Як Отримати Спадщину з-за Кордону

Спадщина | Адвокат | Юрист | +380(67)7506135

запитайте зараз у досвідченого

юриста з питань оформлення спадщини

Крок 1

УТОЧНІТЬ ВАРТІСТЬ

При дистанційному оформленні спадщини через професійного юриста спадкоємцю немає потреби приїжджати до України самостійно, що дозволить Вам зберегти час та мінімізувати витрати.

У нас прийнятні ціни, законне та надійне оформлення спадкових прав. Вже при першому зверненні Ви дізнаєтеся можливі витрати, а саме: вартість консультації і орієнтовну ціну на юридичні послуги оформлення спадкування через професійного юридичного представника в Україні. Таким чином Ви можете заздалегідь упевнитися, що розмір витрат для Вас є прийнятним.

Для початку спілкування з фахівцем та отримання актуальної інформації щодо вартості – натисніть кнопку вище “НАПИСАТИ У VIBER“. Також можливе спілкування голосом – наберіть телефоном чи здійсніть дзвінок через вайбер +38(067)7506135

 Гарантуємо прямий діалог з фахівцем – без ботів, менеджерів або секретарів. Діяльність ведеться офіційно по ордеру / договору – Свідоцтво адвоката №184 від 20.01.1994 року, видане Київською міською КДКА.

Крок 2

Отримайте фахову юридичну консультацію адвоката з питання спадкування, який має багаторічний досвід роботи та широку юридичну практику у спадковому праві. Зверніться зараз для одержання кваліфікованих та актуальних відповідей на всі наявні питання щодо спадщини. Також отримаєте інформацію щодо інших умов дистанційного оформлення спадщини в Києві за допомогою діючого адвоката. 

Консультації спадкового адвоката платні, ціна доступна і обʼєктивно залежить від складності питань. Будь ласка, звертайтеся до нас, щоб заздалегідь уточнити вартість необхідної Вам консультації.

Крок 3

ЗАЯВА НА ВСТУП ДО СПАДЩИНИ

Своєчасне та правильне прийняття спадщини є важливим етапом переоформлення спадкових прав від померлої особи на спадкоємця в 2024 році. Це дуже важливий документ, тому зміст заяви має точно та повністю відповідати вашій ситуації – всім особливостям й обставинам спадкування. Замовте та отримайте у юриста (онлайн через viber) актуальний та правильний зразок заяви на вступ до спадкування з урахуванням всіх особливостей вашої ситуації. 

Одночасно з оформленням заяви на прийняття спадщини, варто здійснити також і завірення довіреності на оформлення спадщини на Вашого представника. Адже представник повинен мати відповідну довіреність з належними повноваженнями, виключно з правом оформлення документів на спадщину на ім’я спадкоємця. Для Вашого спокою і впевненості таке доручення має бути без права продажу майна. Актуальний зразок та форму довіреності, після погодження всіх умов оформлення спадщини, можна отримати у адвоката.

Крок 4

ЗАВЕДЕННЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ

Після оформлення відповідної заяви на території іншої країни, заява на прийняття спадщини має бути належним чином застосована для заведення спадкової справи в Україні. Обов’язково дотримуватися всіх вимог, передбачених чинним законодавством.

Діючий адвокат представить інтереси спадкоємця під час заведення спадкової справи в Києві та здійснить вдкриття спадкової справи у нотаріуса або в нотаріальній конторі, з урахуванням всіх актуальних вимог законодавства та юридичної практики України.

Крок 5

НАДАННЯ НОТАРІУСУ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

Адвокат представляє інтереси спадкоємця при оформленні спадкової справи у нотаріуса або в нотаріальній конторі від моменту відкриття спадщини і до видачі свідоцтва на спадкове майно.

Під час процедури оформлення нотаріус здійснює всі необхідні перевірки документації, наданої спадкоємцем (або його представником), робить запити та належні перевірки по Реєстрам.

Якщо не всі обовʼязкові документи є в наявності, спадковий адвокат допоможе отримати їх у відповідних органах України. Також, при необхідності, адвокат надасть юридичну допомогу у випадках, якщо втрачені документи або пропущені строки, потрібне судове підтвердження рідства чи є спір щодо спадщини… 

Крок 6

ОФОРМЛЕННЯ СВІДОЦТВ НА СПАДЩИНУ

Після завершення необхідної нотаріальної процедури нотаріусом видаються Свідоцтва про право на спадщину щодо всіх видів спадкового майна. Ці свідоцтва на ім’я спадкоємця можуть видаватися нотаріусом спадкоємцю або представнику спадкоємця – адвокату.

Свідоцтва на спадщину оформлюються на офіційних нотаріальних бланках і реєструються у всіх необхідних Реєстрах, в тому числі здійснюється реєстрація права власності спадкоємця на майно (з отриманням офіційних Витягів про реєстрацію).

Крок 7

ПЕРЕСИЛАННЯ СВІДОЦТВ СПАДКОЄМЦЮ

Після належного оформлення, всі свідоцтва та інші наявні документи по справі передаються адвокатом спадкоємцю (за кордон) поштою або іншим, погодженим заздалегідь, способом.