Виїзд на автомобілі за кордон

Уточніть ціну довіреності на авто для виїзду за кордон, а також запишіться на час нотаріального оформлення такої довіреності.

В нашому офісі нотаріуса здійснюється оформлення довіреностей на автомобілі, в тому числі довіреності для виїзду на автомашині за кордон.

На відміну від розповсюджених, так званих “генеральних” довіреностей на розпорядження автомобілем, доручення для виїзду на авто в інші країни найчастіше оформлюються між найближчими родичами: чоловік та дружина, брати та сестри, батьки та донька…

Оформлення довіреностей на автомобілі для виїзду за кордон

запис по телефону на час відвідання Офісу нотаріуса для оформлення довіреностей

Для підготовки та оформлення такої довіреності:

1. Телефонуйте для запису на час оформлення.

2. Відвідайте нотаріуса в обумовлений час з необхідними документами.

ля оформлення довіреності необхідні Ваш паспорт та ІПН (ідентифікаціний номер). Також потрібні будуть точні паспортні дані представника, а саме: ПІБ, дата народження, ІДН.

Телефонуйте для запису на прийон нотаріуса для підготовки та оформлення необхідного Вам варіанту довіреності для виїзду на машині за кордон.

Питання & Відповіді​

Так, довіреності на авто для виїзду за кордон можливо завірити в нашому офісі нотаріуса. Для оформлення такої довіреності, як і інших довіреностей, потрібно особисто відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом та ідентифікаційним номером.