Доручення на Пригон Авто

Доручення на пригон авто ціна


В нашому нотариальному офісі можливе швидке та зручне оформлення доручення на пригон авто - ціна прийнятна. Нотаріальна довіреність від 25 хвилин. Для запису на підходящий час телефонуте. Запис можливий в межах годин роботи по графіку. Оформлення без черг при умові попереднього запису.


Уточнити ціну оформлення необхідної вам довіреності ви можете у нотаріуса.


доручення на пригон авто Які документи необхідні для оформлення;

довіреність на пригон авто Як оформити довіреність;

довіреність на купівлю автомобіля за кордоном Ціна довіреності;Які Документи для Оформлення Довіреності на Авто?


Довіреність на купівлю автомобіля за кордоном Довіритель має бути зі своїм Паспортом та ІДН;

Довіреність на купівлю автомобіля за кордономТакож для оформлення необхідна інформація про представника (ПІБ, адреса проживання, паспорт/ серія);

Як Оформити Довіреність на Купілю/ Пригон / Розмитнення  Авто


Нотаріальне оформлення від 25 хвилин. Запишіться телефоном на зручний час і оформіть довіреність у нотаріуса в Києві законно, зручно, швидко, без черг та по прийнятній ціні. Телефонні дзвінки приймаються в робочий час.

В робочі дні записатися можливо *сьогодні-на-сьогодні* або на інший день, в межах графіку роботи офісу. Оформлення довіреності у нашому офісі нотаріуса зазвичай триває від 25 хвилин. 


Ціна Оформлення Довіреності


У нас прийнятні та адекватні ціни. Уточнити вартість оформлення необхідної вам довіреності ви можете у нотаріуса


Офіс київського нотаріуса, Кудрі Наталії Анатоліївни працює в Дарницькому районі міста Києва з 2010 року. У нотаріуса ви можете зручно та швидко оформити довіреність на купівлю авто (довіреність на купівлю авто за кордоном; довіреність на перегон авто; довіреність на розмитнення авто). 

Офіс сертифікований у повній відповідності до закону. Нотаріус має відповідне свідоцтво і реєстраційне посвідчення, а також всі інші передбачені законом документи. Нотаріус зареєстрований в Єдиному реєстрі нотаріусів Міністерства юстиції України. Уважне та доброзичливе ставлення до кожного - один з найголовніших принципів роботи нотаріуса. Зручна безкоштовна парковка біля офісу. Нотаріус на Харківському масиві. 


При оформленні у надійного нотаріуса ви отримаєте довіреність, яка повністю відповідає Законодавству - на офіційному бланку с гербовою печаткою. Кожна довіреність під час оформлення одразу реєструється нотаріусом в усіх передбачених законом реєстрах: нотаріальному реєстрі, реєстрі довіреностей, реєстрі нотаріальних бланків. Ви отримуєте не тільки оригінал довіреності, але і витяг про реєстрацію у реєстрі.


Коментарі
Додати коментар
Питання
Питання
Потрібно оформити в Києві довіреність на купівлю автомобіля за кордоном. Як зробити?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Телефонуйте щоб записатися на зручний час і оформіть довіреність в нашому офісі нотаріуса на Харківському шосе швидко та по адекватній вартості.
Питання
Питання
Оформити довіреність на пригон авто скільки часу триває?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Зазвичай оформлення довіреності триває біля 25 хвилин
Питання
Питання
Доручення на пригон авто ціна?
коментувати
Відповідь
Відповідь
Вартість доручення може залежати від складності документу, ціну необхідної довіреності можливо уточнити телефоном нотаріуса в робочий час.
Питання
Питання
Довіреність на купівлю авто за кордоном та довіреність на транспортування автомобіля через кордон та по Україні можливо оформити у вас?
коментувати
НОТАРІУС
НОТАРІУС
Нотаріус посвідчує всі види законних довіреностей, для оформлення довіреності звертайтеся до нашого офісу в робочий час.