Довідка не в шлюбі

Уточнити актуальну ціну або записатися до нотаріуса<<


Вказаний документ необхідний для оформлення одруження за кордоном. Завірити документ про відсутність зареєстрованого шлюбу (часто називають: довідка про відсутність шлюбу, довідка про відсутність зареєстрованого шлюбу, довідка про сімейний стан для одруження за кордоном...), Ви можете особисто відвідавши нотаріуса. Для запису на зручний час, просто зателефонуйте.


Ви можете оформити документ в нашому офісі нотаріуса за 10-15 хвилин. Записатися на зручний час можливо по телефону.

Документ оформлюється в повній відповідності до закону. У нотаріуса є зразки документів, які готувалися для для різних країн. Впевнені, ми вже оформлювали документи призначені для країни, в якій Ви плануєте реєстрацю шлюбу. Актуальну ціну уточніть у нотаріуса по телефону.


Необхідні документи:
1) Паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер.
2) Свідоцтво про розлучення, якщо раніше був шлюб.


Уточнити актуальну ціну або записатися до нотаріуса<<довідка про сімейний стан

Оформлення документа, передбачено Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затвердженими наказом Міністерства юстиції України N 52/5 від 18.10.2000, згідно з р.2 п.7 Положення, Громадяни України ..., які проживають в Україні, для підтвердження сімейного стану з метою реєстрації шлюбу в іншій державі подають заяву, справжність підпису на якій має бути нотаріально засвідченою, у якій особа повідомляє про себе, що вона ніколи не перебувала в шлюбі, або про те, що вона раніше перебувала у шлюбі, але се йчас її шлюб припинено, та належним чином легалізовану, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.Уточнити актуальну ціну або записатися до нотаріуса<<

Сохранить