Дарування

ДАРУВАННЯ ЗРУЧНО | БЕЗ ЧЕРГ


Законно, надійно та по прийнятній ціні - оформлення у нотаріуса договорів дарування в місті Києві між родичами: дарування квартири або її частини (долі) чоловіку/дружині, сину або доньці, матері/батьку, брату/сестрі, онуку/онуці.


Отримати консультації нотаріуса з питань дарування, а такодє уточнити вартість необхідного вам варіанту оформлення договору можливо у нотаріуса в робочі дні в межах годин роботи офісу.


Оформлення договору дарування квартири в нашому офісі нотаріуса можливе незалежно від того, в якому саме районі столиці знаходиться квартира, а також незалежно від того в якому саме районі міста проживають та зареєстравні дарувальник чи обдаровуваний. До нотаріуса можуть звертатися за засвідченням договорів жителі всіх районів міста Києва (Дарницький, Дніпровський, Деснянський, Печерський і Шевченківський, Солом`янський і Подільський, а також Святошинський та Оболонський райони).


Професійна організація роботи та прийом точно за часом запису гарантовано дозволяє уникнути утворення черг при нотаріальному оформленні або при отриманні вами консультацій нотаріуса, за умови попереднього запису. Запис можливий "сьогодні-на-сьогодні" або на наступний робочий день в межах годин роботи, тобто по буднях з 10:00 до 17:00.ЦІНА ОФОРМЛЕННЯ ДАРУВАННЯ


Оформлення договору дарування квартири по прийнятній ціні, уточніть суму витрат для підготовки, посвідчення та реєстрації необхідного договору дарування у нотаріуса.БЕЗПЕЧНО, НАДІЙНО ТА ЯКІСНО


Вся процедура оформлення здійснюється у вашій присутності. В результаті оформлення нотаріус видає документ на офіційному гербовому бланку з багаторівневим захистом від підробки, який має повну юридичну силу та зареєстрований нотаріусом у всіх необхідних реєстрах (Реєстр речових прав; Реєстр нотаріальних бланків; Реєстр для реєстрації нотаріальних дій).


Ніякого натовпу та черг. Відвідувачі приймаються виключно в обумовлений заздалегідь час. Під час прийому нотаріус приділяє максимум уваги саме Вам та ніколи не відволікається на інші питання. Оформлення послідовне та спокійне, без метушні - ви розумієте що відбувається, нотаріус завжди пояснює всі незрозумілі моменти, необхідні норми законодавства та деталі оформлення крок за кроком.


Забезпечується ретельний контроль якості кожного оформлюваного документа як на стадії підготовки так і безпосередньо під час оформлення/реєстрації договору.100% ЗАКОННО


Нотаріус діє на підставі Свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю, виданого Міністерством Юстиції України. Офіс нотаріуса сертифікований у повній відповідності до законодавства (підключений до реєстрів, обладнаний сигналізацією та інше). Нотаріус є членом Нотаріальної палати України, інформація про нотаріуса є в офіційному реєстрі нотаріусів.


Точне дотримання вимог закону при підготовці, нотаріальному оформленні та реєстрації оформленого договору дарування нотаріусом.
ПРОФЕСІЙНО, ВВІЧЛИВО ТА УВАЖНО


В нашому нотаріальному офісі гарантується ввічливе та уважне ставлення до кожного.


Кудря Наталія Анатоліївна - діючий нотаріус Київського міського нотаріального округу з багаторічним досвідом оформлення договорів дарування. Нотаріус з 2010 року веде прийом громадян в Києві на Харківському масиві Дарницького р-ну. Для уточнення додаткових питань, а також для запису на зручний час телефонуйте нотаріусу в робочі дні в межах годин роботи офісу.


Підготовка та оформлення документів, а також всі консультації в нашому офісі завжди надаються виключно досвідченим нотаріусом, вам точно не доведеться витрачати час на спілкування з помічниками або секретарями.


Нотаріусом Києва здійснюється надійне і законне оформлення договорів дарування нерухомого майна.ДАРУВАННЯ НЕРУХОМОСТІ


Дарування квартири;


Дарування частини квартири;


Консультація нотаріуса по даруванню;