Дарування нерухомості

Гарантується оформлення дарування з точним дотриманням закону. Договори дарування нерухомості, оформлені у нотаріуса, мають повну юридичну силу і реєструються у всіх відповідних державних реєстрах.


У нотаріуса ви можете отримати професійні юридичні консультації з питань:

дарування квартири, будинку, землі, дачі, гаражу та іншого нерухомого майна.


Ви можете бути повністю впевнені в безпеці та якості оформлення. У нотаріуса ви отримаєте якісне та законне оформлення, професійне та уважне ставлення до кожного документу.


При оформленні дарування нерухомості, нотаріус одразу реєструє право обдаровуваного в Державному реєстрі прав. Оригінал договору дарування після оформлення видається обдаровуваному разом з документом, що підтверджує реєстрацію в реєстрі прав. Оформлення відбувається у вашій присутності і триває зазвичай біля 1-2 годин.


Зателефонуйте, отримайте необхідну додаткову інформацію або запишіться до нотаріуса на зручний час (в межах графіку).


Коментарі
Додати коментар
Виктория
Виктория
Здравствуйте. Нужно оформить дарственную от отца - дочке, какие расходы на оформление нас ждут?
коментувати
Нотариус
Нотариус
Для определения точной цены оформления договора дарения необходимо лично обратиться к нотариусу. Для получения подобной информации необходимо иметь следующие документы:

документ подтверждающий право собственности, технический паспорт имущества, паспорта и коды отца и дочери, свидетельство о рождении (документ подтверждающий родство).

Записаться на удобное время посещения нашего офиса вы можете по телефонам +38(095)8661124, +38(098)6543143, +38(044)3628779