Нотаріальне оформлення | Свідоцтво нотаріуса 5284

У нотаріуса здійснюється оформлення всіх видів довіреностей: довіреність на представництво інтересів, доручення щодо оформлення документів, а також довіреність на авто, квартиру, будинок або землю, вклад у банку…

Вартість довіреності залежить від складності. Уточніть ціни на довіреності та запишіться на нотаріальне оформлення.

Також нотаріусом оформлюються й інші нотаріальні довіреності, що відповідають законодавству України.

Нотаріальні довіреності

Довіреність на Продаж авто

нотаріальне оформлення довіреностей на розпорядження авто
Перейти

Довіреність на Виїзд за Кордон

оформлення довіреностей на авто для виїзду в іншу країну
Перейти

Довіреність на квартиру

Нотаріальні довіреності на квартиру або частку квартири
Перейти

Довіреність на Будинок

Довіреності на будинок або частку будинку належного довірителю
Перейти

Довіреність для Банку

Довіреність на розпорядження рахунком або банківським вкладом
Перейти

Довіреність на Представництво

Довіреність на представництво інтересів довірителя з різних питань
Перейти

Довіреність на пригон авто

підготовка та завірення довіреностей на купівлю авто за кордоном
Перейти

Довіреність на Землю

Нотаріальні довіреності на земельні ділянки або доручення на земельні паї
Перейти

Довіреність на Гараж

довіреності на розпорядження гаражем, гаражним боксом чи машиномісцем
Перейти

Довіреність на Пенсію

доручення на оформлення в ПФУ та отримання пенсії в банку або на пошті
Обрати

Довіреність на Оформлення

довіреності на оформлення, отримання чи подання документів
Перейти

Генеральна довіреність

Довіреність на представництво інтересів з широким колом повноважень
Перейти

Скільки коштує зробити довіреність у нотаріуса

Для складання довіреності Ви можете скористатися допомогою нотаріуса. Або, за наявності, Ви можете надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодавству України. Якщо Вам потрібна Довіреність на квартиру в Києві, звертайтеся до нашого нотаріального офісу. Ми підкажемо точну вартість оформлення необхідної вам довіреності, надамо професійну консультацію та допоможемо оформити цей документ.

Довіреність на квартиру

Довіреність на квартиру – це документ, який дає повноваження іншій особі вчиняти різні дії з квартирою. Це може бути передача права власності, укладення договору оренди, реєстрація квартири в державних органах та інші дії. Можливе оформлення у нотаріуса довіреностей на квартиру, в тому числі: на підписання, оформлення, отримання чи подання Вашим родичем чи іншим представником різноманітних документів, технічної документації, заяв, актів або договорів.

Довіреність на земельну ділянку

Довіреність є важливим документом, який надає повноваження представляти власника земельної ділянки в різних питаннях, пов’язаних з нею. Нотаріуси допоможуть правильно скласти довіреність на земельну ділянку, забезпечуючи її юридичну дійсність та відповідність всім вимогам законодавства. Якщо Ви хочете оформити Довіреність на земельну ділянку, то нотаріус допоможе Вам це зробити в Києві. Ми здійснюємо з оформлення довіреностей на придбання, продаж, оренду, дарування, розподіл, обмін, збереження та управління земельними ділянками. У нотаріуса можлива підготовка та завірення довіреностей на земельні ділянки та земельні паї. У тому числі, з повноваженнями на оформлення документів та технічної документації, отримання довідок, а також доручення на отримання орендної плати та інших цінностей за договорами оренди земельних паїв. Оформлення Довіреності на земельну ділянку можливо здійснити у нашому нотаріальному офісі в Києві.

Доручення оформлення прав спадкоємця у відповідному нотаріальному органі досить часто видається як на юриста, так і на близьку людину або члена родини. Довіреністю представникам можуть бути надані повноваження на отримання та надання необхідних документів, а також отримання свідоцтв про право на спадкове майно. Довіреність може стосуватися оформлення спадщини на все спадкове майно, в тому числі: квартири та будинки, земельні ділянки та земельні паї, автомобілі та рахунки в банках.

Довіреність оформляється нотаріусом на офіційному нотаріальному бланку та реєструється у необхідних реєстрах. Довіреність, оформлена у приватного чи державного нотаріуса, має рівне юридичне значення та правову силу.

Для посвідчення довіреності необхідно відвідати офіс нотаріуса зі своїм паспортом та ідентифікаційним номером. Також необхідно надати нотаріусу точну інформацію щодо представника.

Нотаріальна довіреність на отримання документів

Можливе оформлення у нотаріуса довіреностей на оформлення, отримання чи подання Вашим родичем чи іншим представником різноманітних документів: документації на квартиру чи частину квартири, житловий чи садовий будинок, документів на земельну ділянку чи пай, технічної документації чи інших документів.

Довіреність на отримання диплому

У нотаріуса можливо підготувати та посвідчити нотаріальну довіреність на отримання представником різноманітних документів про освіту: диплому з додатком або атестату про середню освіту.

Довіреність для банку

Для завірення нотаріальної довіреності на банківський вклад або рахунок у банку звертайтесь до нотаріуса. Довіреність може включати повноваження пов’язані з відкриттям або закриттям рахунку, отриманням грошей з рахунків та здійсненням грошових переказів, переоформленням та продовження вкладів, а також з правом представляти і інші інтереси в банках та банківських установах України. Зазвичай такі довіреності видаються на представника – близьку людину чи родича. Як вже зазначалося вище, також можуть бути видані довіреності на оформлення спадкових прав на рахунок, вклад або депозит.

Довіреність на представництво

У нотаріуса можливо підготувати та оформити довіреність на представництво інтересів. Нотаріус має шаблони або зразки подібних довіреностей, а також Ви можете надати для підготовки та нотаріального оформлення і свій зразок, який має повністю відповідати законодавству України.

Довіреність на отримання грошей

Довіреність на отримання грошей – це юридичний документ, який дає повноваження вказаній особі отримувати гроші від вашого імені. Це дуже зручний і безпечний спосіб передати фінансові повноваження, оскільки документ оформлюється в присутності нотаріуса, що гарантує його законність. Зверніться до офісу нотаріуса в Києві, якщо Вам потрібна допомога в оформленні довіреності на отримання грошей. Нотаріус відповість на всі ваші запитання та допоможуть з оформленням документа.

Київський нотаріус допоможе скласти довіреність на отримання грошей згідно з усіма вимогами законодавства та враховуючи всі Ваші особисті побажання. При підготовці довіреності можливо скористатися послугами нотаріуса у складанні тексту доручення, або ж надати свій варіант текстового наповнення довіреності – зразок, який має повністю відповідати законам України.

Довіреність на пенсію

Пенсіонер, при необхідності, може оформити у нотаріуса довіреність на члена своєї сім’ї чи родича для оформлення необхідних документів та отримання пенсії у банку чи поштою. Найчастіше такі довіреності оформлюються літньою людиною на дорослого сина чи дочку.

Також досить часто подібні доручення включають перелік повноважень для представництва в банку, на пошті, з правами отримання грошей, переказів, а також для отримання поштової кореспонденції і посилок.

Нотаріуси завжди готові допомогти Вам у складанні необхідної довіреності, в тому числі при підготовці та оформленні доручення, яке надасть повноваження представляти вас у питаннях, пов’язаних з отриманням пенсійних виплат.

У нотаріуса можна засвідчити всі види довіреностей на автомобілі, в тому числі: Довіреність на продаж автомобіля, Довіреність на придбання автомобіля, Довіреність на оформлення технічного паспорта, Довіреність на оформлення документів для розмитнення автомобіля, Довіреності на купівлю та пригон авто з інших країн Європи в Україну, а також доручення на авто для виїзду за кордон.

Довіреність на будинок

У нотаріуса можлива підготовка та завірення довіреностей житлові чи садові будинки, земельні ділянки та земельні паї. У тому числі, з повноваженнями на оформлення документів та технічної документації, отримання довідок, а також доручення на отримання орендної плати та інших цінностей за договорами оренди земельних паїв.

Генеральна довіреність

В законодавстві відсутнє визначення терміну “генеральної” довіреності. Але в побутів під “генеральними довіреностями” зазвичай розуміють нотаріальні довіреності на авто або ж довіреності на нерухомість з максимально широким колом повноважень представника по дорученню. Необхідну довіреність Ви можете оформити у нотаріуса.

Довіреність на оформлення спадщини

При оформленні спадщини в Україні, довіреність є важливим юридичним інструментом, який дозволяє делегувати окремі повноваження на проведення оформлення спадкування і виконання інших необхідних дій в інтересах спадкоємця. Довіреність на оформлення спадщини, яку можна оформити у нотаріуса, надає можливість зробити процес спадкування більш ефективним.

Однією з переваг використання довіреності є можливість передати повноваження адвокату або юристу, який володіє необхідними знаннями і досвідом для правильного оформлення спадщини в нотаріальних органах та судових установах України. Або ж можна передати повноваження близькій людині, яка має можливості та час допомогти спадкоємцю в питаннях переоформлення спадкового майна в порядку спадкування.

Питання & Відповіді​

Завірення стандартної довіреності в офісі нотаріуса зазвичай триває від 25-35 хвилин. Для підготовки та завірення складніших нотаріальних довіреностей, у тому числі довіреностей, що видаються в порядку передоручення, може знадобитися більше часу.

1. Зателефонуйте нотаріусу, щоб уточнити ціну довіреності, також запишіться на час оформлення нотаріальної довіреності.

2. Завітайте до офісу нотаріуса з необхідним переліком документів.

3. Нотаріус готує текст довіреності та після схвалення довірителем, друкує довіреність на нотаріальному бланку;

Підписана довірителем та завірена належним чином довіреність одразу реєструється нотаріусом у необхідних Реєстрах. Оригінал довіреності видається довірителю разом із Витягом про реєстрацію в Реєстрі.

У нотаріуса можна підготувати та завірити всі законні доручення, у тому числі: довіреності на представництво та оформлення документів; нотаріальні довіреності на банківський рахунок чи вклад; довіреності на землю, квартиру чи будинок; доручення на розпорядження авто, а також доручення для виїзду за кордон на авто.

Генеральною довіреністю, у побутових розмовах, зазвичай називають доручення на представництво та розпорядження майном з максимально широким переліком повноважень представника. Для завірення довіреностей у нотаріуса довіритель (особа, яка видає довіреність) повинен відвідати нотаріуса особисто зі своїм паспортом громадянина та ІДН кодом. Дані повіреного (представника за довіреністю) зазначаються у тексті довіреності зі слів довірителя.

1. Зателефонуйте уточніть ціну та запишіться на час;

2. Завітайте до нотаріуса з необхідними документами;

Оформлення нотаріальної довіреності відбувається з обов’язковою особистою присутністю довірителя зі своїми документами в оригіналах і у належному стані (без пошкоджень цілісності, дописок чи виправлень). Довіритель має бути в адекватному стані та повністю розуміти значення своїх дій.

При оформленні нотаріальної довіреності дані повіреної особи (представника) можуть бути зазначені за словами довірителя, з наданих їм документів або копій. Обов’язкові дані: ПІБ, місце проживання також можуть бути вказані паспортні дані.

*До речі, досить часто, у побуті, до довіреностей також помилково відносять і згоду батьків на виїзд дитини за кордон і називають такий документ “довіреність на дитину”. Насправді такий документ може бути оформлений нотаріальною заявою, а не довіреністю.

Для того щоб завірити довіреність у нотаріуса Довіритель (людина, яка видає довіреність) має бути присутньою особисто з оригіналом таких документів: паспорт та ідентифікаційний номер.

Дані повіреної особи (представника) вказуються в довіреності зі слів довірителя або з наданої ним інформації (оригінали, копії, фото в месенджері тощо).

Якщо довіреність видається на нерухомість чи автомобіль або ж стосується банківських питань, або ж пов’язана з оформленням спадщини, а також і у деяких інших випадках – можуть знадобитися точні дані майна, якого стосується довіреність. Такі дані зазначаються виходячи з наданих довірителем документів.

Для деяких видів нотаріальних довіреностей можуть знадобитися і інші додаткові документи. Наприклад, якщо довіреність стосується автомобіля, необхідні дані Свідоцтва про реєстрацію ТЗ (техпаспорт).

Точний перелік документів, необхідних для оформлення необхідної довіреності у нашому офісі, можливо уточнити у нотаріуса.

У нотаріуса можна засвідчити різноманітні доручення. Стандартні та прості довіреності не вимагають багато часу для оформлення, але зустрічаються також і більш складніші довіреності, які готуються значно довше. Вартість оформлення довіреності залежить від її складності. Уточнити ціну необхідної довіреності Ви можете у обраного Вами нотаріуса, зателефонувавши до нотаріального офісу в робочий час.

У нас офіс приватного нотаріуса, а не державна нотаріальна контора. Всі наші ціни Ви можете уточнити телефонним дзвінком, а для того, щоб дізнатися ціни оформлення довіреностей в державній нотаріальній конторі варто звернутися безпосередньо до найближчої державної нотаріальної контори. Неподалік від нашого офісу знаходиться Шістнадцята Державна нотаріальна контора міста Києва (16 Держнотконтора).