Нотаріус Дарницький район, нотаріус Харківський масив, нотаріус Харківське шосе Київ, нотариус Дарницкий район, нотариус Харьковский массив, нотариальная контора на Харьковском шоссе

Вулиця Тростянецька -> Нотаріус

Наш київський офіс нотаріуса розташований на Харківському шосе 164, тобто  зовсім близько з вулицею Тростянецькою. У нотаріуса якісне та оперативне нотаріальне оформлення документів по прийнятним цінам, а також доступні нотаріальні консультації. Від вулиці Тростянецької до нашого нотаріального офісу всього 2 хв на авто або від 7 хв пішки.

Нотаріус Поруч з Вулицею Тростянецькою

Як відомо всім, вулиця Тростянецька — це вулиця в Дарницькому районі на Харківському масиві в Києві. Вона пролягає в Новій Дарниці від вулиці Ревуцького.

Мешканці Києва, які проживають чи працюють поруч з вулицею Тростянецькою, а також на суміжних вулицях в місті Києві, достатньої часто звертаються до нашого офісу на Харківському шосе 164 за нотаріальним посвідченням генеральної довіреності на авто, доручень на право підпису і представництво, інших довіреностей на представництво, в тому числі довіреності на квартиру, будинок чи землю; а також засвідчення заяв про згоду батьків на виїзд дитини за кордон; прийняття спадщини та вступ до спадкування, відмова від спадщини на користь іншого спадкоємця, заведення та оформлення спадкових справ по заповіту чи по закону, а також і отриманя свідоцтв про право на спадщину.

У випадку якщо Ви перебуваєте на вул. Тростянецькій, або ж неподалік, наприклад на вулиці Вербицького чи Анни Ахматової, і Вам необхідні нотаріальні консультації або надійне та законне нотаріальне оформлення, посвідчення, засвідчення чи завірення документів – телефонуйте в наш офіс.

Дозвіл або згода батьків

У нотаріуса можливо засвідчити нотаріальні заяви, в тому числі згоди батьків на виїзд дітей за кордон.

Довіреності​ нотаріальні

Посвідчення нотаріальних довіреностей у нотаріуса в Києві: генеральні довіреності на автомобіль а також довіреності на представництво, оформлення та отримання документів та інших законних довіреностей

Оформлення спадщини

В нашій приватній нотаріальній конторі  Дарницького району можливо завести спадкову справу, отримати свідоцтва про право на спадщину на квартиру або на інше спадкове майно в порядку спадкування по заповіту або ж при спадкуванні спадкоємцями по закону. Нотаріус також оформлює заяви про відмову або про прийняття спадщини спадкоємцем по закону або по заповіту, інші заяви або нотаріальні  згоди

Заповіт на все майно

Нотаріус допоможе скласти надійний та законний заповіт на всі види майна, в тому числі заповіт на квартиру сину або доньці, онуку або онуці або іншій близькій людині чи родичу.

Дарування квартири

Дарування квартири сину або доньці, онуку або онуці або іншій близькій людині чи родичу. А також офомлення дарування частки квартири. Якщо Вам необхідне дарування квартири на вулиці Тростянецькій або поруч, звертайтеся до нашого офісу нотаріуса на Харківському шосе 164.

Нотаріальні копії

Нотаріус засвідчує вірність копій документів, які мають юридичне значення.

Консультації

Надаються консультації приватного нотаріуса з питань оформлення заповітів, дарування квартир, а також нотаріального оформлення спадщини.