Дарування

Документи оформлені у нотаріуса мають повну юридичну силу

У нотаріуса Ви можете отримати необхідну інформацію та оформити дарування близьких родичів:  батьки - діти, від бабусь - онукам, а також між подружжям.

У Києві ви можете звертатися до нас незалежно від району Києва, в якому знаходитися майно і незалежно від того, в якому районі Києва зареєстровані сторони договору.

Для оформлення дарування:


1) Зателефонуйте і запишіться на консультацію нотаріуса для вивчення наявних документів та визначення точного переліку необхідних для оформлення дарвання документів (вартість консультації уточніть у нотаріуса по телефону).


2) Зберіть необхідні документи, згідно з переліком.


3) Коли всі документи зібрані, запишіться на нотаріальне оформлення дарування на зручний час. Все оформлення займає зазвичай біля 1-2 годин.


Отримати відповіді на додаткові питання можна на консультації нотаріуса. Нотаріус оформлює дарування з повним дотриманням законності. Ви можете бути повністю впевнені в безпеці своїх документів - оформлення відбувається у Вашій присутності. При оформленні дарування нерухомості, нотаріус реєструє право обдаровуваного в державному реєстрі прав. Оригінал договору дарування після оформлення видається одаряемому разом з документом, що підтверджує реєстрацію в реєстрі прав.

Читайте статтю: "Як оформити дарування".

У нотаріуса можна отримати особисті консультації з оформлення дарування в Києві:
Дарування квартири.
Дарування будинку.
Дарування нежитлового приміщення.
Дарування землі.

Дарування дачі.
Дарування гаража.

Запишіться до нотаріуса на зручний час за телефонами, вказаними в розділі Адреса і телефони.