+380 95 8661124
+380 98 6543143

Як оформити згоду на поїздку дитини за кордон? (2017)

В нашому офісі нотаріуса в Києві ви зможете оформити згоду на поїздку дитини за кордон, у повній відповідності до законодавства України. Нижче ви можете ознайомитися з прикладом згоди.


Згода на поїздку дитини за кордон


Текст оформлюваної згоди ви можете легко обрати в офісі нотаріуса з запропонованих зразків або скласти за допомогою нотаріуса. Досить часто в побуті цей документ називають "довіреність на поїздку дитини", хоча правильна його назва "заява батьків про згоду на виїзд дитини за кордон".
ПРИКОРДОННІ ОРГАНИ УКРАЇНИ,

ІНШІ КОМПЕТЕНТНІ ОРГАНИ


ПІБ,

року народження,

реєстраційний номер облікової

картки платника податків________________________,

місце реєстрації проживання:

___________________________________


З А Я В А

про згоду на тимчасовий виїзд дитини за кордон


Я, батько/мати - _______________________________ (паспорт __________, виданий ______________МВ УМВС України у _________області______________року), даю свою згоду на поїздку моєї малолітньої дитини – _________________, ____________року народження, до Республіки Польща, з метою відпочинку, в період з 15 жовтня 2017 року по 25 жовтня 2017 року, у супроводі гр. ____________________, _____року народження, яка несе відповідальність за життя та здоров’я дитини під час поїздки, та по закінченню терміну перебування дитини за кордоном забезпечать її повернення до України.

__________________вересня дві тисячі сімнадцятого року.


ПІДПИС____________________________________________________________Немає коментарів
Додати коментар