоб отримати гроші.

Для того, щоб оформити спадщину на грошові депозитні рахунки померлого родича в українських банках, необхідно дотримуватися певних правил і процедур. Узагалі, цей процес включає в себе заведення спадкової справи через нотаріуса. Іншими словами, для того, щоб отримати права на спадщину, яка складається з банківських депозитів, спочатку вам потрібно звернутися до нотаріуса в державній нотаріальній конторі або ж до приватного нотаріуса, який здійснює оформлення спадщини.