Запрошення для іноземця

Як оформити запрошення для іноземця в Україну


Оформлення запрошення по прийнятній вартості і всього від 25 хвилин. Ви можете оформити законне нотаріальне запрошення іноземця зручно та по прийнятній ціні. Уточнити ціну оформлення нотаріальної заяви про запрошення вы можете у нотаріуса.


Запрошення для іноземця Оформлення від 25 хвилин


лист запрошення для іноземця Які документи потрібні для запрошення;

Нотаріальне запрошення в Україну Де оформлюється запрошення;

Запрошення для іноземця Скільки часу потрібно для оформлення;

 Ціна нотаріального оформлення;


Які Документи Потрібні для Оформлення Запрошення


Паспорт та ідентифікаційний код - ці ваші документи мають бути обов`язково в оригіналах, а дані особи, яка запрошується вказуються з ваших слів, або з наданих вами матеріалів, оригіналів, завірених копій, фото або копій документів. Для правильного зазначення всіх відомостей рекомендуємо заздалегідь запросити у людини, яку ви запрошуєте з іншої країни, всю необхідну інформацію


Для підписання нотаріальної заяви про запрошення іноземця в Україну вам обов`язково необхідно буде особисто відвідати офіс нотаріуса. В нашому офісі нотаріуса прийнятні ціни та законне оформлення нотаріального запрошення в Києві.

Де Оформити Запрошення щоб Запросити Іноземця


В нашому нотаріальному офісі в Києві ви можете зручно та швидко оформити нотаріальне запрошення близької вам людини з іншої країни або родича - іноземця в Україну.


Нотаріальне запрошення оформлюється у повній відповідності до закону, на офіційному нотаріальному бланку з гербовою печаткою та багаторівневою системою захисту. Оформлене запрошення одразу реєструється нотаріусом в Реєстрі нотаріальних дій, а також в Реєстрі нотаріальних бланків.Скільки Часу Потрібно для Оформлення


Зазвичай нотаріальне оформлення документу про запрошення здійснюється в нашій нотаріальній конторі від 25 хвилин.як оформити запрошення для іноземця в УкраїнуЦіна Оформлення Запрошення


Уточніть у нотаріуса необхідну інформацію щодо вартості нотаріального оформлення, також телефоном можливо записатися на зручний час оформлення. Телефоні дзвінки приймаються в межах графіку роботи офісу


Оформити запрошення іноземця у нотаріуса в Дарницькому районі

Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Оформлення запрошення в Україну скільки часу триває?
коментувати
Відповідь
Відповідь
В більшості випадків запрошення іноземця в Україну оформлюється біля 15 хвилин.
Питання
Питання
Як оформити запрошення для іноземця в Україну? Цікавить оформлення в Дарницкому районі.
коментувати
ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС
ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС
Якщо вас цікавить оформлення у нотаріуса запрошення близької людини або родича (іноземця) в Україну, то звертайтеся до нашого нотаріального офісу (Харківський масив). Для оформлення необхідно особисто відвідати нотаріуса зі своїм паспортом та ІДН, і підписати заяву про запрошення (на офіційному нотаріальному бланку).

Під час підготовки до оформлення ви маєте надати нотаріусу інформацію щодо запрошуваної особи (ПІБ, дата народження, паспортні дані). Ці дані зазначаються в тексті оформлюваного нотаріального документу.

Після підписання заяви і проставляння вами підпису у Реєстрі нотаріальних дій, нотаріальний бланк запрошення реєструється нотаріусом у Єдиному Реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів. Після завершення оформлення оригінал готового документу видається на руки заявнику.