Нотаріальний переклад УКР <> РУС

Нотариальный Перевод Документов с Украинского на Русский Нотариус Киев


Нотаріальні переклади з української мови на російську, а також з російської мови на українську.


УКР <> РУС

РУС <> УКР


Послуги перекладу документів з / на інші мови не надаються.


Переклад від 40 хвилин / документ


Телефоном можливо записатися на зручний час відвідування нотаріуса, в межах графіка роботи офісу. Дзвінки приймаються в робочий час.


Для оформлення нотаріального перекладу документа, необхідно особисто відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом і оригіналом документа, переклад якого ви хочете оформити. Переклад може бути оформлений день-у-день.

Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Потрібно зробити нотаріальний переклад диплому про освіту. Скільки часу може зайняти такий переклад з української на російську мову у нотаріуса?
коментувати
НОТАРІУС ХАРКІВСЬКИЙ МАСИВ
НОТАРІУС ХАРКІВСЬКИЙ МАСИВ
Оформлення нотаріального перекладу диплому зазвичай триває біля 1 години. Для запису на оформлення телефонуйте до нашого офісу в Дарницькому районі Києва.
Вопрос
Вопрос
Вы только с русского на украинский переводите документы и с украинского на русский? Другие языки не переводите?
коментувати
Нотариус Дарницкий Район
Нотариус Дарницкий Район
Нотариальные переводы только в направлениях:
УКР - РУС
РУС - УКР

Услуги перевода документов с/на другие языки не предоставляются.

Перевод одного одностраничного документа обычно занимает около 40 минут/ документ. По телефону возможно записаться на удобное время посещения нотариуса, в пределах графика работы офиса. Звонки принимаются в рабочее время.

Для оформления нотариального перевода документа, вы должны лично посетить офис нотариуса со своим паспортом и оригиналом документа, перевод которого вы хотите оформить. Перевод может быть оформлен день-в-день, обычно перевод одного документа с русского языка на украинский язык занимает около 40 минут.