Відповідно Закону


Кожен документ оформлюється нотаріусом з максимальною увагою та у точній відповідності до законодавства.


Зручний Запис


Можливий запис по телефону (в робочі дні, в межах графіку прийому).


Ввічливо Уважно


Працюємо для людей!


Бережемо Час


Зручне та якісне оформлення документів.

Контакти

Адреса
Харківське шосе 164
Київ
Україна
вхід в офіс нотаріуса знаходиться біля Укрпошти 02091, поруч з Унів."Київ".
Нотаріус Дарницький район
Нотаріус Харківський масив
Телефони
+380 (44) 3628779
Отримати додаткову інформацію або записатися
+380 (95) 8661124
Отримати додаткову інформацію або записатися
+380 (98) 6543143
Отримати додаткову інформацію або записатися
Години роботи
Сайт
kudrya.pp.ua
Нотаріус
E-mail
n-a-k@ukr.net
Нотаріус
Viber
380958661124
Нотаріус

Оформлення нотаріальних документів

Свідоцтво НОТАРІУСА

видане Міністерством юстиції в 2004р

Зручний ЗАПИС

по телефону в межах графіку

Сертифікований ОФІС

відповідає всім вимогам законодавства.

Зручна ПАРКОВКА

поруч з офісом, завжди є вільні місця

Всі види ДОВІРЕНОСТЕЙ

та інші нотаріальні документи

Свідоцтво НОТАРІУСА

видане Міністерством юстиції в 2004р

Зручний ЗАПИС

по телефону в межах графіку

Сертифікований ОФІС

відповідає всім вимогам законодавства.

Зручна ПАРКОВКА

поруч з офісом, завжди є вільні місця

Всі види ДОВІРЕНОСТЕЙ

та інші нотаріальні документи

У нотаріуса Ви можете оформити всі види довіреностей, а також договори дарування, спадщину, купівлю-продаж та інші нотаріальні документи. Записатися можливо по телефону. Зателефонуйте та оберіть зручний день та час прийому в межах діючого графіку роботи, уточніть по телефону необхідну інформацію.

Свідоцтва, що підтверджують компетенцію

Офіс нотаріуса сертифікований у повіній відповдності до законодавства, знаходиться в Дарницькому районі м.Києва. Всі оформлені нотаріусом документи мають повну юридичну силу та одразу реєструються нотаріусом у відповідних Державних реєстрах та в Реєстрі нотаріальних дій. Документи оформлюються нотаріусом на державних бланках, з використанням гербової печатки встановленого зразка.

Ваше питання нотаріусу

Корисна інформація

Як оформити довіреність в Києві (2019)?

У нотаріуса можливо оформити всі види довіреностей у повній відповідності до закону.


Які документи необхідні для оформлення довіреності?

Паспорт та ідентифікаційний код - довіритель має особисто відвідати офіс нотаріуса з оригіналами цих документів. Для деяких видів довіреностей можуть знадобитися і інші документи. Перелік документів, необхідний для оформлення Вашої довіреності краще уточнити у нотаріуса по телефону.


Як записатися на оформлення довіреності?

Записатися на зручний час можливо по телефону як сьогодні-на-сьогодні, так і на інші дні (в межах графіку роботи).


Чи потрібна особиста присутність довірителя під час оформлення довіреності?

Для оформлення довіреності обов`язкова особиста присутність довірителя - особа, яка видає довіреність.


Довіреність оформлена у приватного нотаріуса або у державного мають однакову юридичну силу?

Так, всі документи оформлені приватними або державними нотаріусами мають однакову юридичну силу. Всі нотаріуси діють на підставі одного законодавства і реєструють довіреності у державному реєстрі.


Яка ціна оформлення довіреності?

Довіреності бувають різних видів. Ціна оформлення довіреності об'єктивно залежить від декількох факторів: виду довіреності, складності, обсягу довіреності, терміну дії і т.д ... Ви можете легко уточнити актуальну вартість нотаріального оформлення необхідної Вам довіреності по телефону нотаріуса.


Скільки часу потрібно для оформлення довіреності?
З нашого досвіду, оформлення довіреності може зайняти від 10-30 хвилин. Час підготовки оформлення залежить від типу і складності документа. Уточніть орієнтовний час оформлення необхідної вам довіреності по телефону офісу нотаріуса.Як оформити довіреність в Києві?

Як оформити згоду чоловіка/ дружини на оформлення договору (2019)?

Документи оформлені у нотаріуса мають повну юридичну силу.

Оформлення заяви від чоловіка / дружини триває зазвичай від 15 хвилин.

Заявник підписує заяву особисто в присутності нотаріуса.

Необхідні документи:
1) Паспорт, ідентифікаційний номер.
2) Свідоцтво про шлюб.

Заяви про згоду на купівлю, продаж, дарування або оренду спільного майна подружжя, оформлені у нотаріуса мають повну юридичну силу.Згода чоловіка

Генеральна довіреність на автомобіль в Києві (2019)

Генеральна довіреність на автомобіль в Києві


Для оформлення довіреності на розпорядження автомобілем:


1) Ви можете звернутися до будь-якого нотаріуса в Києві. В нашому офісі нотаріуса є можливість записатися на зручний час по телефону. Також по телефону ви можете легко уточнити вартість необхідної вам довіреності.


2) Відвідайте нотаріуса з документами: ваш паспорт, податковий номер (ідентифікаціний код), техпаспорт на автомобіль. Всі документи мають бути в оригіналах.


3) В вашій присутності нотаріус готує проект довіреності. У довіреності вказуються всі дані автомобіля: реєстраційний номер, марка, номер двигуна(кузова), рік випуску, а також строк дії довіреності, дані власника та повіреної особи.. Уважно прочитайте документ для уникнення неточностей. Після вашого ознайомлення з текстом, нотаріус друкує документ на нотаріальному бланку.


4) Підписана власником довіреність одразу реєструється нотаріусом в нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків. Нотаріус підключений до системи, яка дозволяє не ходити окремо в банк, а сплатити всі необхідні платежі, необхідні для реєстрації довіреності, на місці.


5) Після оформлення ви отримуєте оригінал довіреності, оформлений у повній відповідності до законодаства. Оформлену довіреність власник може власноруч передати повіреній особі. Так як власник зазвичай віддає оригінал довіреності разом з автомобілем, власнику рекомендується зберегти для себе ксерокопію або завірену нотаріально копію довіреності.


З нашого досвіду, оформлення довіреності зазвичай триває від 15-30 хвилин.


В нашому офісі нотаріуса в Києві ви можете оформити всі види нотаріальних довіреностей на автомобіль у повній відповідності до законодавства України. Гарантуємо уважне ставлення до кожного документу.


У випадку, якщо вам необхідні будь-які банківські послуги, то одній будівлі з нашим офісом зручно розташоване банківське відділення, також поруч є пункт обміну валют.


А у випадку якщо вам необхідно відправити оформлений документ поштою, то в нашій будівлі є велике відділення Укрпошти, а в 2-3 хвилинах поруч знаходиться відділення Нової Пошти.Нижче ви можете ознайомитися з прикладом довіреності на розпорядження (продаж) автомобілем ("генеральна довіреність").


ДОВІРЕНІСТЬ

Місто Київ, другого січня дві тисячі__________________року.


Я, __________________________, _____________року народження, (паспорт __________, виданий _________ РУ ГУ МВС України в м. Києві________________року), реєстраційний номер облікової картки платника податків _______________, зареєстрований за адресою: ________________________, цією довіреністю уповноважую гр. _________________, __________року народження, зареєстрованого за адресою: ___________________________________________________________, бути моїм представником з питання розпорядження транспортним засобом, власником якого я є на підставі Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу _____________, виданого ___________________ в м. Києві______________року, марки HYUNDAI, моделі ELANTRA, рік випуску 2017, тип ТЗ ЛЕГКОВИЙ СЄДАН, номер шасі (кузова, рами) ________________________, реєстраційний номер ___________, зареєстрований _________________в м. Києві_____________________року.
Для цього надаю право: представляти мої інтереси в відповідних органах Міністерства внутрішніх справ України, Національній поліції України, судових органах, комісіях, державних нотаріальних конторах та у приватних нотаріусів, банківських установах, центрах надання адміністративних послуг, страхових компаніях, органах митного та прикордонного контролю, комісійних магазинах, будь-яких інших установах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх підпорядкування і форм власності з усіх без винятку питань, пов’язаних з експлуатацією та відчуженням автомобіля, його переобладнанням (зміна типу і моделі автомобіля, кольору, заміна у встановленому порядку двигуна, кузова, інших деталей), ремонтом, проходженням технічного огляду, керувати ТЗ, визначати на власний розсуд місце стоянки автомобіля, зняти автомобіль з обліку, одержувати транзитні номери; замовляти та отримувати дублікати ключів до автомобіля, подавати та одержувати необхідні довідки, витяги, документи, дублікат реєстраційного документу у випадку його втрати, подавати заяви, позовні заяви, продати автомобіль, укласти від мого імені договір купівлі-продажу автомобіля, визначаючи на власний розсуд ціну та інші умови договору, одержувати належні мені за цим договором гроші; укладати договори обов’язкового страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу, отримати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності, у випадку спричинення автомобілю пошкодження іншими особами в результаті дорожньо-транспортної пригоди чи заподіяння шкоди повіреною особою іншим транспортним засобам під час керування автомобілем як джерелом підвищеної небезпеки, укладати, як в тому буде необхідність, угоди про відшкодування заподіяної шкоди, одержувати та сплачувати за такими угодами грошові суми в розмірах, згідно із калькуляціями, актами, експертними висновками, або за домовленістю, сплачувати державне мито, транспортні податки тощо, розписуватись за мене при виконанні дорученого, а також узгоджувати всі інші питання, що виникатимуть в процесі виконання вищезазначених повноважень.
Зміст статей 237-241,244-245, 247-250, 1000-1009 Цивільного кодексу України, в тому числі щодо поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, передачі повноважень іншій особі, в тому числі обов`язок представника, який передав свої повноваження інший особі, повинен повідомити про це особу, яку він представляє та надати їй необхідні відомості про замісника, що невиконання цього обов'язку покладає на особу, яка передала повноваженні заміснику відповідальність за дії замісника, як за свої власні; ст. 60-65 Сімейного Кодексу щодо спільної власності подружжя, зміст норм Податкового кодексу України щодо Порядку оподаткування операцій з відчуження рухомого майна - мені нотаріусом роз'яснено та буде доведено мною довірителем до відома представника.
Довіреність видана з правом виїзду за межі України, з правом передоручення, строком на три роки та діє до тринадцятого вересня дві тисячі_____________року.


Довіреність мною, __________________________________________, прочитана та відповідає моїй волі.


ПІДПИС: __________________________________________________________


Какие документы необходимы для оформления доверенности в Киеве

Какие документы необходимы для оформления доверенности:

1) Паспорт и идентификационный номер доверителя

2) Данные поверенного лица, могут быть указаны со слов доверителя, из предоставленных им документов или копий. Обязательные данные: ФИО, место проживания, также могут быть указаны паспортные данные.


Личное присутствие в офисе нотариуса обязательно.


Для некоторых видов доверенностей могут потребоваться дополнительные документы, например:

-если доверенность касается имущества, для правильного указания реквизитов имущества, необходим документ на имущество;

-если доверенность оформляется от фоп, то необходимы документы для правильно указания реквизитов фоп.


Если доверенность выдаеться в порядке передоверия, обязательно необходимо предоставить оригинал действющей основной доверенности, которая предусматиривает право передоверия.Документы для доверенности

Оформлення довіреністі на представництво по квартирі зразок

Довіреність на представництво по квартиріВ нашому офісі нотаріуса в Києві ви зможете оформити всі види довіреностей щодо квартири, в тому числі довіреності на представництво у повній відповідності до законодавства України. Нижче ви можете ознайомитися з прикладом довіреності.ДОВІРЕНІСТЬ


Місто Київ,_____________________дві тисячі________________року.

Я, __________________________, _________________року народження, (паспорт ___________, виданий Святошинським РУ ГУ МВС України в м. Києві ___року), реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________, місце реєстрації проживання: _______________________________, повністю розуміючи значення своїх дій, на підставі усного договору з представником, цією довіреністю уповноважую __________________________, _________________року народження, (паспорт ___________, виданий Святошинським РУ ГУ МВС України в м. Києві ___року), реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________, місце реєстрації проживання: _______________________________, представляти мої інтереси з питань, пов'язаних із організацією нормального функціонування належної мені квартири під номером_______(_______________________) у будинку під номером ___(____________), розташованому по Харківському шосе в місті Києві, та здійснення відповідного нагляду за квартирою, а також передавати зазначену квартиру в оренду (найм), за ціною та на умовах на розсуд представника.

Для цього надаю їй право: мати вільний доступ до зазначеної нерухомості, вносити необхідні платежі, які стосуються реалізації мого права власності на згадану вище нерухомість; представляти мої інтереси в усіх без винятку установах, підприємствах, організаціях, в органах державної влади та управління, районних державних адміністраціях, правоохоронних органах, органах Міністерства внутрішніх справ України, органах прокуратури,  державних податкових інспекціях, Міністерстві юстиції України, органах державної реєстрації прав, бюро технічної інвентаризації, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Державній міграційній службі України, центрах надання адміністративних послуг, в житлово-експлуатаційних конторах, центрах комунального сервісу, ОСББ, ТОВ «Євро-реконструкція», ПАТ «Київенерго», ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «Київгаз», ПАТ «Укртелеком», державних нотаріальних конторах та у приватних нотаріусів, перед фізичними та юридичними особами, поштових відділеннях, з питань, що стосуються належного виконання довіреності, представляти мене з питань забезпечення квартири електроенергією; водо-, тепло- та газопостачанням, телефонним зв'язком; подавати від мого імені заяви, подавати заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень,  одержувати рішення, витяги, акти, довідки, технічну документацію та інші документи; укладати договори щодо забезпечення квартири електроенергією, водопостачанням, газопостачанням, теплопостачанням тощо; укласти та підписати договір оренди (найму) квартири, отримувати гроші за договором оренди (найму) квартири, розписуватися за мене; здійснювати оплату наданих послуг; представляти мої інтереси у всіх судових установах з усіма правами, наданими законом позивачу, відповідачу, третій особі, в тому числі з правом подачі позову, правом повної чи часткової відмови від позовних вимог, визнання позову, зміни предмета позову, укладення мирової угоди, оскарження рішення суду, пред'явлення виконавчого листа до стягнення, одержання присудженого майна чи грошей; виконувати будь-які інші дії в межах та обсязі, передбачених чинним законодавством України для такого роду уповноважень.

Зміст статей 237-241, 244-245, 247-250, 1000-1009 Цивільного кодексу України, в тому числі щодо поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, ст.58-59 Кодексу Адміністративного судочинства, ст.44 Цивільного процесуального кодексу України - мені нотаріусом роз'яснено та буде доведено мною довірителем до відома представника.


Довіреність видана строком на_____роки та дійсна до__________________дві тисячі_________року.


ПІДПИС: _______________________________________________________________

Довіреність на купівлю автомобіля за кордоном

В офісі нотаріуса в Києві ви можете оформити всі види нотаріальних довіреностей, в тому числі довіреності на купівлю авто за кордоном, у повній відповідності до законодавства України. Нижче ви можете ознайомитися з прикладом довіреності на купівлю авто за кордоном.


Необхідні документи: паспорт та код довіретеля, інформація щодо повіреної особи (ПІП, адреса реєстрації).


Текст оформлюваної довіреності ви можете легко обрати в офісі нотаріуса з запропонованих зразків або скласти за допомогою нотаріуса.

ДОВІРЕНІСТЬ

(приклад)


Місто Київ, ____________дві тисячі________року.

Я, ___________________, _________________року народження, паспорт ______, виданий Дарницьким РВ ГУДМС України в м. Києві_______________року, реєстраційний номер облікової картки платника податків_____________, місце реєстрації проживання: м. Київ, вул. _______, буд. __, кв. __, цією довіреністю уповноважую ___________________, _________________року народження, паспорт ______, виданий Дарницьким РВ ГУДМС України в м. Києві_______________року, реєстраційний номер облікової картки платника податків_____________, місце реєстрації проживання: м. Київ, вул. _______, буд. __, кв. __, та/або ___________________, _________________року народження, паспорт ______, виданий Дарницьким РВ ГУДМС України в м. Києві_______________року, реєстраційний номер облікової картки платника податків_____________, місце реєстрації проживання: м. Київ, вул. _______, буд. __, кв. __, - кожен діє самостійно та незалежно один від одного,


купити на моє ім’я транспортний засіб за кордоном, будь-якої марки, моделі, виробництва, року випуску, за ціну та на умовах на його розсуд, перегнати або транспортувати його до України, до місця призначення йому відомого з усного договору доручення, з правом здійснення дій, пов’язаних з митним оформленням транспортного засобу, а також  поставити транспортний засіб на облік у відповідних органах.

Для цього надаю право: підписувати, подавати та отримувати від мого імені будь-які заяви, клопотання, довідки, митні декларації та інші документи, в тому числі отримати необхідні сертифікати відповідності, розписуватися за мене при виконанні дорученого, підписати від мого імені договір купівлі-продажу транспортного засобу, отримати примірник цього договору, здійснювати від мого імені розрахунки по укладеному договору, керувати транспортним засобом, бути присутнім при митному огляді,  представляти мої інтереси в будь-яких установах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, в тому числі на митниці, Прикордонній службі, Національній поліції України, сервісних центрах МВС України,  органах митного та прикордонного контролю, органах нотаріату, автосалонах, експертних організаціях, комісіях, страхових компаніях, станціях технічного обслуговування, інших відповідних органах з правом вирішення питання сертифікації, надання автомобіля для митного огляду, з правом здійснювати від мого імені встановлені законодавством  розрахунки на митниці, з правом переобладнання автомобіля (зміна типу, моделі, інших деталей автомобіля), проходження технічного огляду, з правом постановки автомобіля на облік в сервісних центрах МВС України, одержати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, реєстраційні номери, сплачувати необхідні платежі, в тому числі мито, збори, а також вчиняти інші дії для виконання дорученого.

Зміст статей 203, 214, 237-241, 244-245, 247—250, 1000-1009 Цивільного кодексу України, в тому числі щодо поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю,  мені нотаріусом роз'яснено.


Довіреність видана строком на________________місяців та діє до двадцять__________________дві тисячі_____року.


ПІДПИС _________________________________________________________

Регистрация доверенности

Нотариальная доверенность оформляется на нотариальном бланке установленного образца и регистрируется в реестре нотариальных действий.


Кроме того бланк доверенности регистрируется нотариусом в Едином реестре специальных бланков нотариальных документов, а также доверенность регистрируется нотариусом, который ее оформил, в Едином реесте доверенностей.


При оформлении доверенности, нотариус в день оформления регистрирует доверенность в реестре доверенностей и реестре бланков.


Для записи на оформление доверенности позвоните нотариусу.Регистрация доверенности

Як оформити у нотаріуса в Києві довіреність на представництво в податковій та інших органах (2018)?


Для оформлення довіреності на представництво:


1) Ви можете звернутися до будь-якого нотаріуса в Києві. В нашому офісі нотаріуса є можливість записатися на зручний час просто по телефону, а також уточнити вартість необхідної вам довіреності. Наш офіс знаходиться в Дарницькому районі за адресою: Харківське шосе 164.


2) Відвідайте нотаріуса з документами: ваш паспорт, ідентифікаціний код, документи ФОП (якщо довіреність видається ФОП). Документи мають бути надані в оригіналах.


3) Нотаріус готує проект тексту довіреності. У довіреності вказуються повноваження, які вам необхідні, ваші дані та дані повіреної особи. Уважно прочитайте документ для уникнення неточностей. Після вашого ознайомлення з текстом, нотаріус друкує довіреність на бланку.


4) Підписана Довірителем довіреність реєструється нотаріусом в нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків. Нотаріус підключений до системи, яка дозволяє сплатити всі необхідні платежі, необхідні для реєстрації довіреності, на місці і не витрачати час на сплату квитанцій у банку.


5) Після оформлення ви отримуєте оригінал довіреності. Оформлену довіреність довіритель може власноруч передати повіреній особі. Довірителю рекомендується зберегти для себе ксерокопію або завірену нотаріально копію довіреності.


З нашого досвіду, оформлення довіреності зазвичай триває від 25-30 хвилин.


У випадку, якщо вам необхідні будь-які банківські послуги, то одній будівлі з нашим офісом зручно розташоване сучасне банківське відділення Ощадбанку. А у випадку якщо вам необхідно відправити оформлений документ поштою, то в нашій будівлі є велике відділення Укрпошти, а в 2-3 хвилинах поруч знаходиться відділення Нової Пошти.


Законно, професійно та зручно оформити всі види нотаріальних довіреностей Ви можете в нашому офісі нотаріуса в Києві. Нижче ви можете ознайомитися з прикладом довіреності на представництво в податковій та інших органах.


Текст оформлюваної довіреності ви можете легко обрати в офісі нотаріуса з наявних зразків або скласти іншу, необхідну вам довіреність за допомогою нотаріуса.
ДОВІРЕНІСТЬ

приклад


Місто Київ, другого______дві тисячі вісімнадцятого року.


Я, ___________________,____року народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків__________, місце реєстрації проживання:_____________, паспорт______, виданий Дарницьким РВ ГУДМС України в м. Києві_________року, цією довіреністю уповноважую ________________, ___________року народження, паспорт______, виданий________РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області__________року, зареєстрованого за адресою:__________, реєстраційний номер облікової картки платника податків________________, бути моїм представником в державних, громадських, господарських та інших підприємствах, установах, організаціях, незалежно від їх підпорядкування, форм власності та галузевої належності та їх структурних підрозділах, в тому числі в органах державної влади та управління, державних адміністраціях, правоохоронних органах, органах державної реєстрації, нотаріальних конторах, банківських установах, центрах надання адміністративних послуг, у відповідній державній податковій інспекції, Державній фіскальній службі України, АЦСК ІДД ДФС, у державного реєстратора, центрах сервісного обслуговування, органах державної статистики, Пенсійному фонді України, органах захисту прав споживачів, фондах соціального страхування (Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Державній службі зайнятості, відповідному Центрі зайнятості та інших), Державній службі України з питання захисту персональних даних, з питання подання та отримання документів.


Для чого надаю йому право: подавати від мого імені необхідні документи, заяви, анкети, декларації, звіти, в тому числі звітність з ЄСВ, звітність платників єдиного податку, листи, клопотання тощо, одержувати необхідні довідки та документи, в тому числі рішення, постанови, витяги, виписки, акти, свідоцтва, а також інші документи, представляти мої інтереси при проведенні перевірок моєї діяльності контролюючими органами, вносити зміни до реєстраційних даних, заповнювати та подавати реєстраційні картки, здійснювати дії щодо внесення змін до реєстраційних даних, повірений наділяється правом підпису на всіх необхідних реєстраційних документах АЦСК ІДД у якості заявника, здійснювати дії щодо зміни статусу особистих ключів заявника, скасовувати та припиняти дію посилених сертифікатів; здійснювати дії щодо оформлення платіжного терміналу, розписуватись за мене, сплачувати належні з мене платежі, а також вчиняти всі юридично значимі дії, які пов'язані з виконанням цієї довіреності.


Довіреність видана строком на три роки та дійсна до ______________дві тисячі______року.

Зміст ст. ст. 203, 213, 214, 237-241, 244, 247-250, 1000-1009 Цивільного кодексу України в тому числі щодо поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, мені довірителю, нотаріусом роз’яснено.


ПІДПИС: ___________________________________________________________
Довіреність ФОП

Оформлення спадщини в Києві


В цій статті ви знайдете відповіді на найбільш поширені питання щодо оформлення спадщини в Києві. Дуже відповідально підходьте до процедури оформлення спадщини, будь-які помилки можуть привести в майбутньому до складнощів і витрат часу, грошей і сил...


З ЧОГО ПОЧАТИ ОФОРМЛЕННЯ СПАЩИНИ В КИЄВІ?

Перш за все спадкоємцям рекомендується звернутися для отримання професійної консультації до нотаріуса. Після смерті осіб, зареєстрованих на день смерті в місті Києві, можна звертатися до нотаріуса в Києві незалежно від району проживання. Спадщину можна оформлювати у державного нотаріуса або у приватного. Нотаріус надасть консультацію про подальші кроки для оформлення спадщини, а також підкаже, які ще документи необхідні і як де їх отриматии. Вартість консультації нотаріуса можливо уточнити по телефону офісу.


ЯКИЙ СТРОК ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ?

Для прийняття спадщини передбачено строк до 6 місяців, який починається з дня смерті. Саме протягом цього строку спадкоємці можуть прийняти спадщину або відмовляються від неї. Пропуск встановленого строку та інші порушення порядку оформлення спадщини можуть викликати негативні наслідки, в тому числі повну втрату права на прийняття спадщини. Якщо спадкоємець не прийняв спадщину вчасно, то після завершення строку для прийняття спадщини, зробити це буде неможливо.


ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ЗАЯВУ ПРО ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ?

Спадкоємці, які хочуть оформити заяву про прийняття спадщини повинні своєчасно звернутися до нотаріуса з документами (паспорт, код, свідоцтво про смерть ...) і в законному порядку оформити заяву про прийняття спадщини. Для подачі заяви про прийняття спадщини передбачено термін до 6 місяців з дня смерті. Після завершення цього строку, заява не може бути прийнята нотаріусом. Найдрібніші помилки при оформленні заяви про прийняття спадщини могуть викликати негативні наслідки і складнощі при оформленні спадщини.


Зверніть увагу! Просто підписання заяви ще недостатньо для завершення процедури прийняття спадщини, після оформлення заява повинна бути обов'язково своєчасно подана спадкоємцями до відповідного нотаріального органу. Як правильно оформити заяву про прийняття спадщини та іншу інформацію про процедуру прийняття спадщини ви можете отримати на консультації нотаріуса під час оформлення заяви.


ЯК ВІДМОВИТИСЯ ВІД СПАДЩИНИ?

Відмова від спадщини обмежена терміном, встановленим законом для прийняття або відмови від спадщини. Як правило це строк до 6 місяців. Спадкоємець має право відмовитися від спадщини, в тому числі на користь іншого спадкоємця, в порядку встановленому законом. Оформити заяву про відмову від спадщини можливо у будь-якого нотаріуса, як державного так і приватного. Для цього необхідно особисто з'явитися до нотаріуса з документами: паспорт, ідентифікаційний номер, свідоцтво про смерть. Оформлення заяви про відмову від спадщини зазвичай триває близько 20-30 хвилин. Зверніть увагу! Підписання заяви ще недостатньо для завершення процедури відмови від прийняття спадщини. Після підписання і нотаріального посвідчення, обов'язково необхідно подати оригінал заяви нотаріусу за місцем ведення спадкової справи. 


ЯК ПРАВИЛЬНО ПОДАТИ ЗАЯВУ ПРО ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ І КУДИ?

КОГО ОБРАТИ: ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС АБО ДЕРЖАВНИЙ?

Якщо людина на день смерті була зареєстрована в Києві, спадщина оформляється нотаріусом в Києві, приватним або державним. Спадкоємці можуть самостійно обрати нотаріуса до оформлення. Всі нотаріуси та приватні і державні оформляють документи відповідно до одного законодавства, всі оформлені документи мають повну юридичну силу.


Може бути різною завантаженість нотаріальних контор (наявність черг / неможливість запису на зручний час/ ціни і т.д.), тому краще звернутися до обраного нотаріуса для уточнення докладних умов оформлення.


До нотаріуса необхідно звертатися з необхідними документами (див. перелік нижче). Після того як Ви звернетеся до нотаріуса і домовитися про умови ведення спадкової справи і надасте відповідні документи, нотаріус заводить спадкову справу і реєструє її в реєстрі. Про це вам видається витяг з Реєстру.


Зверніть увагу! Якщо Ви почнете оформлення у нотаріуса, то в подальшому все спадкове майно оформляється усіма спадкоємцями у цього, обраного вами нотаріуса. Не може, наприклад, один спадкоємець завести спадкову справу в одного нотаріуса, а другий спадкоємець - в іншого. Також неможливо "перенести" оформлення від одного нотаріуса до іншого після початку оформлення.


Всі нотаріуси України і приватні і державні діють на підставі одного законодавства і реєструють оформлені документи в Державних реєстрах. Оформлені нотаріусами документи мають повну юридичну силу.


Раніше оформлення спадщини було можливо тільки в державній нотаріальній конторі, тепер оформляти спадщину можливо і у приватного нотаріуса. Державні контори зазвичай більш завантажені, можуть бути проблеми з чергами, буває складно потрапити до загальнодержавного нотаріуса в зручний час. До приватного нотаріуса потрапити на прийом простіше - зазвичай достатньо зателефонувати і записатися на зручний час в межах графіка роботи.


Державних нотаріальних контор не так багато, а приватні нотаріальні контори в Києві досить поширені, завжди можливо знайти приватного нотаріуса зі зручним місцем розташування.


Ціна оформлення у різних нотаріусів може відрізнятися. Уточнити орієнтовну вартість можливо до початку оформлення, на попередній консультації в офісі нотаріуса.


Ви можете оформити спадщину у будь-якого нотаріуса в Києві. Вибирайте нотаріуса з оптимальним для Вас поєднанням: зручність і доступність місця розташування офісу, прийнятність ціни оформлення, професіоналізм.


ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНО НАДАТИ СПАДКОЄМЦЯМ ДЛЯ ПОЧАТКУ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ?

Для оформлення спадщини необхідні документи:

1) Паспорт спадкоємця і податковий номер, документи, що підтверджують родинний зв'язок або заповіт.

2) Свідоцтво про смерть спадкодавця, довідка про причину смерті спадкодавця;

3) Документи на спадкове майно.


Також можуть знадобитися і інші документи, для визначення точного переліку необхідних документів рекомендується звернутися до нотаріуса з уже наявними документами. Для підписання в офісі нотаріуса заяви про прийняття або відмову від спадщини, потрібна особиста присутність спадкоємця.


ЯКА ЦІНА ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ У КИЄВІ?

Ціна оформлення спадщини об'єктивно може залежати від кількості спадкоємців, видів і кількості майна та інших факторів. Орієнтовну вартість оформлення спадщини допоможе порахувати нотаріус на консультації в офісі. Консультація по вартості надається за умови надання усіма спадкоємцями необхідних документів та інформації, а також точного переліку і оригіналів документів на майно. Зверніть увагу, остаточна вартість оформлення може залежати від своєчасності подачі документів спадкоємцями, дотримання строків звернення за видачею свідоцтв, необхідністю додаткових запитів і т.д. Зручніше уточнити всі подробиці у обраного вами нотаріуса.


КОЛИ ПОТРІБЕН АДВОКАТ ПО СПАДЩИНІ?

Якщо ви не маєте часу на оформлення; перебуваєте в іншій країні / місті, пропущені строки? Зверніться за допомогою адвоката, що спеціалізується на оформленні спадщини в Києві. Будь-які помилки при самостійному оформленні проблемної спащин можуть призвести до втрати прав на майно. Якщо у Вас суперечка з іншим спадкоємцем або проблеми з документами зверніться за допомогою адвоката для захисту в суді. Офомлення за допомогою адвоката допоможе зберегти нерви і час. Професійний адвокат по спадщині в Києві знаходиться за адресою: Київ, Симиренко 14/9, +380(67)7506135, адвокат.


ХТО МАЄ ПРАВО НА УСПАДКУВАННЯ?

Право на спадкування мають особи, зазначені в заповіті. Якщо заповіту немає, оформлюється спадщину за законом. У разі відсутності заповіту, в разі відмови від прийняття спадщини спадкоємцями, вказаними в заповіті, або визнання його недійсним, право на спадкування за законом одержують в рівних частках наступні особи:
1 черга: Діти, чоловік, батьки померлого.


Якщо спадкоємців першої черги немає, або вони не вжили дій для прийняття спадщини, вступають у спадок спадкоємці наступних черг. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття .


КОЛИ СПАДКОЄМЕЦЬ МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОКУМЕНТИ НА СПАДЩИНУ?

Після закінчення терміну встановленого для прийняття спадщини (як правило, 6 місяців), в разі якщо спадщина прийнята і всі необхідні документи вже надані спадкоємцями нотаріусу, після оплати нотаріального оформлення, можуть бути оформлені Свідоцтва про право на спадщину на спадкове майно.


Нотаріус, консультації по спадщині, оформлення спадщини

Кудря Наталія Анатоліївна

+38(095)8661124


Нотаріус в соціальних мережах