Оформлення купівлі-продажу

Записатися на консультацію приватного нотаріуса в Києві<<


Договори купівлі-продажу оформлені у приватного нотаріуса мають повне юридичне значення. Якщо майно перебуває в місті Києві, Ви маєте право оформити договір купівлі-продажу у будь-якого нотаріуса в місті Києві незалежно від району.


Орієнтовну ціну нотаріального оформлення купівлі-продажу квартири, будинку, земельної ділянки Ви можете уточнити у нотаріуса при пред`явленні оригіналів документів, які стосуються договору.


Нотаріус оформлює договори відчуження нерухомости при умові відповідності наданих документів законодавству, а також тільки за умови зазначення дійсної реальної суми продажу в договорі.


При наявності питань щодо оформлення відчуження нерухомості, пропонуємо покупцям звертатися до нотаріуса для отримання фахової консультації. Информація отримана у нотаріуса буде корисною та дозволить краще орієнтуватися в ситуації. Актуальну вартість консультацій уточнюйте.

При оформленні договору відчуження нерухомості нотаріус реєструє право власності Покупця в Реєстрі речових прав. Оригінал Договору купівлі-продажу, витяг про реєстрацію права власності в РРП, в установлені терміни, видаеться після оформлення Покупцеві.

Записатися на консультацію приватного нотаріуса в Києві<<