Нотаріус Дарницький Район

Нотаріус Дарницький Район

Дарницький район — великий район міста Києва, розміщений на лівому березі річки Дніпро. Досить часто Дарницею називають усю лівобережну частину столиці. Наш офіс нотаріуса відкрита та працює у Дарницькому р-ні столиці з 2010 року, тобто вже 12 рік. До нашого офісу нотаріуса Ви оперативно доїдете від відомих транспортних розв`язок, жилих масивів та станцій метрополітену Дарницького району.

Оформлення документів у нотаріуса по прийнятній вартості. Зателефонуйте, щоб уточнити ціну необхідної Вам довіреності, заяви, дарування, заповіту, свідоцтва на спадщину або іншго законного нотаріального документа. У телефонному режимі можна записатися до нотаріуса в межах розпорядку роботи.

Розклад работы

/запишіться на прийом/

10⁰⁰ – 17⁰⁰

працюємо з понеділка по п’ятницю | прийом по запису | без перерви на обід
Нотаріус Кудря Наталія Анатоліївна
Харківське шосе 164, місто Київ

телефонуте щоб уточнити вартість оформлення та інші додаткові питання, запишіться на прийом нотаріуса

Місце розташування

/нотаріус в Дарницькому р-ні/

Станції київського метрополітену в Дарницькому районі, від яких Ви можете досить оперативно дістатися до нашого нотаріального офісу на автомобілі чи таксі:

метро Червоний Хутір, метро Бориспільська, Вирлиця, метро Харківська, Позняки, Осокорки, Слувутич, Дарниця, Лівобережна

Нотаріальні послуги та консультації

Якщо Вам потрібне уважне та якісне нотаріальне оформлення в Дарницькому районі або консультації нотаріуса - звертайтеся до нотаріуса в наш київський нотаріальний офіс

Консультація Нотаріуса

Як Доїхати

  • Дарницький Район

    Нотаріус у Дарницькому районі. Це один із великих районів Києва, що знаходиться на лівому березі Дніпра. До складу району входять: Стара Дарниця (ДВРЗ) та Соцмістечко, а також Воскресенка, масиви Лівобережний (Микільська Слобідка) та Русанівка, Березняки, Райдужний. Станції метро: Славутич, Осокорки, Позняки, Харківська, Вирлиця, Бориспільська, Червоний хутір

  • Лівий Берег

    Нотаріус територіально знаходиться на Лівому березі Києва. Лівий Берег включає крім Дарницького району, також і Дніпровський, а також Деснянський район. Якщо обираєте нотаріуса на Лівому Березі – звертайтесь до нашого Дарницького нотаріального офісу!

  • Дарницька Площа

    Дарницька площа — відома транспортна розв`язка, площа в Дніпровському районі міста Києва. Нотаріус зручно розташований відгносно Дарницької площі. Доїхати від Дарницької площі до нотаріуса на авто можливо від 8 хв, відстань 4,4 км. Розташування площі між Харківським шосе, проспектом Соборності, проспектом Миру, вулицею Будівельників, проспектом Ю.Гагаріна, вул. В.Сосюри, Празькою вулицею та вулицею Івана Сергієнка (Житловий масив Соцмісто)

Нотаріальне Оформлення в Дарницькому Районі

Поширені Питання

Для оформлення договору дарування варто спочатку записатися на консультацію нотаріуса для вивчення наявних документів.

У випадку, якщо все гаразд, то після консультації, нотаріус розпочне підготовку до оформлення і можливо буде записатися на зручний час оформлення договору дарування.

Наш офіс приватного нотаріуса розташований в Дарницькому районі