Спадкування | Київ | Україна

поставте питання зараз та

отримайте відповідь фахівця

УТОЧНІТЬ ВАРТІСТЬ

При дистанційному оформленні спадщини через професійного юриста спадкоємцю немає потреби приїжджати до України самостійно, що дозволить Вам зберегти час та мінімізувати витрати.

Вже при першому зверненні Ви дізнаєтеся можливі витрати, а саме: вартість консультації і орієнтовну ціну на юридичні послуги оформлення спадкування через професійного юридичного представника в Україні. Таким чином Ви можете заздалегідь упевнитися, що розмір витрат для Вас є прийнятним.

Для початку спілкування з фахівцем та отримання актуальної інформації щодо вартості – натисніть кнопку вище “НАПИСАТИ У VIBER“. Також можливе спілкування голосом – наберіть телефоном чи здійсніть дзвінок через вайбер +38(067)7506135.

 Гарантуємо прямий діалог з фахівцем – без ботів, менеджерів або секретарів. Діяльність ведеться офіційно по ордеру / договору – Свідоцтво адвоката №184 від 20.01.1994 року, видане Київською міською КДКА.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Отримайте фахову юридичну консультацію адвоката з питання спадкування, який має багаторічний досвід роботи та широку юридичну практику у спадковому праві. Зверніться зараз для одержання кваліфікованих та актуальних відповідей на всі наявні питання щодо спадщини. Також отримаєте інформацію щодо інших умов дистанційного оформлення спадщини в Києві за допомогою діючого адвоката. 

Консультації спадкового адвоката платні, ціна доступна і обʼєктивно залежить від складності питань. Будь ласка, звертайтеся до нас, щоб заздалегідь уточнити вартість необхідної Вам консультації.

ЗАЯВА НА ВСТУП ДО СПАДЩИНИ

Своєчасне та правильне прийняття спадщини є важливим етапом переоформлення спадкових прав від померлої особи на спадкоємця. Це важливий документ, тому зміст заяви має точно та повністю відповідати вашій ситуації – всім особливостям й обставинам спадкування. Замовте та отримайте у юриста (онлайн через viber) актуальний та правильний зразок заяви на вступ до спадкування з урахуванням всіх особливостей вашої ситуації. 

Одночасно з оформленням заяви на прийняття спадщини, варто здійснити також і завірення довіреності на оформлення спадщини на Вашого представника. Адже представник повинен мати відповідну довіреність з належними повноваженнями, виключно з правом оформлення документів на спадщину на ім’я спадкоємця. Для Вашого спокою і впевненості таке доручення має бути без права продажу майна. Актуальний зразок та форму довіреності, після погодження всіх умов оформлення спадщини, можна отримати у адвоката.

ЗАВЕДЕННЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ

Після оформлення відповідної заяви на території іншої країни, заява на прийняття спадщини має бути належним чином застосована для заведення спадкової справи в Україні. Обов’язково дотримуватися всіх вимог, передбачених чинним законодавством.

Діючий адвокат представить інтереси спадкоємця під час заведення спадкової справи в Києві та здійснить вдкриття спадкової справи у нотаріуса або в нотаріальній конторі, з урахуванням всіх актуальних вимог законодавства та юридичної практики України.

НАДАННЯ НОТАРІУСУ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

Адвокат представляє інтереси спадкоємця при оформленні спадкової справи у нотаріуса або в нотаріальній конторі від моменту відкриття спадщини і до видачі свідоцтва на спадкове майно.

Під час процедури оформлення нотаріус здійснює всі необхідні перевірки документації, наданої спадкоємцем (або його представником), робить запити та належні перевірки по Реєстрам.

Якщо не всі обовʼязкові документи є в наявності, спадковий адвокат допоможе отримати їх у відповідних органах України. Також, при необхідності, адвокат надасть юридичну допомогу у випадках, якщо втрачені документи або пропущені строки, потрібне судове підтвердження рідства чи є спір щодо спадщини… 

ОФОРМЛЕННЯ СВІДОЦТВ НА СПАДЩИНУ

Після завершення необхідної нотаріальної процедури нотаріусом видаються Свідоцтва про право на спадщину щодо всіх видів спадкового майна. Ці свідоцтва на ім’я спадкоємця можуть видаватися нотаріусом спадкоємцю або представнику спадкоємця – адвокату.

Свідоцтва на спадщину оформлюються на офіційних нотаріальних бланках і реєструються у всіх необхідних Реєстрах, в тому числі здійснюється реєстрація права власності спадкоємця на майно (з отриманням офіційних Витягів про реєстрацію).

ПЕРЕСИЛАННЯ СВІДОЦТВ СПАДКОЄМЦЮ

Після належного оформлення, всі свідоцтва та інші наявні документи по справі негайно передаються адвокатом спадкоємцю (за кордон) поштою або іншим, погодженим заздалегідь, способом.

Якщо особа, яка має права на спадщину, перебуває за кордоном і бажає прийняти та оформити спадщину в Україні без повернення з-за кордону, існує кілька варіантів для правильного оформлення заяви про прийняття спадщини та ведення подальшого процесу спадкування. 

Ось декілька можливостей:

Варіант 1: Залучити родича, друга або іншу довірену особу, яка перебуває в Україні, і може діяти як повірений представник під час оформлення спадкових прав. Ця особа має приділити свій час, максимально відповідально поставитися до прохання – уважно, своєчасно та правильно виконати всі необхідні процедури щодо оформлення спадщини від імені спадкоємця у всіх підприємствах, органах та державних установах.

Варіант 2: Звернутися до фахового юриста або професійного адвоката, який спеціалізується на спадкуванні та оформленні спадщини. Такий фахівець зможе надати юридичну підтримку та виступити представником під час оформлення спадщини у приватних нотаріусів або в державних нотаріальних конторах. Звернення до професіонала – є розумним та виваженим рішенням, адже профі мають належний досвід та практику, що дозволяє уникати помилок та проблем, забезпечити правильне проведення процесу спадкування.

Вибір конкретного варіанту залежить від особистих умов та можливостей кожного спадкоємця, а також від його рішення щодо самостійного оформлення або ж залучення професіоналів. Незалежно від обраного шляху, важливо чітко дотримуватися вимог законодавства України та вчасно звертатися до компетентних органів для забезпечення правильного оформлення спадщини без необхідності повернення спадкоємця з-за кордону в Україну.

Якщо спадкоємець перебуває за кордоном і має намір прийняти спадщину в Україні, існують різні варіанти оформлення заяви про прийняття спадщини:

Оформлення заяви в консульському відділі України: Український громадянин, який перебуває за кордоном, може звернутися до консульського відділу України в країні свого перебування та засвідчити підпис на заяві про прийняття спадщини.

Оформлення заяви у місцевого нотаріуса: Спадкоємець може звернутися до нотаріуса у країні свого перебування та оформити заяву про прийняття спадщини за допомогою місцевого нотаріуса. Заява повинна повністю відповідати вимогам українського законодавства, тому зразок тексту заяви краще складати за допомогою професійного юриста до завірення заяви.

При оформленні заяви про прийняття спадщини за кордоном слід заздалегідь проконсультуватися з українським нотаріусом, який буде вести спадкову справу та оформлення спадщини або професійним спадковим адвокатом в Україні. Ви маєте уточнити всі вимоги до форми заяви та процедури легалізації або апостилізації для підтвердження документів для їх подальшого використання в Україні.

Після оформлення заяви за кордоном, вона повинна бути своєчасно передана відповідному нотаріальному органу в Україні, який веде спадкову справу. Заява додається до справи та забезпечує правильний розподіл спадкового майна серед інших спадкоємців.

Важливо зазначити, що процедура оформлення заяви про прийняття спадщини за кордоном може зайняти більше часу та бути дорожчою у зв’язку з різними вимогами та процедурами. Тому перед вживанням кроків слід детально ознайомитися з можливими варіантами регулювання спадкових відносин та проконсультуватися з кваліфікованим юристом.

Якщо особа, яка має право на спадщину та спадкування згідно з законом або заповітом, перебуває за кордоном України і бажає відмовитися від спадщини (на користь іншого спадкоємця), можна звернутися до іноземного нотаріуса або ж до українського консула в країні перебування для оформлення відповідної заяви про відмову від прийняття спадщини.

При оформленні спадкоємцем заяви в консульському органі України не потрібно буде здійснювати легалізацію або переклад іноземного документа на українську мову, так як консульські органи одразу оформлюють документи українською мовою (на відміну від органів нотаріату іноземних держав). Важливо памʼятати, що кожна заява про відмову від спадщини повинна бути вчасно надана до приватного нотаріуса або в державну нотаріальну контору, де заведена та ведеться спадкова справа. Для розробки тексту відмови, яка повністю відповідає Вашим обставинам можливо звернутися до адвоката по спадщині.