+380 95 8661124
+380 98 6543143

Шлюбний контракт


Шлюбний договір - це зручний цивілізований спосіб закріпити правовий режим майна подружжя. Шлюбний договір можливо оформити в офісі у нотаріуса.


Шлюбний договір, оформлений у нотаріуса, має повну юридичну силу. Шлюбний договір одразу реєструється нотаріусом у Реєстрі нотаріальних дій, а номер бланку реєструється нотаріусом у Реєстрі нотаріальних бланків. Кожному, и дружині і чоловіку, видається окремий оригінальний примірник.


Оформлення шлюбного договору в нашій конторі від однієї години. Для отримання консультації або нотаріального оформлення шлюбного договору в Києві запишіться по телефону на зручний час.

Шлюбний договір можуть укласти між собою як особи, які тільки збираються вступати в шлюб, так і подружжя, яке вже перебувають у шлюбі. У нотаріуса Ви можете ознайомитися зі зразками шлюбних договорів, обрати контракт, який підходить Вам, додати в нього необхідні вам умови.

Необхідні документи:
1) Паспорти, ідентифікаційні номери.
2) Свідоцтво про шлюб (якщо Ви вже перебуваєте в шлюбі, якщо ви тільки подали заяву на реєстрацію шлюбу цей документ не потрібен)

Найбільш поширена умова шлюбного договору - "майно, придбане на ім'я чоловіка або дружини (після укладення шлюбного договору) є його особистою власністю і не може ділитися".


Орієнтовну ціну оформлення Ви можете уточнити у нотаріуса по телефону. Ціна може залежати від складності документа, а також від часу необхідного на консультацію, підготування та оформлення.

Шлюбний контракт в Києві

Немає коментарів
Додати коментар