Заява про відсутність шлюбу

Оформити Довідку про Сімейний Стан | Довідка про Неодруженість

Необхідні документи заявника:


Паспорт і ІДН; Додаткові документи *


* Якщо ви раніше перебували в зареєстрованому шлюбі, будуть потрібні документи, що підтверджують розірвання шлюбу (свідоцтво про розлучення / рішення суду).


Особиста присутність заявника

обов'язково


Час оформлення заяви

від 25 хв


Як записатися до нотаріуса

Для запису телефонуйте в робочий час


Ціна оформлення

Залежить від складності. Уточніть ціну необхідного вам документа у нотаріуса.


Нотаріус в Києві

Харківське шосе, 164Оформити у нотаріуса:

Заява про відсутність шлюбу; Заява про те, що раніше заявник перебував в шлюбі, який на даний момент розірваний; Заява про те, що раніше був шлюб, але в даний момент заявник є вдовою / вдівцем;

Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Планую реєстрацію шлюбу за межами України, потрібно оформлення заяви що в шлюбі не перебуваю. Як оформити у нотаріуса такий документ про неодруженість?
коментувати
Нотаріус Київ | Оформлення Заяви
Нотаріус Київ | Оформлення Заяви
Зазвичай оформлення такої нотаріальної заяви триває біля 25 хв. Записатися до нотаріуса можливо телефоном 10:00-17:00 (по буднях).
Вопрос
Вопрос
Как оформить у нотариуса заявление об отсутствии брака? Нужен документ о семейном положении для регистрации брака за границей.
коментувати
Нотариус в Киеве | Дарницкий Район
Нотариус в Киеве | Дарницкий Район
Необходимые документы заявителя: Паспорт и ИДН; Дополнительные документы (если вы ранее находились в зарегистрированном браке, потребуются документы, подтверждающие расторжение брака (свидетельство о разводе / решение суда).

Личное присутствие заявителя обязательно. Время оформления заявления от 25 мин. По телефону запишитесь на удобное время посещения офиса нотариуса. Цена оформления зависит от сложности. Уточните цену необходимого вам документа у нотариуса.

Нотариус находится в Киеве на Харьковском массиве по адресу: Харьковское шоссе, 164. Возможно оформить оформить у нотариуса: Заявление об отсутствии брака; Заявление о том, что ранее заявитель пребывал в браке, который на данный момент расторгнут; Заявление о том, что ранее был брак, но в данный момент заявитель является вдовой/ вдовцом;