Нотаріальне Оформлення

*Генеральна довіреність*, не має визначення у цивільному законодавстві, однак така назва міцно закріпилася у побуті.

Кажуть: “генеральна довіреність” або “генеральне доручення”, фактично маючи на увазі довіреності на представництво з правом продажу та розпорядження майном, а також і інші доручення з широким колом повноважень представника….

В деяких випадках “генеральними довіреностями” називають, загалом, будь-які нотаріальні довіреності і заяви…

Ціна оформлення залежить від виду, особливостей оформлюваного документа та його складності.

При нотаріального оформлення, будь ласка, звертайтеся до нашого офісу нотаріуса для уточнення вартості та переліку необхідних документів, а також й для запису на зручний час відвідання нашої нотаріальної контори.

У нотаріуса здійснюється підготовка та оформлення всіх видів довіреностей громадян.

*Генеральні довіреності*

Які Документи та Дані Необхідні

Паспорт + ІДН КОД

документи довіритель подає нотаріусу особисто в оригіналах і в належному стані
Запитати

Відомості про Представника

ПІБ, місце реєстрації проживання
Запитати

Інформація про Майно

надана інформація щодо авто, квартири, будинку або землі, які вказуються в довіреності

Строк Дії Довіреності

в момент оформлення в довіреності зазначається строк дійсності

Скільки коштує генеральна довіреність?

Телефонуйте нотаріусу для уточнення додаткових питань та запису на час оформлення генеральної довіреності на розпорядження авто, квартирою, будинком та землею у нашому нотаріальному офісі

Генеральна довіреність на земельну ділянку

Генеральними дорученнями на землю доволі часто називають доручення на земельні ділянки з усіма правами та повноваженнями щодо розпорядження, купівлі, продажу, а також і іншими повноваженнями представника на отримання, підписання та подання документів.

Під генеральним дорученням на квартиру зазвичай розуміють довіреності на квартиру або її частку з правом розпорядження, купівлі-продажу та правом довіреної особи отримувати, оформляти та підписувати всі необхідні документи, а також й іншими правами та повноваженнями щодо квартири.

 

У нотаріуса можливо оформити всі види довіреностей на автомобілі, в тому числі і довіреності на купівлю авто та пригон авто з-за кордону, а також і довіреності на авто для виїзду на машині за межі України, до інших країн Європи.

 

Під генеральним дорученням на будинок найчастіше мають на увазі довіреності на житлові або садові будинки з правом розпорядження, купівлі та продажу, а також і іншими повноваженнями повіреного щодо цього будинку.

На який термін видається генеральна довіреність

Термін дії відображається в тексті довіреності з урахуванням волі довірителя, який видає цей документ. Також строк дійсності доручення фіксується в Реєстрі довіреностей, про що зазначається в Витязі з вказаного реєстру.

Для оформлення необхідної довіреності у нотаріуса:

1. Зателефонуйте для уточнення всіх додаткових питань та погодження часу прийому;

2. Завітайте до офісу нотаріуса в обумовлений час.

Нотаріальне оформлення автодовірено зазвичай минає від 25 хвилин. Телефонуйте для запису на найближчий час. Телефонні дзвінки приймаються з понеділка до п’ятниці 9:00-18:00. Записатися можливо “сьогодні-на сьогодні” або ж наступного робочого дня в межах графіка роботи офісу.

Для оформлення нотаріальної довіреності на автомобіль потрібно відвідати нотаріуса особисто та надати:

1.Ваш паспорт та ІДН номер.
2. Дані Вашого автомобіля (відповідно до свідоцтва про реєстрацію/тех.паспорт на авто)

Для оформлення нотаріальної довіреності на земельну ділянку Вам потрібно зателефонувати та записатися на зручний час відвідання нотаріуса. Після чого треба звернутися в офіс нотаріуса в обумовлений день та час з Вашим паспортом та ІДН. Також потрібні точні дані щодо належної Вам землі.