Всі види довіреностей

У нотаріуса можливо оформити всі види довіреностей в передбаченому законом України порядку.


Довіреності, оформлені у нотаріуса, мають повну юридичну силу. Довіреність оформлюється на гербовому бланку встановленого зразка з гербовою печаткою та одразу реєструється нотаріусом в усіх, передбачених законом реєстрах: Реєстрі нотаріальних дій, Єдиному рєстрі довіреностей, а також Єдиному реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів.


Довіреність оформлюються в нашому офісі від 15-30 хвилин. Текст довіреності можна скласти за допомогою нотаріуса або просто обрати зі зразків, наявних у нотаріуса. Також може бути використаний текст наданий Вами (текст має відповідати вимогам закону).


Особиста присутність довірителя в офісі нотаріуса обов'язкова. Довіритель має бути у належному стані, який дозволяє розуміти значення своїх дій та керувати ними.


Стандартні документи необхідні для оформлення довіреності:
1) Паспорт, ідентифікаційний номер.
2) В деяких випадках потрібні і інші додаткові документи (залежить від типу довіреності, рекомендуємо заздалегідь уточнити по телефону).


Ціна оформлення залежить від типу довіреності, строку дії, часу необхідного на підготовку, складності документу. Зателефонуйте до нашого офісу, уточніть вартість оформлення необхідної вам довіреності та запишіться на зручний час (в межах графіку).
Оформити довіреність

Немає коментарів
Додати коментар