Оформити Дарування Київ

Прийнятна ціна | Надійне Оформлення | 100% Законно


В нашому офісі нотаріуса в Києві ввічливе та уважне ставлення до кожного, зручне та надійне оформлення договорів дарування, з мінімальними витратами часу та по адекватній ціні!


ДАРУВАННЯ В КИЄВІ

Якщо документи в порядку і надані нотаріусу заздалегідь, то безпосередньо нотаріальне оформлення відбувається доволі швидко і триває від 1 години 30 хвилин. Але важливо розуміти, що варто все ж таки записуватися на оформлення принаймні за 1 день, адже до нотаріального оформлення нотаріус має приділити достатній час на ретельну підготовку та перевірку тексту договору, нотаріальних заяв, квитанцій і т.д.

З Чого Почати?

Перш за все, зателефонуйте нотаріусу і запишіться на особисту консультацію. Нотаріус підкаже необхідний перелік документів, ціну оформлення дарування. Якщо потрібні додаткові документи - нотаріус проконсультує як їх отримати.

Після того як у вас будуть на руках всі необхідні документи, ви можете записатися на оформлення дарування на зручний час. В нашому офісі діє запис по телефону. Дзвінки приймаються в робочий час.

Для оформлення дарування дарувальник та обдаровувана особа мають особисто відвідати офіс нотаріуса в обумовлений час з необхідними документами. Після вашого ознайомлення та згоди з текстом проєкту договору, нотаріус друкує договір на офіційних нотаріальних бланках, здійснює відповідні перевірки по Державним реєстрам. Після цього договір дарування може бути підписаний сторонами і посвідчений нотаріально.

Після посвідчення договору дарування нотаріус здійснює всі необхідні реєстраційні дії і реєструє право нового власника на отримане в дар майно.

Оформлення Дарування

  1. Знайти вже наявні у вас документи. Досить часто всі необхідні документи вже є у дарувальника і ніяких додаткових документів від нього не потрібно;
  2. Телефоном запишіться до нотаріуса на консультацію з вивченням документів;
  3. На консультації в офісі нотаріус перевірить документи і якщо документи в порядку ви одразу зможете записатися на оформлення дарування на зручний день/час;
  4. Оформити у нотаріуса договір дарування; Нотаріус реєструє в Реєстрі речових прав перехід права власності від Обдаровуваного до Дарувальника. В результаті оформлення ви отримуєте у нотаріуса 100% законний Договір дарування, а також Витяг про реєстрацію прав в РРП
Ціна Оформлення Дарування

Вартість оформлення договору дарування 2021 та точна сума витрат на оформлення дарування може залежати від: кількості учасників договору; чи є сторони резидентами України; зареєстровано майно в Державному реєстрі або ні; чи потрібні додаткові нотаріальні запити для отримання документів та інші фактори. Розрахувати витрати на оформлення допоможе нотаріус, на особистій консультації з вивченням документів.

Як отримати консультацію нотаріуса з питань дарування в Києві

Телефоном ви можете записатися на зручний час прийому і отримати професійну юридичну консультацію в офісі нотаріуса з вивченням документів. Телефонні дзвінки приймаються в робочий час.

Як обрати нотаріуса для оформлення дарування?

При оформленні дарування у надійного та досвідченого нотаріуса, ви гарантовано отримаєте договір дарування, який має повну юридичну силу та на 100% відповідає Законодавству України!

Діючий нотаріус підключений до всіх необхідних Державних реєстрів та є членом Нотаріальної палати. Договір дарування оформлюється нотаріусом на офіційному бланку та посвідчений гербовою печаткою. Під час оформлення договір одразу реєструється нотаріусом в усіх передбачених законодавством реєстрах: нотаріальному реєстрі, реєстрі речових прав, реєстрі нотаріальних бланків. В результаті оформлення Ви отримуєте договір дарування, а також Витяг про реєстрацію у реєстрі прав.

Нотаріус Київ

Офіс нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни працює на Харківському масиві в місті Києві с 2010 року та сертифікований у відповідності до всіх вимог законодавства. Нотаріус має свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю і реєстраційне посвідчення, а також всі інші передбачені законом документи. Нотаріус зареєстрований в Єдиному реєстрі нотаріусів Міністерства юстиції України. До нас щодня приїжджають люди з усіх районів Києва на консультації та оформлення договорів дарування.

Ви можете зручно та надійно оформити у нотаріуса дарування квартири, частини квартири, будинку, землі або іншої нерухомості вашим близьким. Оформлення дарування в офісі нотаріуса Кудрі Наталії Анатоліївни - без черг, по прийнятній ціні та 100% законно! Нотаріус Харківське шосе 164.

Дарування в Києві:

ДАРУВАННЯ КВАРТИРИ; ЧАСТКИ ЧАСТИНИ ЖИТЛА; ПОДАРУВАТИ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ; БУДИНОК ТА ЗЕМЛЮ; ДОВІРЕНІСТЬ НА ДАРУВАННЯ БУДИНКУ ТА ЗЕМЛІ; ДОРУЧЕННЯ НА ДАРУВАННЯ КВАРТИРИ АБО ЇЇ ЧАСТКИ; ДОРУЧИТИ ОТРИМАННЯ В ДАР БУДИНКУ ТА ЗЕМЛІ; ДОВІРИТИ ОТРИМАННЯ В ДАР НЕРУХОМОСТІ; КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА З ПИТАНЬ ДАРУВАННЯ В КИЄВІ;

Запитання-Відповіді

Нотаріус знаходиться в Дарницькому районі міста Києва на Харківському масиві.

Точна ціна договору дарування може бути визначена після вивчення нотаріусом наданих оригіналів документів. Нотаріус в Дарницькому районі міста Києва (Харківський масив). Запишіться на консультацію телефоном.

Якщо у вас в наявності всі необхідні для оформлення документи, то безпосередньо нотаріальне оформлення не займає багато часу і триває зазвичай від 1 години. Якщо ж всіх передбачених законом документів не вистачає, то оформлення доведеться перенести до моменту, коли ви зберете всі необхідні документи. Телефонуйте для запису на консультацію нотаріуса щодо оформлення договору дарування в Києві.

Доброго дня, бажано почати з консультації нотаріуса. Нотаріус вивчить наявні документи та зможе розрахувати вартість оформлення.

Для запису на консультацію або оформлення договору дарування зателефонуйте нотаріусу

Найкраще почати з консультації нотаріуса. Нотаріус підкаже необхідний перелік документів, актуальну ціну оформлення та інші подробиці оформлення в вашому випадку

Website was started with Mobirise