Дозвіл на Виїзд Дитини за Кордон

Згода батька на ПМЖ, дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон, нотаріус Харківський масив


У нотаріуса можливо зручно, якісно та по прийнятній ціні оформити дозвіл на виїзд дитини за кордон (нотаріальну згоду на тимчасовий виїзд неповнолітньої або малолітньої дитини за кордон для відпочинку, туризму, навчання).


Оформлення без черг, при умові попереднього запису. Телефонуйте щоб записатися на прийом нотаріуса. Дізнатися ціну оформлення необхідної вам нотаріальної заяви ви можете у нотаріуса. Нотаріальне оформлення документу від 25 хвилин.


Дозвіл на виїзд дитини за кордон


Оформлення у нотаріуса


Дозвіл батька на виїзд дитини за кордон на відпочинок від 25 хвилинНеобхідні документи


Дозвіл на виїзд дитини за кордон Паспорт та ІДН


При оформленні згоди щодо тимчасової поїздки малолітньої чи неповнолітньої дитини також необхідна наступна інформація: ПІБ, дата народження супровджуючої особи; період та країна поїздки;Нотаріус працює з понеділка по п'ятницю


Дозвіл на виїзд дитини за кордон  Телефонуйте 10:00-17:00Як ОФормити Заяву Згоду у Нотаріуса


Довіреність на дитину Зателефонуйте нотаріусу. Уточніть необхідні документи, ціну нотаріального оформлення, а також запишіться на час оформлення;


Згода на поїздку дитини за кордон Відвідайте офіс нотаріуса. Для оформлення кожен заявник має особисто відвідати нотаріуса. В присутності Заявника нотаріус готує текст заяви та надає текст заявнику для ознайомлення.


Згода батька на поїздку дитини за кордон Підписання заяви. Після ознайомлення, нотаріус друкує документ на гербовому нотаріальному бланку. Підписане заявником заява/згода реєструється нотаріусом у реєстрі нотаріальних дій та реєстрі нотаріальних бланків.


Досить часто заву про згоду батьків на тимчасовий виїзд дитини за кордон у побуті називають "довіреність на дитину" або "довіреність на поїздку дитини". Ці побутові назви невірні, дозвіл може бути оформлений батьками саме у формі нотаріальної заяви, а не у формі довіреності.


Оформлення у нотаріуса:


  • Дозвіл батька/ матері на виїзд дитини за кордон на відпочинок;
  • Дозвіл батька/матері на виїзд дитини за кордон на навчання;
  • Дозвіл батька/матері на виїзд дитини за кордон на спортивні змагання;
  • Дозвіл батька/ матері на виїзд дитини за кордон у туристичну подорож;
  • Дозвіл батька/матері на виїзд дитини за кордон для участі у конкурсі/ концерті;
  • Дозвіл батька/ матері на перетин кордону дитиною;

Дозвіл на виїзд дитини за кордон нотаріус Харківський масив

Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Потрібна нотаріальна заява про спонсорство поїздки за кордон або заява про фінансування подорожі за кордон, для отримання візи. У вас можливо завірити таке?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Засвідчення вірності підпису на нотаріальній заяві можливе. Телефонуйте для уточнення переліку документів, а також для визначення зручного часу оформлення.
Питання
Питання
Як оформити дозвіл на виїзд дитини за кордон у нотаріуса?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Зателефонуйте, уточніть необхідні документи, вартість оформлення, а також запишіться на час оформлення нотаріальної заяви на виїзд дитини за кордон.
Питання
Питання
Як оформити згоду батька на поїздку дитини за кордон на відпочинок?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Зателефонуйте нотаріусу і уточніть документи, які необхідні для оформлення, вартість оформлення, а також запишіться на зручний час. Відвідайте офіс нотаріуса. Нотаріус готує текст заяви та надає текст батьку дитини для ознайомлення. Після ознайомлення та підтвердження вірності тексту, нотаріус друкує документ на офіційному гербовому нотаріальному бланку. Підписана заявником заява/згода/дозвіл реєструється нотаріусом у реєстрі нотаріальних дій та реєстрі нотаріальних бланків.
Питання
Питання
Потрібна заява про надання згоди на виїзд дитини за кордон, як зробити?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Наш офіс нотаріуса на Харківському масиві (Харківське шосе 164) працює з понеділка по п'ятницю, телефонуйте для запису на зручний час відвідання нотаріуса для оформлення дозволу батька чи матері дитини (або обох батьків одночасно) на перетин кордону дитиною та тимчасовий виїзд доньки чи сина за кордон;