Консультація Нотаріуса І Нотаріальне Оформлення

Нотаріус Харківський массив


В нашому київському нотаріальному офісі в Дарницькому районі міста ви можете зручно, швидко та по прийнятній ціні оформити законні нотаріальні документи, а також отримати якісну і актуальну консультацію надійного нотаріуса з багаторічним досвідом роботи. Уточнити ціну оформлення та консльтацій ви можете у нотаріуса по буднях в години роботи офісу.


Прийом здійснюється без черг завдяки можливості зручного попереднього запису телефоном.


Дозвіл батьків| Довіреність| Нотаріальна заява| Запрошення| Дарування| Спадщина| Заповіт| Прийняття спадщини| Заведення спадкової справи| Свідоцтво на спадщину| Відмова від спадщини


Консультація Нотаріуса


Телефонним дзвінком ви легко та зручно можете уточнити додаткові питання, а також записатися на оформлення документів або нотаріальну консультацію в нашому офісі. Будь ласка, телефонуйте в робочі дні (з понеділка по п'ятницю) 10:00-17:00.


Робота офісу оптимізована належним чином, що дозволяє ефективно уникати скупчень людей та черг - прийом здійснюється за записом на точний час.


В приватній нотаріальній конторі здійснюється нотаріальне оформлення довіреностей та заяв, посвідчення та засвідчення документів та договорів, заповітів, оформлення спадкових прав за законом чи за заповітом, крім того, надаються якісні консультацій з нотаріальних питань.


Нотаріус Харьківське Шосе


Приватний нотаріус Харківський масив Найближчі до нашої приватної нотаріальної контори станції київського метро Дарницького району та Харківського масиву: Червоний Хутір, Бориспільська, Вирлиця, Харківська, Позняки, Осокорки, Дарниця. Більшість наших відвідувачів з Дарницького району, але нерідко приїжджають жителі інших районів Києва. Досить часто за нотаріальними послугами звертаються жителі Харківського масиву, а найчастіше  люди з навколишніх вулиць: Харківське шосе, Вербицького, Тростянецька, Анни Ахматової, Ревуцького, Бажана, Вірменська, Азербайджанська, Ялтинська, Молочанська...


Консультація нотаріуса Дарницький район

Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Нотаріус Осокорки?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Найближчі до нашого офісу станції метро Київського метрополітену - це метро Харківська та метро Вирлиця. Але впевнені, ви зможете швидко та зручно дістатися до нашого офісу від Осокорків або від будь-якої іншої станції метро Харківського масиву, Дарницького чи Дніпровського району.
Питання
Питання
Нотаріус консультації надає тільки в Дарницькому районі?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Офіс приватного нотаріуса (приватна нотаріальна контора) знаходиться на Харківському шосе 164, нотаріус на Харківському масиві Дарницького району Києва (Лівий берег).
Питання
Питання
Консультація нотаріуса онлайн можлива?
коментувати
Відповідь
Відповідь
За роки роботи стало очевидним, що найбільш ефективним форматом надання консультації є особиста консультація, тому саме такий формат надання консультацій нотаріуса ми практикуємо. У нас ви можете отримати якісну особисту консультацію з питань нотаріального оформлення документів в нашому офісі. Записатися на прийом до нашого офісу приватного нотаріуса можливо сьогодні-на-сьогодні (в робочі дні, в межах розкладу роботи та за умови наявності вільного часу у графіку). Також можливий запис сьогодні-на-завтра або на інший робочий день (прийом ведеться з понеділка по п'ятницю).