Нотаріус Дарницький Район

Оформити Спадщину

В нашому київському офісі нотаріуса оформлення спадщини здійснюється законно та по прийнятній ціні. Спадкування по закону або спадкування по заповіту, видача свідоств про право на спадщину на квартиру або її частину, вклад в банку, пенсію, автомобіль і т.д.

Нотаріус має багаторічний досвід у спадкових справах. Наш офіс відкритий та працює з 2010 року, тобто вже дванадцятий рік допомагаємо спадкоємцям в якісному нотаріальному оформленні спадкових прав.

Нотаріус по Спадщині

Ціна Оформлення
Спадщини

Уточнити ціну оформлення документів на спадщину, вартість заведення спадкової справи

Відмовитися
від Спадщини

Завірення заяви спадкоємця про відмову від спадщини, відмова від спадщини на користь іншого спадкоєимця

Спадкові
Справи

Ведення спадкових справ в Києві та видача спадкоємцю Свідоцтв про право на спадкове майно

Прийняти
Спадщину

Оформлення заяв щодо вступу (прийняття) спадщини спадкоємцем по закону або спадкування за заповітом

Заповіт
на Квартиру

Нотаріальне оформлення заповіту на користь близького родича на все майно або заповіту на квартиру чи її частину

Оформити
Спадщину

Оформлення спадщини в Києві та оформлення спадщини на квартиру, земельну ділянку, автомобіль, рахунок в банку

Свідоцтво
на Спадщину

Видача свідоцтв про право на спадкове майно при оформленні спадщини в нашому нотаріальному офісі

Спадкувати
по Закону

Спадкування спадкоємцем першої черги за законом: спадщина на квартир, машину, банківський вклад

Спадкувати
по Заповіту

Оформлення спадщини за заповітом в місті Києві: спадкування квартири, автомобіля, рахунку в банку

Спадкоємці
1 Черги

Спадкоємці першої черги спадкування по закону України: дружина/чоловік, діти померлої особи, батьки

Витрати Оформлення
Спадщини

Від чого залежать витрати на оформлення спадщини в нашому нотаріальному офісі в місті Києві

Консультації
по Спадщині

Консультації нотаріуса з питань оформлення спадщини по заповіту або по закону в нашому офісі в місті Києві

З Чого Почати

Перш за все спадкоємцям рекомендується звернутися з наявними документами до діючого нотаріуса для отримання професійної юридичної консультації зі спадкових питань. Після смерті осіб, зареєстрованих на день смерті в місті Києві, ви можете звертатися до нотаріуса в Києві незалежно від району.

По телефону нашого нотаріального офісу ви можете записатися на особисту консультацію нотаріуса Кудрі Наталії Анатолівни. Нотаріус діє в місті Києві та має більше 10 років досвіду в питанях оформлення спадщини.

Телефонні дзвінки приймаються в робочий час. Нотаріус веде прийом в офісі, що знаходиться в Дарницькому районі Києва. На нашому сайті можливо ознайомитися з більш детальною інформацією щодо оформлення заяви про прийняття спадщини.

Оформлення спадщини в Києві

У нотаріуса прийнятні умови на нотаріальне оформлення спадщини. Для того щоб уточнити актуальні питання щодо заведення спадкової справи і необхідного Вам варіанту оформлення спадкування в нашому нотаріальному офісі, телефонуйте в робочі дні з 10:00 до 17:00. Завжді готові допомоги в якісному оформленні законних нотаріальних документів!

Отримати Консультацію

Як ОФормити Спадщину по Крокам

  • Крок 1

    Оберіть нотаріуса та зателефонуйте для уточнення всіх додаткових питань, а також запишіться на особисту консультацію з переглядом документів.

  • Крок 2

    Після вашого звереннення до нотаріуса та погодження всіх умов ведення спадкової справи, нотаріус заводить спадкову справу і реєструє її в Спадковому реєстрі. Про це вам видається витяг з Реєстру. Зверніть увагу! Якщо Ви почнете оформлення у нотаріуса, то надалі все спадкове майно оформляється усіма спадкоємцями у цього, обраного вами нотаріуса. Не може один спадкоємець завести спадкову справу в одного нотаріуса, а другий спадкоємець - в іншого. Також неможливо перенести оформлення від одного нотаріуса до іншого.

  • Крок 3

    Після закінчення терміну встановленого для прийняття спадщини (стандартний строк - до 6 місяців), в разі якщо спадщина прийнята і всі необхідні документи вже надані спадкоємцями нотаріусу, після оплати нотаріального оформлення, можуть бути оформлені та видані Свідоцтва на спадкове майно.

Які Документи для Оформлення Спадщини

Для нотаріального оформлення спадкових прав може знадобитися певний перелік документів, які спадкоємець має надати нотаріусу. Спадкоємцем надаються документи, що стуосуються прав спадкоємця на спадкування та майна, що є у складі спадщини.

Документи, що підтверджують право на спадкування:

Документи на спадкове майно, яке є у складі спадщини:

Як Прийняти Спадщину

Для оформленн заяви про прийняття спадщини або для заведення спадкової справи (якщо ви вже прийняли спадщину) зверайтеся до діючого нотаріуса. При оформленні заяви про приняття спадщини важливо не пропустити срок, встановлений Цивільним Кодексом України, по загальному правилу цей строк – до 6 міс.

Для уникнення вирогідності пропуску строків – спадкоємцю краще не відкладати справи на майбутнє та оформлювати всі спадкові документи своєчасно.

Як Відмовитися Від Спадщини на Користь Іншого Спадкоємця

Спадкоємець має право відмовитися від спадщини, в тому числі на користь іншого спадкоємця, в порядку встановленому законом. Відмова від спадщини обмежена терміном, встановленим законом для прийняття або відмови від спадщини. Як правило це строк до 6 місяців.

В Києві оформити заяву про відмову від спадщини Ви можете у нашому офісі нотаріуса. Більш докладну інформацію з цього питання ви можете прочитати в статті на нашому статті за посиланням нижче.

Спадкування по Закону

У разі відсутності заповіту, а також в разі відмови від прийняття спадщини спадкоємцями, вказаними в заповіті, або визнання його недійсним, відбувається спадкування за законом. Право на спадкування в цьому випадку мають наступні особи.

Спадкоємці за законом закликаються до спадкування у порядку черговості. Черговість спадкоємців залежить від ступеня споріднення їх зі спадкодавцем. Якщо спадкоємців першої черги немає, або вони не вжили дій для прийняття спадщини, вступають у спадок спадкоємці наступних черг. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття.

Якщо спадкоємців першої черги немає, або вони не вжили дій для прийняття спадщини, вступають у спадок спадкоємці наступних черг. Спадкоємці за законом закликаються до спадкування у порядку черговості. Черговість спадкоємців залежить від ступеня споріднення їх зі спадкодавцем. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття.

Черги Спадкування по Закону
Діти, чоловік, батьки померлого;

Рідні брати та сестри спадокодавця, дід, баба померлого;

Дядько та тітка померлої особи;

Особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім’єю не менше ніж 5 років до відкриття спадщини;

Інші родичі спадкодавця до шостого ступеня спорідненення.

Спадщина за Заповітом

Згідно з Цивільним кодексом право на спадкування мають особи, зазначені в заповіті. Якщо ж померлий не залишав заповіт, оформлюється спадщина за законом. Для початку оформлення спадщини за заповітом необхідно звернутися до нотаріуса для заведення спадкової справи.

До нотаріуса спадкоємцям необхідно звертатися з зі своїми паспортами, ідентифікаційними номерами, оригіналом заповіту, документами на спадкове майно та свідоцтвом про смерть та довідкою про причину смерті.

Де Оформити Спадщину

Спадщина в оформлюється за останнім місцем реєстрації проживання померлого. Якщо ми говоримо про Київ, то варто зазначити, що в Києві можливо звертатится до нотаріуса незалежно від району. Наш офіс нотаріуса знаходиться в Дарницькому районі на Харківському масиві Києва. Незалежно від того, в якому районі міста ви проживаєте, телефонуйте та приїжджайте до нас. Нотаріус оформлює спадщину в Києві законно та надійно.

Загалом, якщо у вас ситуація стандартного оформлення спадщини в Києві: не пропущено строки, є всі необхідні документи і немає ніяких проблемних та спірних моментів, варто без зволікання звертатися для оформлення спадщини до НОТАРІУСА.

А ось у випадку якщо у вас виникла серйозна юридична проблема з іншими спадкоємцями або втрачені документи, чи пропущений строк, або інші значні проблеми, а також якщо ви перебуваєте в іншому місті або країні і не маєте можливості особисто оформлювати спадщину у Києві, то можливо вам краще звернутися до адвоката.

Як Завести Спадкову Справу у Нотаріуса

Для заведення спадкової справи звертайтеся до діючого нотаріуса. В Києві можливо звернення до нотаріуса незалежно від району Вашого проживання в столиці. При заведенні спадковї справи важливо не допустити пропущення сроків, встановлених Цивільним законодаством України, по загальному правилу цей строк – до 6 міс.

В нашому київському нотаріальному офісі прийнятні умови заведеняя та ведення спадкової справи по закону або по заповіту. Оформлення спадкової справи у досвідченого нотаріуса – це гарантована відсутність натовпу та скупчень людей, уважне та ввічливе ставлення до кожного відвідувача, спокійна атмосфера в офісі.

Також у Вас є можливість записатися на прийом до нотаріуса на зручний для Вас час, в мехах графіку роботи офісу.

Оформлення Спадщини

Процедура оформлення спадщини включає в себе встановлені законом юридичні процедури, в тому числі: надання спадкоємцями необхідних документів з дотриманням передбачених строків, здійснення підготовки, видача та реєстрація нотаріусом Свідоцтв про право на спадщину на заявлене спадкоємцями спадкове майно померлого.

Свідоцтво про Право на Спадщину

Свідоцтва про право на спадщину оформлюються на офіційних нотаріальних бланках з гербовою печаткою та реєструються нотаріусом у всіх передбачених законом реєстрах: Реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, Спадковому реєстрі, Реєстрі нотаріальних бланків, Реєстрі речових прав, а також в Книзі обліку спадкових справ.

Результатами оформлення спадщини є:

Питання та Відповіді

Для оформлення спадщини може знадобитися ряд документів.

В кожному випадку можуть бути свої особливості і точний перелік документів залежить від типу спадкового майна, а також виду спадкування: спадщина оформлюється по заповіту або ж спадщина оформлюється псадкоємцем першої черги по закону.

Базовий перелік може включати в себе: Свідоцтво про смерть, Довідка про причину смерті; Паспорт спадкоємця та ІДН код; Заповіт (або документ що підтверджує право на спадкування по закону, наприклад Свідоцтво про народження, Свідоцтво про одруження і т.д); Документ на майно (Свідоцтво, Договір, Акт на землю, Технічний паспорт; Інші документи, довідки, витяги, технічні паспорти на майно (у передбачених випадках)

Нотаріус оформлює заяви про прийняття або про відмову від спадщини за заповітом або за законом, також у нотаріуса можливо завести спадкову справу та отримати свідоцтва про право на спадщину. Крім того у нотаріуса спадкоємець може отримати консультацію з питань спадкування та оформлення спадщини в нашому нотаріальному офісі в Києві.

Почитати додаткову інформацію про оформлення заяви про відмову від спадщини ви можете на нашому сайті за цим посиланням

Нотаріус в нашому приватному нотаріальномй офісі здійснює посвідчення документів, пов’язаних з оформленням та переходом спадкових прав, в тому числі: заяву про прийняття або про відмову від спадщини. Також у нотаріуса можливе заведення спадкової справи та отриматння свідоцтв на спадщину. Також нотаріус надає консультації з питань спадкування по заповіту чи по закону та оформлення спадщини в нашому приватному нотаріальному офісі в Дарницькому районі

Знайти інформацію про оформлення заяви про прийняття спадщини ви можете в статті на нашому сайті за цим посиланням вище