+380 95 8661124
+380 98 6543143

Як оформити документ про відсутність шлюбу (2017)?

Згідно із законодавством України документ необхідний для вступу у шлюб за кордоном оформлюється у нотаріуса.

Документи оформлені у нотаріуса мають повну юридичну силу.
Оформлення документа у нас від 15-25 хвилин.

Необхідні документи:
1) паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер.
2) Свідоцтво про розлучення (або Рішення суду), якщо раніше заявник був/була в шлюбі.

Засвідчити справжність підпису на заяві про відсутність шлюбу (немає шлюбу, не заміжня, нежонатий), Ви можете у нотаріуса, особисто відвідавши нотаріуса. Досить часто таку заяву громадяни називають "довідка про відсутність шлюбу", "довідка не в шлюбі", "довідка не заміжня", "довідка немає дружини". Особиста присутність при оформленні заяви обов'язкова.

Оформлення такого документа, передбачене Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України N 52/5 від 18.10.2000, згідно з р 2 п.7 Положення, громадяни України ..., які проживають в Україні, для підтвердження сімейного стану з метою реєстрації шлюбу в іншій державі подають заяву, справжність підпису на якій має бути нотаріально засвідченою, у якій особа повідомляє про себе, що вона ніколи не була заміжня, або про те, що воно раніше була одружена, але зараз її шлюб припинено, та належним чином легалізовану, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Заява у нас оформляється за 15-25 хвилин, бланк заяви відразу реєструється в реєстрі нотаріальних бланків.


Ціна оформлення залежить від типу документа та інших факторів. Точна ціна може визначена після вивчення оригіналів наявних документів та з`ясування іншої необхідної інформації.Довідка не в шлюбі

Немає коментарів
Додати коментар