Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Вулиця Тростянецька -> Нотаріус

Наш київський офіс нотаріуса розташований на Харківському шосе 164, тобто  зовсім близько з вулицею Тростянецькою. У нотаріуса якісне та оперативне нотаріальне оформлення документів, а також нотаріальні консультації. Від вулиці Тростянецької до нашого офісу нотаріуса всього 2 хвилини на авто або від 7 хв пішки.

Нотаріус Поруч

Як відомо всім, вулиця Тростянецька — це вулиця в Дарницькому районі на Харківському масиві в Києві. Вона пролягає в Новій Дарниці від вулиці Ревуцького.

Мешканці Києва, які проживають чи працюють поруч з вулицею Тростянецькою, а також на суміжних вулицях в місті Києві, достатньої часто звертаються до нашого офісу на Харківському шосе 164 за нотаріальним посвідченням генеральної довіреності на авто, доручень на право підпису і представництво, інших довіреностей на представництво, в тому числі довіреності на квартиру, будинок чи землю; а також засвідчення заяв про згоду батьків на виїзд дитини за кордон; прийняття спадщини та вступ до спадкування, відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця, заведення та оформлення спадкових справ по заповіту чи по закону, а також і отриманя свідоцтв про право на спадщину.

У випадку якщо Ви перебуваєте на вул. Тростянецькій, або ж неподалік, наприклад на вулиці Вербицького чи Анни Ахматової, і Вам необхідні нотаріальні консультації або надійне та законне нотаріальне оформлення, посвідчення, засвідчення чи завірення документів – телефонуйте в наш офіс.

У нотаріуса можливо засвідчити нотаріальні заяви, в тому числі згоди батьків на виїзд дітей за кордон.

Посвідчення нотаріальних довіреностей у нотаріуса в Києві: генеральні довіреності на автомобіль а також довіреності на представництво, оформлення та отримання документів та інших законних довіреностей

В нашій приватній нотаріальній конторі  Дарницького району можливо завести спадкову справу, отримати свідоцтва про право на спадщину на квартиру або на інше спадкове майно в порядку спадкування по заповіту або ж при спадкуванні спадкоємцями по закону. Нотаріус також оформлює заяви про відмову або про прийняття спадщини спадкоємцем по закону або по заповіту, інші заяви або нотаріальні  згоди

Нотаріус допоможе скласти надійний та законний заповіт на всі види майна, в тому числі заповіт на квартиру сину або доньці, онуку або онуці або іншій близькій людині чи родичу.

Дарування квартири сину або доньці, онуку або онуці або іншій близькій людині чи родичу. А також офомлення дарування частки квартири. Якщо Вам необхідне дарування квартири на вулиці Тростянецькій або поруч, звертайтеся до нашого офісу нотаріуса на Харківському шосе 164.

Нотаріус засвідчує вірність копій документів, які мають юридичне значення.

Нотаріус надає консультації з питань оформлення заповітів, дарування квартир, а також нотаріального оформлення спадщини.