Свідоцтво нотаріуса №5284

Уточніть ціни нотаріуса на оформлення, отримайте відповіді на інші додаткові питання, за потреби, запишіться на час прийому.

Офіс нотаріуса розташований в Дарницькому районі міста Києва. Здійснюється нотаріальне оформлення і надаються  консультації з усіх нотаріальних питань.

Підготовка та нотаріальне засвідчення документів: нотаріус оформляє довіреності та заяви, договори дарування та заповіти.

Також у нотаріуса можна прийняти спадщину, завести спадкову справу або відмовитися від спадщини.

Які Ціни у Нотаріуса?

Телефонуйте для уточнення ціни та інших додаткових питань, а також для запису на час відвідування нашого офісу нотаріуса в Дарницькому районі столиці. Надаємо консультації з питань дарування квартир, оформлення спадщини та спадкування, посвідчення довіреностей та заповітів на всі види майна

Дарницький нотаріус

Наш офіс нотаріуса відкритий та працює у Дарницькому р-ні столиці з 2010 року, тобто вже більше 12 років. Дарницький район — великий район міста Києва, розміщений на лівому березі річки Дніпро.

Наш нотаріальний офіс знаходиться на Харківському шосе 164, до нотаріуса Ви можете дістатися від транспортних розв`язок, жилих масивів та станцій метрополітену Дарницького району, наприклад від метро Бориспільської, метро Вирлиці, метро Харківської, або ж від станції Позняки.

У нотаріуса можна прийняти спадщину, завести спадкову справу або відмовитися від спадщини в порядку встановленому законодавством України. Для заведення спадкової справи в нашому офісі приватного нотаріуса в Дарницькому районі Києва спадкоємцям варто дотримуватися такої послідовності дій: 1) зателефонувати та записатися на консультацію нотаріуса; 2) Після погодження всіх умов оформлення спадкування, нотаріус здійснює заведення та реєстрацію спадкової справи у спадковому реєстрі.

Для оформлення спадщини, спадкоємцям варто зателефонувати та записатися на консультацію нотаріуса для вивчення наявних документів. Після погодження всіх умов оформлення спадкування, нотаріус заведе спадкову справу для підготовки та подальшої видачі Свідоцтв про право на спадщину спадкоємцям. Приватний нотаріус в Дарницькому районі.

Заява на прийняття спадщини у нотаріуса – важливий початковий крок у спадкуванні майна. Зверніться до нотаріуса для складання та оформлення відповідної нотаріальної заяви. Отримайте консультацію щодо процедури та документів, необхідних для прийняття спадщини. Запишіться на зустріч з нотаріусом в нашому Дарницькому офісі щоб забезпечити правомірне вирішення всіх спадкових питань.

Заява про відмову від прийняття спадщини у нотаріуса – важливий юридичний крок спадкоємця. Зверніться до нотаріального офісу для правильного складання та оформлення такої заяви для відмови від спадщини на користь іншого спадкоємця. Отримайте необхідну професійну підтримку щодо процедури та документів, необхідних для відмови від спадщини, в нашій нотаріальній конторі в Дарницькому районі (приватна).

Підготовка, оформлення та нотаріальне посвідчення довіреностей. Нотаріус оформлює довіреності на квартиру, будинок або землю. По телефону Ви можете записатися на час відвідання нашого офісу нотаріуса для завірення необхідно нотаріальної довіреності у нотаріуса в Дарницькому районі.

Нотаріус оформлює всі довіреності на авто. Для засвідчення довіреності на автомобіль, ви можете звернутися до нашого офісу нотаріуса Дарницького району на Лівому березі в Києві.

Українське законодавство не має чіткого визначення термінів “генеральна довіреність” або “генеральне доручення”, але ці поняття є популярними в побутовому сприйнятті. Зазвичай під “генеральною довіреністю” розуміють довіреність з тривалим строком дії та широким спектром повноважень.

Вираз “генеральна довіреність” найчастіше вживається в контексті розпорядження нерухомістю чи іншими цінними активами, наприклад: “генеральна довіреність на автомобіль”, “генеральна довіреність на квартиру”, “генеральна довіреність на будинок” або “генеральна довіреність на земельну ділянку”. Також іноді клієнти нотаріальних контор використовують термін “генеральне доручення” для позначення нотаріальних заяв.

Якщо вам потрібно оформити “генеральну довіреність” в Дарницькому районі, звертайтеся до нашого офісу нотаріуса. Ми надамо вам професійну консультацію та допоможемо відповісти на всі ваші питання. В нашому офісі Ви матимете змогу оформити всі необхідні законні нотаріальні документи.

Дарування квартири

Якщо потрібне оформлення дарування квартири або дарування частки квартири родичу або близькій людині в Дарницькому районі, звертайтеся до нотаріуса в робочий час.

Нотаріальний заповіт на квартиру, будинок, землю або інші види майна сину, доньці, онукам,  родичу або близькій людині. Для оформлення заповіту на все майно або заповіту на визначене майно: квартиру, будинок, землю – необхідно звернутися до нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН кодом. Оформлення заповіту в Дарницькому районі на Харківському шосе 164, підготовка та нотаріальне завірення відбувається від 35 хвилин.

Нотаріус в Дарницькому районі на Харківському шосе 164. Якщо ви працюєте або проживаєте поряд – звертайтеся за нотаріальним оформленням та консультаціями з нотаріальних питань. У приватного нотаріуса Ви можете підготувати та посвідчити необхідний документ, а також отримати кваліфіковану консультацію діючого приватного нотаріуса.

Поширені Запити:

Так, наш офіс нотаріуса розташований в Дарницькому районі міста Києва на вулиці Харківське шосе 164, також неподалік розташовані вулиці Тростянецька та Вербицького. У нотаріуса можливо здійснити нотаріальне оформлення, а також отримати консультації з нотаріальних питань. Будь ласка, телефонуйте для уточнення ціни, а також для запису на час відвідання нашого нотаріального офісу.

Для підготовки та засвідчення нотаріальної копії документа зверніться до нотаріуса в робочий час з оригіналом свого паспорта, а також оригіналом документу, копію якого необхідно завірити нотаріально. Телефоном запишіться телефоном на час оформлення необхідної нотаріальної копії в нашому офісі нотаріуса в Дарницькому районі.

У нас офіс приватного нотаріуса. Як відомо, документи, які оформлюються у приватних нотаріусів або у державних нотаріальних конторах, мають однакову юридичну силу та правове значення згідно з законом.

Але якщо Вас цікавить саме найближча державна нотаріальна контора, то Ви можете звернутися до Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори за адресою: Київ, Харківське шосе 172 (ДНК №16 м.Київ).

Для нотаріального посвідчення згоди батька чи матері на виїзд дитини за кордон, Ви можете звернутися до нашого офісу в Дарницькому районі. Телефонуйте для запису на час оформлення.

До речі, досить часто, у побутових розмовах, нотаріальну заяву про згоду батьків на виїзд дитини за кордон називають по різному: “довіреність на виїзд дитини”, “доручення на дитину”, або “довіреність на дитину для перетину кордону”. Але насправді, у нотаріуса оформлюється саме нотаріальна заява, а не довіреність чи доручення.

Оформлення нотаріальної відмови від спадщини на користь іншого спадкоємця по закону або по заповіту можливо здійснити у нотаріуса. Для оформлення нотаріальної заяви зверніться до нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН кодом. Оформлення заяви про відмову від спадщини в нашому офісі нотаріуса орієнтовно здійснюється від 35 хвилин.

У нас офіс приватного нотаріуса в Дарницькому районі. Згідно з законом, документи оформлювані державними або приватними нотаріусами мають абсолютно однакове правове значення та юридичну силу.

Якщо ж Вас цікавить саме державна нотаріальна контори, то Ви можете звернутися до найближчої державної нотаріальної контори в Дарницькому районі, яка знаходиться за аресою: Київ, Харківське шосе 172 (16 ДНК)

У нас офіс приватного нотаріуса. Звертайтеся до нотаріуса для завірення довіреностей або засвідчення заяв, посвідчення заповітів на всі види майна та оформлення договору дарування квартири.Телефонуйте для запису на оформлення документів або для отримання консультацій з нотаріальних питань. Також нотаріус здійснює заведення, ведення та оформлення спадкових справ в місті Києві.

У нотаріуса Ви можете оформити заяву на прийняття спадщини. Звертайтеся зі свої паспортом та ІДН, а також Свідоцтвом про смерть померлої особи. Оформлення заяв про вступ у спадщину у нотаріуса зазвичай триває біля 30 хвилин.

“Генеральною довіреністю” зазвичай у побуті називають довіреність з широким колом повноважень. Для засвідчення довіреності, Ви можете звернутися до нашого офісу нотаріуса в Дарницькому районі Києва. По нашому офісному телефону Ви можете записатися на зручний час.

Нотаріус в Дарницькому районі поряд з універсамом “Київ”/ VARUS. Найближчі до нотаріуса станції метро: Вирлиця, Харківська, Позняки. Вулиці неподалік від нотаріуса: Харківське шосе, Тростянецька, Архітектора Вербицького, Ахматової. Вхід до нотаріуса поруч з Укрпоштою 02091.

В нашому нотаріальному офісі в Дарницькому районі можливо завести та оформити спадкові справи по заповітам та в порядку спадкування згідно черг спадкування.

Телефонуйте для уточнення всіх додаткових питань та для запису на консультацію в офісі нотаріуса. Нотаріус в Дарницькому районі надає консультації з питань оформлення дарування, заповітів та спадщини в нашому київському офісі нотаріуса